Jump to content
Dogomania

halbina

Members
  • Posts

    19838
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halbina

  1. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SgxKhx9kI/AAAAAAAACy0/9ruPCIlcW4g/s640/P1300209.JPG[/IMG] podpisujemy umowę adopcyjną... i po podpisaniu: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2Sg2Cd_lBI/AAAAAAAACzA/BQ8SeQDJ27I/s640/P1300212.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2Sg5IT2HsI/AAAAAAAACzE/M43cZ9NWOPQ/s640/P1300214.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2Sg8BJxd-I/AAAAAAAACzI/0mnwFzAThSo/s640/P1300215.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2Sg_OaErnI/AAAAAAAACzM/WzZQ21ph0e4/s640/P1300216.JPG[/IMG] TU JEST MÓJ DOM, TU JEST MOJE MIEJSCE! DZIĘKUJĘ! [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/hug.gif[/IMG]
  2. a po dwóch kawkach, przytulankach, zabawach w zjadanie cioć i drzemce no i bardzo miłej rozmowie ruszyłyśmy z Sabą do jej nowego domku w Zabrzu: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SggXQO1II/AAAAAAAACyc/-9l0MqwPgOk/s640/P1300203.JPG[/IMG] a w nowym domku: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2Sgl9rXjZI/AAAAAAAACyk/rXUdpI87Cak/s512/P1300205.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2Sgo_oCRsI/AAAAAAAACyo/xrvx_GLgZdg/s640/P1300206.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SgrCt-BuI/AAAAAAAACys/WojY5dCljr4/s640/P1300207.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SguVFF9JI/AAAAAAAACyw/PbRpIzLJI3k/s512/P1300208.JPG[/IMG] fajni państwo i tyle ciekawych rzeczy... trzeba się poprzytulać i pozwiedzać!
  3. i wkońcu znalazł miejsce na krótką drzemkę... [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SgJ1HED0I/AAAAAAAACx4/x-pzrzPA7IA/s576/P1300195.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SgMrEEIPI/AAAAAAAACx8/2fZI-3EBxUs/s512/P1300196.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SgPON5aFI/AAAAAAAACyE/67_v2VQ0yO4/s512/P1300197.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SgSNpDHeI/AAAAAAAACyI/OBuxEzbLxDU/s512/P1300198.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SgVc8GgsI/AAAAAAAACyM/Sk2QqcyHX80/s640/P1300199.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SgYEzJNTI/AAAAAAAACyQ/MkxnLrUSJAw/s640/P1300200.JPG[/IMG]
  4. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2Sf2GqIf7I/AAAAAAAACxY/nod3LLmcjOM/s512/P1300188.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2Sf5JI8-nI/AAAAAAAACxc/QeHZDjhUBZA/s512/P1300189.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2Sf707aQKI/AAAAAAAACxg/mzvZvmHrC9U/s640/P1300190.JPG[/IMG] dobra, poddaję się... [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2Sf-qLxUXI/AAAAAAAACxk/QMD-T7_5mcI/s640/P1300191.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SgBR9NQ6I/AAAAAAAACxo/51WH8WNf510/s640/P1300192.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SgER52GLI/AAAAAAAACxw/3oPtgnns48c/s640/P1300193.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SgG-EvFPI/AAAAAAAACx0/y8vrxPbUIs0/s640/P1300194.JPG[/IMG]
  5. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2Sfl7IttoI/AAAAAAAACw8/QjbkZdAkEWA/s640/P1300181.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2Sfon9Pp-I/AAAAAAAACxA/pL3SJ2g40u8/s640/P1300182.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SfqUG_bXI/AAAAAAAACxE/T3nOw0q-fZU/s512/P1300183.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SfskPo1xI/AAAAAAAACxI/G3EMQeQ1TeU/s640/P1300184.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2Sfuqa9izI/AAAAAAAACxM/U16N9q7OVO8/s640/P1300185.JPG[/IMG] a ta Ciocia ciągle błyska i błyska... [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/duh.gif[/IMG]
  6. nieszczęśliwy Piruś... [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SfTRa6O7I/AAAAAAAACwc/sYZkxky4Q04/s512/P1300173.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SfVBYxofI/AAAAAAAACwg/vBj65yN6JFs/s512/P1300174.JPG[/IMG] Ciociu, Ciociu, gdzie jest miejsce dla Pirusia?... [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SfXmvD2jI/AAAAAAAACwk/bdy4Xoi-sm8/s512/P1300175.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SfcBXj_AI/AAAAAAAACws/vDF697fIesc/s512/P1300177.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SffB5ur3I/AAAAAAAACww/jwrfTWo4JEA/s512/P1300178.JPG[/IMG] O! znalazłem poduszeczkę! [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2Sfg2u0OlI/AAAAAAAACw0/v9okNxwzBSQ/s800/P1300179.JPG[/IMG] ojej, ta poduszeczka ma zęby! [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SfjPgNnkI/AAAAAAAACw4/X3EcGMblYYo/s640/P1300180.JPG[/IMG]
  7. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SeLQfNQeI/AAAAAAAACug/uGt-zseo1w8/s640/P1300145.JPG[/IMG] nie ma na czym pupy posadzić u tej Cioteczki... kanapa zajęta... to sobie klapnę na swojej pańci... [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/hyper.gif[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SeuwZiRBI/AAAAAAAACvg/Pz6zY7isB9c/s640/P1300159.JPG[/IMG] ale gdzie się mam położyć?... [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/scratchchin.gif[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SfBKILKjI/AAAAAAAACv8/n6Aej0iFoa4/s800/P1300166.JPG[/IMG] kanapa zajęta... to może: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SfDZnLGsI/AAAAAAAACwA/YWbQe0Fz5uc/s512/P1300167.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SfF5QRBtI/AAAAAAAACwE/3OoEChVuk1M/s512/P1300168.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SfIcSzdgI/AAAAAAAACwI/WpAoxWyrQbI/s512/P1300169.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SfMEvChmI/AAAAAAAACwM/xdyQsA1Ovkk/s640/P1300170.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SfOQUznlI/AAAAAAAACwQ/ejg-F4ZS59A/s640/P1300171.JPG[/IMG]
  8. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SdQdBEWRI/AAAAAAAACtE/zR_Ttt7gt_Q/s640/P1300114.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SdUJIP-hI/AAAAAAAACtI/UNHVmL_EoV4/s640/P1300115.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SdYMFW9SI/AAAAAAAACtM/T4p8aJoznis/s640/P1300116.JPG[/IMG] strasznie ciasno, ale dała radę... uuuuuuuff... [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/shhh.gif[/IMG] i przyszli goście: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SdagvPshI/AAAAAAAACtQ/563zWexI_4I/s640/P1300118.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SdnNi_NKI/AAAAAAAACtk/L2edxh6x1vA/s512/P1300124.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SdsfhBGxI/AAAAAAAACtw/zdBLbtB2pUM/s640/P1300128.JPG[/IMG] żeby tylko nie chciał kawałka kanapy, nooo... [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2Sd5RoTbeI/AAAAAAAACuE/Aw7zY5dopRM/s640/P1300136.JPG[/IMG] uciekaj, kanapa i pańcie moje! [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2Sd-U4haUI/AAAAAAAACuM/PacCRrzyoSc/s640/P1300138.JPG[/IMG] no wiecie! [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/muttering.gif[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SeBHu1aoI/AAAAAAAACuQ/Wf5EiSuyPvQ/s640/P1300141.JPG[/IMG] muszę sie zwinąć, to będę bezpieczna...
  9. a tu... psy zabójcy - cane corso w akcji... [IMG]http://images38.fotosik.pl/250/74cd1dc35dce51c5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/141/fd18b56432b81051med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/109/4808ab197663b2e0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/253/7309e7aea91fbb9emed.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2ScUmZg25I/AAAAAAAACro/1YGjgkIiYtY/s640/P1300089.JPG[/IMG] kocha też ciepełko piecyka... wybrała takie miejsce: gorące i bezpieczne, no i pełne ciepłych emocji tymczasowej opiekunki... [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2ScwOdBt-I/AAAAAAAACsM/3n3E769bwdM/s512/P1300101.JPG[/IMG] jedzonko Saby... [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/lookaround.gif[/IMG] w worku! [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/laughing.gif[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2Sc6BXaKMI/AAAAAAAACsg/6hVM5rU-o2g/s800/P1300105.JPG[/IMG] Saba kanapowiec [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2Sc8k6H1dI/AAAAAAAACsk/r65c6S64Kc8/s800/P1300106.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2Sc_LeoXNI/AAAAAAAACso/UpIfRPdPohs/s640/P1300107.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SdE5Le0pI/AAAAAAAACs0/1c3Zwu0jGm8/s640/P1300110.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SdIKM_R3I/AAAAAAAACs4/B1xf4F4AHwg/s512/P1300111.JPG[/IMG]
  11. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SbJfdBqEI/AAAAAAAACpw/vNOCzlK7zWE/s640/P1300058.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SbMEk_wGI/AAAAAAAACp0/i7xsVhOEGls/s512/P1300059.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SbqJPH_HI/AAAAAAAACqo/D9buT4Sq8fQ/s512/P1300070.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2Sbsy6CnrI/AAAAAAAACqs/685PL6uYNWk/s640/P1300071.JPG[/IMG] za to bardzo kocha przytulanki... i ludzi... [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/thumbsup.gif[/IMG]
  12. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SaXm8XoMI/AAAAAAAACog/7KjA2ax0zQU/s640/P1300037.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SabUUZQ-I/AAAAAAAACoo/ctvt3aDsKCY/s512/P1300039.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SajW5E5NI/AAAAAAAACo0/dwEI1xyScBQ/s512/P1300042.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SalKIzedI/AAAAAAAACo8/jm4f_dygfS4/s512/P1300043.JPG[/IMG] Saba nie lubi focenia, jest bardzo nieśmiała i skromna...[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/melodramatic.gif[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SanVh0ASI/AAAAAAAACpA/cB94ivttftc/s512/P1300044.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SapT-SAkI/AAAAAAAACpE/4PVldeT51E8/s640/P1300045.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SauK1-1FI/AAAAAAAACpM/zKcBA3A7abU/s512/P1300047.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SawQMrfGI/AAAAAAAACpQ/TfBP2U7Op7g/s800/P1300048.JPG[/IMG] i tak kombinuje: gdzie by tutaj się schować...
  13. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SaXm8XoMI/AAAAAAAACog/7KjA2ax0zQU/s640/P1300037.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SabUUZQ-I/AAAAAAAACoo/ctvt3aDsKCY/s512/P1300039.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SajW5E5NI/AAAAAAAACo0/dwEI1xyScBQ/s512/P1300042.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SalKIzedI/AAAAAAAACo8/jm4f_dygfS4/s512/P1300043.JPG[/IMG] Saba nie lubi focenia, jest bardzo nieśmiała i skromna...[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/melodramatic.gif[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SanVh0ASI/AAAAAAAACpA/cB94ivttftc/s512/P1300044.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SapT-SAkI/AAAAAAAACpE/4PVldeT51E8/s640/P1300045.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SauK1-1FI/AAAAAAAACpM/zKcBA3A7abU/s512/P1300047.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SawQMrfGI/AAAAAAAACpQ/TfBP2U7Op7g/s800/P1300048.JPG[/IMG] i tak kombinuje: gdzie by tutaj się schować...
  14. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SZLl3RXfI/AAAAAAAACmY/XnfzbB_wiLA/s640/P1300003.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SZOkx4H9I/AAAAAAAACmw/MBm8u2yXRnY/s512/P1300004.JPG[/IMG] mnie też tak robiły, słowo daję! oba! [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/zaskoczenie/dizzy.gif[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SZrOVkaDI/AAAAAAAACnU/uJQQYMjcgR8/s640/P1300018.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SZuN9ALgI/AAAAAAAACnY/AtinXF1e80I/s640/P1300019.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SZ7-wZPxI/AAAAAAAACns/UDjvackLWv8/s512/P1300023.JPG[/IMG] spacerkujemy i pozujemy... [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SaNsIoSbI/AAAAAAAACoM/XmqJF5BW3hA/s512/P1300030.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SaPf6WxSI/AAAAAAAACoQ/PCkWWy9Ijcg/s640/P1300031.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SaR8Z9n6I/AAAAAAAACoU/SFjTk5aRj2U/s640/P1300034.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S2SaUUaHqRI/AAAAAAAACoY/lLQrnikONv8/s576/P1300035.JPG[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/applause.gif[/IMG]
  15. szukałam... i znalazłąm, więc chciałam sie z Wami podzilić, bo jesteście mi bliscy... a dziś... miałam wycieczkę... do Łodzi, pojechałyśmy po arlekinkę Sabę, którą zaproponowałam do adopcji mojej koleżance i zauroczyła państwa... oto fotorelacja: [IMG]http://images36.fotosik.pl/141/eeb2d17a6bf1dc60med.jpg[/IMG] Gumisie czyli psy-mordercy[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/lol6.gif[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/254/cc2fbdcea57f1c65med.jpg[/IMG] Gumisie cd [IMG]http://images41.fotosik.pl/250/0de9e6fb3d500314med.jpg[/IMG] I Gumiś [IMG]http://images41.fotosik.pl/250/4f3e06655267ededmed.jpg[/IMG] a tak poważnie dawno nie widziałam tak świetnie zsocjalizowanych psów[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/thumbsup.gif[/IMG] i nasza bohaterka [IMG]http://images47.fotosik.pl/254/4aac8e73f749aacfmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/249/7c9c79a619ad0acfmed.jpg[/IMG] i Saba w nowym domu [IMG]http://images40.fotosik.pl/250/dc4fe49850c00fcfmed.jpg[/IMG]
  16. będę reklamować maluchy...
  17. [URL]http://www.youtube.com/watch?v=gUtCnARxWxQ[/URL] szukałam tej muzyki dwa lata... a to Mozart...
  18. a mnie się jeździ - jak na razie - przyjemnie... 15-20 km na godzinę, czyli bezpiecznie... nikt mnie nei pogania, mam czas sie rozejrzeć i zorientować, co należy zrobić... hi hi chociaż raz pan instruktor powiedział: "teraz trochę zwolnimy, bo tu jest ograniczenie do 40-tu." Ja na to: "Ale ja cały czas jadę tak między 20-35, więc ok. Patrzę na wskaźnik" Instruktor: "To na co pani patrzy, to kontrolka obrotów silnika... prędkościomierz jest po drugiewj stronie..."
  19. mam nadzieję, że szczeniaczek nauczył się pływać?... nas nie zalewa ani morze, ani rzeka... Bytomka to ściek... ale zalewa nas woda z rur pękających pod moim oknem... zalewa nam ulice i piwnicę, średnio co trzy miesiące, właśnie sie tworzy lodowisko... a mnie zalewa krew... na to wszystko, na dogo też...
  20. a urósł, moje maleństwa też tak mają, mają być mikro, a potem... ale jak są kochane, to są bezpieczne nawet jak urosną!
  21. a urósł, moje maleństwa też tak mają, mają być mikro, a potem... ale jak są kochane, to są bezpieczne nawet jak urosną!
  22. jest na czym oko zawiesić!
  23. wrzuciłam jej banerek na Molosy (dogi w potrzebie)
×
×
  • Create New...