Jump to content
Dogomania

mimiś

Members
  • Posts

    4849
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by mimiś

  1. miałam maila,że u Figi wszystko w porzadku, ale prrrrosze o zdjęcia[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/Hail.gif[/IMG]
  2. Szpileczka szuka Pana który nie zamknie jej w piwnicy!
  3. przeczytajcie, proszę "między słowami"
  4. Zuzanka- ślicznotka niskopienna szuka!
  5. z uporem maniaka...podnoszę watek-zobaczcie te oczy za kratami:shake:
  6. przeczytajcie watek- jakoś mi to wygląda...niefajnie:shake:
  7. oż kurcze, czuje bez radykalnych srodków sie nie obędzie-szkoda
  8. dobra dobra, przeca wiem że na plecach tych burków nie targasz;) -a czemu moja odpowiedz jest wczesniej niz twój post?:cool3:
  9. ten watek musza zobaczyc wszyscy!!
  10. osho..[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/kuss.gif[/IMG] [za wszystko co robisz] zawsze to lepsze niż krezel ale ..jednakowoż...dalej schron-moze ktos dojrzy jakie sa piekne
  11. Figula co u Ciebie? nie dzwoni ...nie pisze...chyba mnie juz zapomniała...:-(
  12. cudo zielonookie! piękny maluszek
  13. nie płacz nie płacz , Ciapolek ma dom, a Tobie coś się trafi na pocieszenie-to masz jak w banku[wiem co mówię , mam 2 synów i co jakiś czas którys przynosi zwierza:cool3:
  14. biedna sunia, bardzo potrzebuje domku po tym co przeszła...
  15. o Boze , wysyp Hienoli! skąd tego tyle sie bierze! W Krężlu czekają DWA takie same:shake: Placek jest przesliczny!
  16. Basiu, nawet jesli odejdzie-to zaopiekowany, głaskany-to bardzo dużo robisz wszystko co mozna-niestety czasem wiecej nie mozna...
  17. [quote name='Isabel']Właśnie chciałam zapytać o Kiwi, bo też pomyślałam, że jak jest tak rozkoszna jak Figunia, to może ktoś by się skusił zabrać ją przynajmniej na DT. A tu okazuje sie, ża zamiast Kiwi są Jacek i Placek:crazyeye: Ale to nie zmienia faktu, że mogą być równie kochani jak ich siostra:loveu:[/quote] nazwa nietrafiona:oops:, bo na dogo sa juz dwaj młodzieńcy o tych imionach-do tego jeden wypisz wymaluj jak Figa. moze wiec Bolek i Lolek a tytułu nie moge zmienić, cos sie zacieło!
  18. śliczny radosny szczenior - i malutka! wszedzie sie zmieści!
  19. już dawno nie było wiadomości od Reksia...-chyba wszystko w porzadku?
  20. nareszcie jakas dobra wiadomość w tym dziale.. Filipku, powodzenia!
  21. Figula , podaje adres watku TYCH CO ZOSTAŁY w krezlu:shake:. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/krezel-galeria-psow-18-10-08-a-122961/[/url] w poście nr 5 są zdjecia braciszków Figuni - moze zdarzy sie cud i ktos ze znajomych, zauroczony Figą ,zechce zaadoptować Jacka [ten niesmiały]albo Placka. [bo że zaden z nich nie jest suczką KIwi to chyba jasne:oops::evil_lol: -jako sekserka nie zarobiłabym ani centa!]]
  22. Nieoceniona Isadora robi allegro dla hienek z krezla- czyje dane [jakiej org. mozna podac jako kontakt? kto tam jeszcze bywa? nazwałam bliżniaki Jacek i Placek[mało oryginalne skojarzenie]ale łatwiej je identyfikowac .
  23. biedna sunia, moze po sterylce jej szanse wzrosną
  24. [quote name='Isadora7']Skoro napiszesz tekst to nie ma sprawy, ja momentami nie mam pomysłów już. A mam teraz długi weekend wreszcie podorabiam aukcji. No to dziergaj jak najszybciej, podeśłij mi tekst, zdjęcia i dane kontaktowe. Tylko błagam nie na pw a na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Wy[B]klik[/B]am im aukcję. ostatnio znowu wyczyściłam parę ważnych info, bo musiałam skrzynkę czyścić.[/quote] tekst udziergam, ale dane to chyba fundacji- bo psy siedza w Krężlu nadal:shake: ja wyadoptowałam siostrę , ale w obecnej syt.[choroba w domu]nie moge dac DT zadnemu biedakowi. ale te są w pilnej potrzebie bo to SZCZENIAKI - ok.6-7 m-c- ale duze i wyglądaja na dorosłóe
×
×
  • Create New...