Jump to content
Dogomania

mimiś

Members
  • Posts

    4849
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by mimiś

  1. zobaczcie tego malca! -tylko troche miejsca na poduszce..
  2. następne nieszczeście- a jaki to region?
  3. to nie już nie dramat-to kino rodzinne z hepiendem:evil_lol:
  4. zaznaczyłam sobie wątek, taka malizna powinna znależc domek
  5. śliczny i malutki, więcej zdjęć prosimy- [jeśli to mozliwe]
  6. jaka dobra nowina!! oby domek pokochał bidulkę
  7. ewa gonzales wylicytowała płytkę na bazarku- wpłynie od niej 20zł na Dramcia:loveu: ten pies ma cos w sobie, że porusza serca tylu dogomaniaczek
  8. ja też zrobiłam przelew za marzec-coby nie zapomnieć:cool3:
  9. a ja dzisiaj zaniosłam Pita- i wpisałam Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt "Ogród Swiętego Franciszka", nr KRS-u 0000257944 [chwalę się, coby przypomnieć cioteczkom o takiej mozliwości pomocy ;)]
  10. psi ideał!:loveu: -piękny i mądry [B]Dif[/B], super, ze dostałaś pracę- "doły" trzeba przeskakiwać!!:evil_lol: Będę upierdliwie drążyc temat płatności DT- może jakieś malutkie deklaracje, dziewczyny? plizzz? - żeby nasz królewic nie został na lodzie?bo jednakowoż jak nie znajdzie od razu DS..
  11. [B]"Mimiś! A dlaczego Ty masz naszego Dramcia w avatarku??" -[/B]to dziadyga Rudi, co z Łodzi pochodzi[B] ,[/B]mój tymczas od 2006roku:evil_lol: [B]-[/B]może to krasnalowaty wuj Dramka?[B]:eviltong: [/B]Dif, oczaruj pracodawcę-powodzenia!
  12. piekny pies wychodzi spod filcu i robali!
  13. napisała Ffrubka:"fajne z nas chłopaki" [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/cool2.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/klatsch.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/klatsch.gif[/IMG]
  14. myslę, ze czas na zrzutę -czyli deklaracje na DT-akurat wyadoptował się był tarnobrzeski Homerek -więc przerzucam te 25zł/m-c na Dramacika.wiecej nie moge bo mam juz kilka zobowiązań
  15. DIF -ty nie rycz, tylko popatrz jak sie wszystko pięknie układa: przed chwilą nie wiadomo było czy pies przezyje, a Ty nie wiedziałas co z nim zrobić.a tu u psiaka polepszenie, tymczas się znalazł, -to się cieszyć trzeba , a doły omijać. :evil_lol:
  16. cudowne zakończenie! Doti, uszczęśliwiłas nie tylko tę jedną -łaciatą psioosobę[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/bussi.gif[/IMG]
  17. przelew poszedł, ale z datą realizacji-09-03-wiec dopiero w pn bedzie na koncie
  18. no i nie podała nr-u konta..:cool3:
  19. moge jedynie zaoferować 100zł ,jeśli to cos pomoże:shake:
  20. Homerku, doczekałes się!:multi::multi:
  21. [quote name='zebrazebra']O sterylizacji 10 letniej suni nie wypowiem się, bo po prostu nie mam o tym zielonego pojęcia. Niech znawcy tematu dadzą głos ;) Przy okazji lojalnie uprzedzam - pani Eugenia ma 74 lata, jeśli uważacie, że to za duże ryzyko ( choroba/ śmierć) - mówcie śmiało. Jeśli jest szansa na DS u osoby młodszej i bliżej, to wiadomo, jaka powinna być decyzja. Priorytetem jest dobro psa.[/quote] sunia ma podobno 10 lat - ryzyko podejmują obie strony ;) a 74 lata to nie tak strasznie-tyle ma moja mama, i nie zamierza umierać gdyby co, mieszkam pod Pruszkowem-w nagłej potrzebie mogę pomóc[jesli chcecie podam telefon na pv] przez 14 lat miałam podobną sunię ,znalezioną, -to była prawdziwa miłość
  22. przeczytałam watek, Aniu-pomysl ile niechcianych szczeniat uratowały te sterylki. warto było!a teraz zdjecia szceniorków, takie z bliży, najsliczniejsze
  23. odpisałam na pytanie z 1 strony-alez jestem roztargniona!:cool3:
  24. Ariel zbystrzony-wcale nie wygląda na takiego dziadka;)
  25. Witaj Cioteczko!to wspaniale ze chcesz dać dom Homerowi. temu biednemu psiakowi nalezy sie trochę szczęścia, po tym co go spotkało
×
×
  • Create New...