Jump to content
Dogomania

Bewarka

Members
  • Posts

    5678
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bewarka

  1. [quote name='Koma']A w realu wszyscy straszą :evil_lol:[/QUOTE] Nie chcę nawet wiedzieć ile siedzieliście przy fotoszopie z tymi zdjęciami :diabloti: :evil_lol:
  2. [quote name='chihuahua'][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS]Bede musiala z Niki powaznie porozmiawiac , bo ona cie rozpuscila:angryy:[/FONT][/SIZE][/quote] Widzisz...chyba sobie nie zapomniała, że to ja jetem przywódcą stada :cool3: :evil_lol: [quote name='Meritt']Hej :) Słodziutki psiaczek :loveu:[/quote][B][COLOR=Red]Witaaaaaj gorąco![/COLOR][/B] Dziękujemy bardzo i zapraszamy ponownie! :diabloti: :mdleje:
  3. Myślę, że dlatego, że potem wychodzi brudna, a tam mogą być zarazki (?)
  4. No ja też właściwie nie usłyszałam czegoś, na co mogłabym się mocno przyczepić ;)
  5. [quote name='ß@$!@']co gdzie? w jakich Chinach ?:evil_lol:[/quote] No bo do góry nogami, nie? :evil_lol: kreskówek nie oglądasz!? :eviltong:
  6. Ale fajowa Bonnie jest :cool3: a co ona robi? W Chinach jest? :evil_lol:
  7. [quote name='goldenka245']:shake::evil_lol:[/QUOTE] Jak się nazywa środkowa część łosia? :diabloti: łośrodek :eviltong: A głupi łoś? Łosioł. 8 łosi? Łosiem. Zły łoś? Złość. [SIZE=-1]Jak się nazywa łoś morski? Łośmiornica. A łoś wodny śródlądowy? Łosioś. [/SIZE][SIZE=-1]Jak się nazywa bardzo odważny łoś? Łośmielony. Szkielet łosia wodnego? Łości. Łosiowe wybory? Głosiowanie. Intelektualny łoś? Łośfiecony. Ulubiona zakąska łosi? Łośtrygi. Łoś wiszący na ścianie? Łościenny. Samica Łosia? Łośka. Łoś jaskrawy? Łoślepiający. Łoś skradający się? Łośtrożny. Łosiowe szkolnictwo? łoświata. Imię Łosicy? Głośka. Łoś, z którego się nabijają? Łośmieszony. Namydlony Łoś? Łoślizły. Ulubiony ser łosi? Łoścypek. Więcej nie znam fajnych :D [/SIZE]
  8. :lol: a bo mi siem pomyliło :evil_lol: zbierzne, rozbierzne...jedno i to samo :hmmmm:
  9. Wszyscy świetnie wyglądacie...;) przynajmniej na zdjęciach :evil_lol:
  10. Ja najczęściej ide do osiedlowego sklepiku :) tam nawet kierowniczka pozwala wchodzić z psem, ale zazwyczaj (gdy są otwarte drzwi) tego nie robie tylko przwiązuję niby na dworze, ale i tak wchodzi ze mną do sklepu...póki nie będzie mojej kolejki to nie spuszczam psa z oka ;) co innego jeśli jest dużo ludzi, wtedy przeczekuje pare minut, aż się ulotnią i dopiero :D
  11. Oj nie zje, nie zje...ja nie dobla jestem :diabloti:
  12. [quote name='chihuahua'][SIZE=4][FONT=Century Gothic]No to dobrze , bo naslalabym na ciebie Niki:diabloti::diabloti::diabloti:[/FONT][/SIZE][/QUOTE] Yhym...oczywiście :diabloti: tylko za moim pozwoleniem :eviltong:
  13. [quote name='ß@$!@'] albo Boni, albo ja na koniu :diabloti:[/quote] Na koniu daj, na qniu...:loveu: :mdleje: :diabloti:
  14. [quote name='shirrrapeira']Nikt nie zgadl zagadki czy zgadl? A Łapeczka sliczna jak zawsze.[/quote] No ja zgadłam oczywiście :) PS'Dzięki, żeście mi przypomnieli, bo sobie obiecałam, że zanim przyjdzie cieczka to ja Nike wysterylizuje :cool3: miejby nadzieję, że zdążę :roll:
  15. O tym remoncie to przeczytałam w gazecie :cool3: jakiś hotel ma być czy cóś...stajnie mają być odmalowane, odpicowane...nie wiem, nie pamiętam dokładnie...
  16. Do Niki, do Niki :) do mnie to przychodzi tylko piłeczką się pobawić, ale często zostawia nią na dworze i szuka Niki w całym domu...:evil_lol: oczywiście musi być wygoniony :diabloti:
  17. [quote name='goldenka245']Jakiego łosiedla? Ja żem s wiochy jes:diabloti:[/QUOTE] Noto łosie nie z łosiedla, ale z wiochy łosiowej :p
  18. [quote name='Helga_psiaki']75 zł kosztuje ogłoszenie??[/QUOTE] Jeśli jest ze zdjęciem ;)
  19. Jak mu fajnie w łosiach z łosiedla :D
  20. Tak mi sie jakoś powiedziało :eviltong: ale to nie znaczy, że jakby ona B. udusiła to ja bym B. nie udusiła ze zemsty :diabloti: :lol:
  21. to weź w tych, no...ryklamach pokarz i sprzedawaj :evil_lol:
  22. Ja też...:evil_lol: PS:A czy stajnia w Udorzu nie ma mieć przypadkiem jakiś remontów? :cool3:
  23. Cześć koniaro :diabloti: jak tam? (wiem, wiem...czytałam już w wątku konikowskim) :D
  24. Ale fajnie...:D psa byś udusiła :)
  25. [quote name='asik89']Jestem pesymistką :cool3: Moim aparatem też ciężko.Zaczęłam zbierać na canona s3 no ale w necie najtaniej 1200 kosztuje więc nie wiem kiedy uzbieram :lol:[/QUOTE] ja mam wartego połowe tyle :cool3: mogłabym może kupić coś lepszego, ale mam taki sam problem-kasa :cool3:
×
×
  • Create New...