Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='lolka75']Magda:crazyeye:.....uff...ulglo ze to nie Twoja....coby to bylo:shake:?? Strach pomyslec:placz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:turn-l::turn-l: goopia.... ja już dawno nie mam :grins: jak byłam mała usiadłam na smoczka :roll::eviltong: [/B][/COLOR][/FONT]
  2. [quote name='lolka75']Alusia...ja bym sie skalniala bardziej ku przepuklinie jadrowej:roll:....ale widze ze chirurg plastyczny sobie poradzil z choroba......:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] to chyba nie jądrowa... ona była kobietą.... chyba :hmmmm: bo: bo Pan C. ją dmuchnął.... a Klocek dokończył i pękła jej błonka PU! sie zlękłam że to moja :mdleje: [/B][/COLOR][/FONT]
  3. [quote name='Kiłi']Qdłaczkowaty, hop na pierwszą!! Znaczy, że co? Zjadł je pan? :lol: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:mad::mad::mad: kiłi..... bo mie sie cofło .....[/B][/COLOR][/FONT] Chociaż jest pan już zbanowany, to powiem panu jedno: pan jest ŚMIESZNY, a nawet gorzej... biedne tylko psy, które przewinęły się przez pana ręce...:shake: P.S. Już na bokserzym ostrzegłam przed tym facetem:roll: Edit: Trzymamy kciuki za Qdłaczka![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a więc... klikałam wczoraj/dzisiaj z Henrykiem do... 2.30 rano :roll::mdleje: Lisek wrócił już do pani która mu go wyadoptowała .... poetry oddał go za moją namową dobrowolnie- szczegółów nie chcę tu pisać.... [/B][/COLOR][/FONT] :thumbs:
  4. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]papugowi spadli piórka- dostał piłą w klate :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/176/22b2a722726c3b84.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/176/2287bf8fbf6df39c.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  5. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nowa piłeczka Klocusia :roll::roll: nie zdążyłam zrobic foty jak była nowsiejsza- poszłam ino po aparata :roll::mad: NIGDY nie niszczył piłek :mad::mad: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/176/91a1e7c1a74d83a7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/176/0874aca16629f378.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/176/869a19b5a167c908.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/176/1419d08b1f857d03.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]:jumpie: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]ale bubel :-D[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/176/d37daa82d222090a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/176/c6a2ee892210c7b8.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  6. [quote name='lolka75']czesc Klocuszki:loveu: no patrzta ludzie co to sie porobilo...kiedys byl wyrob czekoladopodobny...pozniej juz sie pokazala czekolada o smaku czekolady.....a traz postep i mamy czekolade trzysmakowa:multi::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]prawda?? sie w doopach przewraca od tego dobrobytu :shake::shake: :grins: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] :loveu::loveu::loveu:mmmmmmmmmmmmm a jaka pyszna .....a ja sobie nie kupiłam :placz: :placz: :placz: ....ale zezarłam u Madzi 2 kosteczki :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]AŻ 2 :crazyeye::crazyeye::crazyeye:???????? :mad::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:diabloti::diabloti::diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/176/8a090bf95f9d5f2b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/176/91a5b2fac0d14993.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  7. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ano cicho...... jutro Qdłate słonko jedzie do pana weta-pewne w 99%.... musze przywiązać se go do pasa bo ja [U]napewno[/U] zemdleje widząc igłe :roll: :mdleje: coby mi nie uciekł :evil_lol: no i czas w hoteliku dobiega końca..... pogadam jutro z panią do kiedy i czy oby na prawde nie da rady go upchnąć w długi weekend.... choć... :razz: jutro może bedzie załatwiony DT.... aaa i dostałam info na gie- ciocia marchewa pisze: "napisała do mnie pewna miła pani z Krakowa,była zainteresowana pieskiem,którego kiedys ogłaszałam,a który juz ma dom,taki kudłacz,zaproponowałam jej waszego Qdłaczka,wysłałam fotki....może akurat"[/B][/COLOR][/FONT] :loveu:
  8. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:i kasy nie cza dawać .....o ja Cie.....to ja za każdym razem jak do Jebia jadę muszę kierowcom płacić :roll::oops:.....ale ja wiem dlaczemu ...bo Pany w R-Busach nie som spocone :grins: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bo ty nie mówisz panu z erbasa[/B][/COLOR][/FONT] [QUOTE]Łan bilet do żor porfawor :smile:[/QUOTE] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ino do jebia kupujesz DOBEREK DZIEWCZYNKI :multi::multi::loveu: jade do czech- ma ktoś jakieś zamówienia??? :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Qdłaczku.... my tu bla bla bla... a telefony milczą.... nikt Cie nie chce :-([/B][/COLOR][/FONT]
  10. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]wolę nie dojeść i zapłacić za hotel , ale jestem spokojna i szczęśliwa że Kudłaczek jest bezpieczny ... Magda znajdzie się domek .....byle z dala od TEGO człowieka [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tak... tylko na długi majowy łikend pani ma rezerwacje i brak miejsc :-([/B][/COLOR][/FONT]
  11. [quote name='agaciaaa']Kilka ogłoszeń dla Qdłaczka :loveu: adopcje.org czeka na akceptacje [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=24917[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/id73623.html[/URL] ojej.pl czeka na aktywacje [URL]http://www.gieldaogloszen.pl/ogloszenie.php?oid=10449[/URL] [URL]http://www.drobne.pl/detail.php?id=7229[/URL] [URL]http://ogloszenia.szukanie.pl/[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?rid=1&aid=1708466&cid=170[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.interpress.net.pl/index.php/ogloszenia_zobacz,33571,19,33,,2,2,,,0/zwierzeta/psy/daj_dom%21_qdlaczek_a%27la_lessie-po_dwukrotnej_tulaczce_"]http://www.ogloszenia.interpress.net.pl/index.php/[/URL][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] dziękuję... czas w hoteliku dobiega końca....:placz: klikałam z NIM na gg... po niewygodnym pytaniu- cisza :angryy:[/B][/COLOR][/FONT]
  12. [quote name='doctor.watson1']Magdo ..one nie są na sprzedaż...one są w moim wnętrzu i we mnie pozostaną don końca moich dni...na słowa już nie muszę się silić a teraz możecie mnie ukarać za wszelkie kłopoty które Wam zrobiłem i całkowicie zbanować i tak jesteście kochani i wykazaliście multum ciepliwości dla takiego trolla jak ja...żegnam[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a szkieletorek??? zadałam pytanie!!!! gdzie szkieletorek :angryy: on nie zasłuży być w Twoim wnetrzu??? :angryy: zabawka która znudziła sie dzeciom???? QR** MAĆ!!! w co ty grasz?? szkoda ci psów że siedzą za kratami?? i twoim zadaniem jest wyciąganie ich zza krat i puszczanie na wolność?? masz jaką schize po kryminale???? nie widze innego wytłumaczenia .... [/B][/COLOR][/FONT]
  13. [quote name='doctor.watson1']Magdo to właśnie "lisek" jest od Pani weteryniarz i nie ma 8 miesięcy jak pisałem bowiem w książeczce pisze,że ma sześć miesiecy,zaś Atma data jej urodzin to 06.01.2006....O key zgrzeszyłem wobec Was Wszystkich teraz przepraszam,zdjęcie liska robiła Pani doktor mi do książeczki i takie Wam przedstawiłem...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]powiedz mi o co ci biega... chcesz- odkupie od Ciebie te psy :angryy: bo nie masz ich z dobroci serca :angryy: i nie bierz mnie kolejny raz na piękne wypowiedzi- raz dałam się nabrać, za co Qdłaczek mógł przypłacić życiem .... ile chcesz za te psiaki??? [/B][/COLOR][/FONT]
  14. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]atlantyda!!! co to za lisek??? skąd?? daj linke.... [/B][/COLOR][/FONT]
  15. [quote name='doctor.watson1']To nie żart Atlantydo....ale co tam miałem się już nie produkować....więc pomilczę...jeśli władze tutejszego forum mi pozwolą tutaj bywać to raczej ograniczę się tylko do wstawienia nowych zdjęć w galerii ,którą dziś stworzyłem pod podanym linkiem co do reszty to nie będę zabierał głosu bowiem nie dorastam Wam do pięt i nie jestem godzień tutaj przebywać by móc cieszyć oczy pięknymi tekstami i fotografiami...raz jeszcze sorry...heniek[/quote] [quote name='doctor.watson1']Prawda jest taka Alicjo,że niestety pieski są moje włącznie z książeczkami dla nich, zdjęcia także...zgadza się na zdjęciu jest lisek...teraz jednak ma na imię Jacky....[/quote] [quote name='doctor.watson1']Alicjo będę pamiętał Wasze wskazówki , które mi dawaliście i raz jeszcze przepraszam..."lisek" to piesek mały 6-cio miesięczny więc jego menu raczej różni się od menu Atmy ale nie wiele...woda to oczywiste Atma ma ponad 2 lata ale świetnie się bawią początkowo bałem się czy go zaakceptuje ale jest dobrze...Wiem ,że nie jestem tutaj mile widziany dlatego nie będę Wam zatruwał sobą powietrza..i raz jeszcze przepraszam Wszystkich na tutejszym forum...heniek[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] faken szit :crazyeye::crazyeye: heniek??? byłam na Twojej galerii...:crazyeye: gdzie fotki 8-miesięcznego psiaka od pani weterynarz??? już go nie masz?? :angryy::angryy: chcesz sie z nami bawić w ciuciubabke???? nie udowadniaj nam że możesz zmieniać psy dzień po dniu... nam na złość nie zrobisz :angryy: pomysl chłopie logicznie o uczuciach tych psiaków :angryy: gościu!!! te psy czują... [/B][/COLOR][/FONT]
  16. [quote name='Czarodziejka']Ja je mogę przywrócić, jeśli to ważne dla sprawy.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja już czuwam nad przywróceniem :razz::razz: sie pisze tu i ówdzie :grins: bo ważne dla sprawy niesamowicie- Qdłaczkowa przeszłość i PRZYSZŁOŚĆ INNYCH PSÓW :shake: [/B][/COLOR][/FONT]
  17. [quote name='jusstyna85']A ma w koncu bana?[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] nie ma... pisałam PW do 2 modów... gdyby miał bana nie usunąłby postów :shake::shake: które są dość istotne dla przeszłości Qdłaczka i przyszłości innych psów :angryy::angryy:[/B][/COLOR][/FONT]
  18. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jestem nadrobiłam Lipne foty :roll: cofłam sie bo nie wiedziałam za co kciuki trzymią.... a to za Topsa- spox że już lepiej.... bom sie wystraszyła... Klockowi też czasem cosik kapie z tego łunego :diabloti: no...... otwierający oczy... mniodzio :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  19. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Klocek nie żyga... dlatego nie wychodzi w nagrode na spacery :razz::razz: cze Dulkowe :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jestem i tu.... ale nie czytam... ino wiem o młodym który ma dołączyć do pokojowej familii no to pa .... żeby nie było że mnie tu nie było :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]uffffffffff... żyjesz :multi::loveu: a psy nadal sie nadupcajom :roll::cool1: czyli zmian nie zauważono... Wracaj szybciutko :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [quote name='eria']a ze tak sie zapytom-po czym żesta poznali że to idor a nie indyczka albo kaczka:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie wiesz jak sie poznaje ptaka od ptakowej??? :crazyeye::crazyeye: daje sie jeść -jak ZJADŁ to ON -jak ZJADŁA to ONA :grins: witanko piszący do nas Gutosławie- pozdrów Twoich :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  23. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ojojojojoj :shake: loleczka nam się smutkowała a mnie tu nie było :-( nigdzie mnie nie było- oprocz wątków Qdlaczka :-( ale mam nadzieję że już lepiej.... i pamiętaj... nawet jak mnie tu nie ma jestem myślami z Wami- bo dogociółki nie są mi obojętne.. zakopujemy dołeczki- każda z nas ma jakieś problemiki i ważne jest żeby się wygadac.... choć przyznaje że i ja sie zbytnio nie otwieram.... nie umie- dusze w sobie a potem wybucham jak granat :cool1: a jeżeli KTOŚ nie chce cie znać Loluś.... nie są Ciebie warci :shake: To Ty jesteś wspaniałą wartościową dziewczyną , nie Oni :shake: [/B][/COLOR][/FONT]
  24. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]heloł... wpadłam se żeby powiedzieć że pamiętam o cia.... na więcej ne mam czasu :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wybacz.... nie ma szns na nadrobienie... chcem ale nie mogem :shake: ale cmokala w nochala mam czas przesłać... więc cmokam cmok cmok:loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...