-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
Figa - delikatna, wrażliwa - kochamy się - zostaje
halbina replied to Evas's topic in Już w nowym domu
MAłe jest piękne! Będziemy podnosić wątek małej Figi! -
*** DOG NIEMIECKI -ma w końcu upragniony DOM!!!***
halbina replied to Pokahontas's topic in Już w nowym domu
Samuelku, po tym hopaniu musisz odpocząć! Ciocia halbina przytula Twój ogromny łeb i całuje Cię brdzo serdecznie w czółko, tak po matczynemu! :loveu: -
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
A taki: [URL]http://pl.wikipedia.org/wiki/Medal_Komisji_Edukacji_Narodowej[/URL] A za co, piszę na wątku Platona, nie będesie powielać (ani chwalić! :evil_lol: ) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=32488&page=32[/URL] Tam też opiszę, jak było w stolicy... U nas w domu dośc tradycyjnie - psy wyrwały konktakt ze ściany (podejrzewam, że stało się to w czasie pogoni za kotami), Platon zabrał się też za smakowanie biurka... Jolę, moją koleżankę najbardziej ubawiło i rozbroiło to, że kiedy przyszłą je wyprowadzić na spacer około 9.00 rano, oba leżały sobie na dużych poduszkach na podłodze, zupełnie jak rasowe yorki. Poduszki ściągnęły z rogówki, bo specjalnie zostawiąłm im pościel, by mogły sie mościć do woli. Cóż, pańca schowała już praktycznie wszystko, co mogło by stanowić pretekst do dewastacji i bałaganierstwa, więc ich wyobraźnia musi się napracować nieco... Ubrania i buty odizolowałam w pokoju zamykanym na klucz i w łazience. Sprawdziany i kartkówki porządnie ułożone w sterty schowałam do szafy. Podrzucam psiakom różne plastikowe butelki, kubeczki po jogurcie i torby, by miały co rozwlekać po podłodze i co gryźć bezkarnie. Mają koc pod biurkiem (świetnie reagują na hasło: "do budy!" i sprawnie oba upychają się w tej ciasnej przestrzeni przeznaczonej na kończyny dolne człowieka siedzącego przy komputerze) i rogówkę do dyspozycji, na której mogą się kotłować i przytulać do woli. Będę chyba musiałą zainwestować w dywan, bo wyraźnie wolą podłogę, ale koniecznie wyściełaną najlepiej moimi osobistymi rzeczami... A może wystarczy porozwieszać tu i ówdzie elementy bielizny osobistej, by zaspokoić perwersyjne potrzeby moich zwierzaków? Koty także bardzo lubią wtulić się w coś, co pachnie pańcią... ;) -
Schronisko w jóżefowie koło Legionowa juz po kontroli -zatwierdzone
halbina replied to Irkowa's topic in Schroniska
No to kolejna już afera, tylko że tym razem personalna... Chyba łątwiej pójdzie niż z PKN ORLEN?... -
Gliwickie schr. husky, wyzel i inne.. szukaja domu..
halbina replied to Ania_w's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania_w']w czwartek jedziemy rano o 10.00, ale moze dasz rade w sobote?[/quote] A o której ta wyprawa? -
Ramzes- młody,gończo-boksiu! Ma już kochający dom!
halbina replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
dołączamy do prośby: więcej foteczek! -
*** DOG NIEMIECKI -ma w końcu upragniony DOM!!!***
halbina replied to Pokahontas's topic in Już w nowym domu
Dołączamy całą naszą piąteczką, my się uwielbiamy przytulać, że o mizianiu nie wspomnę... :evil_lol: -
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Bieactwo nasze! Dobrze, że ma Wandulę! -
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
Już się boję! :evil_lol: Z tych nerw aż nie śpię... -
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
Komu Bąbelka, komu? Pies idealny do jakuzi! -
*** DOG NIEMIECKI -ma w końcu upragniony DOM!!!***
halbina replied to Pokahontas's topic in Już w nowym domu
No to... HOP na samą górę, Samuelku! :loveu: -
Schronisko w Bytomiu szczeniaki, rasowe i inne
halbina replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
Bytom ma do zaoferowania tak wiele miłości! -
Platonek już smacznie zasnął. Wytrzymuje już bez sikania kilka godzin, ale wciąż jeszcze zdarza mu się olać sprawę, jeśli pani nie reaguje odpowiednio na sygnał skoku na klamkę. :evil_lol: A taki niby duży z niego chłopak... :oops: I coraz konsekwentniej podnosi tylną łapkę nad kępką trawy, drzew jeszcze nie postrzega... krótkowidz jakiś czy cóś?... Nie znamy już, dziękować Bogu, pojęcia "biegunka" w znaczeniu fizjologicznym, poznaliśmy za to nowe znaczenie, metaforyczne tj. "biegunkę myśli"... Zwłaszcza po powrocie do domu męczy mnie myśl, w co tu najpierw ręce włożyć?... Dzięki mojemu filozofowi odkrywam na nowo sens istnienia... Polega on na codziennych mechanicznie wykonywanych okrężnych ruchach szmatą i wielu zaskakujących epizodach, które pozwalają w sobie odświeżyć dziecięcą , a właściwie szczeniacką wrażliwość na otaczający nas świat. Świat, który jest zmysłowy, świat, który poznaje się organoleptycznie. Świat, któremu się ufa bezgranicznie i który się kocha całą piersią i obejmuje łapami, i liże szerokim ciepłym językiem. Platon wciąż pokasłuje, niestety, co to za zaraza była w tym schronisku, że jeszcze teraz go nęka? Zapalenie krtani?... Zaraźliwe?... Cóż... pijemy nadal syropek prawoślazowy, dobrze, że taki słodki!
-
Parson terier 6 m-cy , slodki maluch MA WSPANIAŁY DOMEK!!!
halbina replied to Dorothy's topic in Już w nowym domu
My tu w Zabrzu też się rozczulamy nad naszą parką: Platonem i Bąblem... na zmianę z załamywaniem się z powodu demolek się tak rozczulamy... :evil_lol: -
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
kalambury też będą, jak widzę... :evil_lol: -
Schronisko w jóżefowie koło Legionowa juz po kontroli -zatwierdzone
halbina replied to Irkowa's topic in Schroniska
To już coś wiadomo, podajcie jeszcze źródło artykułu! -
Schronisko w jóżefowie koło Legionowa juz po kontroli -zatwierdzone
halbina replied to Irkowa's topic in Schroniska
Rozesłałam wici! Ludzie wyrzucają na śmietniska tyle rzeczy, trzeba popytać wśród znajomych i rozpocząć zbiórkę. Problem widzę w transporcie. -
Gliwickie schr. husky, wyzel i inne.. szukaja domu..
halbina replied to Ania_w's topic in Już w nowym domu
Myślę, że Formica się zgodzi "być namiarem", ale to ona musi wyrazić zgodę. Pojechałabym z Wami, ale jeśli jedzie Formica, to pewnie jedziecie rano... ja mogę w czwartek dopiero po 14.00 A sunieczkę z uszkami nazwiemy chyba... Uszatka?... :evil_lol: -
*** DOG NIEMIECKI -ma w końcu upragniony DOM!!!***
halbina replied to Pokahontas's topic in Już w nowym domu
Jak się ma taki frak, to przecież zobowiązuje do bycia dżentelmenem! :evil_lol: -
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
Na kiedy?... Oto jest pytanie! W końcu to wątek Bąbla, a ten szuka domku stałego, bo jest przecież u mnie pod opieką tymczasową i to na określony czas...