Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='evaxon']ja tysz oglądam tylko cos tvn szwankuje mi:roll:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mi tysz... głos kradną :mad::mad::mad: jak zrobią tak że powiedzą.... proooogram wygrywa.................... i cisza to ich podam do sądu :mad::mad::mad: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/206/dd121830c9eb1aa2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/206/62255ab60b6ef2cb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/206/2e31e8e36388f349.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/206/fe32e443de2e1ceb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/206/e5ad9a6a25a9ee01.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  2. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]a u mnie nie było burzy:cool1: tylko deszcz chyba w nocy bo jak wstałam 5.15 wypuścić sucz na siczku.............. to trawa była mokra heja:razz:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Luś zlała trawsko a nie tam deszcz od razu :roll: hejka :multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Heloł Madziu:loveu:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]HELL...oł Emi ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Jeszcze raz gratulacje Madzia- bardzo sie ciesze z resztą juz to napisałam na jastrzębskim nie bede się powtarzać:evil_lol: Widziołam jakies błyski:roll: u mnie też były w nocy:cool1:- fajnie ci wyszły:multi: Buziola porannego zostawiam i wpadnę jeszcze jak bede w pracy a teraz lece poodwiedzać innych[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-433.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]na razie nie gratuluj... już włodarze doszukują sie dziury w całym żeby nie oddać schronu :angryy: iiii co.... miałaś wpaść z pracy ... nago :razz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]łooo ale pieruny.... chyba wyłącze kompa żeby mi nie walną i nie spalił wnętrzności tego blaszaka :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]już po burzy... włącza sie i bądź on line :p[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='bonsai_88'][COLOR=DarkGreen][B]Mi w nocy pioruny roztopiły... 2 kontenery na śmieci, tuż obok bloku :D[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:crazyeye: dobrze żeś ze śmieciami nie polazła akurat ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='zuzolandia']blyskaiwce zajebiaszcze ;-) gratulkiii !!!!!!!!!! obys wytrzymala w nowej pracy ...a nerwów nie stracila !!!! buziolee[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak wyżej... nic pewnego :shake: i buziole for ju tysz :loveu: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']ulalaaa ale buuuzia :razz: a u mnie brak czegos takiego :diabloti: czesc:multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak nie miałas burzy... co ty lepsza??? :crazyeye::crazyeye: spadam na YOU CAN DANCE-FINAŁ :multi::multi: potem bedą foty poduszkowca Klocka :cool3::cool3: [/B][/COLOR][/FONT]
  3. [quote name='MARCHEWA']Czyli na wolontariat się zgodzą?[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jest taki plan.... rozkminiają teraz wszytko od strony prawnej, ale na to musi też wyrazić zgodę bodajże UM. ale będą walczyć.... ponieważ każda para rąk do pomocy- jakiejkolwiek to lepsze życie dla psiaczków... sami nie podołaja z funduszami które dostaną na utrzymanie schronu- chore jest to że wygrywa ten który zaoferuje najniższą kwotę :shake: przecież to nie remont ronda że im taniej tym lepiej... na zyciu- psim też nie powinno się oszczędzać... no ale takie goowniane mamy prawo .... JZK przewala nie taką kase na lewe inwestycje, a na psiaczki minimum.. nawet nie :roll: [/B][/COLOR][/FONT] założyłam osobny wątek gdzie prosimy o rady, pomoc żeby było jak trzeba .... [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112092[/url]
  4. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja nie widze fotek :niewiem: ale widze wczasowicza D. ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]byłam widziałam... PIĘKNE WSJO :loveu::loveu: podobie sie mi ta ...... Irlandia?? :roll::roll::oops:[/B][/COLOR][/FONT]
  6. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wpadłam dopiero tera bo szukałam prezenta cały czas... i nic nie znalazłam :-([/B][/COLOR][/FONT]
  7. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]u nas też ... u nas też :multi::multi::multi: CZERWIEC!!!! choć nie wiem co to ma do rzeczy :niewiem: [/B][/COLOR][/FONT]
  8. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]berczysław jednooka bandytko :loveu::loveu::loveu::oops:[/B][/COLOR][/FONT]
  9. :loveu::loveu::loveu: :mdleje: [B][COLOR=Blue] aaaaaaaaaaaaa trzymam Mańka za jajka :roll::roll: TFU!!!! trzymam :kciuki: za jajka Mańka :roll::roll: za jajka Mańka trzymam kciuki :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  10. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/206/2d89e118602e77e3.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  11. [quote name='Selket']Selkecik żyje jako tako...Ma gie, bo ktoś kciał 9753594...... Selkecik nie ma dobrych znajomych, Selkecik nie ma nikogo, ma wielki krater...A no i ma exmisję z mieszkania... do końca czerwca..... Selkecik nadal nie pozbierany, i coraz bardziej rozsypany. A Selkecik dziękuję za odwiedziny Wszystkim :calus:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]selkecik znajdzie dobrych znajomych...:loveu: ooo qrwa,... a dlaczemu to z mieszkankiem taka lipa??? :crazyeye::-( coś konkretnie włascicielowi przeszkadzało czy taki ma kaprys?? faken- wiem co znaczy mieszkać na wynajętym na cudzej łasce- jesteś dla nich nikim.... nie liczą sie z Tobą, maja cie gdzieś... są panami wszechmogącymi :angryy: też sie z tym borykamy- mało że na mieszkaniu to jeszcze na lokalu... tu tfu tfu mieszkamy dośc długo, ale ile jeszcze?? :niewiem: może nadejść dzień że pani nam powie- astalawista bejbi :mad: ale borykaliśmy sie z tym problemem niejednokrotnie .... macie coś innego w zastępstwie? [/B][/COLOR][/FONT]
  12. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bereczek...... jakaś krowa mie przywitała :roll::roll: z brudną dziubą ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  13. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi:tego widziałam [URL]http://images6.fotosik.pl/206/79fb84de5f7bb848.jpg[/URL] :evil_lol: :evil_lol: Qba też polował na balkonie ...ale nie wyszło :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]że jak TEGO ??? :roll::roll: stałaś za tym blokiem obok co mi przysłaniał???? :crazyeye::crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a czy my tu Luśki już nie obaczymy?? :razz::razz::cool1: ino mały i mały który jest gdzieś tam w polsce :diabloti: jeszcze :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  15. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jaaaaaaaaaaa a ja nie wiedziałam że Salsa vel Fruzia miała taką niefajną przeszłość:oops::oops: OBY ZAWSZE JUŻ BYŁA TAKA SZCZĘŚLIWĄ PSĄ :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]selkecik.... nie dołkuj.... coś ci powiem i tej wersji sie trzymaj.... słowo przyjaźń wyginęło z dinozaurami.... ale ważniejsi są DOBRZY ZNAJOMI :loveu: i warto takowych szukać... a skoro ktoś cie zranił to znaczy że nie był godzien miana DOBREGO ZNAJOMEGO ;):loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  17. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ulala.. ile małpecków :loveu::loveu: moje braty normalnie :loveu::loveu: cze[/B][/COLOR][/FONT]
  18. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]widziałam ruchliwego Krosia i Alutke nieruchliwą z flaszka :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
  19. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]melduje sie poburzowo :multi::multi: Ozzy off line :multi::multi::multi: :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
  20. :roll:[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:roll: dupiate... ale co można zrobić z okna parteru jak wokół same drapacze chmur i drzewa :roll::roll: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tak mamy za łoknem :nerwy: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/206/79fb84de5f7bb848.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/206/41cb6a2a9483bf5c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/206/a2fbc39b8d6d25b0.jpg[/IMG][/URL] i to wsjo co wyszło z 300 :roll::roll: [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  21. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaa więęęęc :razz::razz:[/B] [B]po kolei:[/B] [B]to że stowarzyszenie wygrało przetarg nie oznacza jeszcze że ten schron[/B] [B]przejmą- jako że wogóle nie na rękę to naszym rządzącym decydentom.... mogą doszukać się jakiejś bzdury i odrzucić ofertę :mad: [/B] [B]dziś byłam na spotkaniu z Panią Prezes Stowarzyszenia.... nalegają żebym[/B] [B]pracowała w schronie- potrzebują młodej krwi :roll: i ludzi z pomysłami, miłośników zwierząt:loveu: w styczniu przy poprzednim przetargu ofertę takową odrzuciłam.... ale tym razem- WCHODZE W TO!!! [/B] [B]jako osoba zainteresowana losem psiaczków pokrzywdzonych, tak czy inaczej jeździłabym tam ... więc podejmę pracę, żeby miec piecze nad psiurami :loveu::loveu: poznam każdego z osobna, bede miziać miziać miziać :loveu:[/B][B]karmić karmić[/B][B];) sprzątać qpale :roll: ....:loveu: doglądać czy wszytko u psiaczków OK:loveu:[/B] [B]jeżeli przejmą schron- NIE BEDZIE ŁATWO... liczymy się z tym że potrzeba czasu żeby posprzątać ten syf po dotychczasowych opiekunach i powoooli robić wszytko co potrzeba żeby schronisko było jak nazwa wskazuje SCHRONEM DLA ZWIERZĄT!!! [/B] [B]mamy 27 dni na zorganizowanie wszystkiego od A-Z. a potem pół roku (bo na taki okres był przetarg) na zrealizowanie planów, wdrożenie w życie pomysłów i wyprowadzenie schronu na prostą, czyli zapewnienie psiakom minimum potrzebnego do godnego życia w schronisku. :-( [/B] [B]Stowarzyszenie jest otwarte na każdy rodzaj pomocy/współpracy...[/B] [B]kwota z jaką wygrało przetarg wystarczy tak naprawdę na opłacenie bieżących kosztów.... więc pomoc z zewnątrz będzie niezwykle potrzebna- ale chcą współpracować, więcej- liczą na wsparcie większe lub mniejsze firm i osób prywatnych....[/B] [B]nie ukrywam że licze że tym razem i nam dogomaniacy pomogą w polepszeniu bytu psiaków.... wiele takich akcji na dogo było i wiele wspólnie zdziałaliśmy:loveu: [/B] [B]jako że czasu na organizację wszystkiego jest tak naprawdę niewiele... zwracamy się z prośbą do osób znających działanie schronów od strony prawno-administracyjnej.... potrzebujemy pomocy, podpowiedzi w kwestiach: [/B] [/COLOR][/FONT][LIST] [*][B][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue]Aministracja schroniska- wszystko co może nam się przydać żeby działać jak należy (ustawy, statuty....) [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [*][B][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue]Programy komputerowe nadające się do prowadzenia instytucji jaką jest schronisko[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [*][B][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue]organizacja lek-weteryn. (ustawy)[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [*][B][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue]wolontariat-warunki i koszta. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/LIST][FONT=Arial][COLOR=Blue] [B]myśle czy nie założyć nowego wątku z prośbą o pomoc i gotowce jeżeli chodzi o sprawy organizacyjno- administracyjne ....:roll: [/B] [/COLOR][/FONT]
  22. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ku ku :loveu::loveu: pracuj japkowa pracuj :grins: aaaa więc..... wchodze w to.... kokosów nie zarobie, ale i tak przecież działam w psach.... więc pracując w schronie będę mogła o wiele lepiej je poznać, wtedy więcej informacji bede miała i można ogłaszać psiaki ..... a przy okazji dogladać bezpośrednio czy wszystko OK...... :multi::multi: stowarzyszenia wygrało przetarg, ale nie jest powiedziane że dostaną schron... teraz mogą sie czepić o byle co... i w ten sposób wyeliminować ich jako nowych opiekunów. Plany mają dobre, myślą przyszłościowo- nie spodziewam sie Eldorado w najbliższym czasi, bo posprzątanie syfu po dotychczasowych "opiekunach" troche potrwa... ale jest wiele ludzi chcących pomóc, a oni sa otwarci na wszelką współpracę ;) [/B][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='Selket'] :placz::placz::placz: A ja się tak starałam z przepisikiem:placz: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przepisik sie przyda......;) zrobie... kiedyś :roll: Pawciowi :roll: bo ja nie lubiam pora i makaronu ... a papryka droga jak diabli :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] ooooooooo.............:crazyeye: :kciuki:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nooooooooooo :eviltong::eviltong: już raz mie chcieli ale nie pasowały mi warunki pracy :p [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='lolka75']Madzialeno....to ja pojdziesz do schronu do roboty to juz calkiem utoniesz w psach:loveu:....z tym Twoim za wielkim serduchem:loveu: i beda akcje Qudlaczek 2, 3, 4.........:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no co Ty Loluś... TEN BYŁ OSTATNI :grins: :roflt::roflt: tak.... jeżeli będą chcieli współpracy- wspólnymi siłami można poprawić los tych biedaczków:loveu: przy współpracy schronu z osobami chcącymi pomóc, naprawde można wiele zdziałać.... i liczę na to ... liczę że teraz nie bede wrzodem na doopie a osobą której chęć pomocy zostanie przyjęta z otwartymi ramionami :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  24. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]e :crazyeye: nawet nie zdążyłam HOPnąć :roll::roll: aaaale szczęściarz :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]już my zjedli..... pomidorki ze szczypiorkiem i śmietanką :loveu::loveu::loveu: a teraz ide układać na kupce kolejne kartony zwiezione ze sklepu :mdleje: aaa informuje że dziś przegrał przetarg obecny "opiekun" jastrzebskiego schronu :multi::multi::multi: wygrało stowarzyszenie- i baaardzo chcą mnie do pracy :roll: jutro mam rozmowe ;) [/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...