-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
łaciata krówka unikneła śmierci- piekny szcenior szuka domu!śląsk
halbina replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
Trzymamy kciukasy za łaciatka! -
Pan z wyobraźnią... Hura!!!!!!!
-
Prawie jak OWCZAREK BELGIJSKI GROENENDAL! Znalazł dom!
halbina replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Mnie się podoba :multi: :multi: :multi: -
ależ ogonki różnorakie...
-
Zabiedzony dog niemiecki w Radomiu-Dorf pojechal do nowego domu
halbina replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
I co z naszym Dorfikiem?... -
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że jesteś szczęśliwy, Bąbelku! Wspominam CCię bardzo miło, tak fajnie wchodziłeś pod kołderkę i wtulałeś się we mnie... teraz dzielę rogóweczkę z dożycą i Platonem... zajmują znacznie więcej miejsca... i rozpychają się... -
Barry z Lublina, znalazł bezpieczeństwo i wspaniały dom u boku Zosi!
halbina replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Pilnie szukamy domku, choćby tymczasowego! -
Prawie jak OWCZAREK BELGIJSKI GROENENDAL! Znalazł dom!
halbina replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Jestem czarny jak smoła i mam taki błysk w oku... niektórzy mówią, że to fajerwerki intelektu nadają memu spojrzeniu taki blask. Ci, którzy znają się na psach rasowych, doszukują się we mnie krwi szlachetnej - owczarka belgijskiego groenendala. Inni znawcy żartują, że jestem raczej czarnym ''białym owczarek szwajcarskim". Jedno jest pewne: przystojniak ze mnie, w dodatku całkiem młody, bo trzyletni, ale - niestety - nie mam szczęścia... Mieszkam w schronisku od 2005 roku. Na dodatek w miejscu, gdzie rzadko kto zagląda, mam więc niewielkie szanse na adopcje. A przecież mógłbym być doskonałym towarzyszem dla człowieka, mógłbym stać się dla niego dozgonnym przyjacielem, takim gotowym oddać nawet życie w jego obronie. Mogę mieszkać w domu z ogrodem, mogę zamieszkać w mieszkaniu, to dla mnie bez znaczenia. Akceptuję też inne psy, w chwili obecnej dzielę boks z trzema innymi psami. Ważne, by ktoś zechciał dać mi dom, taki na zawsze... Kocham ludzi i marzę o tym, aby i oni mnie pokochali... Pokochasz mnie?... Proszę! -
Ło Bozie! Ale śpioszek...
-
Barry z Lublina, znalazł bezpieczeństwo i wspaniały dom u boku Zosi!
halbina replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
i ponoć jesteśmy Europejczykami... -
przepiekna sunia taki niby collie :) piekne umaszczenie juz w domku
halbina replied to karcia's topic in Już w nowym domu
Hej! Sunieczka prześliczna... i miała szczęście duże, jak widzę. Ale dlaczego brak informacji, jak jej się żyje w nowym domku? -
Nitka ze Starachowic już w nowym kochającym, stałym domku!!
halbina replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Jak znam życie, to jak się zaczną pojawiać chętni, to wszyscy naraz... -
Latek, mix doga!już w nowym, wspanialym domku
halbina replied to _beatka_'s topic in Już w nowym domu
Łateczek chce domeczek! -
Czekamy na konkretne wieści.
-
trzymam i ja!
-
Bu jakiś malutki taki...
-
łaciata krówka unikneła śmierci- piekny szcenior szuka domu!śląsk
halbina replied to Ambra's topic in Już w nowym domu
Komu łaciate szczęścia przypadnie?... Bo taki psiak to przecież pełnia szczęścia dla właściciela... -
Oj wiem, Jolu, wiem... ja tez mam więcej amatorów na wspólne spanko... A najlepiej nie na rogówce, tylko bezpośrednio - na pańci... A co do siusiania... Mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa! Inka - jak już musi - załatwia się przy drzwiach... i na dodatek przy kuwecie... A Platon robił to w kuchni... Teraz on już wytrzymuje dzielnie, ale dziewczynka musi się zgrać z nami i porami spacerków... także podczas ferii... Za to nareszcie jada, jak na doga przystało... no może jak na dożynkę...
-
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/6/e3f7e0e5e66faf7a.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://images21.fotosik.pl/6/997362a1937fc4c8.jpg[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/6/38e6fac01dd8d429.jpg[/IMG][/URL] No to coś przekleję, tak na zwiększenie apetytu... :cool3:
-
Ineczka zadomowiła się już całkowicie, rozpycha się na rogówce i muszę walczyć o kawałek kołderki... Za to rano wreszcie daje się ciut wyspać... Dopiero koło 9.00 zaczynają z Platonem rozrabiać, żeby pańcia wreszcie duszyła rupy... A jak już wychodzimy, to odkrywam, że "dzieciątko" co prawda mnie nie budziło, ale i nie wytrzymało... w przedpokoju tuż przy drzwiach wyjściowych czeka na nas jezioro całe... Dobrze mi tak, doga mi się zachciało, a wstawać nie lubię o świcie...
-
Figa - delikatna, wrażliwa - kochamy się - zostaje
halbina replied to Evas's topic in Już w nowym domu
Ona tak z miłości rozkwitła duchowo, a ciałko niewielkie, ale jego połowę zajmuje serducho! -
Latek, mix doga!już w nowym, wspanialym domku
halbina replied to _beatka_'s topic in Już w nowym domu
Podbijamy!