-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
Tak, grzeczni! Na tyle, że zaprosiliśmy Anię w na sesję fotograficzną. Niestety, poszukiwania prawie niewidomej ONki [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2440374#post2440374[/URL] udaremniły nasze plany na wieczór... Szkoda! -
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
uznam to pytanie za retoryczne, dowcipasku! :mad: Urwany tylko uchwyt! :evil_lol: -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
halbina replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Bywamy, bywamy u Was. I zawsze czekamy na wieści! -
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
Ponieważ było ciepło, zostawiłam kurtkę (już zimową z futerkiem) w domu i posżłam do pracy tylko w polarze. Platon kurtkę zdjął z wieszaka i zrobił Bąblowi wygodne legowisko na środku pokoju... Gość w dom, Bóg w dom! -
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Azor, Azor, Azor!... jesteś już w domku?... -
*** DOG NIEMIECKI -ma w końcu upragniony DOM!!!***
halbina replied to Pokahontas's topic in Już w nowym domu
Masz u mnie 50 zł. Samuelku... taki zajączek z Ciebie, na razie masz jajeczka?... -
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
Tak poważnie, to nie jemy z jednej michy... Moje psy jedzą cztery razy dziennie. Regularnie i higienicznie. Każdy ze swojej miseczki. Ja - jadłam śniadanie o 18.00... Wcześniej nie było czasu. Kawy tylko wypijam hektolitry... -
Okrucieństwo do kwadratu a może i do sześcianu!!!!!!!
halbina replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
To już jakiś postęp w sprawie konika. Teraz trzeba zadbać o jego zdrowie :-( i sprawiedliwość! :mad: -
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
[quote name='Formica']Platonik i tak jest pełen zrozumienia zdaje się. Musi się Pańcią dzielić , miską dzielić , filmami dzielić i miejscem w łózku... to zabawkami nie musi :diabloti:[/quote] No właśnie... Platon jak Platon, ale Pańcia to się faktycznie dzieli wszystkim... Ostatnio na wątku Bazylego napisałam, że my we czworo jemy z jednej miski... I wtedy Neris mnie zapytała: "Jak to we czworo, przecież Was jest pięcioro: Platon, Bąbel, Byron, Junior i pańcia." Już się gubię, ile nas do tej miski... I tylko ja na jej zawrtość pracuję... Ale zmywam za to tylko jedną miskę! Na czymś w końcu trzeba oszczędzać... Ja oszczędzam na zmywaniu... -
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
My niestety nie. Zaspaliśmy! :roll: -
Trucizny (rodzynki, winogrona, cebula, czekolada i inne)
halbina replied to basia's topic in Domowe jedzenie
Przybywam się poczęstować! Platona i Bąbla nie poczęstuję, obiecuję! :evil_lol: A moim zdaniem chodzi o fruktozę. Ale bez przesady - żadne jabłko jeszcze nikogo nie zabiło!... Poza tym w raju... -
[quote name='Tebusa']Gdyby ruda miała domek też by pewnie jeszcze nie spała tylko się tuliła i wzdychała do Waszego Platonka :)[/quote] Czy to propozycja matrymonialna? Niestety, Platon to jeszcze nieodpowiedzialny szczeniak! :evil_lol: Co do Pańci - są tacy, którzy twierdzą, że też jest nieodpowiedzialna... tyle, że już szczeniakiem nie jest... A szkoda!
-
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
jest, cioteczki zadbały! -
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
Bąbelek bardzo fotogeniczny i przystojny! Na dodatek potrafi się bawić piłeczką i innymi zabawkami. Niestety Platon nie potrafi się dzielić... Była poważna scysja o gryzak... musiałam rozdzielać towarzystwo, ryzykując utratę kończyn górnych, a przynajmniej palców... Platon ustępuje przy misce, kulturalnie czeka aż Bąbel się naje (choć normalnie dostają osobno, dziś sprawdziłam opcję z jedną miską), ale zabawki są tylko jego! Fajnie się za to pieszczą pod biurkiem i na rogówce, tylko że Platon nie czuje siły swoich zębów i uścisku szczęk. Jak maltretuje mnie, zakładam mu ochraniacz na mordę (taki kaganiec z materiału) - działa na niego jak smoczek na niemowlaka - wycisza go i usypia. Bąbel bardzo źle reaguje na machanie rękami... Szczeka, ujada wręcz, ale to wszystko na co go stać... -
*** DOG NIEMIECKI -ma w końcu upragniony DOM!!!***
halbina replied to Pokahontas's topic in Już w nowym domu
Dzięki za dobre wieści na dobranoc. Życzymy spokojnej nocy! Rozumiemy Cię, Norbitko! A najlepiej pewno Constancja... -
*** DOG NIEMIECKI -ma w końcu upragniony DOM!!!***
halbina replied to Pokahontas's topic in Już w nowym domu
A może do kolekcji trzeciego kucyka?... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=34463[/URL] Przepraszam za makabryczne poczucie humoru! -
Okrucieństwo do kwadratu a może i do sześcianu!!!!!!!
halbina replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
na razie podnosimy i rozsyłamy link! Wpłacamy najpóźniej w środę!