Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]doberek.. zajrzałam do psiny z jastrzebskiego schronu :razz::razz: poczytałam też historie adopcji i widzialam foty :-( ot cały obraz jastrzębskiej umieralni :shake::shake: dziękuję że jej pomogłas ... pozdrawiam Cie i Twoje stadko skąd jesteś???? z Jastrzębia??? może by spaceros z psiami :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja dziś wybrałam sie do Qdłatego do hoteliku.... TZ z sąsiedniego miasta- dogomaniackiej chalimali miał mnie zawieźć chciałam porobić foty i wziąć go do weta i na spacer.... już byłam w drodze gdy pani z hoteliku zadzwoniła że ma pilny wyjazd i dziś nie ma szans :-( lipa bo po niedzieli ja pracuje do bólu :placz:[/B][/COLOR][/FONT]
  3. [quote name='RESSEL']Ja porozsyłałabym info np do dobermanów, bulli, rotka itp itd Oni tak jak my zajmują się adopcjami takie info jest chyba niezbędne.... Co Wy na to? Kto przygotuje info?[/quote] [SIZE=3][B]UWAGA NA TYPA W ŚWIĘTOCHŁOWICACH!! niejaki [COLOR=Blue]Henryk W* [/COLOR] [/B]zamieszkały -[B] [COLOR=Blue]ul. Hanki Sawickiej * Świętochłowice 5- Lipiny [/COLOR](wkrótce rzekomo Chorzów) nicki na psich forach: poetry63, wodoryt, wodoryt63, heniek63..... mogą być inne [/B] *zara na PW podam pełne dane ;)[B] adoptował dogomaniackiego Qdłaczka... pies po kilku dniach został wyrzucony... na szczęście się znalazł!! zaalarmowałyśmy inne fora po czym okazuje się że to nie pierwszy pies którego chciał lub wyadoptował ten gość!!! w okresie tygodnia kiedy my szukałyśmy Qdłaczka- on miał kolejne 2 psy- jeden po drugim - co się z nimi stało?? nie wiadomo... koleś adoptuje psy po czym znikają w tajemniczych okolicznościach. gustuje w dużych psach- bynajmniej na razie to udało nam się ustalić.... NIE POZWÓLMY aby jakikolwiek pies do niego trafił za naszym pośrednictwem!!! DOŚĆ SKRZYWDZONYCH BIDULKÓW!!! P.S. facet nadrabia gadką... leje wode że nie sposób mu nie uwierzyć jak to on nie chce pomóc.... [/B][/SIZE] wątek Qdłaczka [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9958835#post9958835[/url] ale głośno się zrobiło na wielu psich forach- na wielu toczą się dyskusje, gdzie wychodzą nowe fakty
  4. [quote name='RESSEL']Dziewczyny, a może wysłać jakieś info do osób zajmujących się adopcjami? Może macie jakieś kontakty? Może ktoś stworzy takie "info" a my się zbierzemy i powysyłamy je do ludzi z ostrzeżeniem(:mad:) ? W razie czego czekam na info na pw albo na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Lu[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] ino jak to zrobić... na samym dogo adopcjami zajmuje sie tysiąc osób... + inne fora :shake: na większości psich forów jest komunikat.... ale nie oszukujmy sie- pojedzie gdziekolwiek weźmie psa, żeby wyrzucić na ulice :placz: jaki w tym cel cholewcia???? dane gościa mam .... pełny adres póki sie nie przeprowadzi- od sierpnia rzekomo w Chorzowie bedzie mieszkał tu jego stronka[/B][/COLOR][/FONT] [url]http://www.wodoryt63.you2.pl/index.php?option=com_contact&task=view&contact_id=1&Itemid=64[/url]
  5. bazarek :razz::razz: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9968818[/url]
  6. [quote name='RESSEL']I ja trzymam mocno kciuki za domek Qdłaczka ;) ps. tak bardzo żałuję,że niezdążyłam Was ostrzec przed Henryczkiem :mad: Całe szczęście,że się odnalazł i ma się dobrze.......:multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no ktoś musiał dać się nadziać na tą jego krasomówność:cool1: ważne żeby rozgłosić i uratować choć część psów przed tym typem :angryy::angryy:[/B][/COLOR][/FONT] [B][SIZE=3][COLOR=Green]UWAGA!!!! właśnie miałam telefon!!! w Świętochłowicach od tygodnia leży pies podobny do Qdłaczka.... psa karmią i poją ludzie, ale nikt nie może go zabrać :shake: Kto ma możliwość podjechać i zawiadomić schronisko????[/COLOR][/SIZE] [/B] [SIZE=3]adres podam na PW- nie chce żeby przeczytał ktoś kto może mieć niecne plany co do psa!!!!![/SIZE]
  7. [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]Aluś... Sorry że i tu.. ale masz więcej wielbicieli dziewczyny plis... głosujcie - kopiuje z PW:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] Cytat : ERKA Mam ogromną prośbę do Radka i wszystkich , którzy śledzą wątek Saruni. Nie wiem, czy pamietacie, że Sara została uratowana ze strasznego miejsca, od typa, który znęcał się nad nią, głodził i trzymał w fatalnych warunkach. Ten typ mieszka w ruderze prawie w centrum miasta przy akademikach politechniki i tam zrobił olbrzymie składowsko śmieci, żelastwa, makulatury. W tych hałdach śmieci trzyma kaczki, indyki, kury , nawet w zimie bez żadnego schronienia. Ptaki padają z głodu i pragnienia, bo on tam nie ma wody, więc nie daje wogóle pić, nawet w największe upały. Martwych ptaków nawet nie sprząta i rozkładają się tam albo są rozwłóczone przez psy. Ale najgorszy jest los psów , które ten typ ciągle tam sprowadza. To jest długa historia, juz mi się nie chce o tym pisać, były informacje również na tym wątku. Zmarłe psy też rozkładały sie na tej stercie smieci:angryy:. W sprawie psów, ptactwa również ,były niejednokrotnie powiadamiane odpowiednie służby, SM, policja , UM. Nikt nie potrafił poradzić sobie z tym typem. A raczej chyba nikomu sie nie chciało, bo nawet wtedy, gdy Sarunia nie mogła stać o własnych nogach, to zgromadzone gremium w postaci policjantów, weterynarza z Inspektoratu Weterynarii, urzędnika z UM stwierdziło ,że wszystko jest ok:angryy:. Przestraszyli się, bo ten typ wezwał swojego adwokata!:diabloti:, który groził wszystkim sądem. Sarunię i jej szczeniaki wykupiłyśmy wtedy z andzią69 przez podstawione osoby. Wcześniej tez udało się nam wydostać stamtąd kilka psiaków. Ale wracając do sedna. W tej chwili Gazeta Wyborcza w Kielcach ogłosiła akcję na zgłaszanie najbrudniejszych miejsc w Kielcach. Zgłosiłam to miejsce, ale chyba , nie tylko ja, bo widzę,że w tym rankingu jest umieszczone na pierwszym miejscu. Jeżeli nie udało się tego typa załatwić z powodu znęcania sie nad zwierzętami, to może w końcu uda się z powodu brudu i zagrożenia sanitarnego. Bardzo Was proszę oddajcie swój głos na to miejsce, bo wtedy jest szansa,że zostanie to wysypisko zlikwidowane, a co za tym idzie ten typ nie będzie miał możliwości trzymania tam zwierząt. W tej chwili nawet nie ma tam dostepu i w tych wysokich hałdach nie można zobaczyć, co sie tam dzieje. A bliżej wejśc się nie da, bo typ jest agresywny i już zdarzało się ,że pogonił kogoś z łopatą / tak było z jakimś reporterem z gazety/. [B][COLOR=red]To miejsce jest pierwsze na liście - skrzyżowanie ul.Studenckiej z Reja.[/COLOR][/B] [COLOR=black]Bardzo proszę, przekażcie to znajomym. Dziekuję.[/COLOR] [B][URL]http://miasta.gazeta.pl/kielce/1,35255,5130903.html[/URL][/B]
  8. [SIZE=4][COLOR=Red][B]ZAGŁOSUJCIE PLIIIIISSSSSSSS.... [/B][/COLOR][/SIZE] Cytat : ERKA Mam ogromną prośbę do Radka i wszystkich , którzy śledzą wątek Saruni. Nie wiem, czy pamietacie, że Sara została uratowana ze strasznego miejsca, od typa, który znęcał się nad nią, głodził i trzymał w fatalnych warunkach. Ten typ mieszka w ruderze prawie w centrum miasta przy akademikach politechniki i tam zrobił olbrzymie składowsko śmieci, żelastwa, makulatury. W tych hałdach śmieci trzyma kaczki, indyki, kury , nawet w zimie bez żadnego schronienia. Ptaki padają z głodu i pragnienia, bo on tam nie ma wody, więc nie daje wogóle pić, nawet w największe upały. Martwych ptaków nawet nie sprząta i rozkładają się tam albo są rozwłóczone przez psy. Ale najgorszy jest los psów , które ten typ ciągle tam sprowadza. To jest długa historia, juz mi się nie chce o tym pisać, były informacje również na tym wątku. Zmarłe psy też rozkładały sie na tej stercie smieci:angryy:. W sprawie psów, ptactwa również ,były niejednokrotnie powiadamiane odpowiednie służby, SM, policja , UM. Nikt nie potrafił poradzić sobie z tym typem. A raczej chyba nikomu sie nie chciało, bo nawet wtedy, gdy Sarunia nie mogła stać o własnych nogach, to zgromadzone gremium w postaci policjantów, weterynarza z Inspektoratu Weterynarii, urzędnika z UM stwierdziło ,że wszystko jest ok:angryy:. Przestraszyli się, bo ten typ wezwał swojego adwokata!:diabloti:, który groził wszystkim sądem. Sarunię i jej szczeniaki wykupiłyśmy wtedy z andzią69 przez podstawione osoby. Wcześniej tez udało się nam wydostać stamtąd kilka psiaków. Ale wracając do sedna. W tej chwili Gazeta Wyborcza w Kielcach ogłosiła akcję na zgłaszanie najbrudniejszych miejsc w Kielcach. Zgłosiłam to miejsce, ale chyba , nie tylko ja, bo widzę,że w tym rankingu jest umieszczone na pierwszym miejscu. Jeżeli nie udało się tego typa załatwić z powodu znęcania sie nad zwierzętami, to może w końcu uda się z powodu brudu i zagrożenia sanitarnego. Bardzo Was proszę oddajcie swój głos na to miejsce, bo wtedy jest szansa,że zostanie to wysypisko zlikwidowane, a co za tym idzie ten typ nie będzie miał możliwości trzymania tam zwierząt. W tej chwili nawet nie ma tam dostepu i w tych wysokich hałdach nie można zobaczyć, co sie tam dzieje. A bliżej wejśc się nie da, bo typ jest agresywny i już zdarzało się ,że pogonił kogoś z łopatą / tak było z jakimś reporterem z gazety/. [B][COLOR=red]To miejsce jest pierwsze na liście - skrzyżowanie ul.Studenckiej z Reja.[/COLOR][/B] [COLOR=black]Bardzo proszę, przekażcie to znajomym. Dziekuję.[/COLOR] [B][URL]http://miasta.gazeta.pl/kielce/1,35255,5130903.html[/URL][/B]
  9. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bereczek dziołchy :loveu::loveu::loveu: chalimala... podjedź do mnie :roll: zrobie se fotke i bede na nią spozierać jak przez myśl przejdzie mi wizyta u weta ... tfu! u dentysty :evil_lol::evil_lol: aaa przy okazji pożyczysz mi auto- podjade do hoteliku i do weta :roll::cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  10. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]doberek Qdłaczku.... :-( gdzie ten Twój domek.. faken nie mam nawet jak i czym podjechać do Ciebie do hoteliku :placz: a tak bym Cie wymiziała, wyprowadziła... :placz: zakichane popsute auto :angryy: andzia.. zobaczyłam fote i zaniemówiłam... jesssoooo myślałam że znalazłaś na jakimś portalu ogłoszeniowym NASZEGO QDŁATEGO.. a to nie nasza fota :mdleje: za Luxika trzymam kciuki.... dałam natalii fanty na bazarek- inaczej nie moge pomóc.... ale bazarki stoją ... moje zresztą też:-( dziś wystawie kolejne na Qdłatego b i nam kasiura za hotelik płynie przez palce :shake:[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]qrde.. wlazłam na chwile ... a tu jakieś zęby na mnie :crazyeye::crazyeye: no i już zmykam KOFFAM WAS BĄDŹCIE TU!!! :loveu::loveu::multi: chalimala ty mie tu nie szczerz zębów ino wysłałam ci linki do Qdłaczka na godej-godej :razz: fajnie cie konował załatwił :mad: [/B][/COLOR][/FONT]
  12. [quote name='furciaczek']Jak stoicie z ogloszeniami?? Dzisiaj rady nie dam...juz mi oczy wychodza z orbit... ale jutro jak cos to chetnie pomoge:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] kochana ja poległam nad firmowymi papierami... zawaliłam przez tydzień poszukiwań Qdłatego :placz::placz: nie umie sie z niczym wyrobić... w 1 poście są linki gdzie są ogłoszenia na razie chyba tylko 4 czy 5 portali z ogłoszeniami [SIZE=6]jeżeli ktokolwiek dałby rade pomóc nam rozgłaszać :modla::modla::modla:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT]
  13. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]QDŁACZKU... jak masz znaleźć domek jak tu prawie pusto :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [quote name='malawaszka']sześć!!! następna leniwa i fot nie daje :eviltong:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie leniwa nie leniwa ino Qdłaczek zabiera mi caaaały wolny czas którego i tak mam niewiele:mad: najpierw ogłaszanie, szukanie, jeżdżenie... tera ogłaszamy szukamy domu ..... [/B][/COLOR][/FONT]
  15. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]na koncie mamy wpłaty: agbar,:loveu: apple, :loveu: za bazarki: z czasów Rogera i Tolusia :p lavinia,:loveu: Anna_33,:loveu: IwonaWoj:loveu: [FONT=Verdana][SIZE=3]120+50+51+55+45 = 321 [/SIZE][/FONT] poszło 100 na dojazdy z plakatami Śląsk + Zabrze- wyjazd po Qdłaczka. reszte pokryłam ja..... plajta :mdleje: [SIZE=4]czyli mamy na koncie [SIZE=5]221[/SIZE] zł DZIĘKUJEMY!!!! [/SIZE] [SIZE=4]nadal prosimy o wsparcie- szczepienia, coś na pchły/kleszcze, hotel!!! zapraszamy też na bazarki (podpis)[/SIZE] [/B][/COLOR][/FONT]
  16. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ciesze się że w porę zlustrowałam poetrego :angryy: że ostrzegłam Was i przynajmniej Ona nie trafi w ręce tego gościa :angryy: Nasz Qdłaczek na szczęście się odnalazł, szuka domciu tak jak Meliska i maluszki.... trzymam kciuki!!! w końcu mogę się ujawnić na wątku .... i pozachwycać sie podusiami brzdąców :loveu::loveu: [URL]http://i25.tinypic.com/2lniof8.jpg[/URL] aaaaaaaaaaaaaaaaaaa .... mrrrrrrr... i gołe brzusie :roll::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  17. [quote name='GameBoy']ciotki odzyskalyscie książeczkę jego?[/quote] nie :cool1: ale byłam u weta schroniskowego, spisał numery ewidencyjne.... i powiedział... cytuję: "jeżeli w schronisku będzie dokumentacja tego psa to wystawię Wam duplikat, ale szczerze mówiąc nie kojarzę tego psa.... ":crazyeye: że w naszym schronie dzieją się cuda niewidy ...wiemy... ale skoro wet nie kojarzy psa to kto go szczepił??? obawiam się że Qdłaczek był "na lewo" podstawiony za innego psiaka... więc może być że szczepień nie miał, dostał natomiast książeczkę po innym psie :roll: tak se domniemywam.... więc nie wiem czy nie warto pomyśleć o kompleksowym szczepieniu raz jeszcze, lub poraz pierwszy.... chyba psu bardzo nie zaszkodzi, a kto wie czy nie byłoby wskazane :niewiem: pierwszy raz mam taką sytuację.....
  18. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kochane jesteście... mimo iż mnie tu nie ma .... WY jesteście :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER]:loveu::loveu::loveu: [LEFT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bereczek moje wielbicielki :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [/LEFT] [/CENTER]
  19. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Qdłaczku.... śpij w ciepełku robalu... obiecuję Ci że KONIEC twojej poniewierki... :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [quote name='sara_rokitnica']no to skoro pomogłam znaleźć Qdłaczka to może uda mi się też pomóc znaleźć mu domek?? :razz: w górę piękny! :)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale nie tak daleko od nas?? :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]bazarek nr.1 :cool1: spódnicowo-Qdłaczkowo :roll::cool1:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9955449[/url]
  22. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a my .... zanim się spotkałyśmy z Tobą Saro.... obeszłyśmy teren i też go nie było..... :roll: po rozmowie z Tobą pod szkołą 20 min. później ... poszłyśmy zaś w to samo miejsce... a on jakby nigdy nic bawił się w parku z psiaczkiem :evil_lol::evil_lol: bałam sie że ucieknie, ale ten gupecek na zawołanie przybiegł, wylizał nas, UWALIŁ JAK ŚWINKI :evil_lol::evil_lol: i poszedł z nami :loveu::loveu: kochana ufna psinka :loveu::loveu: Saro- jest za co.... dałaś mi znaka-sygnała... DZIĘKUJĘ !!!! [/B][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Popełniłam przelew..................wstyd mi że nie moge więcej:oops: ale mam nadzieję ze sie przydadzą:roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kochana.. nie liczy sie kwota... każdy grosik to kolejny dzień pod dachem dla Qdłaczka... dziękujemy:Rose: TOBIE i WSZYSTKIM którzy wspomogą powsinoge Qdłaczka :loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  24. [quote name='agbar']Magda ty sie czesciej kladz....to ci dobrze na inwencje tworcza robi:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tak jest.... ide zalegnąć :mdleje: :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
  25. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie ukrywam że tym razem my potrzebujemy wsparcia finansowego.... numer konta podam zaraz w 1 poście, na koniec rozlicze sie z każdej złotówki nie wiemy jak z książeczką zdrowia. została w "domu" w Świętochłowicach... raczej jej nie odzyskamy :shake: panie poetry63- wyśle mi pan książeczke??? Panu na na nic się nie zda :razz::razz: na gg podam adres do wysłania... byłam u schroniskowego weta.... obiecał że jeżeli znajdzie doumentacje w schronie:roll:- wystawi mi duplikat, jeżeli nie- Qdłaczka od początku trzeba będzie poddać szczepieniom :roll: a teraz zerknijcie czy macie jakieś uwagi.. połozyłam sie leżeć i wpadł mi text ogłoszenia do łeby :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial, sans-serif]CZY MIAŁEM DOM???[/FONT] [FONT=Arial, sans-serif]to pytanie często słyszę od ludzi z którymi się spotykam.... a ja nie wiem... nie pamiętam.... może nie chcę pamiętać?? [/FONT] [FONT=Arial, sans-serif]bo co to za dom który cieszy się psem w wieku szczenięcym, a potem, kiedy malutka kuleczka zmienia się w podrostka wyrzuca go! Co to za dom który kupił mnie pewnie jako Owczarka Szkockiego Collie, a kiedy dorastałem i okazałem się „podrobionym” Lessie- wyrzucono mnie jak śmiecia na ulicę.....[/FONT] [FONT=Arial, sans-serif]pamiętam tylko że jako około roczny psiak włóczyłem się po ulicy.... potem było schronisko- gromada psów- znudzonych, porzuconych zabawek. [/FONT] [FONT=Arial, sans-serif]Nie chciałem tam być, bo mimo krzywdy jakiej doznałem- chciałem przyjaźnić się z ludźmi, bo bez nich moje życie nie ma sensu. Każdy kto odwiedzał schron widział mnie, bo wyprawiałem cuda żeby być zauważonym- skakałem po kratach, merdałem ogonem, nastawiałem się do miziania i jak tylko mi pozwolono- rozdawałem buziaki... przeciskałem łebek pod kratami żeby być bardziej widocznym, choć wyciągnięcie go z powrotem to jeden wielki przeszywający ból.... ale warto było!!! stało się!!! 4 kwietnia 2008, kiedy miałem ok. 1,5 roku- przyszły ONE- dogomaniaczki!! przychodziły tam i kolejno zabierały psiaki do prawdziwych domków.. tego dnia ja byłem tym szczęściarzem!!! POJECHAŁEM DO DOMKU w Świętochłowicach! Czułem się największym szczęściarzem na ziemi!!!![/FONT] [FONT=Arial, sans-serif]..... niestety.... moje szczęście nie trwało nawet tygodnia... Po kilku dniach znalazłem się ponownie na ulicy- dlaczego??? nie wiem! Może to ja nie spełniłem oczekiwań, może „nowy pan” nie spełnił moich??? [/FONT] [FONT=Arial, sans-serif]tak czy inaczej tydzień błąkałem się po obcym mieście....nie miałem gdzie spać, co jeść i pić... tylko dzięki zawziętości przyjaciół z [URL="http://www.dogomania.pl/forum/../"]www.dogomania.pl[/URL] przeżyłem!! upór i zaciętość obcych mi ludzi sprawiła że kolejna tułaczka skończyła się HAPPY ENDem!! [/FONT] [FONT=Arial, sans-serif]16 kwietnia ONE znalazły mnie w Zabrzu!!! Radość nie miała końca... [/FONT] [FONT=Arial, sans-serif]Aktualnie przebywam w hoteliku dla zwierząt- dzięki ludziom dobrej woli.[/FONT] [FONT=Arial, sans-serif]jednak WCIĄŻ CZEKAM NA DOM!!!! [/FONT] [FONT=Arial, sans-serif]NAJLEPSZY NA ŚWIECIE na dobre i na złe!!!! NA ZAWSZE!!!!! [/FONT] [FONT=Arial, sans-serif]Jestem 1,5-roczną przylepą, kochaną, ufną, zdrową i ...........bazdomną... [/FONT] [FONT=Arial, sans-serif]jak to mówią „prawie Collie” znany jako Lessie, tylko mniejszy... [/FONT] [FONT=Arial, sans-serif]Z chęcią zostanę Twoim największym przyjacielem! TYLKO DAJ MI DOM,opiekę, miskę strawy i ciepło rodzinne!!! niby tak niewiele a dla mnie to JEDYNE MARZENIE!!![/FONT] [FONT=Arial, sans-serif]Poddam się kastracji! Nie chcę biegać za dziewczynkami... chcę żyć z TOBĄ w TWOIM DOMU NA ZAWSZE!!![/FONT] [FONT=Arial, sans-serif]Qdłaczek [/FONT]
×
×
  • Create New...