-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Justyno, ja miałam wpłacić Jaadze za torebkę... niestety coś sobie kliknęłam na tym superaśnym nowym dogo i straciłam wszystkie wiadomości... potrzebuję konto Jaagi jeszcze raz i najlepiej info, ile to miało być kasy... przepraszam! -
a ja dla swojej Inuli robię właśnie prawko, potem kupimy samochodzik i też będziemy jeździć na takie fajne wyprawy! na razie zazdraszczamy! i pozdrawiamy!
-
Murko, dziś przelałam pieniążki, jak dojdą, na pewno potwierdzisz! Asiowy_Kubucie, ludziom trzeba ufać, zwłaszcza takim, którzy na to zaufanie sobie zasłużyli... jak, moim zdaniem, Murka ja np dlatego nie biorę się za finanse czy bazarki, bo nienawidzę rozliczeń i systematyczności w tych kwestiach... ale jeśli się za to już ktoś bierze, to powinien się rozliczać i informować na bieżąco, inaczej powstają nieporozumienia i niedomówienia, jak teraz u Kurusia... I to Murka jednak pisała prawdę, że nie ma wpłat za hotelikowanie, więc tym bardziej nie rozumiem, dlaczego tak się denerwujesz... A już uwagi o rozliczaniu są nie na miejscu! Naprawdę każdy może spróbować poprowadzić hotelik i do tego pomóc potrzebującym psom... ja bym się nie zdecydowała na pewno...
-
i słusznie, bo skleroza...
-
pozdrawiamy tą zimową nocką!
-
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
halbina replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
Jestem w niej zakochana... ale na razie nie ma szans... wojuję z grzybicą... -
Szczenięta zawrócone z drogi z deszczu pod rynnę - W DOMACH
halbina replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
znowu śliczne maleństwa, reklamuję! -
a jakieś foty będą?
-
melduję, że się pozachwycałam na białasem na białym tle...
-
[quote name='Gosiara']A wygłada jak Behemot:)[/QUOTE] Behemocik = Benek: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2my8MHzfTI/AAAAAAAADMo/D3wLyuYhGCU/s512/P1100139.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2mxfxZyzFI/AAAAAAAADMM/4ZInpijTUaQ/s512/nauka_benka.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2mxCnMmqPI/AAAAAAAADLI/PCLIkX2eON8/s720/P1100273.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2mxNPH89XI/AAAAAAAADLQ/-EN0TjSbR90/s720/P1100265.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2mxW_KG9fI/AAAAAAAADLs/fMP7oiCCnjM/s720/P1100129.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2mxcR85fJI/AAAAAAAADLw/hywtE_ccK9Q/s720/P1100128.JPG[/IMG] wygląda teraz tak... w swoim domku!
-
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
halbina replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
ano szaleje to dogo niemożebnie... -
3 szczeniątka, tata pekińczyk - wszystkie w domach!!!
halbina replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
reklamuję maluszka -
Lolkiem wszyscy się zachwycają, już ze dwie osoby były nim zainteresowane, czy już szuka domku?
-
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
znów ktoś zainteresowany... podałam namiar na Jaagę... -
Gliwice Rottwailerka w schronisku niknie w oczach..:((
halbina replied to Żaba13's topic in Już w nowym domu
zaznaczam wątek...