Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witam nowo przybyłych.......:multi::multi::loveu::loveu::loveu: ukaradłam z innego wątka patrzcie jak fajnie... jak sie robi kase na psiakach :loveu::loveu::loveu: chyba też sie tym zajme :multi::multi::multi::diabloti: [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/969355_kupie_terriery_hurtem.html[/url] [/B][/COLOR][/FONT][B][B]KUPIE TERRIERY HURTEM ![/B][/B] KUPIE TERRIERY HURTEM ! proponowac rozne warianty. pisac cene i przysylac zdjecia. takze ukazac miasto z ktorego panstwo sa. interesuja TAKZE male YORECzKI do 2,5 kg, HUSKY, LABRADORY, MALTANCZYKI,WESTY ,SAMOYEDOW ,takze INNE RASY czekamy na propozycje. przyjedziemy zabrac je sami. czekamy na listy i propozycje po emailu: [email][email protected][/email] [IMG]http://d.ale.gratka.pl/g2/o/88/5c/53/969355_1_d41d_d.jpeg[/IMG]
  2. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witam dziewczynki :loveu::loveu: wracam po dłuższym okresie zwątpienia w siebie,ludzi, świat, sens pomocy i takie tam pierdoły.... obejrzałam filmik o metamorfozach - (oczywiście jak zwykle wrzuciłam do ulubionych:loveu:) i na moment znów pomyślałam że ma to sens.... nie wiem na jak długo bo.... wgłębiłam sie w temat i... masakrycznie zawiodłam sie na ludziach z instytucji prozwierzęcych... którym tak ufałam, za których dałabym sobie łeb urwać że POMAGAJĄ PSOM... A TU TAKI KOP!!!! nie mogę i nie potrafię sie złościć już na "kowalskiego" że świadomie czy nieświadomie stwarza psiakom taki los....bo to samo dzieje sie z pełną swiadomością i premedytacją w instyt. prozwierzęcych (akcje jak ta fota poniżej) dla kasy :angryy:... ehhh... tak ino chciałam sie usprawiedliwić że mnie tu nie ma....:roll: P.S. zazdroszcze wam dziewczyny że możecie działać BEZPOŚREDNIO przy psiakach :-([/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://d.ale.gratka.pl/g2/o/88/5c/53/969355_1_d41d_d.jpeg[/IMG] [FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]aha i dla STIXa [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [CENTER][B][SIZE=7][[FONT=Franklin Gothic Medium][COLOR=DarkOrange]*[/COLOR][/FONT]][/SIZE][/B] [/CENTER]
  3. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]heloł loluś... widziałam synka na rowerku.:loveu::loveu:.. mam nadzieje że nie zgubił misa.... :cool1: ale nie widziałam ciebie :grins: dawa fote :razz::razz: aaaa i piesy widziałam [/B][/COLOR][/FONT]
  4. [quote name='Doginka'] A ja obraziłam się na NIKONA - im dłużej nim focę, tym mniej umiem focić:placz: - wychodzą mi przepalne foty:placz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] buuhahahhaha.... te nikony tak mają.... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: znam to... buuhahahahha... jakieś ferelne dziadostwo... wcale nie chcą współpracować :evil_lol::evil_lol::evil_lol: cze weszeczko :multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT]
  5. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja ci przetłumacze... wczoraj klikałam z tyśkową a externistycznie robiłam szybki kurs .... ;) [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Medorowa'] [U]Tego nie zrozumiałam, ale niech Ci będzie[/U];):evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/quote] [quote name='teqquila'][B] o to ic ide se :evil_lol: [/B][/quote] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]NO TO NIC IDE SE ;)[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  6. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:grins: cóż innego mogło oznaczać Twe długie milczenie ;) jak ino poszukiwanie wiadomości :multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='agbar']i to nie byle jaka kielbase.....slaska dostal:loveu:[/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] wiadomo ;)...co śląskie :loveu:to najlepsiejsze :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='agbar']no jasne...nie ma to tamto:grins:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no ba.... :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  7. [quote name='Alicja']:evil_lol: :evil_lol: [FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol:....nie[SIZE=3][U] ścieli [/U][/SIZE]jej wypuścić;)[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak nie ścieli??? ŚCIELI ............. [IMG]http://yelims3.free.fr/Jesuis/punk.gif[/IMG][IMG]http://yelims3.free.fr/Jesuis/Coiffeur01.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT]
  8. [quote name='Medorowa']Buhahahhahahaa:evil_lol::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ty co śmiechasz... ty.............. ty......................... ty................ złotoryjcu ty :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]kawa RAZ [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/nahrung/c060.gif[/IMG] jak tak będę z Wami kaffkowac to na kawe nie zarobie nie mówiąc już o mleczku................:razz::diabloti: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja poprosze czarną z gruntem bez śmietanki z łyżeczką cukru... co do kawy nie jestem wybredna ... im tańsza tym lepsza ;) cze Bea :loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no toś se pospała :grins: cze dżoint-kiler :multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT]
  10. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][url]http://www.tvn24.pl/28377,1540314,0,1,fakty_wiadomosc.html[/url] ooo prosze TVN fakty ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [quote name='agbar']dzien dobry rurociagu:diabloti::loveu: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]OOOOO TERA TO PRZESADZIłAś...NIC NIE CIąGNE :shake::shake::mad: :diabloti::loveu: [/B][/COLOR][/FONT] a mnie rozbawila do lez informacja o tym ze chca suni pomnik postawic:roll: tak troche ironicznie to napisalam jakby kto pytal...zamiast marnowac kase na *******y lepiej by pomogli paru bezdomnych psom....[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] nie no... z tym to przesadzili to fakt... ale taki jest człowiek.. chwilowa euforia i w tym właśnie momencie stanął by na głowie ... żeby podziękwać...pies nawet kiełbase dostał.. :multi::multi: ciekawe co je na codzień :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  12. [quote name='BeaC'][SIZE=7][COLOR=DarkRed][B]WIDZIAŁAM:diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/SIZE][/quote] [CENTER][FONT=Arial][SIZE=7][COLOR=Blue][B]UDOWODNIJ :diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER]
  13. [quote name='teqquila'][B]to gdzie jesce idziesz he?? :razz::diabloti: do masazysty :diabloti:[/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuhahahha... zawiadomie Adasia... naszego prywatnego masażyste że Ala jedzie abo nie... nie jestem świnią... :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Ty też idziesz do Fryzjerki :razz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie :grins: ja byłam w poniedziałek :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
  14. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Bereczek Ci Madzialeno :loveu: [IMG]http://www.pic4ever.com/images/loveshower.gif[/IMG] :loveu: w ten deszczowy poranek [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-228.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bereczek All:multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no własnie krucafix padze ... a miała być wiosna :angryy: bo ja musze dziś do skarbówki śmigac...chciałam na nóziach iść... bo z psem autobusem???? [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Też to wczoraj widziałam tylko że w Faktach az mi sie łza zakręciła w oku wszystko pięknie tylko ja się tak zastanawiam co bedzie z tą sunią jak emocje opadną:cool1::shake: Witaj piekna niewstanięta jeszcze- WSTAWA!!!!!!!!:diabloti:[/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic] ehhhhhhhhhhh nie wróże jej nic dobrego.[/FONT][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]czeeeee jabłuszko ... wstanięta :grins: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] eeee Dżapkowa ;).....tą sunię już jakiś czas temu przygarnęli sąsiedzi tej dziewuszki ...więc ona przecie w domku mieszka....coś niedokładnie paszczałas :razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]MADZIA [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.pic4ever.com/images/289.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Red][B].... kaj żeś Ty [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.pic4ever.com/images/89.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Red][B] bo Ja się pakuję i ....................................... [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.pic4ever.com/images/hiker.gif[/IMG][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] ooo... właśnie chciałam odpisać japkowej że to psina przygarnięta... dobrze że czasem... rzadko ale.... ludziska potrafią docenić psiaki...:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Super że dziewczynka się znalazła...w ostatnim czasie to już drugi przypadek kiedy słyszałam że pies ogrzał dziecko własnym ciałkiem. cześć Klockowa :multi::multi::loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kto by nam te psiaki zastąpił :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no... a mnie wzruszył na dogo... kajś wątek jak 2 schroniskowe suczki sie przyjaźniły i jedna umierała a druga całą noc grzała ją na mrozie... wstawiałam tu linka do tego ale kiedyś tam :loveu: sześć kffiatuszku :multi: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='teqquila'][B]Witaj Klocusiowa :) chyba jeszcze nie wstała bo nie ma jej na gg :diabloti:[/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wtała wstała... nie musi być na gg żeby być wstaniętą :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No tego to w Faktach nie mówili :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] mówili mówili... bo jo ino fakty ogladam... pani psiny sie wypowiadała że jakiś czas temu ją przygarnęła bo się błąkała powsi;)[/B][/COLOR][/FONT]
  15. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze Eff... podaj mi nazwisko???:razz: bo dziś musze iść do skarbówki... jak bedzie kolejka .. wcisne sie i powiem że znam Ewe XXX ze skarbówy w ...:hmmmm: i nie bede musiała stać ...:multi::multi: chyba :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [quote name='apple'] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Jessso ja goło:crazyeye:.......no to czego nic nie mówicie[IMG]http://yelims.free.fr/Sexe/Sexe05.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] buuhahahaha... japkowa!!! [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-361.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cycki ci wylatały... kcesz mój cyc-halter??? za mały :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  17. [quote name='Medorowa']:loveu::loveu::loveu: Dziś maluch będzie u mnie:mdleje:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o fak... medorowa ocipiała... na fakcie :mdleje:[/B][/COLOR][/FONT]
  18. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Cześć Alu - no co dzisiaj Big Day co [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-354.gif[/IMG] Ahhh się nie moge doczekać efekta :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [IMG]http://yelims3.free.fr/Jesuis/Coiffeur01.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pakuj sie być u mła .... cze Alla i Ozzuleczku :loveu::loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  19. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]czasem mediawychwalają[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] też [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] psy... :multi::multi:a społeczeństwo przypomina sobie że pies jest najwierniejszym przyjacielem człowieka :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [URL]http://www.dziennik.pl/wydarzenia/article129230/Pies_uratowal_zycie_3_letniej_Kasi.html[/URL] [B] Dziecko spędziło noc na żwirowisku[/B] poniedziałek 25 lutego 2008 12:55 [B] Pies sąsiadów uratował życie 3-letniej Kasi[/B] » Pies sąsiadów uratował życie 3-letniej Kasi Odnaleziono zaginioną dziewczynkę z Ćmielowa [IMG]http://www.dziennik.pl/files/archive/00058/FR_02930293231_58715e.jpg[/IMG] Życie 3-letniej Kasi z Ćmielowa (woj. świętokrzyskie) uratował pies sąsiadów - podaje TVN24. Początkowo mówiono, że małą ogrzała w nocy pluszowa zabawka, którą nakryła się dziewczynka. Ale okazało się, że zwierzak był jak najbardziej prawdziwy. Mała zaginęła wczoraj po południu. Przez całą noc szukała jej armia ludzi. Dziś w wyrobisku nieczynnej kopalni żwiru, dwa kilometry od domu, odnalazł ją leśniczy. Kasia jest cała i zdrowa. Mała bawiła się wczoraj po południu ze swoim starszym rodzeństwem. Nagle zniknęła. Dziewczynki całą noc szukało stu policjantów i strażaków. Do akcji włączono nawet śmigłowiec z kamerą, która wychwytuje ciepło ciała. Na szczęście Kasię znalazł leśniczy, który akurat przechodził nieopodal żwirowska. Nagle zobaczył dziecko przytulone do zwierzaka. "Jest wyziębiona, ale żywa" - powiedział w TVN24 Jarosław Adamski z ostrowieckiej policji. Kasia jest w szpitalu, ale już wiadomo, że nic jej się nie stało. Na medal zasłużyła należąca do sąsiadów dziewczynki suczka Lora. Dzielny kundelek dostał już nagrodę - pełną miskę pysznego jedzenia. Poszukiwania utrudniał brak zdjęcia dziewczynki i to, że - jak wyjaśnili policjantom rodzice zaginionej - dziewczynka nie zawsze odpowiada na wołanie jej po imieniu. "To bardzo biedna rodzina, prawdopodobnie nie było ich nawet stać na zrobienie dziewczynce zdjęcia, dlatego nie wiedzieliśmy, jak dziecko wygląda, musieliśmy opierać się na opisie" - powiedział portalowi tvn24.pl dowodzący poszukiwaniami Jarosław Adamski z ostrowieckiej policji. Zdjęcie dziewczynki dostarczyła dopiero w poniedziałek dalsza rodzina Kasi. Zaginięcie dziewczynki zgłosiła jej matka.
  20. [quote name='lolka75']Alcia...przecie nie pojde do Rydzewskich i nie powiem: Panie Rydzewski..wiesz Pan co?.... Alcia notorycznie wystawia Pana na widok publiczny......che Pana sprzedac czy co....:niewiem: czy pojde??:hmmmm::diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]JA BYM TAK WłAśNIE POWIEDZIAłA :grins: [url]http://images29.fotosik.pl/165/d3343feb2b1bcab1.jpg[/url] czymej go panie Cezary czymej bo łun rozpierdasi tego bala na amyn :roll: [url]http://images31.fotosik.pl/158/42e6335b09b04a34.jpg[/url] myślałam że on tu sadzi... stolca... chyba nie tylko ja... sądząc po komentarzach... linki do fotek sie mie nie otwarły bo fotoszit muli :angryy: [/B][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='Alicja'][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:grins: i dla najukoffanej Ozzulkowej Cioteczki :loveu::loveu::loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images29.fotosik.pl/165/d0c42b65c7b64d95.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a dlaczemu on mi jenzyk pokazuje??? OZI !!! :razz:................................. [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:eviltong: [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:eviltong: [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:eviltong: [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:eviltong: [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B][URL]http://images29.fotosik.pl/165/d0c42b65c7b64d95.jpg[/URL] Łaaa jakie piękne foto:multi::multi::loveu::loveu: Witanko Madziu!:lol:[/B][/COLOR][/quote] [quote name='ice_t']super fotka Ozulca[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a wy co sie podniecacie nie moim psem na moim klockowym blogasie :mad::mad::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [QUOTE]ależ gratuluję Ci Magdaleno :klacz: , która bezkarnie może jeść frytki ze smażenym syrem wieczorem :placz: WCALE nie zazdroszczę tego NIC a NIC :shake:[/QUOTE] :grins: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie tak całkiem bezkarnie.... za kare musze pozmywać po obiedzie :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='Anka_ZG']Witam. Sliczny piesek:loveu::loveu::loveu::loveu: A mój brat to w ogole zakochał sie w nim. To pitbulek czy amstafik?? Pozdrawiam[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]świetny nie??? szczególne jak śpi..... :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  24. [quote name='teqquila'][B] a cemu mu jojka wycielas ?? by efa nie widziala :eviltong:[/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] Tyśkowo!!! nie wiem jak u was ale u nas to sie nazywa KASTRACJA :cool1: cze dziołchy.. wpadłam między smażeniem frytek a sera :cool1: a tero zmykom żryć :multi::multi::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  25. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale posta #[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=9573960&postcount=22222"][B]22222[/B][/URL] napisałam ja :grins: piękna Waszeczko :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...