Jump to content
Dogomania

halbina

Members
  • Posts

    19838
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halbina

  1. Ja korpusy gotuję (przy okazji mam rosół) i potem rozdrabniam wstępnie i mieszam z makaronem lub kaszą, zalewam rosołem i 2 minuty później odbieram "umytą" przez język psa miskę. Ale bardzo uważam, co wrzucam do tego makaronu.
  2. :oops2: przepraszamy za te wizje: :eating: :wolfie: :eating: :dog: :eating: :Dog_run: :knajpa: :popcorn: :beerchug: :drink1: :laola: :cunao: :kociak: :kociak: :kociak: :BIG: A mogło być tak pięknie...
  3. Bu! Jesteś naprawdę przystojnym dżentelmenem! I takim mfotogenicznym! :loveu: pańcia całuje! A sunia - milunia! Pozdrawiamy zza miedzy! Liczymy na wspólne spacerki po lesie! Platon i Bąbel I zapraszamy do siebie: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=32488[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=33876[/URL]
  4. :lilangel: :lilangel:Aniołeczki dwa!... z :cooldevi: :cooldevi: Grzeczne jak :sleep2: I jak pańca patrzy, to udają, że nie one narozrabiały, tylko tamci... :siara: Na spacerkach też grzeczne, jak na smyczy spacerują, tylko wtedy pańcia rączki ma jakieś dłuuuuugie takie... :painting: A jak sobie mogą pobiegać, rączki krótsze, :Dog_run: tylko nie zawsze chcą do domu w tym samym czasie, co pańcia... Wtedy trzeba je sobą zainteresować: :sweetCyb: albo jakąś przynętę mieć: :kociak: , albo kręćka: :stupid: , takie kółka psiaki kręcą... A po powrocie z pracy za każdym razem: :shock: Stały dopływ adrenaliny do krwi zapewniony. A ktoś mi mówił, że tylko sporty ekstremalne dają power... :eviltong:
  5. Muzykę zapewni Bąbel (Formica wie, o czym piszę!)... Swoim skowytem i szczekiem może zastąpić cały chór Aleksandrowa :evil_lol: A jeśli zabraknie na tej imprezie jedzenia, to tylko dlatego, że Neris chce się wykpić wegetariańską zagrychą... :mad:
  6. Halbina - o dziwo! - jeszcze żyje!... Reszta... jest milczeniem!... :evil_lol:
  7. Witaj, Izulkabu! Witajcie wszyscy fani Samuela! Witaj sam Samuelu weekendowo! :loveu:
  8. Frykasy! :evil_lol: A może muzyczkę zapewnicie?...
  9. Oczywiście, jeśli tylko dojdzie do imprezy! Dostawcy żarełka zawsze mile widziani! :lol:
  10. Koty na pewno chętnie przyszłyby na tę imprezę... oczywiście w charakterze gości, nie dań głównych!... :evil_lol:
  11. Gadu gadu: halina 22:24:29 Chcesz grilla z moich kochanych pieseczków, Supergogo!?... [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]supergoga 22:24:50dołożę jeszcze Larwę, ona dużo bęzie sporo mięcha[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]halina 22:25:10 Co na to Wandul?[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]22:25:27 że o Formicy nie wspomnę...[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]supergoga 22:25:32 na pewno chętnie, kiedyś sama proponowała miejsce i organizację[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]halina 22:26:28 No byłoby trochę kotlecików... żeberka też...[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]supergoga 22:26:57 u mojej to i schabik i szyneczka. Piwko do tego i mniam mniam[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]halina 22:27:35 poczekajmy, co na to powie Gospodyni, czyli Wandul...[/FONT][/COLOR]
  12. Chcesz grilla z moich kochanych pieseczków, Supergogo!?... :evil_lol:
  13. Lata praktyki w zawodzie! Tylko perswazją, tylko odpowiednią perswazją! :mad:
  14. Cudo bielutkie! I jaki fotogeniczny! Co do "porządków"... współodczuwam... Platon z Bąblem też dbają o modny wystrój wnętrz i moją garderobę!... :evil_lol: Pozdrawiamy z Zabrza! I pozdrawiamy Kłodzko i Żelazno szczególnie!
  15. W sprawie kabelków... współodczuwam. Platon zjadł wczoraj podkładkę żelową pod mysz. Gryzoń (ten komputerowy) zbuntował się wielokrotnie zalewany kawą przez moje zwierzaki i odmówił dalszej współpracy... :evil_lol: A biedactwa... nadal czekają na domki! :shake:
  16. A od czego ma chłopak zęby i szczęki... jak w "Szczękach"?... :evil_lol:
  17. Damy radę, bez obaw! Tacy chłopcy na schwał! :evil_lol:
  18. Platon stracił dziś w bójce o świńskie ucho... kawałek nosa... To znaczy został draśnięty zębem Bąbla. Oczywiście, nie pozostał dłużny, ale zdążyłam go zdjąć z mniejszego i niepełnosprawnego kolegi. Jednym słowem - zaliczył dziś pierwszy w swoim życiu pojedynek... do pierwszej krwi... Potem była kara jeszcze i każdy musiał odsiedzieć swoje w kącie, by przemyśleć sprawę i wyciągnąć odpowiednie wnioski... Platon zrozumiałswój błąd i przeprosił się z Bąblem. Mnie też przyszedł przeprosić. Uwalił się na mnie siedzącej na fotelu i dokładnie, z namaszczeniem wylizał mi całą twarz... ze szczególnym naciskiem na nos... Wreszcie na czymś zaoszczędzę! Nie tylko na mydle! Także na kosmetyczce! :evil_lol: I jak tu nie nie kochać, Platonka, jak tu go nie utulić?...
  19. "A imię jego... czterdzieści i cztery!"... :evil_lol: No to do roboty, Dogomaniacy!
  20. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=34597[/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img124.imageshack.us/img124/4219/obraz007he5.jpg[/IMG][/URL] Dziś szukamy domków dla naszych "krewniaczek" z Krakowa!
  21. Może z kawalerem Was odwiedzić?... albo dwoma?... :evil_lol:
×
×
  • Create New...