-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/195/2cbad5c78fe148d8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/195/4bc126800c1a1457.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3][COLOR=Green][B]-SIAD!!! :mad:[/B][/COLOR][/SIZE] - :eviltong::eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/195/17ac5adc0b91b804.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/195/a25e155601d93dfb.jpg[/IMG][/URL] :roll::roll::siara::siara::evilbat: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/195/d3f3036bf03267d1.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Buhahahahahahaha fajna sasiadka zapytaj przy okazji czy nie wie przypadkiem jak naprawić mój program fakturujacy w pracy.....a co tam może wie:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=Blue][B][FONT=Arial]tera sie mi pokałał twój post :angryy::angryy: zapytam :evil_lol: [/FONT][/B][/COLOR] [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]współczuj mi ....ja muszę jechać do wracza :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]współczuje :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja']:placz:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:placz::placz:tam widać znaczek ....zakaz z pieskami [URL]http://images6.fotosik.pl/195/6b7606128e781956.jpg[/URL] biedny Klotz ......musiał też go zauwazyć ...jak to się teraz odbije na jego psychice :placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]PSYcha siadnyta na amen .... :placz::placz: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/195/b9574605d3adf563.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][SIZE=3][COLOR=Green][B]doopa... mało ze nie pojechałem... to nawet nie poszłem z nimi :placz:[/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/195/498bb3636a45eb8e.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3][COLOR=Green][B]znikli :niewiem: [/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/195/6b7606128e781956.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Verdana][COLOR=Green][B][SIZE=3]czekam grzecznie [/SIZE]:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/195/886c552a6d2bccfc.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3][COLOR=Green][B]eee no stara nie przesadzaj... aż tak grzecznie nie czekałem :roll: [/B][/COLOR][/SIZE][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/195/968e883adfe9f0e2.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3][COLOR=Green][B] no dobra dobra... też Cie kocham :loveu: [/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/195/a7c3d3992540f7d6.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie znająca sie ale z czujem.... właśnie bedą foty ;) z soboty ...... joł joł [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.invision.smileyville.net/smilies/cha%20%2843%29.gif[/IMG] [CENTER] [SIZE=3][COLOR=Green][B]JADĄ!! :multi:[/B][/COLOR][/SIZE] [/CENTER] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/195/94c194d523271166.jpg[/IMG][/URL] :multi::multi: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/195/519316d04a7c2943.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3][COLOR=Green][B]mam wsiadać?? :razz:[/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/195/dde1885c73bdc455.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3][COLOR=Green][B]nieeee... oni wychodza :roll:[/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/195/ce1c3ff60b04e50d.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3][COLOR=Green][B]a może jednak... jedziemy?? uwielbiam ... wuuujeeek :modla:[/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/195/78ed2c62a29a8c59.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
[quote name='BeaC'] [COLOR=DarkRed][B]po deszczu do wyrka??? [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]noooo po deszczu :roll: jak pada to jak ma wejść do wyra nie po deszczu :roll: i jeszcze pod kołderke.... bo zimno piesiowi [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/cheeky/img/010.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] ide go wypchać :mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]MADZIA! NIE PŁAKUSIAJ!:glaszcze: BYŁA REANIMACJA I VEGA ZYJE!!:multi: [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue]ufffff :multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]Ba, Luna bedzie wystawiana do takich prawdziwych i [U][SIZE=3]bede na niej kase zbijać:diabloti:[/SIZE][/U][/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]sama sie zbij :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Kiłi']Przez to mieszanie się postów troche się pogubiłam:evil_lol: [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]ja też :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] Widziałam gaciory śmierciowe i strasznego Klocka co niby ma być najukochańszy:eviltong::eviltong: :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]noooo... ma być :roll::roll:;) nikaj nie ida :angryy: wyszłam do pierwszego zakrętu i [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zamokłam na maxa [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.amazing-animations.com/animations/water3.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cholerna jesień [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/verschiedene/s060.gif[/IMG]:angryy:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jutro spakuje reszte gratów :grins: [/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Luzikowa przehandlowała naszego Qdłatego :roll::evil_lol::evil_lol: ukradłam linka agbarowej :cool1: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10166540#post10166540[/URL] nooosszzz kopia naszego Qdłatego :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
DOBERMANKA Ivanka w Niemcach ;) dziękujemy cioteczki
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ni ma pogody.... Tegusia... chyba nici ze spaceru :roll::placz:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] z tą kawą to jak z winem w Kanie Galilejskiej :roflt:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/cheeky/img/010.gif[/IMG] a co ty mie tu uprawiasz jakieś biblioznawstwo [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-302.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B][url]http://images23.fotosik.pl/214/a1b9e58c6aa875d8.jpg[/url] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-258.gif[/IMG]:loveu: [url]http://images34.fotosik.pl/256/e9bd99b38d910d03.jpg[/url] :crazyeye::crazyeye: agressor dopadł Vegulca :placz::placz: [url]http://images33.fotosik.pl/257/064a4ed869456d03.jpg[/url] :placz::placz: nie miała szans :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Vitka']Kurgan jak chcesz więcej to jeszcze mam :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja chce... dawa:razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='M&T']Yms...to kto prowadzi tą galerię? xD bo jak was czytam to się troszkę zgubiłam xD [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wszyscy... jak każdą :grins: [url]http://images30.fotosik.pl/215/6b666b5a24cb973dmed.jpg[/url] aaa ti ti rycerzyku [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-290.gif[/IMG] ;)[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Cze madzia!:loveu: Przyszłam do ciebie z nadzieją ze mnie tu z barbarami mylić nie będą:roll::diabloti:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:multi::multi: cześć .... Basiu :diabloti: tfu tfu... emi :multi::multi::loveu: [/B][/COLOR][/FONT] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
clockwork replied to Selket's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mało tych foteczek jak na 4 strony nadrabiania :roll::roll: żądam więcej :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] -
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
clockwork replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B][url]http://img210.imageshack.us/img210/294/umciabm0.jpg[/url] a gdzie ta MALEŃKA klucha którą miałaś brać :roll::roll::loveu: fajny wujek... nic dodać nic ująć :-( [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Pandisia']Ja się też chętnie kawki napiję. :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a częstujcie sie kochane[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-130.gif[/IMG]- jak braknie dorobie [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]widziałam Pancia :razz::razz::diabloti: odebrałam gg.... i nic nie qmam ... sklikamy sie jak wróce z pracy ;)[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przyszłam do Cia z buziorem :loveu::loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
clockwork replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:mdleje: elaboraty nadrobione, fotki przeglądnięte super że w końcu praca z satysfakcją :multi: GRATULUJE!!! wiem co znaczy niewolnictwo i upokorzenie :angryy::mad: oby tak dalej :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Pandisia']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Trza jej kupić nowe patrzałki :razz:[/quote] [IMG]http://yelims3.free.fr/Jesuis/Opticien.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a może kaffka pomoże w otwarciu oczków [IMG]http://yelims1.free.fr/Soif/Soif07.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Ahoj!:razz: ŚWIETNE! ŚWIETNE I JESZCZE RAZ ŚWIETNE FOTO!:loveu:[URL]http://images33.fotosik.pl/257/0aca706e0f601a52.jpg:loveu::loveu:[/URL] Byłam:razz: i... ...... ........ Jeszcze tu wróce:diabloti:[/B][/COLOR][/quote] [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]ahoj Barbarrro :multi:Warszawianko a wróć ....bo znów bedą fotaski ;)[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-536.gif[/IMG] emi to nie Barabara [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-361.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] :diabloti: [quote name='Pandisia']Berek, fajne fotki, fajny avatarek, mam nadzieję że dzisiaj już zauważysz mą obecność :eviltong:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie licz na to.... Alutce sie na oki rzuciło [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-264.gif[/IMG] KCM [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-55.gif[/IMG]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]hej majty widzialam...........nie na doopie ale zawsze to majty:diabloti: widziałam klocka skupiającego sie:cool1: jakby Tobie strerzlali fleszezm po galach ....... w wucecie tez byś taka minę miała:razz: aa nie za mała ta koleżanka klocka??? jeszcze ją niechcący nadepnie:diabloti: trzymaj sie sucho.......bo pada pzynajmniej u mnie pada wciąż podzrów Pana P. i Klocusia:loveu: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie mam takiej głupiej miny jak mi błyskają paparaccowie fleszem :diabloti: nooo... zdeptał :roll: poDZrowiłam :cool1: wzajemnie... też pozdrów P i Klocusia :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Cześć Madzialenko :loveu: Słyszałam ze przeciwieństwa się przyciągają ale żeby aż tak:crazyeye::diabloti::evil_lol: [URL]http://images6.fotosik.pl/194/d4dc46381eb21f73.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no ...AŻ tak :loveu: my są nietuzinkowi :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Bereczek poniedziałkowo :multi::loveu: a będą foty :razz:.....mogą być i HotDogów :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ni ma :niewiem: przerabiać sie mi nie chciało :oops: a zara lece do sklepu powynosić reszte gratów :placz::placz: witam WAS wszystkie cuzamen do qpy :multi::loveu: chciałam se pospać to o 7:10 ding dong do drzwi.... pan ze śmieciarki przyszedł żebym przestawiła auto spod kontenera bo nie może wjechać -ale to nie moje auto:crazyeye: -sąsiadka z góry (ta moja ulubiona-wszystkowiedząca) powiedziała że ta lancia to nasza:diabloti: ide ją uświadomić że MOJA LANCIA NADAL :roll::oops: stoi u blacharza.... i spytać czy nie wie gdzie mogę do niej drzwi kupić :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']Wow :crazyeye: Ale majtochy :crazyeye: Może som dla Ciebie za duże :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]w sam raz ... już mam na doopce ;) byli większe- zastanawiałam sie czy nie wziąć na bazara :roll::oops: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] wow wow wow .....sama czy Pan P. :razz::razz:.....:cool2:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]P.P. ;) ja bm sie nie bawiła [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-463.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]jakie szatańskie gacie :evil_lol: [URL]http://images6.fotosik.pl/195/a5d093dde5ee599e.jpg[/URL] :crazyeye: nie wygląda tutaj na najukochańszego ;) :evil_lol: dobranoc Madziu :loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]sie nie znasz... to NAJUKOCHAŃSZE z wcieleń mordulca :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]eloł:) widziałam galotki :evil_lol: zajebioszcze! :p i widziałam zbliżenie psa mordercy :cool3: [URL]http://images6.fotosik.pl/195/a5d093dde5ee599e.jpg[/URL] i to czerwone oko... brr... marnuje Ci się chłopak!:cool3: niech idzie na casting do horroru:diabloti: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a no BA! Basieńko... widziała ty kiedyś żebym ja miała coś NIE-ZAJEBIASZCZEGO ?? :diabloti: aż takich groźnych horrorów to nie robią ;) [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][/FONT]