Jump to content
Dogomania

mimiś

Members
  • Posts

    4849
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by mimiś

  1. 100% " pure" radości! ależ fajna sunia!!:loveu:
  2. bez tego chyba trudno bedzie o adopcję... a wielkość?:razz:
  3. to gdzie moze być??:crazyeye:
  4. cudo. najlepiej zeby psiaczek miał opis: wielkość, charakter , stosunek do innych zwierzat[koty!!] wtedy łatwiej o decyzje
  5. są, ale co tu pisać...tyle tych biedaków
  6. [quote name='liryka']1. jest dla kielc 1 miejsce w wieliczce (15zl/doba), dajcie znac, czy reflektujecie. 2. jaki jest status berci?? jesli nie jedzie do jedrzejowa, czy macie mozliwosc sprawdzenia dziewczynki na kota na miejscu? to dosyc pilne w kwestii adopcji.[/quote] podnoszę , bo domek moze lepszy od hoteliku?
  7. [quote name='liryka']czy Berosława jest przetestowana na kota w mieszkaniu??[/quote] - czy to propozycja domku??-dziewczyny,która moze odpowiedzierć?
  8. a dzieciolubny psiaczek dalej bez domku?
  9. "Maleńki tak bardzo chcę żebyś był szczęśliwy."- Oj będzie, będzie- to najlepsze co mogło go spotkać-[chociaz nie można wykluczyć , ze znajdzie się domek przyjazny egzotycznym gatunkom:evil_lol: ] ale póki co...Wiosenko , wspaniali z was ludzie:loveu: o reszcie kasy oczywiście zadecydujcie-ja tam jeszce wpłace swój grudniowy grosz-niech pomoze innej bidzie
  10. Nutka jest przepiekna - powimma szybko znależć domek
  11. mój staruszek jest u mnie 2 lata-pierwsze 2 miesiace posikiwał - a teraz -barrrdzo sporadycznie-jak mocno zasnie to siuśnie w koszyk:evil_lol: - ale to juz z racji wieku, natomiast zazwyczaj wytrzymuje pieknie.trzeba troche czasu i poczucia bezpieczeństwa zeby pies sie przestawił
  12. [quote name='haja']... skoro ten bidulek nadal siedzi w schronie to mogę go wziąć do siebie na tymczas, zeby juz nie marzł, mieszkam we Wrocławiu, w ten piątek znajoma jedzie z Leszna przez Wrocław jezeli jest możliwość podrzucić jej pieska do Leszna to sprawa jest załatwiona i piesio bedzie bezpieczny...[/quote] halo!-jest oferta tymczasu-odpowiedzcie dziewczynie - z postów wynika ze szuka jamnika[nawet nie czuję że rymuję:roll:]
  13. [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/klatsch.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/klatsch.gif[/IMG]Joanno -jak zawsze: chapeau bas!
  14. piekne są ...ja kocham hienole
  15. bedzie piekny! no i [B]lubi dzieci![/B]
  16. Homer prosi o domek- a na razie o grosik na hotel!!pomózmy temu biedakowi:-(
  17. chyba przydałyby sie zdjecia maluszków
  18. pożebrzemy trochę: Pani, Pani, wpłac kochana grosik na Homerka a spotka Cię szczęscie niespodziane- brunet wieczorową porą ...:evil_lol:
  19. toz to sliczny "prawiejamnik".nieduzy psiaczek nakolankowy- tylko gdzie te kolanka?
  20. potrzebna pomoc na hotelik, -dobre ciotki, wpłaćcie grosik[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/Hail.gif[/IMG]
  21. cudowna ,łagodna, czeka na dom!!
×
×
  • Create New...