Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przyszłam nakopać ci do doopy [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-594.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT]
  2. [quote name='evaxon'] :obrazic: cię nie lubie:placz: czesc [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zamkłam sie w sobie :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT] ja nie lubie kłamczuchajków:shake: biedny Pawcio marnuje sie przy niej:shake:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]odżyje jak pojedzie do Ciebie :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
  3. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][url]http://images27.fotosik.pl/225/93b548b74f89cf25.jpg[/url] Fur na kanapie, czy tata na podłodze? :razz::razz: a prezes latajacy- bomba :multi: super że socjalizacja poszła jak po maśle :multi: czy Twoja mamuska nie chciałaby do mnie podjechać rzucić psu szyneczke :roll::roll: bo ja jakoś nie mam weny .... i czasu :cool1: buziole dla was wszystkich dla FUR od Klocka 2x ;)[/B] przy okazji posprząta jak lubi [/COLOR][/FONT]
  4. [quote name='Selket']Nic mi nie zrobił....Pożąrliśmy się o kasiorę:placz: Do doopy z kasiorką w naszym życiu jezd to i temat bomba:placz: To ja już nic nie będę mówić, bo zaraz znów na mnie na krzykach:placz: No, ale ja tak myślę, ale jak mam myśleć, że jestem cudowna jak nie jestem? I jest tyle cudowniejszych osób na świecie? No jak?? Jak ja nic nie potrafię, nic nie umiem, do niczego nie doszał i nie dojdę i jestem brzydka...No to jakie cudowności ze mnie?:placz:[/quote] [FONT=Arial] selketowa... przestań srać głupoty bo pojade i przepytam cie z boxu [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-10.gif[/IMG] myślisz że inni to mają cud miód malina..... że ja to jestem piękna, bez wad, że mam mnóstwo przyjaciół wokół siebie i sram kasą ..... NIE! mam kompleksy- kto ich nie ma, znajomych na których mogłabym liczyć w wielu ciężkich sytuacjach- na palcach połowy ręki moge ci zliczyć, a finansowo- powoli odbijamy sie od dna od 2 lat... i nie dzięki prowadzonej działalności czy zapierda.laniu 15/dobe- bo z tego oddajemu zasranemu państwu jałmużne czy haracz jak kto woli- ale z tego że Pawcio ma azyl i klientów w Anglii a ja odbiłam sie po wypadku, po którym ręka nigdy już nie bedzie sprawna ... przez 13 lat harówy jedyne co mieliśmy to psa, którego dostaliśmy za dziare praktycznie :cool1: , stare jak świat auto... i wizje mieszkania na ulicy .... były całe miesiące kiedy nie mieliśmy co do gara włożyć.... latami zbierałam na zasrany komputer i gdyby mój stary nie zszedł z tego świata to długo byśmy sobie nie pozwolili na zakup .... tera nam lepiej ale .... na jak długo??? sklep padł, studio może paść z dnia na dzień.... i nie pieprz że jesteś nikim, że nie masz nic w środku.... bo masz..........:mad: ambicje, kształcisz sie- nie każdy miał ku temu warunki :cool1: serducho masz większe niż nie jeden bogacz mający wielu zakłamanych "przyjaciół" których ma dopóki ma kase.... wiem że bez kasiury ciężko- znam to z autopsji ale jesteś młodziutka- masz czas na kariere- czego Ci zyczę! że jesteś przy tuszy???? no i do jasnej cholery co z tego???? zaakceptuj siebie to i ludzie cie zaakceptują. znam wiele ludzi ważących ponad norme, ale mam to w dupie- dopóki nie krzywdzą innych [/FONT][FONT=Arial]jeżeli [/FONT][FONT=Arial]na to zasługują[/FONT][FONT=Arial]-szanuje ich ... nie możesz siedzieć w kącie i użalać sie nad sobą, bo tusza nie ma nic do wnętrza człowieka.... ale jak ty wkręcasz sobie i wszystkim naokoło [FONT=Verdana][quote]ja nic nie potrafię, nic nie umiem, do niczego nie doszam i nie dojdę i jestem brzydka[/quote][/FONT] to nie dziwota że znajomi sie od Ciebie odwracają..... sorki nie obraź sie ale ileż można słuchać płaczu i pocieszać wszelkimi argumentami :mad: daj spokój dziołcha... spójrz w lustro i powiedz sobie "tak jestem wartościowym człowiekiem... nie jeden chciałby mieć serce jak ja..... pomagam i to daje mi satysfakcje- inni są ubodzy w uczucia i radość jaką my mamy ratując choćby jedno maleńkie stworzonko, jestem świetna w szkole i dojdę do celu bo tego chcę, chcę być w życiu kimś i będę.....kocham i jestem kochana... a jak komuś nie pasuje moja nadwaga- walcie sie na ryj...." itd, itd.... noooommmm sie rozpisałam.... chyba bede psycholożkom :evil_lol: i jeszcze jedno selketowa... nie piszę tego po to żeby cie obrazić ale dlatego że tak myśle- wiem że samoakceptacja -nie w 100% bo takiego chyba nie ma- (ok. jest medorowa:diabloti:) ale zaakceptuj po części siebie i te bzdety które ci nie daja spać po nocach.... bo to tak naprawde bzdury które widzisz tylko ty i uświadamasz to wszystkim dookoła[/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]japkowa.... nie moja wina że u cia sie temat rozkręcił :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [CENTER][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]za 1000 [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-182.gif[/IMG] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-121.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-122.gif[/IMG] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-119.gif[/IMG] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-116.gif[/IMG] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-118.gif[/IMG] [FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B] [SIZE=3]kolejka dla wszystkich!!!!!!!!!!! [/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-113.gif[/IMG][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B][SIZE=3] bede potem :grins: [/SIZE] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
  6. [CENTER][SIZE=3][COLOR=Green][B]zaczniemy od buzi buzi :loveu:[/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/210/ce4b182974259fb2.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3][COLOR=Green][B]nie patrz... zara wracamy :cool3:[/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/210/62c91fbba2101bde.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3][COLOR=Green][B]skleszczyli sie :diabloti: aż Kloc stracił głowe :cool1:[/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/210/f66679bc82611979.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=Green][B]wodą ich :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/210/a9ad2d2dceb3f027.jpg[/IMG][/URL] ALA..... skręcona Sonia :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/210/ed742ffb1c6f763a.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER]
  7. [CENTER][SIZE=3][/SIZE][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/210/0de8c80055ada967.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3][COLOR=Green][B] :crazyeye: gdzie ty masz jajka??? :crazyeye:[/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/210/571e030642a8bf7b.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=Green][B]:razz:nie ma jajek.. to te co tygryski lubią najbardziej ;)[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/210/8a77db5a45eb2f99.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3][COLOR=Green][B]chodź kochany :loveu:[/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/210/71341d9d340155c2.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  8. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] To chyba nie Sabcia ??...bo jakaś nieposkręcana :evil_lol: [URL]http://images6.fotosik.pl/210/29d3155fed02ae77.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]SONIA :grins: :eviltong: eeee tak bardzo sie sypałam?? :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [CENTER] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/210/61ed380166d74049.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/210/15822ebb7445e5b7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/210/38c71532790b4b24.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  10. [CENTER] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Green][B]SONIA :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/210/d7df6cf35ddcf3d6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/210/c2aadb6e8ca9d1e2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/210/2fd7611580b3ffe8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/210/9db376b72266f298.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/210/2f6fdeb98bec772a.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  11. [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/210/72737cd530aa36bc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/210/141cedea7478af9e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/210/1830f9c13a4ef99d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/210/d34c3c2202d43a09.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/210/147f21cbbaeabfc9.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  12. [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]troche psa .... dwóch psów ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/210/047e6be0c88ef15e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/210/dfa7ec94c09ce1a5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/210/29d3155fed02ae77.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/210/496f9885b397f60a.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3][COLOR=Green]krowy na pastwisku :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/210/e55b0d24860680d2.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  13. [quote name='Selket']Cześć :loveu: No, jeste jeden taki śliczniasty :loveu:[/quote] [quote name='Selket']O ten najbardziej :oops: [URL]http://images6.fotosik.pl/209/8cd7b40a60731561.jpg[/URL][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]noooo mój numer jeden na konwencie ... razem z tymi karykaturami świętych :diabloti: ale chyba żaden z nich nic nie wygrał... nie byli znajomymi jurorów :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ha ha ....dopsz ze pan C. ma jeszcze włos:evil_lol: to się z Magdą nie pomylimy :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:crazyeye::crazyeye: C ma własy???? to z kim ja randkowałam ostatnio :hmmmm: :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='bonsai_88']No i znowu będzie za mną tatuaż chodził...:nonono2: Ale niektóre z tych co wkleiłaś to istne cuda :thumbs:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]więcej mam... ale nie wstawiam bo nie chce przynudzać :roll: no i nie chce sie mi przerabiać :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]
  15. :crazyeye:[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:crazyeye: a co tu tak cicho???? :crazyeye::crazyeye: cześć Lolita :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]berczysław szatany :diabloti::diabloti: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa legwanisko mi dezerteruje :crazyeye::crazyeye::mad: [/B][/COLOR][/FONT]
  17. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][url]http://i254.photobucket.com/albums/hh112/INECZKA73/ALAS43.jpg[/url] buuhahaahahah... coś małego majta temu Qdłaczowi między nogami.... żonkilowa... to małe to fruziol- to wielkie to zuziol :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  18. [FONT=Arial]bereczek Jolanto :multi::loveu: widziałam wścibską babe podsłuchu.jącą facetów :evil_lol::evil_lol: i inne foty też :loveu: [/FONT]
  19. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cześć selkeciku :multi::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][URL]http://img402.imageshack.us/img402/5131/14095083ov1.jpg[/URL] Maniuś..... do wesela sie zagoi :loveu::loveu: [URL]http://images26.fotosik.pl/225/5c34c5a45afa52d8.jpg[/URL] [URL]http://images29.fotosik.pl/225/273c9b747ebcc1ae.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu: ehhhh jak fajowo :multi::loveu::multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]berczysław MAdziu..... bądź czasem TU ... i TAM... :razz::razz: i wogóle :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]TADAM :multi: wpadłam se ... a co :evil_lol: nie wiem co Ci poradzić z socjalizacją :niewiem: zupełnie sie nie znam na wychowywaniu psów :cool1: z naszym nie mieliśmy problemu do 5go roku zycia- albo sie bawił, albo ignorował.... jednakże po dwutysięcznym psie zawisającym mu na gardle- cierpliwość jego się skończyła..... :angryy: i co?? ja mu mówie nie wolno !!! a te harczki lecą za nim i go ataują.... on się odgraża:mad: póki co straszy... i mam nadzieje że tak pozostanie... i nie mam zamiaru męczyc go kagańcem którego nienawidzi tylko dlatego że dziesiątki psów lata luzem po osiedlach....:angryy: staram się unikać miejsc gdzi ludzie łażą z psami, bo dość mam słuchania że wielkie bydle więc smycz, kaganiec, najlepiej w klatce trzymać.... ale jak psy lataja bez własciciela.... nie ma szans uniknąć:shake: 2 lata temu spokojnie bym pusciła Klocka z Ozzym... dziś sie boje przez te zasrane agresory :angryy: [/B][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]u nas najbliżej w Katowicach [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]albo w Ostravie- bliżej i lepsze podobno :razz::razz: [url]http://images24.fotosik.pl/226/e87f50819dc4f7fe.jpg[/url] :roll::roll: bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee witanko Effo, wpadłam se pod Twą nieobecność... jako BEZROBOTNA :diabloti: ale mam czasu- ulala :cool1::cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  24. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]berczysław...:multi::loveu: cieszkam że Miecia wróciła... choć nie miałam bladego pojęcia ze znikła :roll::oops: Poka Grzegorza utaplanego w mule.... niczym Vader :diabloti: prosze... nie mów że nie masz foty :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:multi::multi:aaaaaaaaaaaa melduje że kupiłam drzwiczki do rządowej!!!!! :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...