-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze Lolita .... wpadłam do Cia na urlop bo tu zima jak pierun :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no gdzie ty niemocna sie podziała... heee:razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
clockwork replied to Selket's topic in Foto Blogi
:obrazic::obrazic::obrazic: -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cześć japko :loveu::multi: nie martwiaj jutro bedzie słoneczko, bo mohery mają pochód więc na pewno i pogoda sie im trafi :angryy::angryy: Helga- przykro mi z powodu koleżanki :-([/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witanko- jutro wolna Effo vel Krystyno :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='BeaC'][FONT=Verdana][COLOR=DarkRed][B] W srebrnej poświacie szła... Dziewczęcy duch Bogini Ziemi. Choć raz twego światła...............................:razz::razz::razz:[/B][/COLOR] [/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:diabloti::diabloti: dalej :razz::razz::diabloti: cze Bea :multi::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']:grin: buahahaha a fote zrobilas??:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ooo następna ... Ala też tylko to pytanie mi zadała ... a ja nie miałam aparatu :roll: zresztą chyba głupio by było pstrykac foty :roll: choć mogłam powiedzieć że jestem z gazety ... bedzie reportaż jak przygotowujemy się do Boshego Ciała :diabloti: że Ojciec Dyrektor jest dumny z pań :eviltong::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']buahahahaha ooo juz wiem gdzie przez przypadek napisałam :grin: cze Madź:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cześć Effff :multi::multi::evil_lol::evil_lol: normalnie se wracam z pracy.... a tu mohery[/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://yelims3.free.fr/Jesuis/Vieille02.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] skaczą po drzewach [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-524.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Blue][B](tak tak te same które cały rok kwękają że tu je boli tam je łupie[/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-379.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]) skaczą i wieszają jakieś potargane majty między drzewami i latarniami i tak całe kilometry wzdłuż ulicy ...[/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.pic4ever.com/images/4fvgdaq_th.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] aż mnie ręce swędziały podpalić ten lont na samiuśkim początku [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/teufel/d095.gif[/IMG] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']czesc Aluśka:loveu: psysłam na kaff[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no cześć Krystyna :eviltong::eviltong::eviltong::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Kiłi']Witam, a dzisiaj też piękna pogoda i słoneczko:loveu: (Tylko troche zimniej:cool1:) I do tego Maniek do mnie przyjechał:loveu: :diabloti:[/quote] [quote name='Kiłi']:grins::megagrin::megagrin:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pffff.... ja nie nawidze słońca :roll: I do tego Mańka :roll::roll: :placz::placz::placz: świat jest niesprawiedliwy- una ma słońce, i troche zimniej żeby sie nie przegrzała... i do tego Mańka... a ja???? :placz::placz::placz: a ja mam mokro w butach i ... i doopa- nic wiecej :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='ice_t']Kiłi narażasz się :mad::mad:, u mnie leje jak cholera , wyszłam na chwile do sklepu i całe buty mam przemoczone brrrrrrr[/quote] [quote name='ice_t']śmiej sie śmiej :evil_lol:ale uważaj jak sie wkurzą wszystkie zmoczone dziewczyny to znajda do ciebie drogę i zobaczysz :mad::mad:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dobrze gada :loveu::loveu: POLAĆ JEJ [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-220.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] -
DOBERMANKA Ivanka w Niemcach ;) dziękujemy cioteczki
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]No ślicznoto na spacerek .....[/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.animated-gifs.eu/mammals-dogs-doberman/0010.gif[/IMG][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Alaaa.... to jest ŁUN.. ma przeszkode na brzuchu [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/frech/e010.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]nie wk^%%^$#aj mnieeeeeeeeeee:placz::placz::placz:[/B][/COLOR] [/color][B] błaaagam.................podmuchaj trochę ...na południe lekko zachodnie :loveu::loveu::loveu: witaj klockowa co upłynnia ...............TE RZECZY:diabloti::diabloti::diabloti: [/B][/color][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol: następna o niesamowicie pozytywnym samopoczuciu :evil_lol::evil_lol: nie upłynnia ino nosi na chate gdzie nie ma sie już jak ruszyć :angryy::angryy: [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]oooooooo to moja fota z sylwestra skad masz?:razz::evil_lol: No mnie też nastraja zaje2biście pozytywnie aż mi się chce wyć z radości:roll::placz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ściągłam z neta... jak balujesz :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.animated-gifs.eu/meteo-umbrella/0005.gif[/IMG] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]czy i Ja mogę się dołączyć do Was i napić goracej kawusi :razz::razz: POzytywne nastawienie to Coś czego mam dziś w nadmiarze :mad::mad: Bereczysko [IMG]http://www.animated-gifs.eu/ps-smilies-love/0023.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pij dziołszka pij .. doniesa ;) a ja musze dymać NA NOGACH do arbajtu [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-271.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-181.gif[/IMG] a jutro pewnie bedzie świeciło słońce bo mochery będą miały przemarsz [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.pic4ever.com/images/2mo5pow.gif[/IMG] [quote name='agbar']To moze ja na temat pogody chwilowo zamilkne:roll: Witaj nie dopuszczajaca nas az do smierdzi:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zamilknij :loveu: ale ino na temat pogody :mad:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Ales ty dobra:loveu::loveu::loveu::loveu: Dziękuje[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-456.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nooo .. czasem mam ludzkie odruchy :evil_lol::evil_lol: trzeci dzień pada deszcz... leje, żeby nie skłamać :roll: a taka pogoda nastraja mnie zaje2biście pozytywnie :roll::mad: życie jest piękne [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.animated-gifs.eu/emoticons-food/0025.gif[/IMG] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green] Ano niczego sobie chyba co?:razz::diabloti::evil_lol: Witaj Madzialenka dzisiaj zimna i mokrości ciąg dalszy, biegałam po galeriach i strasznie zmokłam i zmarzłam, przycupnę u ciebie co by się troszku ogrzać.......aaaappppssssiiikkkk:roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aa widziałam jak buszujesz po galeryjkach i czekałam tu na ciebie z gorącą kawką [/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://www.animated-gifs.eu/kitchen-hot-drinks/0015.gif[/IMG] -
DOBERMANKA Ivanka w Niemcach ;) dziękujemy cioteczki
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tengusia']niesamowicie zdolna ze mnie istotka, chcialam zmodyfikowac wateczek o info w tytule ze nasz przystojniak jedzie do niemiec i cosik porobilam ze zniknal mi caly wateczek :oops: :oops: :oops:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol: no zdolniacha z ciebie jak diabli :evil_lol::evil_lol::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']Cześć to ja :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cześć TY.. ić spać ... bo zaśpisz :razz::razz: masz te szkraby u siebie?? :cool3::cool3:[/B][/COLOR][/FONT] -
DOBERMANKA Ivanka w Niemcach ;) dziękujemy cioteczki
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i ja zabieram cudeńko na wirtual-psacer [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/animals/4/91.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='lolka75']Czesc Klocusiowa:loveu::multi::loveu: juz dawno mialam spytac a co Ty zabenko masz w tych pudlach co je wynosisz juz pol roku:hmmmm:?[/quote] [quote name='agbar']Lolka ona tam ma............... RZECZY:diabloti:[/quote] [quote name='lolka75']no paczaj:crazyeye:...w zyciu bym nie pomyslala:shake: :diabloti::diabloti:[/quote] [quote name='malawaszka']TE rzeczy? :crazyeye: :evil_lol: fajoskie śmiercionośne majtasy widziałam :loveu:[/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:shake:ona tam już nie ma TYCH RZECZY :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-536.gif[/IMG] guuuupppiiieeeee [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-264.gif[/IMG] no wiecie ... nie ma kierownictwa to se wynosze co wartościowe :evil_lol::evil_lol: Lolcia..... wynosze towar i meble i kartony i bzdety ze sklepu który zamknęłam ....... :roll: 3 tyg. temu [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-363.gif[/IMG]... już mnie tam nie ma [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-259.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]witajcie :) [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no witamy ... i co z tego :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Kiłi']A u mnie ciepło i słoneczko świeci:loveu: Właśnie wróciłam z długiego spacerku:razz:[/quote] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-106.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-39.gif[/IMG] :loveu::loveu: [quote name='apple']Przyszłam z obiecanym stripem...............wstydam......a nie mam emoty co by wam pokazać jak bardzo[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]osz ty gołodupcu [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-547.gif[/IMG] jeruna.. tys je szwarno tako sago :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon'][URL]http://images6.fotosik.pl/195/fd6d41daafda4b63.jpg[/URL] no taki na przykład:razz: cze Klockowa:multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze Efff :multi: aa te wodne :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='agbar']Ona ma tam TE i TAMTE rzeczy:diabloti: Halo ONA..:hand:..zyjesz:razz::loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]żyjesz żyjesz... ale co to za życie [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-492.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]w celu zaspokojenia Twej ciekawości i [U]tensknoty[/U] powiem że 30 minetek temu jeszcze żyła :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i nie opuszcze was aż do śmierci [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-80.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]kaff przyniesłam [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.animated-gifs.eu/kitchen-cups/0018.gif[/IMG][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dziękuję kochana bo moja zamarzła [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/nahrung/c050.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Nooo ! Ja zawsze do usług:multi: Ty teraz patrze jak ja napisałam:crazyeye: [SIZE=4][COLOR=Red][I]cipeplutkie[/I][/COLOR] [/SIZE] ja chyba naćpana jestem:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] no też to czytałam... ale myślałam że to celowo- bo geterki są cieplutkie i grzeją... :siara::siara:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='agbar']a ja mam cieplusio:loveu::scared:[/quote] [LEFT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://yelims5.free.fr/Violence/Violence15.gif[/IMG] w tych nimcach to wszystko maja lepsze .... [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/angry/4/img/022.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] [/LEFT] -
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Naprawili:lol: chyba sąsiadka Klockowej zadzialała:diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pewnie w dupie ją szczykało że japkowa siedzi w pracy i sie nudzi :roll: bo nie wątpie że ona o tym wie :evil_lol::evil_lol: cze Alutka- choróbsko i mnie łapie :placz: ide do pracy powynosić reszte tych gratów ... a tak mi sie nie chce.... późna jesień działa na mnie masakrycznie źle :shake: [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies