-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Jeeessso przez 3 min czekałam żeby mi otwarło tego Blogasa:mdleje: Witaj Ewunia:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nnoooo strasznie taka jakaś busy ta Ewa :niewiem: udaje mi tu jakąś niedostępną :shake:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dżemkuje za wyciągnięcie blogasa na pierwszą ;) iii co????? od poniedziałku bedzie cie tu mniej??? buuuuuuuuuuuu :placz::placz: cześć japko z ostatkami wolności :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='agaciaaa'] Vega the best! :loveu: Twoja bluza, Emi? ;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie widzisz że Vegi?? :razz::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] różowe poduchy :loveu::loveu::loveu: [URL]http://images31.fotosik.pl/158/c27dbd2ed202e500.jpg[/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nooo... też to chciałam powiedzieć.... i jakie czyściutkie :loveu::loveu: czy ten pies wogóle chodzi na spacery?? :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='MaStaCh_'][CENTER] [COLOR=green]Czekam na komentarze :P[/COLOR][/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] mówisz i masz :diabloti: [url]http://images31.fotosik.pl/160/8549b7d89c135d15.jpg[/url] dolna lewa szóstka do plombowania :eviltong::eviltong::evil_lol: cze emi..... :multi::multi::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]i Debe była wymęczona też strasznie ..........dmuchaniem w materac i upałem +40 :mdleje: .......jak se teraz wspomnę ten upał to ufffffffff.....:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak dla mnie to takie upały by mogły być cały rok po 20 dni w mies... 10 dni to deszcz... byle ciepły... ja sie chyba wyprowadze w okolice sahary :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_47.gif[/IMG][/URL] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wracaj już z pracy :placz::placz::placz: cze Effa... czytając te słowa już masz łikend nie???? :razz::razz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Przyszłam se tu powiedzieć .............. Dzieńdoberek :loveu::loveu:Moja Ty Najulubieńsza :loveu::loveu::loveu:........[SIZE=1]no przecie nie napisze ruro:shake: :diabloti:...[SIZE=2]senna zjawo :multi::loveu::multi: Mam dla Cia zapasik :p......[/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ooo jaki słodki zapasik :loveu::loveu: myjesz mi klawiaturke :lol: dobereczek... :multi: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Cześć Klocusiowa ja tylko z takim małym pytankiem? ładnie to tak reklame przez internet robić :cool3: [URL]http://images24.fotosik.pl/168/0b65d5396737b2d4.jpg[/URL] A tak poza tym to witam cię gorąco w ten piątkowy poranek [IMG]http://yelims.free.fr/Coucou/Coucou37.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]reklamować, albo anty-reklamować to ja ich bede jak już dadzą mi cynka jakie konsekwencje i ile procent i na jaką kwote oszacują moją wycieczke na lotnisko :roll: a pozatym też cie witam... i prosze wyciąg swojego blogasa z otchłani piekieł bo ni mam sił go szukać gdzieś tam...;)[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]berek :cool1: pozdrów zembacza ;)[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']ale on nie biega:shake:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]evaxon... ja nie wiem... nic nie rozumiesz...:shake: Klocuś wtedy biegał, szalał..... ale beznadziejny fotograf (czytaj debe:diabloti:) nie jest w stanie zrobić foty PĘDZĄCEMU Clockworkowi... no i musiałam mu ZABRONIĆ biegania, żeby debe miała choć pare fot :roll:;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='furciaczek']Wpadlam sie przywitac:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no...no........... :razz: przywitaj [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] sie[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:roll::evil_lol: witaneczko gadułki!!!! [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Cze Madzia !:multi: Przyszłam! Ino tylko po co?:hmmmm: Aaa już wiem!:PROXY5: Widziałam fory twojego Zuulogika:diabloti: I ptaszka:diabloti: I murdulca :diabloti:i jaszczurke:evil_lol: IDe spać:loveu: To mówiłam ja - DioBliCa:diabloti: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jo tysz ida... byłam u cie jakby co :roll::oops: DOGOBRANOC :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='evaxon']achhh to były czasy:loveu: Ozzy jeszcze biegał....:lol::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuuuhahahahahha:evil_lol::evil_lol: a ja nie mam od debe biegającego Klocka :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='evaxon']:lol: jak by bylo cos nie tak to wet bedzie mi kazal to usunac;) wiele psow tak ma i zyja;) no i przez to wyglada jak by miala zeza hihi hahaha nie wiem czy kizi mizi bo nie miziam jej po oczach :grin: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]żle przeczytałaś nie pytałam ze zdziwieniem że "jak to, nie przeszkadza??" ino w formie- "jak nie przeszkadza to ok ;)" aaa bo ja niepotrzebnie pytajniki dałam :splat: klockowi sie ujawniaja trzecie powieki jak zasypia... wyglada to łokrutnie- jak wilkołak... takie róziowe oki bez źrenic :megagrin: a zezika faktycznie Tigerka przez to ma.. znaczy nie ma no tak sie wydaje- bo zaś sie czepisz...:evil_lol::evil_lol: moje biedne małe zmarzluszki... i to ta Tigra bo w -25 stopni do wody wskakuje :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][B][FONT=Arial][COLOR=Red]:hmmmm: pozostały inwentarz też cholernie dynamiczny :roll::razz:;):evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nudne panciostwo... senna atmosfera [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-60.gif[/IMG] ide se bo moje samce wrócili ze spacera :multi::multi: a wogóle dogo zamulacz pospolitus :mad:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=3]legwanowi odpadła główka :eek2:[/SIZE] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/161/41ff0e07e73c62ea.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3]dzielny pies... nadal ma siłe :multi::multi:[/SIZE] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/167/8ce5d11649552870.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3]przybranie, nowej pozycji :loveu::loveu:[/SIZE] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/168/0b65d5396737b2d4.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/167/97cb22c49b10e937.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] [SIZE=3]a tu już niestety pies padł.... ehhh.. ciężkie życie psa :roll:[/SIZE] [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/166/be385874afe6fc5e.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][/FONT][/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]pozycja nr.2 nadal zachowana :multi:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/161/8f2fe225cc4b5f73.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]zmiana pozycji nr.3, [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]przemieszczenie pod kuchnie ;)[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/167/97595ff7f57a5a48.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/167/693e9570c6c42577.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]korzystając z okazji że pies dłuższy czas pozostaje w bezruchu...:errrr: foty reszty inwentarza :multi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/168/2343d0dbbdfbcffb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/166/9b05edc974b942a0.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]OOOOOOO!!!! jest jest fotoszit!!!!!! dzisiejszy ADHD, zdjącia robione w przeciągu 10 minut... normalnie nie nadążałam z aparatem :mad::mad: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/168/6d87c0c5120a0a9a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/166/ec84da5316822ab0.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]zmiana pozycji nr.1[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/167/2aa0c03b3affb926.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]zmiana pozycji nr.2[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/161/84b0ef80a3bcda0b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/161/22bbbb1a15ca8c1b.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]miały być foty dzsiejszego ADHD ale fotoszit znów mnie nie lubi... to nie to se ide... nie bede sie prosić :motz:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicja'][IMG]http://www.polishdelipierogi.com/images/chocolate_med.jpg[/IMG][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:loveu::loveu::loveu: moja dzienna porcja :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='evaxon']tosz to kabelek od komorki:diabloti: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]noooooooooooooooooooooooo :splat::splat: przeca... że nie ma lepszych zabawek jak kabelki od komórki :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] wiem..tak od dzieciaczka ma. ale 3 wetow mi powiedzialo ze nie trzeba operowac, bo dobrze widzi, na wiosne tylko trzeba kropeki zapuszczac bo je bardziej łzawią i czerwienia sie od pyłkow . [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] no jak nie przeszkadza??? :thumbs:ale jest widoczna i to fest... ale jest w tym coś fajnego ... takie kizi mizi :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Alicja'][B][FONT=Arial][COLOR=Red] ...no .....bo ty .:razz::razz:...wyduś to z siebie :roll:;)[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bo ja... bo ja dawno tu nie byłam... zresztą jak boja :roll::evil_lol: ale AMERIKAN Bullek :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='evaxon']:grin: goopia klockowa:grin: a ty co sie smiejesz:diabloti: buahahaha nooo nowiutenka :grin:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak gupia... no nie wiem co to??????? :niewiem: a wogóle powiedzieć ci coś???? Tigra ma cholernie widoczną trzecią powieke... :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mamusiu.... cio to??? :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [url]http://images31.fotosik.pl/160/7971037ebcf6e404.jpg[/url]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jaka klucha :loveu::loveu::loveu: cze boja... :roll::multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']:loveu:kochana jestes:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kochana kochana... ciekawe czy Pawcio tak powie jak wróci ze pracy a tu obiadu niet :niewiem: ide robić :cool1::roll: weszko nie szalej... ja cie prosze..... nie możliwe :crazyeye::crazyeye::crazyeye::shake:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/167/2af9ee6f7dd65a7f.jpg[/IMG][/URL] :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/167/7c29ffd8f92d10d2.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]WASZKOMŁA!!!! obejrz... w brzusiu sie chowa :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/167/de29675a502412bf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/160/31f09e7977dcc17a.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
[quote name='evaxon']noooo tylko jak bedzie ladnie:razz: w jakis weekendzik :) to bardzo wazne zeby kobieta potrafila zaspokoic swe potrzeby sama..bez pomocy facetow. tak trzymaj Madziusia ! tak trzymaj :):evil_lol:[/quote] [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/e025.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-264.gif[/IMG]