[quote name='Isabel']Właśnie chciałam zapytać o Kiwi, bo też pomyślałam, że jak jest tak rozkoszna jak Figunia, to może ktoś by się skusił zabrać ją przynajmniej na DT. A tu okazuje sie, ża zamiast Kiwi są Jacek i Placek:crazyeye: Ale to nie zmienia faktu, że mogą być równie kochani jak ich siostra:loveu:[/quote]
nazwa nietrafiona:oops:, bo na dogo sa juz dwaj młodzieńcy o tych imionach-do tego jeden wypisz wymaluj jak Figa. moze wiec Bolek i Lolek
a tytułu nie moge zmienić, cos sie zacieło!