Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='Alicja']:loveu:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu::loveu:moje ulubione [URL]http://images6.fotosik.pl/200/a3646b43bff15c00.jpg[/URL] noga mu sie wygła :razz: [URL]http://images6.fotosik.pl/200/c2a4942cd669369c.jpg[/URL] :loveu: [URL]http://images6.fotosik.pl/200/107d6dca90acf9ff.jpg[/URL] jest :cool2:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]noga to sie mie wygła.... potem ci pokaże :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/8f5e6a24ddb4f61b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/bf618af94ad86d13.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/367a71c1dfe440a6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/34adf5e44f5f9a1e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/73870463eb7ba0f4.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  3. [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/107d6dca90acf9ff.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/5df366facdde6d20.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/528818d04e1eecbb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/ee1bc80263211557.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/07ba441900b42455.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  4. [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]uwaga... fotki;) co złego to nie ja :roll::roll::roll::diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/5ee0896bef015c40.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/a3646b43bff15c00.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/c2a4942cd669369c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/f4c2c839dd35a6e1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/32b587f3d63c4156.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  5. [quote name='Fenris']Ja tam kawe już piłem, więc za drugą sie nie biore bo mię pokręci ... a co do tej grupy bidek ... boże ... ale nie skomentuję, bo z TOZem jakoś nie jesteśmy w zgodzie i ich sposobem działania. Przynajmniej tu gdzie działamy, raczej skłonni są robić nam pod górkę zamiast działać wspólnie. Może dlatego że odebraliśmy im schronisko i doprowadziliśmy do porządku? :roll: Nie chcę robić pod górkę ... ale czy OTOZ Animals wie o sprawie?[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no właśnie... coraz częsciej sie przekonuje że Ci co powinni świecić przykładem co do opieki nad zwierzętami... mają je tak naprawde gdzieś .... :mad: płaczemy że pan X robi krzywde psu.... ale skoro organizacje prozwierzęce robią to samo tylko pod przykrywką... to ja już nie wiem o co chodzi..... a jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o..... o niewiadomo co :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Kiłi']O żesz Klockowa, chciałam jam Ci foty skomentować, ale zobaczyłam zdjęcia robali i żem palpitacji serca dostała :mdleje:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oddychaj ... wdech wydech wdech wydech... a teraz skomentuj :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Kiłi']Czytałam o tym, włos się na głowie jeży, przez niekompetencje ludzi psy muszą dalej cierpieć:shake:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ehhhhhh :-([/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]dzień dobry :multi::loveu: oglądnęłam Klocusia :loveu::loveu: ale te pająki mogłaś sobie podarować :roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]darowałam... tobie :grins: nie znacie sie na artźmie :cool1: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='zuzolandia']doberekkkkkkkkkk.......... ja bym kciala co by mi dooopka urosła!.......bardzo barzdoooo....... jem slodkie chipsy i inne badziewia i NIC........... jak było plaskodoopie tak jest ;-( buziowankooo[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuhahhaha.... Rudo... kaj mosz żić?? :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']przyszłam se ja na jakies ciacho :p:p[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]za późno :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Ty mnie nie wnerwiaj ja Cie proszę, ja bym cię zaraz utuczyła:mad:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]grozisz jej :razz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]kurde a wiesz jaka Zuzalkowa jest mikro ...one by z Klockową u mnie na nierozłożonej kanapie się zmieściły spać i jeszcze by był luz :mad:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]miejsce dla Ozzulka :evil_lol::evil_lol: na fotelu by my sie zmieścili :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  6. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to ja poprosze z gruntem :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
  7. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bereczek dziewojki iiiii :razz: chłoptasie :multi::multi: która moja kawa ?:cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  8. wiecie co?? załamałam sie.... wszyscy chyba znają sprawe 49 szkieletów odebranych chorej psychicznie babie......psy które od lat zamknięte były w pomieszczeniach bez stałego dostępu do jedzenia wody światła... psy wymagają miesięcznych terapii socjalizacji, leczenia, itd. na to sie zrzuca dogo, TOZ, fundacje, ludzie z aukcji cegiełkowych KUPA SZMALU!!! ale do rzeczy psy za pośrednictwem TOZ trafiły do niejakiej p.Biedrzyckiej.... wobec której od lat są wątpliwości - czy i jak pomaga.... dziś owa pani handlowała tymi chorymi zabiedzonymi wystraszonymi psami z interwencji jak bluzeczkami na targu :angryy::angryy::angryy: [B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10204794#post10204794[/URL] a miłośnicy zwierząt sponsorują tą kreaturę- pewnie nie jedyną z takich "miłośniczek-wolontariuszek" ręce mi opadły- uszczypnijcie mnie-powiedzcie że takie rzeczy sie nie dzieją.... przynajmniej za przyzwoleniem miłośników i TOZ... QR** do kąd ten świat zmierza??? czy poza kasą ne ma już innych wartości na tym zasranym świecie??????? :2gunfire::2gunfire::2gunfire: [/B]
  9. [quote name='agbar']a jakbym tak znienacka zajrzala z wizytom:razz:trzy by bylo wydubac:roll: no i ten tego: czesc torbo:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze ruro... jakbys wpadła z nienacka udałabym że nie mam sernika :grins: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]na dzień dziecka :loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] dzień dziecka i dzien-cioła :grins: :multi: spasiba Aluś :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  10. [quote name='Fenris']Niam :facelick:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Alcia zrobiła i dostało sie mi..... na dzień matki czy co?? :niewiem: [/B][/COLOR][/FONT]
  11. [quote name='Fenris']Jak słodyczy nie jadam ... to na serniczka nieśmiało się skuszem :p[/quote] [CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]smasznego [/B][/COLOR][/FONT]:p [FONT=Arial][/FONT][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/21c04e691b687e88.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/200/427cfc9afaa83006.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] oj ...no zawsze jest jakieś prawie ;)[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]nie przypaliłaś :razz::grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :eviltong::eviltong: [quote name='Selket']No i jeszcze nie wiesz:angryy::mad: A popatrzaj coś powstawiała:mad: Patrzaj i patrzaj:mad: I jeszcze mi serniczkiem na zimno rzucasz jak ja ich nie lubiam:mad:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Klocusia :placz::placz::placz: już nie bede :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='zuzolandia']no lotom lotom ...hihiih w 4 byłam i normalnie som SEX hihihihihi jak bez rodzynków to ja chcem serniczkaaa!!![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]z rodzyneczkami bo to dla mnie był :grins: dla dilerowej są wersje bezrodzynkowe :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  12. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cześć Basieńko- poczytałam NAWET opowiadanka :roll: [/B][/COLOR][/FONT][LIST=1] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tak jak medorowa napisała- ja też zauważam że własciciele dużych psów przywiązują większa wage co do przepisów... może z racji tego że nam by nie popuścili gdybyśmy tego nie robili :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]patrzajcie jakie sie obrońcy zwierząt znaleźli... jak katuja psy za scianą to nikt tego nie widzi, ale szczępić morde na kogoś kto psa do porządku przyprowadza to potrafią .... goopie krowy-amen.[/B][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nooo supcio że coraz lepiej:multi:[/B][/COLOR][/FONT] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie popuść Barbara... nad Tobą by sie nikt nie litował gdyby to tobie sie przydarzyło... nie ze złosliwości a dla zasady zgłoś- jak tępa baba nie myśli o tym że przed wyjazdem trza pozakręcać bo dzieją sie różne rzeczy to.... życie... czas ja nauczyc :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/LIST]
  13. [quote name='BoJa']Obiad chudy,to czym ma srać??:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oszzz ty wulgarna ty :roll::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Gonitwa']Widziałam pajonka i inne robale.."loveu" i widziałam Klocka z łoponkom.... helloooooou:)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]HELL ooooo ... dobrze widziałas ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:oops: [URL]http://images6.fotosik.pl/200/ec384a944ed02945.jpg[/URL] wodą miałaś polać :roll: :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zapomnielim wziąc wody :oops:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Selket']Nie kuś, nie kuś:diabloti: Zaczynam transporty do zabrza składać a to tuż, tuż ;) MAGDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:angryy: Jak mogłaś:angryy: Chcesz mnie zawał zabić i mi laptopa zepsuć:mad: Nie gadam z Tobą już :obrazic:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:placz::placz: so ja zrobiłam :placz::placz: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Fenris']Pajonków nie lubi? :niewiem:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]albo mordulca Klotza :niewiem: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='zuzolandia'][URL]http://images6.fotosik.pl/200/ec384a944ed02945.jpg[/URL] looozesz w morde hihihihih gdzie nie wleze tam pornografia hihihhihiihi buzioleeeeeee[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ni godej że nie po to lotosz po galeyjach :grins: KOMUŚ SERNICZKA?? :razz::razz: całą noc piekłam... pyszny :razz: Ps. serniczek na zimno :loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  14. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]żyjesz :multi::multi::evil_lol: ale zwierzątka fiu fiu :multi: [/B][/COLOR][/FONT]
  15. [FONT=Arial]cze Joluś..:multi::loveu:. jakoś cie mało :niewiem: [/FONT]
  16. [quote name='BoJa']Dobry Wieczór. chciałam tylko dodać,że do ciasta legwankowego można zetrzeć tez serka żółtego ;) ps.Klpcusiowa daj linka do tego bulkowego wątku....plisss[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]do jakiego wątku bullowego?? :hmmmm: :niewiem: aaa do tego: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111612[/url] [/B][/COLOR][/FONT]
  17. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze Loluś... zostaw tego mensza i choo do nas :evil_lol::evil_lol: monsz nie zając nie ucieknie ;) [/B][/COLOR][/FONT]
  18. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dobereczek wieczornie :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  19. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: i so i so ....jedziesz na pepkowe :razz::razz:......;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pożyjemy zobaczymy :roll::roll: cze pokojowa familio :loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:loveu::loveu::loveu: widziałam Furyjke :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a maniek był?? :roll::roll::loveu: cze Kiłi :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witaneczko Goni z przychówkiem :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  23. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pogryzł NASZE szeleczki :mad::mad::mad: super że tak świetnie sie dogadujecie[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]- wiedziałam że on nie jest niedobrym psem.... po prostu nie miał go kto uczyc... zastanawia mnie ta agresja do psów, bo w hoteliku nie rzucał sie a i w Zabrzu znalazłyśmy go w parku ganiajacego z psem :niewiem: wiem że na smyczy udaje bohatera ;) brakuje mi tego Qdłacza.... tak bym go wyczochrała :placz::placz: [/B][/COLOR][/FONT]
  24. [url]http://i180.photobucket.com/albums/x191/niufka/gjyky7777.jpg[/url] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:turn-l::turn-l::turn-l:buuuhaahhahhahha[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze Rudasku :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no i oto jestem Pani w przychodni proponuję iśc na emeryture, lekarce zresztą też :roll: Ciebie koffom za akcje :evil_lol::evil_lol::loveu: Rolniczka kochana, pies koczująco-obronny super, aaaa te fioletowe coś z kropelkami wody :mdleje: :multi::multi: aaa i ciu.lato że taki lipny łikend mieliście :shake::shake: Alutce zdrówka :kciuki: [/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...