Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Red][B]QDŁACZEK UCIEKŁ!!! info w 1 poście!!!! a ja nie ukrywam że mam złe przeczucia!!! jutro miałyśmy jechać na wizyte poadopcyjną..... wiem zdarza sie że psy uciekają.... gdzie w okolicach Świętochłowic są schroniska??? Ruda Śląska, Chorzów?? gdzie wiezione są psy z terenu- Ś-chłowic???? [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  2. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]noooo to sie Pepa obstawiła ..samcami (:???:zapomniałam zajrzeć na podwozie ) bereczek Waszkomła:multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT]
  3. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze Loluś... mam nadzieje że ujowy dzień minął.... :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  4. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]teee... ale to żeś za gruba :diabloti: nie znaczy że nie możesz tu być ..... :loveu: wpadnij czasem w międzybiegach :razz::razz: no i za pracke- jak dobra ... trzymam :kciuki: [/B][/COLOR][/FONT]
  5. [FONT=Arial]witaneczko Joluś..... :multi::loveu:[/FONT]
  6. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bereczek Luśkowe .... :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  7. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze usatysfakcjonowana (uffff trudne słowo:evil_lol:) :mdleje: nic ino pogratulować pracki i reszty która jest tajemnicą :roll: [/B][/COLOR][/FONT]
  8. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze robaczku... idź jutro na wagary :razz::razz: trzeci raz przez Rude nieprędko pojade :razz: chyba że pan drajwer zaś powie... do dupy a nie w gościne pojedziecie :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [quote name='furciaczek'] Kochana jestes:loveu::multi: Moge Cie ucalowac??:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]całuj mnie całuj całuj.... uwielbiam :evil_lol::evil_lol: cze FUNciaczkowa.. dziś bede grzebać :razz::razz: skoro na jastrzębskie sie nie przyda bedzie cosik na inne bidy.... [/B][/COLOR][/FONT]
  10. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][/FONT][/B][B].........[/B][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]ale niestety mój mąż nie ma patentu...................[SIZE=3] Powiedziła[/SIZE] że skoro on nie ma o tym pojęcia to nie jedziemy:angryy: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] :roll: czy Twój mąż jest kobietą??? :roll::cool1: co Wy z tym morzem.... urlop w klimacie tropikalnym sie spędza a nie gdzieś na sybirze :cool1: cze dżapkowa :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ładne to San Francisco... prawie jak Jastrzebie :cool1::cool1: szczególnie z tymi latającymi meblami :evil_lol::evil_lol: wjechał pod prąd:diabloti: [url]http://images33.fotosik.pl/214/e10fc1fc4a7a1b28.jpg[/url] cze Eff:multi::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  12. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja też z pierwszą pomocą :razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-126.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] bereczek... pobudka :diabloti: nie ma spania... w nocy sie śpi a nie lata bo imprezach :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  13. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bereczek:multi: moja ty reklamoróbco :evil_lol::evil_lol::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B] ja jak ostatni raz byłem, to też była masakryczna...:roll::shake:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]z nas pan stróż to już sie śmieje że wie kiedy przyjedziemy bo albo deszcz albo śnieżyca tego dnia :cool1: sześć Allu:multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  15. [quote name='apple'][CENTER][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Madzialenka[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-265.gif[/IMG] Madzialenka [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-265.gif[/IMG]Madzialenka[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-265.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:icon_roc::icon_roc: no... Madzialenka... a kogo sie spodziewałaś? :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [quote name='dbsst']ło tam Klocek ale Orange to dopiero jest broń :cool1: ps [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]nie moge zaglądać na bazarki ani na PwP przykro mi[/COLOR][/SIZE] :roll:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]możesz.. pozwalam :grins: chooo nabijesz se postów :megagrin::megagrin:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]a czyje piersi :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kurczy-syna :roll::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dbsst']boshe Klockiem po piersi czy to oby nie perwersja :crazyeye:[/quote][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie no... z takiego klocka w klate... nie chciałabym dostac :shake::cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  17. [FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]i jeszcze jeden i jeszcze raz.... :drink1::drink1: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]:new-bday:[FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B] siostrzyczko maja kochana!!!!! wszystkiego czego sobie życzysz...:BIG:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  18. [quote name='dbsst']o przylazł a raczej przypełz ślimol jeden :eviltong::eviltong::eviltong:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a co se bede żałować... nie wolno mi????:mad::mad: mam Klocka i nie zawaham sie go użyć :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  19. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ostatnia :multi::multi::multi: ostatni będą pierwszymi :diabloti: a piersi będą.... na obiad w niedziele :eviltong::eviltong: zapraszam na bazara :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109473[/URL]
  20. matko z córką :mdleje: na razie poczytałam 2 stronice i ostatnią.ale łzy nie pozwoliły na kontynuacje :placz:.. nadrobie przy odrobinie czasu na zbyciu i lepszym samopoczuciu:-( nie bede komentować życia psów na polskich wsiach... bo już dostałam za to po tyłku... widze że nie ma baneka.. zrobiłam na szybko.... i już zaraz wrzucam w podpis [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109357"][IMG]http://images6.fotosik.pl/169/e94f3975901e4695.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
  21. [quote name='Dorisben']Mrowa no wiesz co???? Tequni niepoznajesz, dla przypomnienia zdjecie nr 4!!!! Slonko swieci wiec za jakies 30 min zbieramy sie na metro a potem tramwaj i juz u ciotki Magdy bedziemy latac i deptac kwiatki a co! Moze znowu od kotka dostanie po mordce, ostatnio dostal-kot nie chcial sie zakolegowac. No i sadzik oberwal, krew sie lala :shake:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie zapomnij aparatu :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no te nasze psiaki to chyba naprawde myślą że są ratlerkami :cool1: [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuhahahha..ja to juz wiem jak Klocek reaguje w jakich sytuacjach i jak[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mam możliwość to wtedy łapie sie drzewa :evil_lol::evil_lol:ale jak se przypomne jak był u tesciowej, a ta z nim wyszła... a on zobaczył auto i myslał ze to my ....[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuhahhahahahahha... kolana zdarte jak małolat[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:laugh2_2::laugh2_2: dłonie przez[/B][B] miesiąc nie do użytku bo piekło i szczypało :roflt::roflt: kostka chodnikowa zwinieta w rulon :evil_lol::evil_lol: a ten gupecek podobno stanął nad leżącą teściową i powiedział ... "o co chodzi[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:roll:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] ... ja tylko przyspieszyłem kroku :evil_lol:" buuhahhahahah [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]fotecki jak zwykle cacy... szczęściarz z tego Sadzika... i jak se pomysle że jakiś doopek go zaprowadził do uśpienia :mad: a Teq... mrrrrrrrrrrrr... czarnuszka :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='rotek_']sttraszne...ale takie sa realia w naszym kraju.... wbrew pozorom wolontariat jest tylko w jakiejś tam części schronisk... z czego większość jest pewnie zastraszana ze jak powiedzą co tak naprawdę dzieje się za murami schronu wywalą wszystkich...a dla części usypianie psów tylko dla tego że są stare albo chore to codzienność:mad: [FONT=Arial]dokładnie tak jest u nas .... zaczęłam wojną..było źle, potem lizaniem obleśnych tyłków opiekunom- wcale nie lepiej a ubaw z nas mają po pachy :cool1: na dzień dzisiejszy jestem zmuszona stać z boku i patrzeć.... :placz: [/FONT] pjani pracownicy bijacy psy to też chyba nic specjalnego... [FONT=Arial]no raczej nie... bywa tak czasem... często??? baaardzo czesto :mad: [/FONT] tylko niewielka częśc z nas stawia się temu co widzi....:shake: [FONT=Arial]ja się postawiłam... rezultat?? kop w tyłek .. i to nie od schronu.. ale od panienek które po moich walkach o lepsze jutro dla psów weszły na gotowca i..... stwierdziły żem chyba upośledzona... "jest dobrze" psy maja nowe miski i identyfikatory przy obrożach :roll: luxus no... zaprawde powiadam wam... sztuczny wolontariat na wariackich papierach mnie nie interesuje... karma zawożona i tak nie trafia do psów, koce także... wspomagać złodziei "opiekunów" nie zamierzam... czekam cierpliwie choć serce pęka widząc te psy... ale cóż może zrobić człowiek kiedy wszyscy rzucają kłody pod nogi :shake: amen :placz::placz: [/FONT]
  24. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuhahahhaha.... czyli nie mam co stydać że TYLKO mój pies zapuszczony :siara::siara: najgorsze że zapuścic to moment... ze zrzuceniem zbędnych kilogramów już nie tak HOP :roll: ale wiem i zdaję sobie sprawę... dla zdrowotności psa... już zaczynają szwankować stawy Klocusiowi... cholewcia... dlatego MUS go odchudzic... ino nie wiem czy to na pewno stawy a nie np. reumatyzm (RTG nie da se dziad zrobić :mad:) i czy przy stawach może biegać, skakać, latać, pływać :cool1: [/B][/COLOR][/FONT]
  25. [quote name='Apbt_sól']Nie chowowają , obserwują :evil_lol: Zawody miecdzy ciotka i Sadem uwazam za otwarte! :cool1: Jaki macie limit czasu?:eviltong: clockwork - ty se zebow nie wybijaj :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] nie między [U]ciotką i Sadzikiem[/U] a między [U]PSEM CIOTKI a Sadzikiem[/U]... ja tam moge przejąć od niego z 5 kilo :evil_lol::evil_lol: nie ma limitu czasu- kto pierwszy ten lepszy ... aż nasze psy będą miały piekne wcięcie w brzuszku :loveu: Klocuś jeszcze rok temu miał... KLATE i wcięcie w brzusiu, dziś ma BRZUCH i wcięcie w klacie :oops::oops: ... wiem wiem... żaden powód do dumy... zapuściło sie chłopisko.... ale nie je wiele,[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zastanawiam sie czy to aby nie OPUCHLIZNA GŁODOWA :roll::cool1:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] z ruchem gorzej bo praca zniewala mnie...... :mad: zęby CHYBA mam wszystkie :evil_lol::evil_lol: ale biegłam tu jak głupia :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...