-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
[CENTER] [FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=Green][B]rozmiękczyciel własnej prywatnej osobistej pani :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/198/bd2e433428a5fda5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/198/64cfd525bf3b3e5c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/198/8b18f42b7f02b150.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/198/81fa38bacaec812a.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
- 78403 replies
-
[CENTER] :roll::roll::eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/198/cb772261929f0958.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/198/8b117130ef4f476f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/198/3f434433f7f6b3e7.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
- 78403 replies
-
[CENTER]:loveu::loveu::loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/198/29cb6c3ae8a97acd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/198/ab44c3b5385787ce.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/198/9bb7e16c0407b80f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/198/9a036ccdd3c5aa2c.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3][COLOR=Green][B]smacznego Alutka :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/198/d3f240cba44f6d8e.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER] [SIZE=3][COLOR=Green][B]większe owieczki :eviltong:[/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/198/4da6e3fe7fce808d.jpg[/IMG][/URL] :placz::placz: :cool1: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/198/2a09678770aca2e0.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3][COLOR=Green][B]moja dyskrecja była de best :B-fly::B-fly::B-fly:[/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/198/75d90d18e262a8fb.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3][COLOR=Green][B]radość na twarzach wiernych ... też wolałabym spać :diabloti:[/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/198/96e88bf77ed0fd40.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
:eviltong::eviltong::eviltong: okienne foty .. bo nie zdążyłam wyjść :roll: [CENTER][FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=Green][B]przewodnik stada :roll:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/198/f884b1ebbfd1d09e.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3][COLOR=Green][B]:roll: pan wypatruje słońca :evil_lol:[/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/198/00a920e72607bcf3.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3][COLOR=Green][B]chyba nie byłam dyskretna w foceniu :roll::oops:[/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/198/b56a9c6b0ba89535.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3][COLOR=Green][B]małe owieczki :p w sukienkach :diabloti:[/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/198/35726a0e217cb775.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-377.gif[/IMG]OBUDZILI MNIE!!!! [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-176.gif[/IMG] dość że ten w sukience ryczy mi pod oknem to jeszcze Kloc siedzi w oknie i ujada....... aż sie pieni [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-586.gif[/IMG] dzień dobry dziewczyneczki :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]Magda napisała 52000 post :cunao:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]sie ma to wyczucie :razz::razz::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]drugiej ofiary na focie nie mam bo rozmiekczył doszczętnie ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]poka zwłoki :roll::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ten dalej zmiękcza tą ofiare :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
clockwork replied to Selket's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zagryź Ozzy zagryź :diabloti::diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='goldenka245']Heloł! :) Ale macie super avatarek:cool3:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]super pies=super avek :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]meduje że nadrobiłam..... :multi::multi: [url]http://img511.imageshack.us/img511/5688/dsc0008hd1.jpg[/url] zapomniałam co tu cytować chce, ale nie ważne- na pewno coś cco sie mnie spodobało :loveu::loveu: skarbonka ..... chcesz to wezme ją od ciebie, bilet zresztą też :roll: ale ty mi zmieniasz nazwisko :cool1: a tak na poważnie to jeb** ich z tymi cenami :crazyeye::crazyeye: wizzair też dopierdzielił kolejne dodatkowe opłaty... i tera Pawcio leci sam - drożej niż rok temu we dwójke :angryy::angryy: Oliwka ma miszcza z minkami... a psy jak psy ... qdłate ;) aaa cytowałam gąsieniczke :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
clockwork replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przecież nie wolno kopiować :roll::roll::siara::siara: :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o nie nie..... nie nadrabiam .. może potem po JKD :diabloti: zaczęłam... nadrobiłam 4 strony- zostało mi z 8 ..... widziałam foty i zapomniałam co to ja chciałam od cia ... wróce tu teraz sie bujam :scared:[/B][/COLOR][/FONT]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']chcemy :grins:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]telepatia??? ja własnie nadrabiam u Ciebie :multi::multi: znaczy foty z jutrzejszego przemarszu- procesja, DEMON-stracja, pochód czy jak to zwą :evil_lol::evil_lol: Klockowe foty z soboty jeszcze mam ..... ale nie przerobione :oops::oops: a zara dymam oglądać Ju Ken Dens :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
clockwork replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]może zajrzyj Zuzce do żołądka za czytnikiem :roll::evil_lol: cześć Basieńko :multi::loveu: [/B][/COLOR][/FONT] -
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
clockwork replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze Jolcia... zaglądam choć Ciebie nie ma :niewiem: [/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zuzka ci pajenczynom obrosła :cool1::cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja tam nie zazdroszcze zasranych podłóg, poobgryzanych mebli, ... itd :roll: wcale nie zazdroszcze :shake::shake::cool1: jakbym zazdrościła kupiłabym se takiego szczylka :cool1: :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
clockwork replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
[url]http://images31.fotosik.pl/260/ec7f70d161a755b8.jpg[/url] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mój maniuś mój ti ti ti :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Gonitwa']Hahahaha:D:DMohery są fajne, szczególnie jak wymuszają miejsca siedzące w środkach komunikacji, lub jak słyszę"weźmie pani te psy..!!!"..[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] ee to Tobie mówią na pani.... ja to słysze.. k**** popi***** i jeszcze cos tam i na kaniec "ubić" "zamordować" "potopić" :roll::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]cze Eff :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]Cezar wołał że miałaś podpalić ...i czekać aż wybuchną :evil_lol::evil_lol: Aparata masz w telefoniku :grins: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]z telefonika nie da sie zrzucić na kompecka :grins: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Medorowa'][CENTER]:roflt::roflt::roflt: Cześć Klocku;) [/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cześć hahająca :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Kiłi']Mańka już nie ma, pojechał do dom:placz: A na dworze ziiiimnoooo:placz: (choć nadal ładnie:diabloti:) Cze z wieczorca:razz: :drink1:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oo jaka rozimprezowana [IMG]http://www.animated-gifs.eu/kitchen-beer/0012.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='BoJa']Dulczyński swego czasu niewymownym gestem pokazał moherom co o nich myśli:evil_lol::evil_lol:jak calutką wieś obwieszali makulaturą:cool3:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jaki to gest :razz::razz: a ja sie dowiedziałam że te tłumy bedą sie jutro procesować pod moimi oknami :mad::mad: chcecie foty ?? :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT] -
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
clockwork replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jjjaaaa :mdleje: jakie kluchi nieporadne :loveu::loveu: aaa dlaczemu część ma ogonki a część nie ma :roll::oops: ten brązowy z łogunem niezły rozrabiaka :evil_lol::evil_lol::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='furciaczek']Jestem, tylko zalatana jak nie wiem co:shake: Remont wlasnie robie a chce zdazyc przed przyjazdem rodzicow... doczekac sie juz nie moge:loveu: Wieczorkiem wpadne na kawe i wstawie foteczki:razz: Fur dorwala sie do moich frytek wczoraj...efektem tegoz posilku bylo pieknie zazygane lozko...dochodze do wniosku ze musze zmienic ten mebel bo on jakis taki pechowy...wersalke chyba kupie:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] teee a może zmień se jadłospis bo nawet psy tego nie trawią :evil_lol::evil_lol: to zajrze wieczorem pooglądac Furke :roll::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
clockwork replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]A ty co za fochy tu urządzasz?:crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]łoooooo masz zapomłam se:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]se urządzam bo se pojechała do Ali a do mnie to nie :obrazic::obrazic::obrazic: a całe rzesze moherów tak pięknie ulice przystroiły na cześć selketowej [/B][/COLOR][/FONT]:roll: :diabloti: -
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Jestem! Nikt tu na mnie nie czeka:roll::niewiem:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Ala sie gościnuje z selketową :mad::mad: a my tu za 2600 stronke :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-122.gif[/IMG][IMG]http://yelims1.free.fr/Alcooliques/Alcooliques23.gif[/IMG][IMG]http://yelims1.free.fr/Alcooliques/Alcooliques24.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-118.gif[/IMG] [/CENTER]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Buhahahahahahahaha trzeba było potrząśc drzewkiem może by co spadło[/COLOR][/FONT][/B]:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] buu ha ha na to nie wpadłam..... spadała by a ja bym powiedziała że przekwitła to i sie sypie :roll::cool1:[/B][/COLOR][/FONT]