-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
[quote name='jonQuilla'] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ja akurat mam coś po Klocuszkowej...nie lubię wesel, unikam ich jak tylko się da...byłam jedynie u siostry ale to z wiadomych przyczyn ;) :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja uciekłam nawet od siostry z wesela.... takie imprezy to dla mnie katorga... droga przez męki :mdleje: [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] PRZEGLĄDNIJCIE :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL]http://docs.google.com/EmbedSlideshow?docid=dftgr74_25fs46kfgw&pli=1[/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]miałam to ino pisało LATA SIEDEMDZIESIĄTE :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
-
jastrzębski schron-czy nikt nie chce pomóc tym psom???
clockwork replied to clockwork's topic in Schroniska
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ALA....:razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue]$$$$$$$ :cool1:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER] -
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green] O ty zberezo ty:oops::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]rozumiem że nie reflektujesz??? :niewiem: no to nic... za 7 minut sama sie wezme:roll: do domciu!!!! :multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]tak sama:oops::oops::oops: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no jeśli jesteś chętna mnie wziąć.. to nie mam nic przeciwko :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='evaxon'] wrocona:loveu: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to ja też zara bede sie brac :loveu::loveu::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Jadę z Ozzulkiem na Bezludzie ....mam nadzieje cyknąć kilka foteczek :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kaj leziesz jak padze :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]czesc Waszeczko [U]sliczna .[/U]...[/B] [B]jak u Cie samopoczucie??[/B] [B]Rozumiem , ze zdroweczko dopisuje...?[/B] [B]Co u [U]pieknej krolewny[/U] Oliwki?[/B] [B]A.[/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pomyliłaś wątki??? :razz::razz::razz: piekna śliczna i boska jest TYLKO medorowa :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o co sie wam rozchodzi..... :roll::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]Madzik...[/B] [B]dokladnie tak...slonce siedzi w oknie prawie non stop i to jest to co Tygryski lubia najbardziej.:loveu::loveu:[/B] [B]jak jest Sloneczko to az razniej sie robi......[/B] [B]Aga[/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] a tego to nie wiem... siedze w murach obronnych ... hahahha a okno mam centralnie na zadaszenie i murek przy drzwiach... więc dopóki nie wyjde z budynku nie mam pojęcia jak jest na zewnątrz :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]no to co Wy robicie???[/B] [B]psujecie moje fotki???[/B] [B]o nie.....[/B] [B]jak to nie widac????[/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja widze a ja widze.....:multi::multi::multi::multi: bynajmniej te które widze :roll:;)[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B][url]http://img208.imageshack.us/my.php?image=901176757153uy9.jpg[/url] macie goopie... wesołego HELLeluja :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B][IMG]http://www.pic4ever.com/images/prankster2.gif[/IMG][/B][/COLOR] [COLOR=DarkRed][B]cze................<odmień rodzaj żeński od mieszkanko Jebia:diabloti::diabloti::diabloti:>[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]JASTRZEBIANKO :diabloti: Jebianko??? :grins:[/B][/COLOR][/FONT]
-
jastrzębski schron-czy nikt nie chce pomóc tym psom???
clockwork replied to clockwork's topic in Schroniska
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wiecie co???? obserwuje wiele wątków i działań fundacji, stowarzyszeń... instytucji prozwierzecych... i ręce opadaja.... widze jak ludzie- niby walczący w jednym celu- o dobro psów... wydrapują sobie oczy??? troszke już se działam z tymi psami i z dnia na dzień odkrywam ... jak działają instytucje prozwierzęce... że niekoniecznie i nie zawsze chodzi o dobro psów... że niestety PIENIĄDZ rządzi światem... i co sie dziwić że taki mój kolega nie sterylizuje suki na wsi jak to tylko szary kowalski... skoro w cholere instytucji prozwierzecych tak naprawde nie propaguje sterylek..... im więcej bezdomnych zwierząt tym lepiej dla instytucji "zajmujących sie tą bezdomnością" NIGDY TU SIE NIC NIE ZMIENI!!! zmiany trzeba by zacząć od góry: od instytucji które powinny świecić przykładem : [/B][/COLOR][/FONT] [LIST] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] Związek Kynologiczny- wałki[/B][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]HODOWLE(papierowe)- wałki[/B][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]weterynarze- wałki[/B][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]stowarzyszenia/fundacje- wałki[/B][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]schroniska - wałki[/B][/COLOR][/FONT][/LIST][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]czego chcieć od kowalskiego .... śmieszy mnie to bo wczoraj ktoś mi uświadomił że KAŻDA INSTYTUCJA PROZWIERZĘCA TAK DZIAŁA... ino trza czasu żeby wyszło to na jaw.... kasa sie liczy kasa... burki nie interesują prawie nikogo.... a my głupie pipy walczymy o psiaki a te instytucje zacierają ręce bo urząd zaś dołoży na bezdomne zwierza... o wetach nie wspomne... 95% to konowały...... którzy robia BIZNES na bezdomnych psach :angryy::angryy::angryy:[/B][/COLOR][/FONT] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']ooo Diler gustuje w labkach na śniadanie :lol: Klockowa no nie masz czego śledzić :lol: mnie się to już znudziło i teraz działa na mnie agresjogennie :mad::evil_lol:[/quote] też to śledzisz?? jak se wydrapują oczy??? ja leje... choć wiem że nie powinnam :evil_lol: ale troszke już se działam z tymi psami i z dnia na dzień odkrywam ... jak działaja instytucje prozwierzęce... że niekoniecznie i nie zawsze chodzi o dobro psów... że niestety PIENIĄDZ rządzi światem... i co sie dziwić że taki mój kolega nie sterylizuje suki na wsi jak to tylko szary kowalski... skoro w jastrzębiu ani stowarzyszenie ani weci nie propaguja sterylek..... NIGDY TU SIE NIC NIE ZMIENI!!! zmiany trzeba by zacząć od góry: [LIST] [*] Związek Kynologiczny- wałki [*]HODOWLE(papierowe)- wałki [*]weterynarze- wałki [*]stowarzyszenia/fundacje- wałki [*]schroniska - wałki[/LIST]czego chcieć od kowalskiego .... śmieszy mnie to bo wczoraj ktoś mi uświadomił że KAŻDA INSTYTUCJA PROZWIERZĘCA TAK DZIAŁA... ino trza czasu żeby wyszło to na jaw.... kasa sie liczy kasa... burki nie interesują prawie nikogo.... a my głupie pipy walczymy o psiaki a te instytucje zacierają ręce bo urząd zaś dołoży na bezdomne zwierza... -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B]TADAM........:multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://img.alibaba.com/photo/10929561/Pampers_Diaper.jpg[/IMG] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Red][B] Ja o twe dobre samopoczucie zawsze zadbam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja chyba musze mieć te ACTIV dla BABY 3... bo na kolana padłam jak dilskiego zobaczyłam :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jesoooo.. jakie wy som goopie [IMG]http://pic4ever.com/images/44rd8r5.gif[/IMG] a potem moja mam po was powtarza że szłam z koncertu narąbana [IMG]http://pic4ever.com/images/devil.gif[/IMG] buuhahahahahahhahahhahahahah [/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Ala mi was wyciagła... boście sie mi zatracili w subskrybcjach ;);) doopy poobijane?? :razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=red][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-28.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-51.gif[/IMG] [/CENTER]
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]witanko.....[/B] [B]Aluniu wiosna idzie do nas pelnymi siedmiomilowymi krokami....[/B] [B]:loveu:[/B][/quote] [IMG]http://pic4ever.com/images/springsmile.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]noooo :multi::multi::multi: cze Agunia :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]eee.. jak to że byłas wszędzie ino nie u siebie.... a ja też... wszędzie ino nie u ciebie :roll::oops: cze pokojóweczko mła :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Madzia ale dlaczemu tobie cyce z okóf wyskakują :crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :niewiem: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti: -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja dzis od rana mam tak zajebiaszczy humor że normalnie chyba własnie dilski tak na mnie podziałał... rano go zobaczyłam... nie miałam siły pisac- najpierw sie popłakałam, potem poplułam, potem posmarkałam, potem posikałam...a wszystko ze śmiechu...... dilski... przez ciebie dzien z usmiechem na ustach :loveu::loveu::loveu: a tera obserwuje wątka jak stowarzyszenia i fundacje wbijaja se kosy w serca bo każda ma inne spojrzenie na walke z bezdomnościa i działaniem na rzecz bezdomnych psów, + steryli aborcyjne i likwidacja slepych miotów... i tez leje ze smiechu :evil_lol::evil_lol::evil_lol: buhahha nooo i foty u medorowej :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green] No no no:razz:[/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic] [COLOR=Green]za mały [/COLOR][/FONT][/B][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][IMG]http://yelims.free.fr/Sexe/Sexe06.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]... za duży raczej nie [IMG]http://yelims.free.fr/Sexe/Sexe04.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] :diabloti::diabloti::diabloti: -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Spódnicy nie było i tej torby na melony tyż:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]spódnica idzie na handel:cool1: cychalter jeszcze nie mierzony :roll:... ale pewnie za mały :roll:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ehhhh[IMG]http://pic4ever.com/images/mpr.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://yelims4.free.fr/MDR/MDR83.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] buuahhahhaha :roflt::roflt::roflt: poka zdjęcia [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-536.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-536.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-536.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-536.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT]