-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
śliczne foty... a tu ważne info od MF: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/32488-Czterej-pancerni-Platon-Inka-Byron-Junior-i-Halbinka-o-ogromnym-sercu?p=14077956&viewfull=1#post14077956[/URL]
-
[CENTER][CENTER][B][COLOR=navy][FONT=Arial]Rozporządzenie [/FONT][/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=navy][FONT=Arial]MINISTRA FINANSÓW[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=navy][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][COLOR=navy][FONT=Arial]z dnia xx 2010 r.[/FONT][/COLOR][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=navy][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=navy][FONT=Arial]w sprawie określenia nowych tytułów podatkowych podatku dochodowego od osób fizycznych[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER] [B][COLOR=navy][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][/B] [CENTER][CENTER][COLOR=navy][FONT=Arial](Dz.U. z dnia xx października 2010 r.)[/FONT][/COLOR][/CENTER][/CENTER] [COLOR=navy][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR] [B][COLOR=navy][FONT=Arial]Na podstawie art. 10 ust. 1 oraz art. 27 ust. 1 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych [/FONT][/COLOR][/B][COLOR=navy][FONT=Arial](Dz. U. z 1993 r. Nr 90, poz. 416 i Nr 134, poz. 646, z 1994 r. Nr 43, poz. 163, Nr 90, poz. 419, Nr 113, poz. 547, Nr 123, poz. 602 i Nr 126, poz. 626, z 1995 r. Nr 5, poz. 25 i Nr 133, poz. 654 oraz z 1996 r. Nr 25, poz. 113, Nr 87, poz. 395, Nr 137, poz. 638 i Nr 147, poz. 686) [/FONT][/COLOR] [COLOR=navy][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR] [B][COLOR=navy][FONT=Arial]zarządza się, co następuje:[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy][FONT=Arial] § 1. W związku z koniecznością zwiększenia dochodów budżetu ustanawia się nowe źródła przychodów podlegające opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób fizycznych o:[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy][FONT=Arial]1) Panny cnotliwe - podatek od luksusu 10 %[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy][FONT=Arial]2) Panny niecnotliwe - podatek od użyteczności publicznej 10 %[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy][FONT=Arial]3) Stare panny - podatek od nieużyteczności publicznej 20 %[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy][FONT=Arial]4) Prostytutki - podatek dochodowy 15 %[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy][FONT=Arial]5) Mężatki - podatek obrotowy 8 %[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy][FONT=Arial]6) Cichodajki - podatek od ruchomości 18 %[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy][FONT=Arial]7) Żonaci z wdową posiadającą dzieci - podatek spadkowy 12 %[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy][FONT=Arial]8) Kobiety w okresie - podatek VAT [/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy][FONT=Arial] a) 7 dni 22 %[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy][FONT=Arial] b) 9 dni 40 %[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy][FONT=Arial] c) 22 dni 100 %[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy][FONT=Arial]10) Stare babcie - podatek od nieruchomości 10 % podstawy emerytury[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy][FONT=Arial]11) Nosiciele wirusa HIV - podatek od darowizn 25 %[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy][FONT=Arial]12) Panny w mini - podatek od widowisk 80 %[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy][FONT=Arial]13) Spółkujący w krzakach - podatek leśny i gruntowy 45 %[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy][FONT=Arial]14) Spółkujący w samochodzie - podatek drogowy 25 %[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy][FONT=Arial]15) Teściowe - podatek od nakładów zbędnych 50 %[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy][FONT=Arial]16) Kobiety w ciąży - podatek od wartości dodanej 80 %[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy][FONT=Arial]17) Małżeństwa - podatek za użytkowanie wieczyste 450 %[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy][FONT=Arial] § 2. W związku z koniecznością natychmiastowego i właściwego wprowadzenia w życie powyższych przepisów karze podlegają:[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy][FONT=Arial]1) Wdowcy - za zniszczenie mienia społecznego 60 %[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy][FONT=Arial]2) Bezdzietne mężatki - za sabotaż 75 %[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy][FONT=Arial]3) Panny z dzieckiem - za prowadzenie działalności bez wpisu do rejestru 100 %[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy][FONT=Arial]4) Kawalerowie - za kłusownictwo 75 %[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy][FONT=Arial]5) Rozwodnicy i rozwódki - za dezercję 35 %[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy][FONT=Arial]6) Panny mówiące, że to pierwszy raz - za składanie fałszywych zeznań 40 %[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy][FONT=Arial]7) Cnotliwe kobiety pow.18-go roku życia - za nieterminowe świadczenia 30 %[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy][FONT=Arial] § 3. Zarządzenie wychodzi w życie z dniem ogłoszenia i ma zastosowanie do przychodów osiąganych od 01.01.2002 r.[/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=navy][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][/B] [FONT=Arial] [/FONT]
-
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki! -
super! świetnie wyszkolony!
-
Koń do adopcji!To nie żart!NIEAKTUALNE KOŃ W NOWYM DS!
halbina replied to Gosiara's topic in Już w nowym domu
a Greven by nie pomogła? ale ona spod Szczecina... -
to niestety nieuchronne, Kasiu...
-
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
u Ciebie poczuł sie bezpieczny, trudno mu się dziwić, że nie chce opuszczać tej przystani... -
Aspen w Bielsku-Białej – po roku szukania domu, zostaje u znalazcy...
halbina replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
powzdycham z zachwytu... a ja sobie choruję... -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
ja zobaczę, ale nie bardzo pomogam... -
i ja zaciskam kciuki!
-
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
halbina replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki za domek i Cynię! Bądź szczęśliwa, maleńka! I grzeczna też! -
Cztery maleńki szczeniaki bezpieczne w dt.POTRZEBNA POMOC W OGŁASZANIU!
halbina replied to Ania W's topic in Już w nowym domu
fajniutkie, rozumiem, że sytuacja już opanowana? -
Poproś DG32 o wizytę...
-
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewelinka_m']Halbinko czy to o ten bazarek chodzi? [url]http://www.dogomania.pl/threads/175982-PiAE-kne-markowe-TOREBKI-A-wieczniki-KSIAE-A-KI-NA-SPA-ATE-OPERACJI-STARUSZKA[/url][/QUOTE] tak, bardzo dziękuję! -
ja to widzę tak: skoro dt podjął taką (co nawet mogę zrozumieć) a nie inną decyzję, to powinien wziąć na siebie wszystkie konsekwencje... przede wszystkim finansowe dot. wykarmienia i zabezpieczenia opieki weterynaryjnej dla matki i szczeniąt, także szczepień 6-7 szczeniąt... czyli zmienić tytuł na "Miszka - collie i jej 7 dzieci ma zapewniony dom i byt"... może to najprostszy sposób na pogodzenie przeciwników na tym wątku PwP ja w każdym razie nie miałabym odwagi prosić o pieniądze na cokolwiek w tej sytuacji, kiedy trzeba utrzymać już osiem psów, a inne umierają z głodu, zamarzają lub wegetują w schroniskach w beznadziei... a osoby chętne na wsparcie psów w potrzebie polecam wątek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178173-Lawina-szczeniAE-t-23-psy-w-mieszkaniu-PomA-A-cie[/URL] tam pani dojrzała już chyba do tego, by jej pomóc...
-
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
no właśnie... superaśne jest dogo, torebka chyba miała wywoławczą 20zł no i koszty przesyłki... podaj mi dane do przelewu...