Jump to content
Dogomania

Bewarka

Members
  • Posts

    5678
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bewarka

  1. Dzięki :) ja dziś na kunikach byłam :D
  2. No już zdobyłam prawie wszystkie artykuły z gazet, z internetu to już chyba wszystko przeczytałam, ale są zbierzne informacje...tu pisze, że cairn jest niekonfliktowy i inteligentny-"szybko nauczysz go komend", tam pisze, że cairn jest uparty i trudno cokolwiek go nauczyć :cool3: zawsze co innego pisze :roll: ale z tym kupnem psa to nie tak od razu ;) to dopiero za [B]conajmniej [/B]6 lat :D myślałam, że mi ktoś wreszcie powie: jaki właściwie jest ten pies? BO nie wiem czy zakochałam się w jego charakterze, czy to tylko taka "przykrywka" w MP i PP :cool3:
  3. Bewarka

    Kącik koniarzy

    Hehe...ja dziś namówiłam brata i pojechaliśmy na konie :D ale jezdziłam tylko ja...
  4. Na koniu sie przejedz to ci przejdzie :evil_lol: mi pomogło...przestało mi sie chcieć siku :roflt: ale to już kiedyś było ;)
  5. Eno...to weź mi przywieź jeden taki zestaw :cool3:
  6. Bewarka

    Kącik koniarzy

    e...z 10 km :) ale rodzinka sobie wakacje porobiła a inni wprost przeciwnie, i w ten sposób nikt nie ma czasu :PP
  7. Bewarka

    Kącik koniarzy

    A ja (mniej więcej) raz na dwa tyg. :roll:
  8. [quote name='Asiaczek']Cudne fotki!:loveu::loveu::loveu: Moje ulubione...:lol: Pzdr.[/QUOTE] Dzięki...:) :D
  9. Bewarka

    Kącik koniarzy

    Ale ci dobrze...:placz: ja chyba w najbliższym czasie nie pojade :mad:
  10. [quote name='chihuahua'][SIZE=4][FONT=Arial Narrow]Kolory miał jak Figa od Alynkaaa tyle ze byl mniejszy 4kg i chlopiec a nie wiesz co z nia??[/FONT][/SIZE][/quote] Ona trochę nie ma czasu na dogomanie ;) pewnie wypoczywa gdzieś :cool3: [quote name='goldenka245']Hej:multi: Śliczna Nikusia:loveu:[/quote] Witamy! Na wstępie dajemy 3 foteczki Nikusi i Ozzy-ego :eviltong: [IMG]http://images26.fotosik.pl/48/588070959e8793e1.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/48/88911687da060f1dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/48/3b9a44d264209e2bmed.jpg[/IMG] Ten ONek to pies sąsiadów :loveu: lubi bawić się z Niką...:) i ze mną :p :eviltong:
  11. To Basia była u Ciebie na wakacje? :lol:
  12. A gdzie dojechałaś? :lol: :diabloti: Witam luth i Erge i jej galerie i Basie witam i siebie też witam :p
  13. :diabloti: PS:Ale ci fajowo :-o i dawaj te foty, bo aż mnie cosik bierze :)
  14. Ja też nie mam szczeniaka-Niki :( ale przynajmniej nie będę mogła powiedzieć, że wcześniej była takim grubaskiem maliutkim :diabloti:
  15. Ja w firefoxie w ogóle nie mogłam włączyć dogo...:roll: po kilku minutach się włączało...a w exporterze szybciej idzie... PS:Ale myślicie, żebym zamawiała prenumerate czy nie? Bo tak się zastanawiam...
  16. Wystarczy wywalić stare zdjęcie, a na tym co jest w poście Samograjki nacisnąć zamiast "kopiuj" to "właściwości" i tam pisze "adres [url]" przekopiować go i wkleić normalnie...tak jak zwykły tekst :)
  17. Bewarka

    Kącik koniarzy

    Werka: to wchodź na forum o koniach ;) ja się tam nauczyłam o maściach :loveu:
  18. Przepraszam, ze tu :oops: ale Sabinko...nie wolno cytować zdjęć :loveu:
  19. E...teraz piłeczka jest jeszcze lepsza :D :diabloti:
  20. [url]http://img301.imageshack.us/img301/3324/ochotnaboogie2fy9.jpg[/url] Jakie śliczny stworzonko :loveu: cieszę się, że Ochotna będzie sławna (?) :D a Obój to czemuż to bez nowego domku? :) wszyscy suczki zgarneli a on? Bo słyszałam od Gosi, że jednak nie zostanie u was...
  21. No daj, daj ;) PS:A jak wielki był, jaką maść, sierść...i czy siedzisz u siebie na kompie, u znajomych czy w kafejce? :)
  22. [QUOTE][B]ps. Na atak nie odpowiada sie atakiem.[/B][/QUOTE] ...hehe...ale.....najlepszą obroną jest atak...:eviltong: :p [size=1]Nic nie mówiłam, nic nie mówiłam...[/size] :rolleyes:
  23. chihuahua no właśnie ja dawno na dogo łapci nie widziałam :diabloti:
  24. Nic, nic...przeglądałam sobie i po prostu tam trafiłam ;)
  25. Współczuję ['] :( a masz jakieś zdjęcie Premierka? Jak wyglądał?
×
×
  • Create New...