-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
clockwork replied to Selket's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]selketowa... a ty co??? krzyżem w kościele leżysz czy jak??? :roll::roll::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]łał... Dulczyńska :crazyeye::crazyeye: macie aparat??? :roll::roll::eviltong: czy ten TOFIK bedzie.... yyyy ... no wiesz :roll::oops:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Medorowa'] No tych, cholera, tych crosowców, czy jak oni tam mają, tych co jeżdżą tak jakby na motoach..:roll: nigdy nie potrafiłam tłumaczyć [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]poka foty to cipowiem co to było :evil_lol::evil_lol: widziałam :crazyeye::crazyeye: normalnie widziałam jakieś psy :loveu::loveu: a ten mały to "ten" mały?? :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i cooo byłas w zoooo :razz::razz: poka małpki- małpki to moje ulubienice... traktuje je jak rodzine :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ładne... ładne syske fotecki :multi::multi: i panowie na torach i kunie i ptoki i sysunie i cotam jesio :hmmmm: aaa i Ozzy :evil_lol::evil_lol: no to lece dalej paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:roll::roll: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/862ff810f7b6e2ce.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/ec384a944ed02945.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/166388568cbabe13.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/466bbfabd8b6b952.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/8b08c8d0f70cff5c.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]owadowo :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/5b2b7d5bc176370a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/439b30087f052a7c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/35e0c2236319a934.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/15ed4a477d159ad4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/c2e950c351e5c72a.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/80e4f37d877bab0d.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][/FONT][/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/f8d1d7609fb03a9b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/56b904330ec0841f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/ff66b148ca767314.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/92d082b66bcb654d.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/41daa040fb867ad5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/70c020a2c402e51f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/65d1be6fa85f19f1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/a4f945049b1e8c2d.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/3b1b281f230abfe5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/dbc901cb9e90f779.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/a351332da53cdda9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/037998442483a93b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/7cdf680f2c310556.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/67bc55371d52cf46.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/1f58843c32df8423.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/3fc947ea2492e202.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/174b41e31b93a65b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/4720e461ea1ace1f.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/024afa9202e07703.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/8e25004c5cd41890.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/fb473f7e18f06ac0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/cf86dbed412c235d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/e72490f04788b721.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nasz kurs i nasze zboczenie ;):loveu: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/21eb078e9fabbd68.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/6c9cbe434ac07901.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/7a038fca3e151bc4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/43ecbccc277a1adc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/53bf3ec710a897cc.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] No w końcu jest jutro dzień matki ;) , ale jakby coś to wpadajta na obiad z okazji swięta :evil_lol: ja już mam gotowy ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]masz jeszcze gotowy ten obiad?? :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Fenris']To i ja ślad swej obecności zostawię ;) [U] A zaglądam tu niemal od początku pobytu na dogo :eviltong:[/U][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to tak jak ja :evil_lol: tajniak ;) [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL="http://www.zolnierz.pl/doodatki/tmp/2008/01/auau.gif"][IMG]http://www.zolnierz.pl/doodatki/tmp/2008/01/auau.gif[/IMG][/URL] [/CENTER] [quote name='Medorowa']Buhahahahahaa :evil_lol::evil_lol:[/quote] :roll::roll::loveu: [quote name='ATLANTYDA']Hejo [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-545.gif[/IMG] głaski dla Twojego yorczka :loveu::loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaa Atlantyda!! :multi::multi: ty żyjesz :multi::multi: myślałam że cie zatopili.... takie słuchy chodzą :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Czeee matko polko i jak było w kościole?:razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:roll::roll:nie wiem ..... zboczyliśmy z kursu :siara::siara:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaaa:multi::multi: fajnie sie bawią debile buuuhahahhahaha Pione przebija jak Klocuś :loveu::loveu: aaa wogóle ..... fajowe młode Żaba by miała z Clockworkiem :diabloti::diabloti::eviltong: już je widze takie tititi kluchi :loveu::loveu::loveu::evil_lol: [url]http://img370.imageshack.us/img370/2947/s7300060smalloc0.jpg[/url] KLOCZUŚ ??? :crazyeye::crazyeye: jak jeszcze miał wcięcie w brzysiu ;) [/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]TADAM!!!! [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-421.gif[/IMG] se przyszłam i przychodzić se bede :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]byłam w kościele.... a tera robie obiad :diabloti: matka polka :mdleje: cze dziołszki :multi::multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
clockwork replied to Selket's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]selketowa.. dasz wiare??? wlazłam po cichaczu do cia- zobaczyłam linka na wątek gdzie gość chciał przygarnąć mnóóóstwo bulli...... i rozpętałam wojne :roll: no bo okazuje sie że po zlustrowaniu gościa (takie moje hobby) :diabloti: koleś lubuje sie w walkach psów :angryy::angryy: fajnie że dałas tu tego linka :multi::multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
clockwork replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dziewczynki ....:shake::shake: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111612[/URL] proponowałabym umieścić pana w czarnych kwiatkach :roll: [SIZE=5][COLOR=Red] faken!!!! koleś ma jazde w temacie walk psów!!! [/COLOR][/SIZE] [/B][/COLOR][/FONT][URL="http://www.forumnoname.fora.pl/grafika,20/ladne-akcje-zdjecia-walk-i-ladne-pitt-bulle,312.html#774"]http://www.forumnoname.fora.pl/grafi...e,312.html#774[/URL] [B][SIZE=4][COLOR=Blue]czy ktoś ma kontakt z Anią ??? mam nadzieje że nie jest za późno ;( [/COLOR][/SIZE][/B] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
clockwork replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wpiszę sie też na liste :evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti: a ja sie wqrzam na wątku z psiego piekła szkielecików :mad: bo to że pani jest chora- upoważnia ją do tego żeby kolekcjonować psy które umierają z głodu i syfu .... tej pani nie nalezy leczyć- jestem zła podła i niehumanitarna :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] :siara::siara::siara: [CENTER][IMG]http://www.cosgan.de/images/more/schilder/044.gif[/IMG] [/CENTER] -
[quote name='majqa'][B]Poker napisała:[/B] "spokojnie dziewczyno, nigdy nie wiadomo co nas spotka ze zdrowiem." i trudno się z tym nie zgodzić. Dziś uważamy się za zdrowych na umyśle ale nie wiemy co przyniesie jutro. Wystarczy uraz głowy, guz etc...i nasz mózg zaczyna pracować według innych zasad. Psom jak najbardziej współczuję i mocno za nie trzymam kciuki, tej kobiecie, skoro zdiagonozowano u niej chorobę psychiczną, również.[/quote] ok... żeby nie zaśmiecać wątku przywołuję sie do porządku ...ostatni mój post w tym temacie... tak... rozumiem-poniosło mnie.... Pani jest chora, więc ma wszelkie prawo do maltretowania zwierząt:roll:.... leczenie odpada bo to złe i niehumanitarne- i wogóle nie wiem jak mogło mi to przyjść do głowy :niewiem: znam gościa który całe życie maltretuje swoją rodzine (żona+4 dzieci) też nic mu nie robią bo jest niepoczytalny- widocznie tak ma być :niewiem: a on sam nie chce sie leczyć.... zreszta ma przyzwolenie społeczne jak i wiele osób więc kończę temat ... i modlę się żeby kobieta nie zaczęła kolekcji od nowa- skoro to jej życie. a pozatym majga to ty uogólniasz... nie mówimy o "kimś" o mnie o Tobie czy o Kowalskim,żeby zachorował i trafił do tzw.wariatkowa... a o kobiecie u której zdiagnozowano schizofrenie ... o tej a nie innej.... bo własnie lekarze powinni jej pomóc, skoro ona nie radzi sobie sama ze sobą - sądząc chociażby po warunkach w jakich żyje w XXI wieku [QUOTE][B][FONT=Arial][COLOR=black]Upraszczasz sprawę o tyle, że wszystkich chorych psychicznie chciałabyś tam umieścić, a to droga na skróty. [U]Wielu z nich nie stanowi dla nikogo, niczego, siebie samych, otoczenia, ludzi, zwierząt -[/U] [U]zagrożenia.[/U] Chorują i cierpią.[/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE] ta kobieta to nie wielu!!! mówimy O NIEJ KONKRETNIE!!! jeżeli robi krzywdę otoczeniu, zwierzętom, samej sobie- nadal trzymam się wersji że powinno się ją leczyć ;)
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
clockwork replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']To jest nas więcej:razz::diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wpiszę sie też na liste :evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti: a ja sie wqrzam na wątku z psiego piekła szkielecików :mad: bo to że pani jest chora- upoważnia ją do tego żeby kolekcjonować psy które umierają z głodu i syfu .... tej pani nie nalezy leczyć- jestem zła podła i niehumanitarna :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial]dzień dobry... nazywam sie clockwork i przychodzę do Was po pomoc... poradę... pomysł, że sie tak wetne z tematem :evil_lol::evil_lol: otóż... zgłosiła sie do mnie dziewczyna z Mysłowic (dlatego piszę do Was bo Wy bliżej;) ) której pomagałyśmy szukać domu dla znajdy ;) ale nie o tym chciałam pisać..... dziś dziewczyna poprosiła mnie o pomoc dla 2 suczynek....[/FONT] cytuję : Madziu u nas mieszka taka pani,alkoholiczka odbrali jej dzieci-są w domu dziecka. mąz sie zapił a ona ma dwie suczki jedna ok roku a druga stara .Dzis w nocy jedna latała sklejona z psem cała noc bo ma cieczke i zaś młode.....tak ma co kazda cieczke .Mozna cos z tym zrobic?? odebrac jej te psy?? sa wychudzone i niekiedy nie wracaja do domu na noc bo ona jest na melinie .Tak bywało nawet w zimie.CO ROBIć???:placz::placz: PATOLOGIA Totalna dzieci sa w domu dziecka:placz::placz: ona mieszka w bloku komunalnym dla exmitowanych .... wciąż pije, psy zaniedbane... co cieczka to młode :placz::placz: to małe kundelki .... [FONT=Arial]najgorsze tu jest to że jakby zgłosić to do TOZu czy gdzieś.. psy trafią do takiego samego piekła w schronie w Mysłowicach :placz::placz:[/FONT]
-
[quote name='Poker']spokojnie dziewczyno, nigdy nie wiadomo co nas spotka ze zdrowiem. To jest chora osoba i nie powinno dojść do takiej sytuacji,to jest oczywiste. Tylko gdzie są służby ,które powinny sprawować opiekę nad takimi osobami? Przecieź ona tej ilości psów nie zgromadziła i doprowadziła do takiego stanu nawet nie w 1.miesiąc tylko w znacznie dłuższym czasie i nikt nie widział wcześniej co się święci?[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie neguję jej jako chorej psychicznie osoby... neguję system... osoba chora potrzebuje pomocy- wiem o tym i OBY nas to nie spotkało.... pomoc tej kobiecie to zakład psychiatryczny.... ale znając życie- sprawa odbędzie się pro forma. Osoba chora-niepoczytalna= wolność! a Ona znów bedzie kolekcjonować pieski bo bez nich nie może żyć....:placz: osoby niepoczytalne- winny być w zamkniętych zakładach żeby nie zagrozić po raz kolejny otoczeniu- ale nie-.... gwałcą, zabijają, kradną..... kierują przedsiębiorstwami... zbierają zwierzęta.... i nikt z tym nic nie robi bo NIEPOCZYTALNEGO NIE MOŻNA UKARAĆ! i koło się zamyka :angryy: a za psiaki mogę jedynie trzymać kciuki ;) [/B][/COLOR][/FONT]