-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
ODIE JUTRO TRAFI ZA KRATY!!!!! Bialystok- MA DOM!!!
clockwork replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
[quote name='pędzelopka']Magda leć robić się na bóstwo!!:scared: trzeba Adriana na wątek zwabić:cool3:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nooo pędze.....[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-428.gif[/IMG] :diabloti: zawsze jestem bóstwo [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-371.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-491.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-425.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] -
ODIE JUTRO TRAFI ZA KRATY!!!!! Bialystok- MA DOM!!!
clockwork replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
[quote name='pędzelopka']wstydzam się:megagrin: ale wreszcie ktoś docenił [SIZE=1]rzeczywiście durny nick[/SIZE][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale ja nie powiedziałam że durny... tylko taki... nooooo :hmmmm: niezapamiętywalny :evil_lol::evil_lol: nie to co mój :B-fly::B-fly::B-fly: P.S. nie wiem o co chodzi z Adrianem... kim jest Adrian :roll::roll::oops: bo jo tu nowa..... ale ................ wchodze w to :cool1::cool1: [/B][/COLOR][/FONT] -
ODIE JUTRO TRAFI ZA KRATY!!!!! Bialystok- MA DOM!!!
clockwork replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]melduje że Odi dostał kolejne kody od cioteczek Pidzej i pędzelopka :mdleje: bosh... jaki nick :evil_lol::evil_lol: czyli mamy 8 punkcików w mieszańcach na pierwszej stronie, ogólnie w psach .... na siódmej ;) mało :cool3::cool3:[/B][/COLOR][/FONT] -
ODIE JUTRO TRAFI ZA KRATY!!!!! Bialystok- MA DOM!!!
clockwork replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]selket... wyróżniła o kolejny punkt :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
ODIE JUTRO TRAFI ZA KRATY!!!!! Bialystok- MA DOM!!!
clockwork replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
[quote name='Selket']Ja nie czaję tego systemu :placz: czy jak wyślę 1 opcje to bedzie dobrze?[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]gdyby kilka osób wysłało wyróżnienie po 1 pkcie- czyli za 1,22 zł, to byłoby cool.... im więcej punktów tym wyżej ogłoszenie- wiele psów z alegratki znajduje domki- warto więc ogłaszać ;) po wysłaniu esemesa dostaniesz kod który wysyłasz do mnie a ja go wklikuję do alegratki ;) [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] wysyłasz na dany nr kod i to co ci wróci musisz podeslać osobie zakładającej ogłoszenie ;)czyli Magdzie[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a Magda to ja :grins: :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
ODIE JUTRO TRAFI ZA KRATY!!!!! Bialystok- MA DOM!!!
clockwork replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B][URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1328157_pomoz_grozi_schron_zaopiekuj_sie_chocby.html[/URL] ogłoszenie może być bardziej widoczne ;) trzeba wysłać smsa, zwrotny kod do mnie na PW... im więcej punktów tym wyżej ogłoszenie......:multi::multi: mam nadzieje że każdy poświęci choć złotóweczke :razz::razz: ja zaczęłam.... wyróżnione o 1 pkt ;) [/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://s.ale.gratka.pl/g/ug.gif[/IMG] Wyróżnienie ogłoszenia na 7 dni [IMG]http://s.ale.gratka.pl/g/c_1.gif[/IMG] Powiększenie wyróżnienia o 1 punkt Wyślij SMS o treści [B]G5[/B] na numer [B]7136[/B] koszt 1,22 zł (1 zł +22%VAT). Otrzymasz zwrotnym SMSem kod, który wysyłasz do mnie na PW a ja go wklikuję na alegratce [IMG]http://s.ale.gratka.pl/g/c_2.gif[/IMG] Powiększenie wyróżnienia o 3 punkty Wyślij SMS o treści [B]G0[/B] na numer [B]7355[/B] koszt 3,66 zł (3 zł +22%VAT). Otrzymasz zwrotnym SMSem kod, który wysyłasz do mnie na PW a ja go wklikuję na alegratce [IMG]http://s.ale.gratka.pl/g/c_3.gif[/IMG] Powiększenie wyróżnienia o 6 punktów Wyślij SMS o treści [B]G1[/B] na numer [B]7636[/B] koszt 7,32 zł (6 zł +22%VAT). Otrzymasz zwrotnym SMSem kod, który wysyłasz do mnie na PW a ja go wklikuję na alegratce [IMG]http://s.ale.gratka.pl/g/c_4.gif[/IMG] Powiększenie wyróżnienia o 9 punktów Wyślij SMS o treści [B]G3[/B] na numer [B]7936[/B] koszt 10,98 zł (9 zł +22%VAT). Otrzymasz zwrotnym SMSem kod, który wysyłasz do mnie na PW a ja go wklikuję na alegratce -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cześć dziewuszki :multi::loveu: dzis mnie wena opuściła :cool1: ide wynosić reszte gratów :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
clockwork replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket'] I taki filmik o pieskach:-( Psi los [URL]http://pl.youtube.com/watch?v=dly3siDise4&feature=related[/URL] Tren [URL]http://pl.youtube.com/watch?v=fl1t49tgZd0&feature=related[/URL][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no i sie poryczałam :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
clockwork replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']hmmm....czuję zaszczycona takim entuzjazmem powiań:diabloti: Ala, trza było wczoraj taszczyć, a nie jakieś legwanki i ryż:eviltong::eviltong: I daj mi przepisik na te legwanki, so??? ;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mmmmm jadłaś legwanki??? :razz::razz: tysz lubiam... choć ostatnio mi zbrzydły... jak rozmroziłam 2 paczki piersi z których miały być kotety... a po rozmrożeniu okazało sie że to mięsko na legwanki.... więc jedliśmy je 4 dni :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:splat: a mam gdzieś schowane ......:hmmmm:ino gdzie :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]moje są powbijane w kwiatkach jako podpórki :grins: [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]frekfencja była jak na Koncercie :roll:DoDy w Jebiu :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='Selket']U nas też była Doda :evil_lol: I podobno były tłumy :evil_lol: Kurde, a ja nie poszłam...styd :oops:[/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] .....MY też nie :roll:.....ale Adaś był i się zatruł :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i Pawcio też był :grins: bo przed nią grała kapela joł madafaka HIPHOPowwa.... i potem ludziska komentowali na jastrzębskim portalu że nie życzą sobie aby pieniądze z ich podatków szły na występy idiotów którzy wykrzykują słowa na K**** P**** J****** :evil_lol::evil_lol: są antyrządowe i antykościelne :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Selket']Hmm..... to pewnie z wrażenia ;)[/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]noooo....zemdliło go na maxa :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='Selket']Szok, bycia tak blisko tej gwiazdy spowodował taki efekt :evil_lol: Trzeba to interpretować jako pozaytywne doznanie :evil_lol:[/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]oj no paczaj ...a My tego nie wiedziały ....Magda ....powiedz Adasioi jak go spotkasz że miał pozytywne doznania Czyli jak mnie odrzuca przed wejściem do tzw świątyni to też pozytywne doznania :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='Selket']Tak!!! To są pozytywne doznania..taka głębia duchowości przez Ciebie przemawia :evil_lol:[/quote] [quo te=Kiłi;10186824]:evil_lol:[/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]nooo widziałaś przeca jaka ja uduchowiona jezdem :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]a ty się nie śmichaj ino dawa te fote :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='Selket']No właśnie, i ta duchowość kce się wydostać przez jamę ustną i stąd takie uczucie mdłości..ALe nie martwiaj się to bardzo ważne i ekscytujące przeżycie ;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:crazyeye: :mdleje: jesteście chore :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Kiłi']Jaką fote? :siara: To ja już sobie pójde... :scared: :diabloti:[/quote][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] no i wystraszyła mi gościa :mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']cze dziołcha:multi: ciocia Kryśka przyszla cie odwiedzic:loveu::evil_lol: [URL]http://images6.fotosik.pl/198/a6dad24d9fbe687b.jpg[/URL] mrrrrrrrrrrrrrrr:loveu::loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]co se mrrrrrrrrrrrruczysz :razz::razz: Krysiu :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Medorowa']Tak mi rób, tak mi dobrze:loveu: [URL]http://images6.fotosik.pl/198/9d5c03419789af8a.jpg[/URL] [URL]http://images6.fotosik.pl/198/3bd0bb943f68d946.jpg[/URL] Buhaha, co Ty się plackiem położyłaś przed nimi:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]taaaa.. dla sztuki cza sie poświęać :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='malawaszka']buuahahahah też miałam robić foty pochodu, ale stwierdziłam, że szkoda matrycy :evil_lol: pomeczeli pod oknem, J biegał od okna do okna i podziwiał bo on na wsi to nie widział taaaakiego pochodu :evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pomeczeli :evil_lol::evil_lol: już widze J-ot i jego wniebowzięcie :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]oo fotajutki Madzia dała :) osikany Klocuś :evil_lol::evil_lol: widze że złapałaś paradujących chrześcijan ... idą jak na skazanie :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nooo złapałam ich- nie sposób było ich nie złapać skoro stali mi pod oknem.... i pierwszy raz żałowałam że mieszkam na parterze :p[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Selket']Cześć :loveu: A już myślałam, że te Twoje zajęcia to udział w imprzece na świeżym powietrzu :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuuuuhhahahha.... nie .. w tej imprezie nie uczestniczę :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
clockwork replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket'] Trzeba było mi foty wstaiwć tych przystrojonych ulic:eviltong: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] mówisz i masz..... obejrz jaką delegacje załatwiłam żeby Cie witali... i jakie przystrojone ulice :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/198/b56a9c6b0ba89535.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/198/2a09678770aca2e0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/198/96e88bf77ed0fd40.jpg[/IMG][/URL] [LEFT][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B] no dopsze już sie nie gniewam :loveu: wiem że nie jechałaś tu sie gościć ino "przy okazji" :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/LEFT] [/CENTER] -
[FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B]doberek [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][URL="http://www.zolnierz.pl/doodatki/tmp/2008/02/party_pig.gif"][IMG]http://www.zolnierz.pl/doodatki/tmp/2008/02/party_pig.gif[/IMG][/URL] :evil_lol::evil_lol:
-
[CENTER][URL="http://www.zolnierz.pl/doodatki/tmp/2008/04/dancing-seep.gif"][IMG]http://www.zolnierz.pl/doodatki/tmp/2008/04/dancing-seep.gif[/IMG][/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/CENTER]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Kiłi']Idziaj się oddawać, ja chyba też idziam się oddać:roll: ;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]poszłam :roll::roll: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL="http://www.zolnierz.pl/doodatki/tmp/2008/01/gifs3d_mg51.gif"][IMG]http://www.zolnierz.pl/doodatki/tmp/2008/01/gifs3d_mg51.gif[/IMG][/URL] [/CENTER] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:grins: wycofane widziałam ale mu nóżki wygło :hmmmm: [URL]http://images6.fotosik.pl/198/b81e3873652a3544.jpg[/URL] tak Mi rób koło uszka :loveu: [URL]http://images6.fotosik.pl/198/ac89c555cc80eb65.jpg[/URL] ale pięknie Cię poczesałam :loveu: [URL]http://images6.fotosik.pl/198/f1c91911e3320e6b.jpg[/URL] :cool2: [URL]http://images6.fotosik.pl/198/3bd0bb943f68d946.jpg[/URL] zaj2biste :evil_lol: [URL]http://images6.fotosik.pl/198/af9737a70807cf0b.jpg[/URL] miodzio :loveu: [URL]http://images6.fotosik.pl/198/16d4b3c331901bbe.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [CENTER][IMG]http://www.zolnierz.pl/doodatki/tmp/2008/01/111987j9v8czftdb.gif[/IMG] [/CENTER] [quote name='Kurgan']Klocek to moj idol :D[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a nie ten pochód?? :razz::razz::diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL="http://www.zolnierz.pl/doodatki/tmp/2008/02/sheep_riding.gif"][IMG]http://www.zolnierz.pl/doodatki/tmp/2008/02/sheep_riding.gif[/IMG][/URL] [LEFT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ide z psem na psacer :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][IMG]http://www.zolnierz.pl/doodatki/tmp/2008/01/gifs3d_mg28.gif[/IMG][/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]KUNIEC!!!!! a teraz idę się oddać moim ulubionym :roll::roll: pracom domowym ;) PAAAAAAAAAAAA :hand: [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/198/7349b256638c203f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/198/2ef6cc834b4603eb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/198/16d4b3c331901bbe.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/198/2947311dab974e62.jpg[/IMG][/URL] :roll::roll::roll::diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/198/af9737a70807cf0b.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/198/821e3ac03683fac4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/198/5c5c563d470827b7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/198/8bf9e228d6b722dc.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/198/9d5c03419789af8a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/198/f1c91911e3320e6b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/198/a6dad24d9fbe687b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/198/3bd0bb943f68d946.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]foty sie mie cofły o strone wcześniej :angryy::angryy::angryy::mad: a tu kolejne [/B][/COLOR][/FONT][CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/198/b81e3873652a3544.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/198/02c0013e24175ab3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/198/beb341bcf5c93220.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/198/76d9982016c2a196.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/198/ac89c555cc80eb65.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/198/24fb7fb80aa4d330.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/198/20cd9c927dffb110.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/198/7eaa2cba93e75fb3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/198/f282266fe921e6cd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/198/3cd7010ca924851e.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Kiłi']Widziałam foty małych łowiecek i dużych łowc i pań dziwnie się na Cię patrzących:evil_lol::evil_lol::evil_lol: U mnie nikt nie maszerował, tylko sąsiedzi tak tupali, żem się zbudziła aż:shake:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol: u mnie sąsiedzi nie tupali bo wszystkie na pochodzie :eviltong::eviltong::multi:[/B][/COLOR][/FONT] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
clockwork replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]następnym razem niech Mariusz przydepnie smycz :diabloti::diabloti: [url]http://www.pyo.3d.pl/zuza/Wwa/zuza_wwa2008_0105.jpg[/url] a w ogóle to sucz ledwo zipie.... nie przesadzajcie z tym szkoleniem :mad: a w ogóle poraz drugi całuski :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='sota36']ło! ajk tu swietojebnie!!!!!!! Ucieeeekam!!!!! Bo jeszcz emi koszyczek z kwiatkami w lape wsadza i kaza sypac![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]joo ci na pewno nie dom i nie każa :shake::shake: na mie nie licz :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] jaki wzrok pełen uwielbienia :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B][URL]http://images6.fotosik.pl/198/75d90d18e262a8fb.jpg[/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]prawda, że miłosierdzie bije na odległość :loveu::loveu::loveu: dobra dla zatarcia śladów że ONI tu byli.... zara zaległe sobotnie foty Klotza :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT] -
[CENTER][SIZE=3][COLOR=Green][B]i gości :loveu::loveu::evil_lol: [/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/198/19c9ebebb7a8805e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/198/8fde5091391b2942.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
- 78403 replies