Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='Selket']Zrób zapiekankę Tatusiową :evil_lol: szybko i dużo ;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przepis daj :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [quote name='Selket']Oć bezrobotna :calus: Co dobrego na obiadek robisz? Załapię się? :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:roll::roll: własnie nie mam pomysłu :roll::roll::oops: mus skoczyć na zakupy najpierw..... bo wczoraj miałam zadyme że zaś w lodówce ino światło :cool1: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]smacnego :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]spasiba ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  3. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]DZIŚ był przetarg na "obsługe schroniska" na kolejne pół roku.... donoszę że [SIZE=5][COLOR=Red]DOTYCHCZASOWY "OPIEKUN" GRABARZ NIE WYGRAŁ PRZETARGU!!!! :multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4]wygrało jastrzębskie stowarzyszenie:razz::razz: [/SIZE] mam nadzieję że współpraca będzie w końcu pozytywna a wolontariat legalny... im więcej chętnych do pomocy tym psiaki będą miały lepiej :multi::multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT]
  4. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]berczysław :multi::multi: melduje że sklep uprzątniety i ...... dołaczam do grona bezrobotnych :placz::placz::placz: na razie :roll::roll: a tera ide robić obiad :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
  5. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]zwinnie demolujący dom smok :multi: ale sobie ślicznie zasiadł na papuziu :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:roll::roll: a papug darł ryja .... kłocił sie w niebogłosy :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Aaaaaaaaaaa widziałam Dezertera :evil_lol:i papuga ;)i Klocusia:loveu: no teraz Oranżuś ma jak w buszu :multi:supcio tak zieleniutko pozaznaczałam sobie foty ......ale chyba coś popierdasze jak zwykle słuchając CS [URL]http://images6.fotosik.pl/204/e9ad892eef56358a.jpg[/URL] hej laski [URL]http://images6.fotosik.pl/204/b717313b831fc497.jpg[/URL] sztuka kamuflażu :cool1: [URL]http://images6.fotosik.pl/204/d09d72fada9d5079.jpg[/URL] a ku ku :eviltong: [URL]http://images6.fotosik.pl/204/99cbac21d8e40466.jpg[/URL] podrap mnie za uszkiem [URL]http://images6.fotosik.pl/204/2d8000275075d947.jpg[/URL] jest jeszcze czekolada [URL]http://images6.fotosik.pl/204/39682b215b2cee23.jpg[/URL] Widzę że dziś już spoko ....Klocuś i Oranżuś na 1 wyrku :multi: [URL]http://images6.fotosik.pl/204/51c3e198bc8cac3b.jpg[/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nic nie popierdasiłaś... z wyjątkiem tego że czekolada W SZUFLADZIE nie POD :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Selket']Legwanek :loveu: I papug I Klouś :loveu: I Pawcia I Magda :loveu: wszystko widziałam :multi: A legwanek ma teraz fajne lokum, to na firance ;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaa ty podglądaczu :razz::razz: firanka POZACIĄGANA NA MAXA... ściągnięta :roll: chyba każe mi okna myć :roll::oops: dalej chcesz takiego szkodnika???:razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zmykam dziewczynki bo padam na fejs 8 godz. pracy w terra:mdleje: ... paaaaaaaaaaa:loveu: P.S. Fenris wciąłeś sie między foty- jak odstrzelisz tych swoich zapraszam do mnie.... to jedyny zielony teren w okolicy :placz:[/B][/COLOR][/FONT]
  6. [CENTER][INDENT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/6b8906b2db1fd2ef.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/851cc74a55a90c5f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/29dde2a583ad0b1e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/4746bf7683566f3c.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a papug patrzy i zazdrości wolności :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/b3f7741533d4f208.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT] [/INDENT][/CENTER]
  7. [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/155dc347e6cc7175.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/cfce17f6709ea7d9.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=Green][B]kto jadł arbuzika :grins: [/B][/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/622dccf9d4e8274f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/18932ac9d50c3d53.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  8. [CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/2d4af991f7b58713.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/72d1ee497e581bd8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/fee438fb5f6ec754.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/a273e0ebaecfde60.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  9. [CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/c4b7cab5c3978937.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Green][B]TADAM!!!! :multi::multi: nowe terra legwancia :multi::multi::loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/ce49b63af49418fc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/25fc61bea1a321ce.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  10. [CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/32685f06f96c765d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/51c3e198bc8cac3b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/793499232fc832bb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/72f31acb024e3980.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/ac8062194a8c196a.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  11. [CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/25700e133fea5e96.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/39682b215b2cee23.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/52fc980a74731858.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/2d8000275075d947.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/4eb643befed75bb4.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  12. [CENTER]:angryy::angryy::angryy::mad::mad: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/d0f671310c71693c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/99cbac21d8e40466.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/33c2bdd5c49db91b.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
  13. [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/b717313b831fc497.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/fb2e95b721c2b950.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/d09d72fada9d5079.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  14. [CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/9f00d27c550d7742.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/71d6491c1d59cddd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/16a9486fc7f138ff.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/c9da8300ed4e2c84.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/e9ad892eef56358a.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  15. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] Nie żartuj że jednak coś tam będą budować ....o cholerka [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bedą ... zakichane centrum handlowe :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']ojaaaaa to dzie wy bedziecie spacerowac jak was zoraja??:razz::razz::placz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] pod Urzędem Miejskim :roll: a gdzie mamy spacerować jak wszystko nam zabudowują :niewiem: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Klocuś zaminił wesoło ;) [URL]http://images6.fotosik.pl/204/2cf05fd13a2f20c7.jpg[/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: witam :loveu::multi: [IMG]http://www.inklingmagazine.com/images/article-images/lollipop.jpg[/IMG] [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:multi::multi: lizaki!! :multi::multi: super!!! lubie mieć coś w buzi :multi::multi::roll::diabloti: ROBOTA SKOŃCZONA... chałpa rozniesiona... udka z legwana zjedzone na obiad :grins: zara fotorelacja;) zdjęcia robione na automacie i są do rowa.... ale są [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B];)[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [CENTER][FONT=Arial][SIZE=7][COLOR=Blue][B][COLOR=Red]WYPCHAM [/COLOR]:angryy::angryy::angryy: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][LEFT][FONT=Arial][SIZE=7][COLOR=Blue][B][SIZE=2]klatka zajęta przez papagaja :roll: co zrobić z legwanem na ten czas remontu??? :hmmmm: :multi::multi: wsadze do piekarnika .... :multi::multi: włącze na godzinke- bedzie miał cieplunio :multi::multi::multi::diabloti: [/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT] [/CENTER]
  17. [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B]LEGWAN DEMOLUJE MI CHAŁPE!!!!! :mad::mad: oświadczam że WYPCHAM dziada :mad::mad::mad:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  18. [CENTER] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/58745f26f476baae.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/69a30e58201fb349.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/171eea895ad85bd1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/43321a3480a54bd4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/ea8dd20d553d9d58.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]kuniec.... na razie :roll:;)[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER]
  19. [CENTER] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/2cf05fd13a2f20c7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/09c8cda014ed62a9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/aaa41f467822954c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/6617abac690eaedd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/ebd15cad2fe84923.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  20. [CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/90c1d4bd59cc0aba.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3][COLOR=Green][B] nasze tereny spacerowe... za 3 miesiące je zaorają i postawią centrum handlowe :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/efd17d5961d71ab1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/95c2a51be4579533.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/03b89f0b1a0f7a84.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/f9a30572c9d03860.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  21. [CENTER] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/641a34efa51940e4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/1ed5b6140931a066.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/171fc575e86affed.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/24745c7a83f1f7f4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/00fc86728acaee7d.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  22. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Pan Pies sie przypomina i znikam z kompka.... :placz::placz::placz: może zajrze z doskoku, choć dziś mam w choliere roboty :shake::shake::-( [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/ff4f407d375e08e7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/204/99256df994d70ec0.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  23. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a dlaczemu NASZ pies Ozzy bawi sie piłeczką.... a NASZ pies Clockwork [U]musi[/U] dźwigać oponki??? :roll::roll::placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]
  24. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaaaaaaa Alutka... dzięx za fotki Klocka.:loveu::loveu::loveu:. ja nie mam kiedy powstawiać :roll::oops: dziś planujemy remont w terrarium, jak tylko utrzyma sie słoneczko .... więc zaś 5-6 godz w ... doopie :cool1: P.S. znów spaliła sie żarówka :mad::mad: tym razem dzienna :angryy: [/B][/COLOR][/FONT]
  25. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wam też :loveu::loveu: [SIZE=5]syskiego najlepsego z okazji DNIA DZIECKA [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=5] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER]
×
×
  • Create New...