-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]same stydliwe....:crazyeye::crazyeye: dawa jabuszko .... zrzucaj tą zieleń, i nadmiar czcionki i ciach ciach emoty...i se bądź tu po nagu- w końcu jesteś u siebie :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='zuzolandia']hallo bywam tu czasami hi pozdrowionka koffana..... a maupa tak samo słodka jak i TY stad pewne podobienstwo hihihihihiih[/quote][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ooo Rudo :multi::multi: już sie martwiłam o cia :loveu::loveu: dlaczemu lizałas małpke [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/cheeky/img/010.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Kto wie jak składa się zażalenie do Pana Be :angryy: ... oprócz całego źle poskładanego Świata , wyprodukowania spierdaszonej dużej części ludzkości :roll:, tera dał popisówkę jeszcze z pogodą :angryy:....toż tam na termometrze za oknem pokazuje +6 stopni pana Celsjusza ...przecie to prawie Arktyczna temperatura :placz::placz::placz:musi tam na Górze ktoś spierdasił termostat :cool1: [COLOR=Blue]oho.... Alutka sie zeźliła [/COLOR][/B][/COLOR][COLOR=Blue][B][IMG]http://yelims3.free.fr/Grrrrrrrrrrrr/Grrrr44.gif[/IMG] bez kija nie podchodź [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/angry/4/img/011.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] :evil_lol::evil_lol: [FONT=Arial][COLOR=Red][B] Dam Ci całuska [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-456.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]na Dzień Doberek [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dawa pyska [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/angry/4/img/004.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Witaj Madzia:loveu::loveu::loveu: Potwierdzam słowa Alutki jest zaj......ście zimno bez geterków się nie obejdzie, nawet zrobiłam ci takie cipeplutkie w twoim ulubionym kolorze:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-385.gif[/IMG] [/CENTER] [/quote][COLOR=#000000] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ooo jaka Ty kochana.... geterki w sam raz do mojego ulubionego sweterka [/B][/COLOR][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://yelims3.free.fr/Jesuis/Tricoter.gif[/IMG] :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [/COLOR] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
clockwork replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket'] Ja z TZem ;) Ja nie mieć prawka :oops: Hmmm...Noclegować mówisz :diabloti: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no jakbyście nie mieli siłków wracać.... u mnie drzwierzy otwarte .. :razz:[/B][/COLOR][/FONT] Bo ta instytucja durna jest:placz: Ostatnie progonzy rachunku zapłaciłam w czerwcu..CZekam i czekam na rachunek, ni ma. Wysłaliśmy szeryfa coby zapytał co jest nie tak. To mu powiedzieli, że chodza raz na pół roku i rachunek w grudniu. Czekam i czekam...NI ma..Znów wysłaliśmy szeryfa, rachunek ma być w marcu.... Nie ma...W końcu ktoś przyszedł spisał licznik i dziś rachunek :placz: Cyfr jest tylko 3 z przody, ale jeszcze mi brakuje trochę do OC auta, i teraz to.. A ja mam 600 zł na życie na miesiąc....:placz: Skąd ja mam to wziąść???:placz::placz: Ale ja siem stydam :oops:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no to niefajnie... tak se własnie olewają :mad::mad: myślą że każdy sra kasą i bedą se spisywać kiedy im pasi a ty wyciągniesz po 1,5 roku kase i polecisz zapłacic :angryy::angryy: zasrani monopoliści :angryy:[/B][/COLOR][/FONT] -
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
clockwork replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaa to on opatrunek ma???? aaaaaaaaaaaa :roll:;) zaciskam niech sie nie slimaczy bo jak na wieś z takim slimakiem jechac :evil_lol::evil_lol: cze Jolcia :loveu::multi: [/B][/COLOR][/FONT] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
clockwork replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']Bedziemy w środę popołudniu ;) Nie wiem czy cokolwiek z tego wyjdzie... Właśnie się troszkę przybiłam.... Szanowan instytucja odpowiedzialna za dostarczenie gazu przysłała rachunek za półtora roku...Rachunek, którego nie jesteśmy w stanie opłącić, bo ta kwota dla innych malutka jest dla nas bardzo duża... Więc nastroje niewieseło i troszkę nas to przybiło....[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]osz fak.. jak za 1,5 roku to już widze te cyfry..... i nie zazdraszczam :calus:[/B][/COLOR][/FONT] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
clockwork replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']Ooo...to bliziutko siebie mieszkacie ;) Jadę w środę ;) Wpadnę do Was jak burza i Was wyślimtam ;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:multi::multi: serio serio??? obiecujesz????[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]w razie jakby coś to służe i miejscami leżącymi :razz::razz: jakbyście zamierzali noclegować na śląsku :razz::razz: wy czy ty?? sama jedziesz czy jak?? :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']Następna, która zapakowała blogaska fotami...a ja nie mogę ich obejrzeć :placz: :placz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przepraszam :oops: więcej sie to nie powtórzy :roll:;)[/B][/COLOR][/FONT] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
clockwork replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket'] Ale dlaczego wstawiłaś filmiki, których nie mogę obejrzeć to nie wiem:shake: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja też nie mogłam ale zrestartowałam kompka i poszło... :loveu: ehh te filmiki od tengusi powalają mnie na zol :loveu: na podłoge czyli :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Selket'] To skoro tak nalegasz to wpadnę do Was:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja mieszkam 18 km. od Ali :grins: kiedy jedziesz?? przybierzesz Aluchne i wpadniesz do mła tysz :razz::razz: NALEGAM:multi: [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='lolka75']i w majtkach?:cool3::loveu:. Czesc Klocusiowa:loveu::multi: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a nie no... oczywiście że w majtach z czachom :diabloti:... i tak przez kolejne ... 6 dni :roll::cool1::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]jak ten lew z początków filmów :) [URL]http://images6.fotosik.pl/195/4bc126800c1a1457.jpg[/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: i prawie jakby go samochód przejeżdżał [URL]http://images6.fotosik.pl/195/d3f3036bf03267d1.jpg[/URL] :evil_lol::eviltong: Klocek to mocarz oponowy :loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ojj taaakkk :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']witam w ten jesieny dzionek:multi: wodny Klocek extra:cool2::errrr::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja sie zastanawiam jaki wodny :hmmmm: przeca Kloc w wodzie nie taplał sie ze 2 tyg... ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No so ty:crazyeye: a co to jest pokałał bo brzmi tak ...tak.... no wiesz:roll::evil_lol: [FONT=Arial][COLOR=Blue]buuuahhahahha ... nooo pokałał ... nie wiesz so to :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT] [/B][/COLOR][/FONT] [B][COLOR=#008000]Pozwoliłam sobie skopiowac bo na moim szjsie w pracy to nawet nie mam kopiuj adres obrazka:angryy: [FONT=Arial][COLOR=Blue]skoro sobie pozwoliłas to niech tak zostanie :loveu:[/COLOR][/FONT] [/COLOR][/B] [B][COLOR=#008000]Boski normalnie gaciami trzęsę:evil_lol:[/COLOR][/B] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]uważaj... nie wytrząśnij :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Selket']Następna, no :placz: Cześć :multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]co następna?? :hmmmm: no?? [/B][/COLOR][/FONT] -
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
clockwork replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
[quote name='Kiłi']Wróciłam od fryzjera w końcu krótkie włosy. Mówią, że wyglądam jakby mnie piorun strzelił, ale to się nie liczy ważne, że KRÓTKIE:loveu::loveu: Nigdy więcej długich!! Od razu uprzedzam fot nie będzie:diabloti: :eviltong: Jutro zaczynam przypominanie Topazemu komend zobaczymy jak to będzie:evil_lol: Ume chce sama szkolić, ale nie wiem czy sobie poradze:siara: :diabloti: eheheh ide na winko;) A i jutro POROBIE FOTY:razz::cool3:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] mój Pawcio mówi- jakby w pudla piorun jeb..tiiiiiii ;) poka poka :razz::razz: nie świruj :razz:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Therion']Pies ma sie dobrze, zamieszkał w Krakowie, jest juz tam tydzień, powoli sie aklimatyzuje, najwazniejsze ,ze zaakceptował koty, dogaduje sie tez z 2 pozostałymi psami, pani jest bardzo zadowolona, mysle ,ze mozna przeniesc watek. Niebawem umowilismy sie na wizyte w nowym domu.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]uffffffffffff!!! :multi::multi: dziękujemy :multi::multi::multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Marlena:)']Żyje żyje......tyle,że zabiegana jest :diabloti:.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] zaraziłaś sie ADHD od Qdłatego????:crazyeye::crazyeye::evil_lol: Luzikowa.... przehandlowałaś Qdłaczka :mad::mad::mad: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10166540#post10166540[/url] :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
DOBERMANKA Ivanka w Niemcach ;) dziękujemy cioteczki
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jesooo jak ona wypiękniała :crazyeye::loveu: szkoda Tengusia że byłas tam niemile widziana... przeca nie szłas do Pani kierownik tylko z dobrymi intencjami do psiny :-( [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicja'][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][COLOR=Red]zapraszam ....pofocisz se ognisko ;-)kiełbaske też dostaniesz [/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dziś nie bo pada :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
:evil_lol::evil_lol: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]właśnie znalazłam oznaczenie tego znaku [/B][/COLOR][/FONT] AS019 Piktogram - Zakaz wchodzenia [SIZE=5]z lodami [/SIZE] [B] cena: 1.35zł netto 1.65zł brutto [/B] [IMG]http://poniedzialek.pl/images/AS020_.gif[/IMG] numer katalogowy: AS019 wielkość w milimetrach: 120x120 materiał: folia samoprzylepna [CENTER]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][IMG]http://poniedzialek.pl/images/AU006_.gif[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/195/7310a0483746a61f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/195/afb256a456c45d67.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]kuniec [U]na razie[/U]... rozkoszujcie sie tym co jest a ja bujam z kompka :hand: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/195/eaf6760f6a635595.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/195/5dbf5e3ed48acbd2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/195/fd6d41daafda4b63.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/195/5ac72a10a97c1c31.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/195/e5b6a8be3460b5cc.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/195/f34c4c6a24dcb4dd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/195/36d0df7a07e608f2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/195/dc3835921e155e5d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/195/7f0b790ca7556133.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]odgapiaczka :eviltong::eviltong: Ozzy tak samo piękny od dupy strony jak Klotz :evil_lol::evil_lol: widziałam psiowe i.... ognicho [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-635.gif[/IMG] potem wrzuce swoje ozzulkowe ;) [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='Wet-siostra']Był pies-nie ma psa...Chmmm...Csza...cisza...Kto wie,co się dzieje zpiesiem???[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no właśnie o to chodzi że chyba nikt... czekamy na THERION... on ma kontakt z Panią która miała przejąć piesa... o ile to ta sama pani.... THERION!!!!! :scream_3: [/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu::loveu::loveu:tak mi rób :loveu::loveu:tak mi dobrze :eviltong::eviltong: [URL]http://images6.fotosik.pl/195/7e78ae6711934fe8.jpg[/URL] [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][SIZE=6][COLOR=Red][B] FOTY NA WSTECZU :grins:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ano na wsteczu cosik tam było :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='lolka75'][URL]http://images6.fotosik.pl/195/3b84336a3a7ff064.jpg[/URL] aaaaaapsik!!!!:placz: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zdrówko!!! :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [URL]http://images6.fotosik.pl/195/fd0776c81a65f34c.jpg[/URL] ooootaaak...jeszcze tam z lewej....oooo.....nizej......ooooomowie nizej....nie......bardziej w prawo.....ach...ekstaza czolem Klocusiowa w smiertelnych majtkach:loveu::multi::loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dokładnie tak mówił.... :roll:;) w śmiercionośnych majtach :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/195/2998011d3b8f1fe5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/195/612c6a2207ae1b40.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/195/8fc98090bc1b987c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/195/653be4d9ee30d08e.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/195/495328db24a08eae.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/195/62822eccc9771fb0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/195/7fa454c7c88b4932.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/195/fd0776c81a65f34c.jpg[/IMG][/URL] :loveu::loveu::loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/195/7e78ae6711934fe8.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/195/2f2a86fe94edd76f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/195/d12fc3138ccfceeb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/195/dca7b0b23d3e3a34.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/195/9aff219562b64c43.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/195/3b84336a3a7ff064.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]