[quote name='zebrazebra']O sterylizacji 10 letniej suni nie wypowiem się, bo po prostu nie mam o tym zielonego pojęcia. Niech znawcy tematu dadzą głos ;)
Przy okazji lojalnie uprzedzam - pani Eugenia ma 74 lata, jeśli uważacie, że to za duże ryzyko ( choroba/ śmierć) - mówcie śmiało. Jeśli jest szansa na DS u osoby młodszej i bliżej, to wiadomo, jaka powinna być decyzja. Priorytetem jest dobro psa.[/quote]
sunia ma podobno 10 lat - ryzyko podejmują obie strony ;) a 74 lata to nie tak strasznie-tyle ma moja mama, i nie zamierza umierać
gdyby co, mieszkam pod Pruszkowem-w nagłej potrzebie mogę pomóc[jesli chcecie podam telefon na pv] przez 14 lat miałam podobną sunię ,znalezioną, -to była prawdziwa miłość