Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/160/bbf65ac4a25173a5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/167/ce1386b1d0fc6e3d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/160/77feac7b618180fb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/160/688663cf4574598d.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o cholewcia... sie Klocuś przepalił polekku :cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/166/c9f14f862c3162aa.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  2. [quote name='evaxon']hahaha mozesz mi nie dokuczac?:-([/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] że ja ci dokuczam???:crazyeye: nigdy wewżyciu :shake::shake::loveu::loveu: masz za to reszte fotek bo te @ zagadały :roll:;) [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/160/c477b84a25454e45.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/167/24ee67b051d6b8bc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/160/12e466ef310ddd0d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/160/85678b28a7867591.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/160/ec1d0bfdc612ab9e.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  3. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] :) ał nie ściskaj tak mocno bo mi oka wyskoczą :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [CENTER][IMG]http://www.pic4ever.com/images/7.gif[/IMG] [/CENTER] [quote name='evaxon']hejkaaa:multi: włoski extra!!!! swietnie wygladasz w nich:cool3: [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]lizus lizus lizus lizus ze mnie:evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/quote] [quote name='evaxon']hejkaaa:multi: włoski extra!!!! swietnie wygladasz w nich:cool3: [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]lizus lizus lizus lizus ze mnie:evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wazelina party x2 [IMG]http://www.pic4ever.com/images/gigglesmile.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT]
  4. [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Siemasz klocuszkowa:multi::multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]sie mam Emi :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']buahahahahahahahahahhahaah :grin: dzien z życia klockowej:grin: buahahahahahah [URL]http://images30.fotosik.pl/167/048f36f712088a68.jpg[/URL] a tu kolejne buaahahahahahhaahhahahaha[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuhahahhahaJJJJUUUU witam cie :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [quote name='malawaszka']NO!!! :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zaglądałam na ten orginał... ale tam też nic nie widać :cool1: [/B][/COLOR][/FONT][URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1e60367f059dc902.html[/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] mie sie wydaje jednakże że to kopyto ;) [/B][COLOR=LightBlue]woda była zimna... a jak powszechnie wiadomo w zimnej wodzie sie... kurczy :roll:[/COLOR][/COLOR][/FONT]
  6. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][url]http://img411.imageshack.us/img411/5617/dsc0148gn6.jpg[/url] chlip chlip :loveu:... ale Klocuś miałby raj.... taka czysta woda :multi::multi::multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  7. [quote name='evaxon'] pffff...... chce tylko przypomniec ze ostatnio Pawcio nie byl ani w domu ani u mnie wiec niech ta 3 mu gotuje:obrazic:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]on sie mi tłumaczył że był u KOLEGI... nie wiem czy sie cieszyć czy martwić :hmmmm: :roll: [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]melduje że jużem w domciu... doszłam... bez Pawcia :roll:;)[/B][/COLOR][/FONT]
  8. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] :hmmmm: a myślisz że Pawcio miałby watpliwości :razz::razz: mnie tylko ciekawił ten prezent zaręczynowy :loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak zawinięte w papierku,... to cukierek :grins: :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B][FONT=Arial]:razz::razz:ić ....Effa lata po blogasach :evil_lol:[/FONT][/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no to ide... 18 po piątej ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  10. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i co????? ni ma Efy... mam już iść do domu?? czy czekać??? :niewiem: [/B][/COLOR][/FONT]
  11. [quote name='malawaszka'] a Madziu droga - czy sprawdziłaś??? :cool3:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] pewnie że sprawdziłam... no jakżesz mogłam nie sprawdzić:cool1: [COLOR=PaleTurquoise] ale że co... ?? [/COLOR]:hmmmm: :roll::roll::oops:[/B][/COLOR][/FONT]
  12. [FONT=Arial][COLOR=DeepSkyBlue]ala.... powiec ale tak na uszko... bo ja siekam jak se wspomne ... jak mozna mieć tak chore sny :crazyeye::crazyeye:[/COLOR][/FONT]
  13. [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/5731/dsc0144cn9.jpg[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to przód czy tył??? :hmmmm: :oops:[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [quote name='Alicja']:multi:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi:doberek .....za oknem słoneczko :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kłamiesz... u mnie zmrok :grins: cze atlantyda !!! [/B][/COLOR][/FONT]
  15. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:......weszłaś z apelem ;) Effa wracaj już ....Pawcio głodny ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:hmmmm: że Pawcio znów pojechał do Effy??? i ma mu zrobić papu??? :hmmmm: :niewiem: [/B][/COLOR][/FONT]
  16. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]np taką za chudą Klockową :evil_lol:.:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]do wakacji zgrubne... już mie sie robią wałeczki na brzuchu :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  17. [quote name='lolka75']tes sce byc za chuda:oops:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ojjj wydaje ci sie... ja kiedys ważyłam koło/ponad 70 kilo... od hormonów... wydawało mi sie że swiat sie wali!!!! tera mam ponad 20 kilo mniej... wcale nie jestem z tego powodu szczęśliwsza... czuje sie jak anorektyczka... szczególnie jak wszyscy znajomi zwracaja mi uwage żem za chuda:cool1: człowiekowi nie dogodzisz... jakkolwiek by było zawsze jest nie tak :roll::roll: loluś... wnętrze... wnętrze sie liczy... mam mnóstwo znajomych którzy mają FEST CIAŁKA... i uważam ich za świetnych wartościowych dobrych ludzisków :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  18. [quote name='teqquila'][B]Trza bylo go puscic :evil_lol: u nas mowilam Ci o naszej kochanej strazy wiejskiej :evil_lol: !! a wogole u nas maja biale samochody z pomaranczowym paskiem :evil_lol:i tam bialy napis :evil_lol: szkoda ze nie masz foty :evil_lol:[/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no puścić to bym nie puściła... szkoda mi 2 stów.... a i Kloc by nie popuścił jakby tamten sie na niego rzucał... nie mam fot ... bo głupio mi było stac w oknie i cykać :wallbash: a u was??? wywalczyłaś interwencje????[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Tylko widzisz jak się to wszystko zamyka w jednym kręgu ...my dostajemy po doopie za to że Nasze psy są zawsze pod opieką ..inni nie bo w danej chwili psy są bezpańskie ...nie dzwonimy z interwencją bo ....po 1. wiemy że pies ma dom ...po 2. w twoim przypadku ...lepsza ulica anizeli jastrzębski schron... i tak to się wszystko toczy ...i dopóki ludzie nie zaczną inaczej myśleć ....że pies zawsze powinien być pod opieką to się nie zmieni ...[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ano... bo my sie szczypiemy... inni tam sie nie szczypią podkablować nas że pies bez kagańca czy moje auto 1,5 roku stoi nieruszane... a my wieczne sentymenty... bo "tak nie wolno" miękkie serce = twarda dupa :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  19. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]lolka nie szalej... nie wiem nie widziałam cie...... nie oceniam cie z wyglądu... powiem ino że nie wygląd świadczy o człowieku.... każdy ma jakieś komplexy .... a tak naprawde wystarczy być dobrym człowiekiem żeby być szanowanym... ino wiem... trzeba najpierw zaakceptować samą siebie ... inaczej doopa ;) to mówiłam ja- za chuda Klockowa ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ups... gdzie ja byłam że mie tu nie było???? :confused::confused::confused: cze moje wy :loveu::loveu::multi: [/B][/COLOR][/FONT]
  21. [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]ałć??? :calus::calus:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  22. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Effa ....wracaj już ......bo Klocusiowa chciałaby już iść do domeczku :grins: bereczek:multi::loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] dokładnie po to tu weszłam... chciałam zaapelować o to samo [IMG]http://www.gify.org/bazagif/zolte_buzki/faccina277.gif[/IMG] oć jusz do domu!!!! [/B][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='Iza i Fidel']Jak nie 2 kochana:) Bo czesto teraz jest tak ,ze cos ma 2 lata gwarancji. Napewno ,na bank ma rok od daty sprzedazy.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] no tos zawaliła.... tera medorowa bedzie następny rok zwlekać... :mdleje: też sie mi tak wydaje bo wg. przepisów unijnych gwarancja jest na 99%towarów 2 lata... ale Madziu nie bierz se tego do serca leć z tą reklamacją.... i tak zawaliłaś.. bo jak ci naprawią i siądzie ci tydzień po reklamacji to dupa, bo juz by było po terminie :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  24. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nadrobiłam 5 stron... iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii............................ zapomniałam po co tu wlazłam :roll::roll: aaa... gratuluje cienko-cięto :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [quote name='malawaszka'] Alu co Cisię śniło? :cool3:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]horror ja :grins: cze... przyszłam do Cia cie zignorować :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...