-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
*** DOG NIEMIECKI -ma w końcu upragniony DOM!!!***
halbina replied to Pokahontas's topic in Już w nowym domu
Ja korpusy gotuję (przy okazji mam rosół) i potem rozdrabniam wstępnie i mieszam z makaronem lub kaszą, zalewam rosołem i 2 minuty później odbieram "umytą" przez język psa miskę. Ale bardzo uważam, co wrzucam do tego makaronu. -
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
:oops2: przepraszamy za te wizje: :eating: :wolfie: :eating: :dog: :eating: :Dog_run: :knajpa: :popcorn: :beerchug: :drink1: :laola: :cunao: :kociak: :kociak: :kociak: :BIG: A mogło być tak pięknie... -
Bu! Jesteś naprawdę przystojnym dżentelmenem! I takim mfotogenicznym! :loveu: pańcia całuje! A sunia - milunia! Pozdrawiamy zza miedzy! Liczymy na wspólne spacerki po lesie! Platon i Bąbel I zapraszamy do siebie: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=32488[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=33876[/URL]
-
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
:lilangel: :lilangel:Aniołeczki dwa!... z :cooldevi: :cooldevi: Grzeczne jak :sleep2: I jak pańca patrzy, to udają, że nie one narozrabiały, tylko tamci... :siara: Na spacerkach też grzeczne, jak na smyczy spacerują, tylko wtedy pańcia rączki ma jakieś dłuuuuugie takie... :painting: A jak sobie mogą pobiegać, rączki krótsze, :Dog_run: tylko nie zawsze chcą do domu w tym samym czasie, co pańcia... Wtedy trzeba je sobą zainteresować: :sweetCyb: albo jakąś przynętę mieć: :kociak: , albo kręćka: :stupid: , takie kółka psiaki kręcą... A po powrocie z pracy za każdym razem: :shock: Stały dopływ adrenaliny do krwi zapewniony. A ktoś mi mówił, że tylko sporty ekstremalne dają power... :eviltong: -
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
Muzykę zapewni Bąbel (Formica wie, o czym piszę!)... Swoim skowytem i szczekiem może zastąpić cały chór Aleksandrowa :evil_lol: A jeśli zabraknie na tej imprezie jedzenia, to tylko dlatego, że Neris chce się wykpić wegetariańską zagrychą... :mad: -
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
Halbina - o dziwo! - jeszcze żyje!... Reszta... jest milczeniem!... :evil_lol: -
*** DOG NIEMIECKI -ma w końcu upragniony DOM!!!***
halbina replied to Pokahontas's topic in Już w nowym domu
Witaj, Izulkabu! Witajcie wszyscy fani Samuela! Witaj sam Samuelu weekendowo! :loveu: -
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
Frykasy! :evil_lol: A może muzyczkę zapewnicie?... -
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
Oczywiście, jeśli tylko dojdzie do imprezy! Dostawcy żarełka zawsze mile widziani! :lol: -
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
Koty na pewno chętnie przyszłyby na tę imprezę... oczywiście w charakterze gości, nie dań głównych!... :evil_lol: -
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
Gadu gadu: halina 22:24:29 Chcesz grilla z moich kochanych pieseczków, Supergogo!?... [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]supergoga 22:24:50dołożę jeszcze Larwę, ona dużo bęzie sporo mięcha[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]halina 22:25:10 Co na to Wandul?[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]22:25:27 że o Formicy nie wspomnę...[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]supergoga 22:25:32 na pewno chętnie, kiedyś sama proponowała miejsce i organizację[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]halina 22:26:28 No byłoby trochę kotlecików... żeberka też...[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]supergoga 22:26:57 u mojej to i schabik i szyneczka. Piwko do tego i mniam mniam[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]halina 22:27:35 poczekajmy, co na to powie Gospodyni, czyli Wandul...[/FONT][/COLOR] -
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
Chcesz grilla z moich kochanych pieseczków, Supergogo!?... :evil_lol: -
Parson terier 6 m-cy , slodki maluch MA WSPANIAŁY DOMEK!!!
halbina replied to Dorothy's topic in Już w nowym domu
Cudo bielutkie! I jaki fotogeniczny! Co do "porządków"... współodczuwam... Platon z Bąblem też dbają o modny wystrój wnętrz i moją garderobę!... :evil_lol: Pozdrawiamy z Zabrza! I pozdrawiamy Kłodzko i Żelazno szczególnie! -
W sprawie kabelków... współodczuwam. Platon zjadł wczoraj podkładkę żelową pod mysz. Gryzoń (ten komputerowy) zbuntował się wielokrotnie zalewany kawą przez moje zwierzaki i odmówił dalszej współpracy... :evil_lol: A biedactwa... nadal czekają na domki! :shake:
-
*** DOG NIEMIECKI -ma w końcu upragniony DOM!!!***
halbina replied to Pokahontas's topic in Już w nowym domu
A od czego ma chłopak zęby i szczęki... jak w "Szczękach"?... :evil_lol: -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
halbina replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Damy radę, bez obaw! Tacy chłopcy na schwał! :evil_lol: -
Platon stracił dziś w bójce o świńskie ucho... kawałek nosa... To znaczy został draśnięty zębem Bąbla. Oczywiście, nie pozostał dłużny, ale zdążyłam go zdjąć z mniejszego i niepełnosprawnego kolegi. Jednym słowem - zaliczył dziś pierwszy w swoim życiu pojedynek... do pierwszej krwi... Potem była kara jeszcze i każdy musiał odsiedzieć swoje w kącie, by przemyśleć sprawę i wyciągnąć odpowiednie wnioski... Platon zrozumiałswój błąd i przeprosił się z Bąblem. Mnie też przyszedł przeprosić. Uwalił się na mnie siedzącej na fotelu i dokładnie, z namaszczeniem wylizał mi całą twarz... ze szczególnym naciskiem na nos... Wreszcie na czymś zaoszczędzę! Nie tylko na mydle! Także na kosmetyczce! :evil_lol: I jak tu nie nie kochać, Platonka, jak tu go nie utulić?...
-
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
halbina replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Może z kawalerem Was odwiedzić?... albo dwoma?... :evil_lol: