-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
[url]http://images26.fotosik.pl/218/d2adcf1225bab092.jpg[/url] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:multi::multi: to co TIGRYski lubią najbardziej :multi::multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
clockwork replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
[quote name='Kiłi'] Jutro Maniek przyjeżdża to może będą foty, o ile się chłopaki nie zjedzą:evil_lol:[/quote] [LEFT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:multi::multi::multi: maniek :multi::multi::multi::loveu:[/B] [B]żartowałam z tą fryzurką :eviltong::eviltong: ładna ładna[/B] [B]a legwancia nie oddam :shake::shake:[/B] [/COLOR][/FONT][/LEFT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]noooo ile fotkóffff :multi::multi::multi::loveu: cze Goni :loveu::multi: cze dioble :diabloti: [url]http://img522.imageshack.us/img522/3334/img0906ic7.jpg[/url] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: jaka koszulka zaje2bista :mdleje: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Selket']Przyjedź do mnie szorować kuchenkę ;) I myć garnki z jednego obiadu ;) Nawet Ci trochę pomogę.......Nie wiem dlaczego ale jak robię obiad na dwie osoby to mam komory zlewu zapchane na max :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] no to witaj w klubie :loveu::loveu::loveu: tysz tak mam.... i naświnione wszędzie dookoła :roll::oops:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
clockwork replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']Cześć Klocuszku:multi::multi: Niemożliwe, żebyś mnie dziś widziała..Niemożliwe:cool1: [URL]http://images32.fotosik.pl/14/d16ffb55d85cbf19.jpg[/URL]:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]też mi sie zdaje że mam majaki... przeca mie tu nie było.. więc kaj cie miałam widzieć :roll::roll: [URL]http://images32.fotosik.pl/14/d16ffb55d85cbf19.jpg[/URL] buuuahhaaha...[/B][/COLOR][/FONT] -
ODIE JUTRO TRAFI ZA KRATY!!!!! Bialystok- MA DOM!!!
clockwork replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no to lipa... zakurz se dziołcha to pomaga :roll: czyli tak.... po pierwsze szukamy domu po drugie szukamy domu po trzcie szukamy domu na wczoraj tylko cholera skąd brac te domki :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT] -
[url]http://i254.photobucket.com/albums/hh112/INECZKA73/ALA54.jpg[/url] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ooooszzzz mada faka [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/cheeky/2/img/020.gif[/IMG][IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/cheeky/3/img/014.gif[/IMG][IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/cheeky/3/img/014.gif[/IMG] cześć zapracowana Rudo :loveu::multi: [/B][/COLOR][/FONT]
-
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
clockwork replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]daj ziółka legwankowi :grins: :razz::razz: aaaaa fryzurka spoko spoko [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie było damskich ??? :eviltong::eviltong::eviltong::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
clockwork replied to Selket's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze selkeciku :multi::loveu: zdawało sie mi że gdzieś cie już dzisiaj widziałam :roll:;)[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]widziałam........ wszystko widziałam..... ałta, góry, ałta, ałta... ciebie z niedźwiadkiem w brudnych butach... chyba Tigre :evil_lol::evil_lol: fajne te ałta- podziwiam zapaleńców którzy ładują taaaaki szmalec w te zabytki :loveu::multi: to nic że własnie sie kapłam że napisałam to u japkowej :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pomyliłam wątki... EDIT! cze jabuszko :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze Aluchna :multi::multi: żyjesz??? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='M&T'] Masz śliczne psiaki, a najbardziej to mi się Pamirek podoba :loveu: [ciekawe czemu xD] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bo on moj :grins: [/B][/COLOR][/FONT] Tylko nie mogłam znaleźć jak trafili do Ciebie Pamir o Erga ^^'' powiesz mi? :D bo ciekawa jestem :loveu: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja i Alicja za kare wcisłyśmy luzikowej Qdłaczka vel Pamirka :evil_lol::evil_lol::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108652[/url] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Luzikowa.... miało cie tu byc więcej :razz::razz: wyślimtaj pyska Pamirkowi ode mła :loveu::loveu: i jak miejsce po jajkach??? :roll::oops: [/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] Pawcio wyjeżdża 14-32 lipca... do Ciebie?? :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B] ja cie pierdziu :crazyeye:....ale długi lipiec :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nooooo w tym roku przestępczy :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][COLOR=Blue][B] 14-23 :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] -
DOBERMANKA Ivanka w Niemcach ;) dziękujemy cioteczki
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]amikat zaś znikła w otchłani.... a kolega z zakładu gdzie była Diana vel Ivanka wrócił z wczasów- jutro idziemy do niego i bede gadac z nim co i jak.... bedzie śpiewał jak skowronek:roll::diabloti:- co sie stało ze szczeniorami (choć nie wiem czy chce słyszeć prawde:roll:) itp.... i o wyłudzeniu od szefa kasiury za hotel i leczenie Ivanki ;)[/B][/COLOR][/FONT] -
ODIE JUTRO TRAFI ZA KRATY!!!!! Bialystok- MA DOM!!!
clockwork replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kurde kurde.... nie wiem co wymyśleć... ON nie może trafić do schronu :placz::placz: nie doczytałam... dlaczego nie może pozostać tam gdzie jest?? :oops::oops:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/199/5ec4c952bcdb404a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/199/79e3d93099e38b29.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/199/ae04eb4aa3327bdd.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jako że pogoda wspaniała a upał taki że nie da sie wyjśc z domu :roll: dziś 6 fotków z domecku :loveu::loveu: żebyście nie zapomniały jak Klotz wygląda :razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/199/100dcc978aee4e9d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/199/318f9289b3e9592c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/199/ad0702c21e6660f5.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Kiłi']Zwiedzanie gdańska z mr. szatanem:evil_lol: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=WUort8hzxew[/URL] (uwaga dla ludzi o mocnych nerwach :diabloti:)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuhahhahahha... kiłi czy to chodziłaś z mr.szatanem ?? :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']a bo se patrze z Tigra na 2 ciacha to se mruczymy we dwie:razz::diabloti::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaa tiiiii .... schrupałabyś co??? :razz::razz: Pawcio wyjeżdża 14-32 lipca... do Ciebie?? :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Cze dziewuchy z Madzią na czele:multi::loveu: Byłam ino nie widziałam fotek, moze gdzies wczesniej były ale nie chce mi sie szukać bom padnieta na pychol:shake: Zapraszamy do nos na foty Vegowo-Bobisiowo-Sarciowo-lunowe:multi:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]były foty ale jak nie oglądałas to ja do ciebie też nie ide :obrazic::obrazic:O! [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]cześć Madzia :multi::multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cześć kwiatuszku :multi::loveu: dziewczynki... pomózcie potrzebującemu :roll: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111476[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111599[/url] to mój ostatni :roll::p [/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='ZUZANNA11']Przepraszam, że nie śledzę wątku i zadam takie nietaktowne pytanie... Czy QDŁACZEK jest na tymczasie czy w domku stałym ?[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]W DOMKU STAŁYM :multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu: a co??? załatwić ci psa z ADHD?? :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] -
ODIE JUTRO TRAFI ZA KRATY!!!!! Bialystok- MA DOM!!!
clockwork replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
[quote name='pędzelopka']Szkoda,że ja włosów nie mam:placz: może doczepić? Magda pożycz warkocza jednego, po co Ci dwa:placz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue]ja też nie... na starość wyłysiałam ale ciiiiiiii ;) aaaa zapomniałabym .... [/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][SIZE=6][B]ODI SZUKA DOMU :loveu::loveu::loveu:[/B][/SIZE][/COLOR][/FONT] [/CENTER] -
ODIE JUTRO TRAFI ZA KRATY!!!!! Bialystok- MA DOM!!!
clockwork replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
[quote name='Selket']Co Wy się tak stroicie??? :crazyeye: Nie wiecie, że naturalizm ponad wszystko :razz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale ja jestem naturalnie piękna :diabloti::diabloti::diabloti: warkoczyki ino se zrobiłam :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]