[quote name='natalijo']Jej, jakie cudne zdjęcia!
A na pierwszym i trzecim jaki husky jest zadowolony, że Demi się przytula - domniemywam, że to mężczyzna ;)Jutro spróbuję zrobić po Twojemu - czyli klikasz prawym przyciskiem na zdjęcie, kopiujesz i wklejasz tutaj?
Super sprawa, a ja się tak męczyłam ze ściąganiem zdjeć Lilutosi i wgrywaniem ich na mój serwer ;)[/QUOTE] dokładnie *(anglicyzm :P) otwieram album, klikam na zdjęcie, prawy klawisz, kopiuj, wątek, wpisuję cokolwiek, klikam, prawy klawisz, wklej...