Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]hajka Aguś :multi::loveu: mrrrr masz dużo jaszczurów :loveu::loveu: dawaj je przemytem do Polski :razz::razz: i slimaki tysz- weszka przyjmie :cool3::cool3: a Dilski jak wzykle z goopim wyrazem pyska- po cioci klockowej to ma :cool1: i co z tym czerwcem :razz: [/B][/COLOR][/FONT]
  2. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]cała Polska oglądała...........prócz mnie:diabloti: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] i mnie :multi::multi: nie cierpie meczy :shake: ze sportu to ino piwo :grins: cze Żonkilowa :multi::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  3. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przybyłam bo wyczytałam kajś w necie ze ... KROSIU SIE BAWI LALKAMI.... :cool3: i że Green Peace bedzie wyciągać wieloryba z Bałtyku :diabloti: ohhhh goopiutka TY!!!! :loveu::loveu: koffana Alutka :loveu: no to zaliczyłam Cie... ide dalej :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  4. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bereczek :multi::loveu: wsjo nadrobione :mdleje: Irysek :loveu::loveu: zjadłabym se takiego cukiereczka :roll: Japkowa..... Ty też przesiąkłaś klimatem EURO 2008 ? :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]japkowa nie stydaj ;) te łyse to wszystkie takie same..... :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  6. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:angryy::angryy: [/B][/COLOR][/FONT][QUOTE] [LIST=1] [*]Umieściłes w swojej wiadomości 12 zdjęć, grafik lub uśmieszków. Jednak pozwalamy jedynie na użycie 10 dlatego prosimy wróć i ogranicz ich ilość, a dopiero potem postępuj dalej... Liczone są uśmieszki, tagi vB code [img] i HTML <img>.[/LIST] ......[/QUOTE][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] :angryy::angryy::angryy: wqrza mnie już to dogo- bede odpisywać na każdy post z osobna :angryy::angryy: i do tego ta reklama windowsa :angryy::angryy::angryy: [/B][/COLOR][/FONT]
  7. [quote name='BeaC'] [COLOR=DarkRed][B]skąd ja to znam?? jak się na wiochę wprowadziłam to pierwsze starcie z tubylcza ludnością dotyczyło właśnie................. że Leja denerwuje swojskie psy:razz: tylko kurcze to one szczekały a nie moja??? czyżby wzbudzała w swojskich psach żądze krwi?? witaj Madz.....ales tatuarsów nawstawiała no no no.... niektóre pikne som........... i ci grubi panowie maja lepiej:diabloti: więcej ciała do tatułowania:diabloti:[/B][/COLOR][/quote][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] Lusia je denerwowała bo jako jedyna pewnie nie jest psem łańcuchowym :roll: ciała dużo.... ale i kasy muszą 2x więcej wybulić żeby dziara była widoczna :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][/FONT]
  8. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Czeee Madź:loveu: Ale Pawcio lachona wyrwał:diabloti: [URL]http://images6.fotosik.pl/209/5faab880f0c4dcd4.jpg[/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue]to nie Pawcio :turn-l: to nasz model :eviltong:[/COLOR][/SIZE][/FONT] No i ta reklama Coli- rewela:loveu: [URL]http://images6.fotosik.pl/209/a0d5111998f529f4.jpg[/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue]ja i moje security :grins:[/COLOR][/SIZE][/FONT] I tak patrzę na te zdjecia i sobie myśle, ze na prawde niektóre z tych tatuaży to na prawdę dzieła sztuki:crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nooo.... gusta i guściki- nie wszystko mi sie podoba ale niektóre.... mrrrrrrrrrrrrrr:roll:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][/FONT]
  9. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ja pierdziu.... Madzia Ty chcesz zebym ja zwariowała? :cool3: znów mnie napadła ochota na tatuaż...a brak kasy mi to nadal uniemożliwia :placz: [URL]http://images6.fotosik.pl/209/a0d5111998f529f4.jpg[/URL] zafantastyczne zdjecie :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie wariuj ino choo ja cie porysuje ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][CENTER][LEFT][FONT=Arial][COLOR=Red][B][IMG]http://www.pic4ever.com/images/loveshower.gif[/IMG]bereczek wejszłam tu z kawusią [IMG]http://www.pic4ever.com/images/109.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/LEFT] [/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dobra kawa nie jest zła.... dosypałam se gruntu do tej rozpuszczalnikowej[/B][/COLOR][/FONT] :evil_lol:
  10. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:cool2: zaje2biste [URL]http://images6.fotosik.pl/209/8cd7b40a60731561.jpg[/URL] ;) moje ulubione tattoo [URL]http://images6.fotosik.pl/209/8cc1fe8212207b68.jpg[/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]chcesz takie??? :razz::razz: Kubuś zabija :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/209/9d31c12404dc27c3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/209/7a079713f90ca204.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/209/2041e2f15d04945f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/209/49f75db2053c8c32.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/209/8cc1fe8212207b68.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  12. [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/209/ab89c916bc51a7ad.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/209/f5c032fcc9b86019.jpg[/IMG][/URL] [B][COLOR=Blue]faaaajowe.....[/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/209/8cd7b40a60731561.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/209/61ea945d377fda02.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/209/72ebf8004d0658b2.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  13. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/209/38bc030ed531be23.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/209/37999c99151cb52e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/209/cf732c952a818ed2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/209/79ec6ea9174e8484.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/209/e0d202544a29787e.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  14. [quote name='evaxon']oki oki juz nie bede:p do nóżek ci w tych butkach:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] buuuhahahhaha.... prawda??? też lubisz takie nieeee :razz::razz::razz: jeszcze 15 fot i idem spać :roll::oops: dobrz że kąpałam sie wczoraj bo dziś nie mam siły :cool1: [/B][/COLOR][/FONT]
  15. [quote name='Alicja']:crazyeye:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]tam tak ciepło było że TY SIĘ ROZEBRAŁAS :evil_lol: [URL]http://images6.fotosik.pl/209/a0d5111998f529f4.jpg[/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bardzo :roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon'][URL]http://images6.fotosik.pl/209/a0d5111998f529f4.jpg[/URL] :evil_lol: super spodnie:razz: ale bidna dziewczynka:shake: butki ortopedyczne musi nosic:shake:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie współczuj mi... nie lubie jak ktoś sie lituje nademną z tego powodu :shake:[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/209/abd0c4330858abd8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/209/0c99bbff13d779af.jpg[/IMG][/URL] :hand: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/209/0261476526514bf5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/209/a0d5111998f529f4.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  17. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/209/6f890ea815a0d452.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/209/a59e0f809fbfdec2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/209/17863599d36e7652.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/209/b5db9203edd0dd6d.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  18. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/209/d286b22166629cf1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/209/de82c5e7216772e1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/209/776f644feafd0f90.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/209/0d333cfe4b2dc87f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/209/d26122375900084d.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  19. [CENTER] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/209/69af4671a0750eeb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/209/5faab880f0c4dcd4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/209/4066cb7f8bd9c0f7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/209/124724ad49740726.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/209/58c5c3516ead153b.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  20. [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dziś kilka i spadam z kompka :razz: dupa a nie fotograf ze mnie :angryy:[/B][/COLOR][/FONT] tym bydlakiem wczoraj holowali naszego modela- który wybrał sie na I dzień konwentu :grins: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/209/1dda2bdbe3043fdb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/209/c2a603cca2d05141.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/209/3b34b501425725d2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/209/9fd8d2ef321db80d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/209/a6ee447c22661012.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  21. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Ello :hand: som my jusz w domu :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
  22. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Siemana z rana :hand: melduje że jade se na konwencje tatuażu do Krakał. Foty piesa w najbliższej przyszłości.... kiedyś tam :grins: Fenris....my mieliśmy jatke z sąsiadem np.kiedy Klotz miał pół roku- wyleciał jego bezsmyczowy koondel do naszego smyczowego i chciał nam go pożreć :angryy: a pan z oddali sie darł "bierzcie sie z tym psem!!! dlaczego on nie ma kagańca!!! mój Misiu nie lubi takich dużych psów!!! zgłosze Was na policje że chodzicie z psem bez kagańca, bo jak dopadnie mojego Misia to po nim":-x zaznaczam że jego ZAWSZE LATA BEZ SMYCZY a nasz NA.... oooo jaką Pawcio wiązanke puścił... do dziś pan jak nas widzi to przechodzi na drugą strone ulicy........ zupełnie nie rozmumiem dlaczemu :niewiem: i tak regularnie co jakiś czas słyszymy że takie psy i ich właścicieli powinno sie potopić .... zazwyczaj wtedy kiedy pieseczki rzucają sie do Klocka :grins: no to pa.... jade smokowi wyrzucić gnój spod doopy :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  23. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]właśnie przelałam kaske z bazarków na Ivankę: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111143[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111145[/url] [SIZE=4]78 zł [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT]
  24. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witanko.... truskaweczki sie już trawią.... :roll::roll::oops: alem sie zeźliła z rana nooooo... zasrane katolickie dobroduszne społeczeństwo [url]http://polskalokalna.pl/wiadomosci/lubuskie/news/mandat-za-szczekanie,1123918[/url] nie omieszkałam napisać komenta :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]za dobre wyniki w nauce i za to że nie mam czasu bywać na dogo :roll::oops: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=107766"][IMG]http://images6.fotosik.pl/208/03a2c9f1f3b248de.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
×
×
  • Create New...