-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol: Ala...... musiałas :evil_lol::evil_lol::evil_lol: łobejrzcie to.... ze stronki o legwanach : [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [URL="http://www.legwanzielony.com/#"][IMG]http://www.legwanzielony.com/galeria/big/1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.legwanzielony.com/#"][IMG]http://www.legwanzielony.com/galeria/big/6.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='lolka75']Dziekuje Madziusiu za wyczerpujaca odpowiedz:loveu: Eryk na widok kup legwana powiedzial....wow ale ekstra:roll:..... I jeszcze mam pytanie od mnie;)...czy trudne jest miecie legwanka?chodzi mi o terarium, jedzenie, choroby tfu...tfu...? Strasznie sie nam podobuje taki smocek:loveu:...a Eryk sie gapi co chwila na Twoje foteczki:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]szczerze... trudne... i... kosztowne:roll::oops: leg musi mieć wszystko dostosowane jak w naturalnym środowisku- temp- dzień/noc, lato/zima, wilgotność to samo, żarełko, wapń, witaminki.... lampa AVA, UVB :roll: basen, legwan jest roślinożerny, ale [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wbrew pozorom [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]NIE WOLNO DAWAĆ kapusty i sałaty... a ja poprzedniemu dawałam.... co hamowało wytwarzanie wapnia w organiźmie :-(-MBD to sie zwie-najczęstsza choroba legwanów w niewoli :-( prosze lekturke: [url]www.legwanzielony.com[/url] buuhahahha... a Erykowi moge wysłać qpska Legwanka jak marzy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Selket']Widziałam smokusiowe foteczki :loveu: :loveu: Kiedy ja go w końcu na żywo obaczę?? :placz: :placz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bedzie okazja selkeciku na pewno :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a to nasz pierwszy smok :-([/B][/COLOR][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0cba5e4d749b128f.html"][IMG]http://images2.fotosik.pl/302/0cba5e4d749b128f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/95e4b1cfabc6b006.html"][IMG]http://images14.fotosik.pl/68/95e4b1cfabc6b006.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='lolka75']´mam dwa pytania:roll: pierwsze moje... co robi legwankowi Klocus jak legwanek biega bezkarnie po domku? drugie mojego syna... jakie kupy robi legwan?:roll: :loveu::diabloti::loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]1. unika.... :p z pierwszym legwankiem sie wychowywał... więc razem łazili, spali... byli super kumplami ... ale ten nie tolerował na początku Kocka, więc było ODEJDŹ, ZOSTAW, IDŹ.... i teraz już nie podchodzi do niego :placz: 2. takie :roll:[/B] [/COLOR][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6d83b7ded01fa489.html"][IMG]http://images29.fotosik.pl/75/6d83b7ded01fa489.jpg[/IMG][/URL] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]to mam nadzieje że wybierzesz takie ładne drzwiczki :eviltong::eviltong: i smokaa pokazałaś :loveu::loveu::loveu: uwielbiam Cię za to ;) :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] ano... patrz i podziwiaj :grins: też SIE uwielbiam :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='BoJa']Bo byś się nad nim zlitowała i dała poznać co to WOLNOŚĆ:evil_lol::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]chyba cie cycki swędzą.... żeby mi go COTY zjadły :shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:placz::placz::placz:nie było ogniska ....za to była burza , deszcz , grad i wszystko razem aaa i tęcza była :cool1:...............[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]my też przyszli zmoknieci :roll: były grzmoty, wiatr, ulewa- krople, że jak dostałam w głowe to upadłam :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tera siedzi na oknie i grzeje kości w słoneczku :loveu::loveu::loveu: tęskni za wolnością :roll::cool1: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/203/4b4ffd9b9bab7401.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/203/93c88ffc46ad115f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/203/f17eaf75462b6bed.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/203/13749f69038cdd49.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]melduje że Klotz po spacerze... zemdlał.... dobrze że wzięłam se bluze.. bo w słoneczku cacy, ale w lasku w cieniu :roll: załozyłam bo słoneczko zaszło :oops::oops: żonkila.... dzięki za dźwierzy... któres dopasuje ino z szybką muszą być żebym widziała na skrzyżowaniu :evil_lol::evil_lol: aaa dezerter sie panoszy po chałpie :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/203/1ce21afd18cd7244.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/203/ffe4c15d34979820.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/203/6d5bbeece4e20771.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kuku.... :roll::roll::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
clockwork replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:loveu::loveu::loveu: czekam tu :loveu::loveu::loveu: dawa foty..... i może jakiego Mańka znajdziesz :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:razz::razz: iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :razz::razz: coś wyszło??? wyjdzie?? :roll::roll: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='BeaC'] [COLOR=DarkRed][B]jakby ktoś wymyślił jakieś czadowe imię na A( albo robocze na inna literkę.......... chętnie rozpatrzę propozycje):diabloti:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=5]A[/SIZE]NTYCHRYST :roll::roll: aaa :hmmmm: [SIZE=5]A[/SIZE]lbo nie wiem jak inaczej :cool1: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:hand: berczysław Loluś :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a tu znów fotkowo :multi::multi::multi: NAJLEPSZEGO :roll::roll::oops::oops::oops::oops::oops:[/B][/COLOR][/FONT]
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
clockwork replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
[FONT=Arial]bereczek kochana.... mam sie wracać na wstecza??? coś przegapiłam ?? dobre ... cofłam sie ... widziałam foty :loveu::loveu:[/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]poczytałam.. nie znalazłam opowieści o człowieku z robalami :roll: i bede upierdliwa :razz::razz: fotki błotno kąpiącej Tigry widziałam .... aa w jebiu nie ma żadnego stawiku żeby sie Klocuś wyplumkał :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B][url]http://images28.fotosik.pl/222/4733134c34bfc8fb.jpg[/url] [url]http://images32.fotosik.pl/269/a6e52e856991f911.jpg[/url] weszła?? czy dlaczego i gdzie znikła...... :roll::roll: skręt kiszek?? :crazyeye::crazyeye: [url]http://images29.fotosik.pl/221/52a465c598477cff.jpg[/url] :turn-l::turn-l::turn-l:jaki łun jest goopi [url]http://images32.fotosik.pl/269/ede645fcad10da1c.jpg[/url] [url]http://images33.fotosik.pl/270/da923ce38e9bce6b.jpg[/url] mrocznego lasu nie cytuje :mdleje: :Rose:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jabuszkowa... przyszłam se i TU :loveu::loveu: bom sie stęskniła :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[QUOTE] Napisał [B]Fenris[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10230908#post10230908"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL] [I]Dziękować :grins: Bo Żabciok uwielbia harce w rzece, wyrywanie korzeni([URL="http://img232.imageshack.us/img232/8181/s7301849smallop7.jpg"]http://img232.imageshack.us/img232/8...49smallop7.jpg[/URL]), a potem dumne bieganie z nimi(pozostałe fotki z poprzedniego postu:evil_lol:), ganianie za badylami i ochlapywanie błockiem pana :diabloti:[/QUOTE] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak tak czytam te Twoje posty to coraz częściej sie zastanawiam czy ja nie mam CC :crazyeye::crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT] [/I]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ryceffska :mdleje: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] [url]http://images27.fotosik.pl/221/c33fab1853dcc34b.jpg[/url] [url]http://images27.fotosik.pl/221/ccfde82d14ec4b98.jpg[/url] poka Pana C. :razz::razz: [IMG]http://yelims3.free.fr/Hopital/Hopital13.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B][url]http://img149.imageshack.us/img149/1434/s7301784smalldo7.jpg[/url] ajajaj.... randki mie tu jakieś odchodzą... dzikie psy, browary :roll::diabloti: dobrze że pan strażnik na motorku pojechał dlej, bo by zaś była afera ... "pijani własciciele a psy-mordercy bez nadzoru " :eviltong::eviltong::diabloti: ajjjjj jak Wam zazdroszcze tego spotkanka :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:roflt: poka poka gęsiąskórkę ;)...u mnie w cieniu 25 stopni :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] baaaardzo śmieszne... jasne że mam gęsioka :cool1::cool1: dla mnie jeszcze jest ZA ZIMNO :grins: :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='sota36']Madzia - ja nie przegapilam - kupilam cudne "tjuskawki" - przyjedzta!!!!!![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] :placz::placz: niby jak.... piechtoszłapcugiem???? :shake: fura moja NADAL U BLACHARZA :placz::placz: sqrwi.... sqrkowanych drzwi nigdzie nie ma :angryy::angryy::angryy: poczekam na sezon nie-szklarniowy ... takie z pola truskawy :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='bonsai_88']Mi arbuzika :).... A Smok to domowe imię mojego dziecka :evil_lol:... Twój legwan nie umiałby się tak głośno drzeć, więc by mnie nie obudził :razz:... [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] jak by zdezerterował z terrarium i szedł przez dom jak czołg....zrzucając wszytko co staje mu na drodze... na pewno byś sie obudziła :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]zjadłam 3 kg [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-138.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Red][B]...jeszcze zmieszczę [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B] Uprzejmie donoszę .......:roflt: że[COLOR=Blue] Magda[/COLOR] przegrała 4 rundę :placz: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o masz ... przegrała od razu ..... dałam szanse słabszemu:eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Gonitwa']Mi arbuza, mi, mi! Koffam arbuzy...:loveu: Siemaneczko:multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]my z Klocusiem też :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='sota36']Jo tyz! Jo tyz i tjuskafki!!!!! Tak nazywalam najlepszy owoc swiata za "bajtla" Czesc Madzialeno!!!!![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a mój siostrzeniec mówił na arbuza... łobuzik ... "cem łobuzika" :multi: truskawki też kofam.... mniam... czekam na sezon :loveu: od dwóch lat przegapiłam sezona :roll: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Jo przyjade:diabloti: Witaj Madzialeno mła:loveu: coś słabo boksujesz, musimy ci załatwić jakieś kursy Ależ lato wybuchło za oknem:multi: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]przyjeżdżaj :multi: a co Madzialeno .....zacznij na poważnie trenować ...bo nie dość że najmniejsza w domu :hmmmm:......nie liczę papuga :diabloti:...to jeszcze najsłabsza:roll: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Witaj dobrego dzioneczka życzę [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.pic4ever.com/images/loveshower.gif[/IMG] [/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przemoc to ostateczność.... dialog sie liczy :grins: a gadanego to jo nie mam :shake: no i musiałam dopuścić Pawcia............ do kompecka doberek Dziołszki :multi: nooo w końcu lato:multi: jeszcze z 10 stopni więcej i można zrzucić długi rękaw :roll::cool1: [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]no to coś pierdykło w fotosa :diabloti::diabloti::diabloti:.....Klockowa ma płatny :roflt:....:roll::oops::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/cheeky/img/010.gif[/IMG][IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/cheeky/img/010.gif[/IMG][IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/cheeky/img/010.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/cheeky/img/017.gif[/IMG] też nie mam fotosa ..... zapłaciłam żeby nie mieć [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-258.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-377.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-377.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-377.gif[/IMG] [/CENTER]
- 78403 replies