bez aktualnych zdjec i okreslenia płci bedzie trudno. dobze jak psy mają nadane imiona, jest opisany troszkę charakter psiaka,-wtedy bardziej...osobiście traktujemy taką wesołą , kluchowatą Misię, która jest pierwsza przy misce a koniuszek ogonka ma czarny- niż anonimowe w gruncie rzeczy szczenie. sorki , łatwo sie mądrzyc:cool3:, ale moze uda sie trochę zindywidualizować szczenieta.no i ogłoszenia w necie, alegro itd