-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]matko :placz::placz: czy skończy sie kiedyś to piekło które ludzie fundują psiakom :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]niepoczytalna :angryy::angryy: no szlag mnie trafi :angryy::angryy::angryy: do wariatkowa na reszte życia w takim razie, żeby już nigdy nie mogła nawet zbliżyć sie do jakiejkolwiek żywej bezbronnej istoty :angryy:[/B][/COLOR][/FONT]
-
ODIE JUTRO TRAFI ZA KRATY!!!!! Bialystok- MA DOM!!!
clockwork replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wchodząc na tego linka wchodzi sie do edycji lub usuniecia ogłoszenia :crazyeye::crazyeye::crazyeye: każdy może se edytować jak chce :roll::roll: dawa tu innego linke [/B][/COLOR][/FONT] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
clockwork replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']Oo...Ale cały czas jestem i mi się światełko zielone pali ;) Bo czytałam cały atke ze zrozumieniem i się utwierdziłam w przekonaniu, że jedna taka fundacja na A... mi wcale, a wcale nie podoba.... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111470[/URL] A i też czytałam wątek pewnego bazarku i też się zastanawiałam jak się ustosunkować do jego założycielki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111505[/URL] A poza tym to jeszczy byłam w mieście i na małym spacerku nad Wisłą z NIuniem. Teraz jeszcze próbuję gdzieś Odiego wcisnąć, i znalazłam wątek o transporcie do Jastrzębia Zdroju, i miałam się uczyć,a le jak zwykle nie wyszło,zresztą po co, skoro nauka jest nieważne tylko ćwierkanie prowadzacemu i oglónie czuję się zniechęcona do całokształtu mego żywota... Idę do Cię ;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]eee czemu ja wczoraj nie doczytałam :roll: poka jaki pies przyjedzie do Jastrzębia??? z Tobą??? :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] -
:loveu::loveu::loveu: [CENTER]:loveu::loveu::loveu: [/CENTER] [RIGHT]:loveu::loveu::loveu: [CENTER]:mdleje: [/CENTER] [/RIGHT]
-
[quote name='sota36']to jo nec na dauerwella!!!!Komu co jeszcze????[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]miiii cokolwiek... bo wiele Z TEGO NIE ZROZUMIAłAM :roll::roll::oops: 3x 6 Alutka :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
ODIE JUTRO TRAFI ZA KRATY!!!!! Bialystok- MA DOM!!!
clockwork replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nooooo Odiś... to nie jest Twoje miejsce :shake: niestety :-( szukaj domciu ;)[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]czarna bestia na dobranoc :loveu::loveu: o nic więcej prosić nie muszę :eviltong: dobranoc :) [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dobranoc :roll::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Selket']Niunio macha faflkami do Klocka ;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Klotz odmach.uje :evil_lol: latają fafle i... gluty :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]Jesooo Allicja nie pij tyle...................bo ci się oczy zakrwawiły:diabloti::diabloti: cze Magda..wiesz że nadrobiłam .........widziałam nawet jakąś światojebliwa procesyję zaspanych ludków no i Klocka mego kochanego widziałam.......... na ostatnich fotach dyszy z upału???:crazyeye::crazyeye::crazyeye: nie mam słońca:cool1: mam przetracone kolano...............z Luchą się bawiłam:cool1: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]taaa.. upały strasznie źle na Klocka działają :cool1: mogło by w końcu popadac :angryy::angryy: eee tam kolano- po to bozia dała drugie-zapasowe ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='sota36']vJesssu, nie chcialabym ta malusia rąsia dostac bez pysk!! Madzaleno - co Ci sie stalo, ze masz taka zgrabniutka raczke????[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]yyyyyyyyyyyyyy :roll: jaka rączka :roll: nie wiem o czym ty do mnie rozmawiasz.... jeszcze śpie :roll::oops:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][IMG]http://www.animated-gifs.eu/body-eyes/0031.gif[/IMG]sześć To JA :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]sześć sześć sześć TY :grins: [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Loluś to posłałaś mi te suoneczko :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]masz słońce :crazyeye::crazyeye::crazyeye: 0 23:30?? ala odstaw tego browara :mdleje: :evil_lol::evil_lol::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Gonitwa']Posta nie widziałam... Koszulka z ax.pl... [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie ma takiej strony :placz::placz: już se znalazłam a-x.pl ;) [/B][/COLOR][/FONT]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='lolka75'] Agniesia:loveu: oc jusz do nas bo niektorym odbija:roll:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]niektórym...... mi nie :grins: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][/FONT][URL="http://www.zolnierz.pl/doodatki/tmp/2008/04/donkey-kissing.gif"][IMG]http://www.zolnierz.pl/doodatki/tmp/2008/04/donkey-kissing.gif[/IMG][/URL][/CENTER] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]noooo ch...... mnie strzeli z tymi przeskakującymi postami:angryy::angryy:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[url]http://img389.imageshack.us/img389/3472/img0941wt0.jpg[/url] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]grrrrrrrrrrrrrrr jaki gliniok :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][IMG]http://www.animated-gifs.eu/horror-devil/0070.gif[/IMG][/CENTER]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dżony!!!!!!! zwróć Age :placz::placz::placz::roll:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']ale ciebie o zdanie nikt nie pytał:eviltong::eviltong:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaa no tak :roll::roll: buuuuuuuuuuuuuuuuuuu :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Gonitwa']:loveu::loveu::loveu:Hej bejbe:loveu::loveu::loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wcześniej też gadałam :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol: a jak się chyci za fafla to tak się go fanie ciąga za te fafluny :loveu:i one tak kląskaja :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]albo jak ma piłke w ryjoku i mu sie łapnie- piłke - i tak w boki trzepie.... a te fafle klap klap klap :roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='lolka75'][URL]http://images6.fotosik.pl/199/ad0702c21e6660f5.jpg[/URL] przepiekny rozowy jezorek:loveu:...i jaki pomarszczony:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:roll::roll: pomarszczył sie z nadmiary śliny a propos pomarszczenia- ide sie wymoczyć w wannie :multi::multi::multi: ups.... pomyłka- dziś nie sobota :roll::roll::cool1: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']:eating: noooooooo yes:grins: i powiedział ze zabiera ze sobą twojego aparata:errrr::lol!::megagrin:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oooo co to to nie... aparata nie oddam :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]gadam do ciebie a ty mie tu jakieś foty wklejasz [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/cheeky/img/010.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.cosgan.de/images/more/schilder/044.gif[/IMG]
-
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
clockwork replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
[quote name='Kiłi'] Ja właśnie zauważyłam, ze wyglądam jak ten z reklamy plusa:placz::placz: [URL]http://www.reklamy.plusgsm.pl/plustv.html[/URL] ale co tam, za pół roku odrosną :-D[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuhahaahh jakie skojarzenie :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='lolka75']czesc Madziusia:loveu: szczuj mnie szczuj:modla::loveu:...i wez to swiecace z mojego nieba:placz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie znacie kogoś kto na zlecenie zapierdasi z holenderskiego nieba słonko :roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='M&T']Jejku, normalnie przeczytałam prawie cały wątek Qudłaczka i normalnie aż mi łezka poleciała :D bardzo fajnie, że Luzia go wzięła, przynajmniej chłopaczek wreszcie ma super dom! :loveu: I strasznie mi on przypomina mojego Mickiego! :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] :brawo: też czasem wracam do wątku- czytam... rycze... a na koniec sie ciesze :multi::multi: taaaaaki happy end :multi::multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ale pojedziesz ze mną na pępkowe ;)do Bei [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] obiecać nie grzech :roll::roll: ale żnając życie to dupa nie pępkowe :cool1::cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
clockwork replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
[FONT=Arial]cze Gutosław... daj pofufam łapke fuuuu fuuuuu :loveu::loveu: pozrów i wyczochraj MÓICH TWÓICH :evil_lol::evil_lol::loveu::loveu::multi:[/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze loluś :multi::loveu: dawa to słońce bo jak nie to psem poszczuje :cool1::cool1: [/B][/COLOR][/FONT]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o cholera.... i dilerowa tysz znikła :placz::placz::placz: aaaa my transakcji nie doprowadziły do końca :placz::placz::placz: :roll::roll::cool1: [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']Czy jemu też się wrota pynia otwierają z takim uroczym malśnięciem? :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:roll::roll: taaaa... fafelki sie odklejają :evil_lol::evil_lol: malśnięciu ty :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]