Jump to content
Dogomania

mimiś

Members
  • Posts

    4849
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by mimiś

  1. jestem na zaproszenie, na razie moge przesłac 20zł,poproszę nr konta
  2. [SIZE=2]będa 4 wpłaty z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236955-Znowu-książki-Maksio-znajdkowy-zbiera-na-michę!-do-14-12[/URL] na Maksia czy ktos moze mi podac nr konta? a przy okazji podnosze Rudą Wiewiórę;)[/SIZE]
  3. ale jedna została! a pogoda straszna dla takiego malucha..:(
  4. [U]ROZLICZENIE bazarku ksiązkowego [/U] [B]sonek666 : Wiedźma , 19zł + przesyłka 5zł=24zł [B]agnieszek-Irak za 10zł + Waldorff za 8zł=18zł + przesyłka -7zł=25zł Alla Chrzanowska: Kronika Rzymu za 7zł, Poczet cesarzowych za 10zł,Viktoria za 7zł =24zł + przesyłka 8zł =32zł sleepingbyday- Joga za 10zł + przesyłka 5zł=15zł razem: 96zł!! SERDECZNIE DZIĘKUJĘ !!! [/B][/B][SIZE=3]będa 4 wpłaty z tego bazarku, czy ktos moze mi podac nr konta?[żeby nie przelewać 5 razy z konta na konto] -paula,Anna4 ?[/SIZE]
  5. hu hu,ale macie fajnie! a do mojej Anatewki to kazdemu daleko!:(
  6. oz kurcze,a ja pracuję :( a Ty Zojka napisz na wątku Malagoski [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236419-Cudna-czarno-biała-sunia-nareszcie-złapana!bo"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236419-Cudna-czarno-biała-sunia-nareszcie-złapana! [U][COLOR=#000000]bo[/COLOR][/U][/URL]ona tu moze nie zajrzeć i ze spotkania du..eee...nici!
  7. ech, taki niedobry czas na szukanie domku:(
  8. uff,Klusiunia zrobiła KUPĘ!:) -trzeci dzien po sterylce a tu nic! byłam w strachu,więc wyciągnęłam ja na spacer na ten mróz-brrr.Klucha chodzi,zgląda, tu wąchnie,tu przykucnie i tyle,aż tu nagle -jeeeest!! po spacerze dostała michę,potem wrąbała kocie chrupki oraz surową wątróbkę i ułozyła się na [U]swojej[/U] kanapie a mnie z hukiem spadł kamień z serca:mdleje:
  9. zojeczko, malagos szuka posterylkowego;) .Klusia po sterylce wczoraj nic nie chciała jeść, nawet wody napiła sie tylko raz,tylko leżała więc byłam juz zaniepokojona,dzisiaj rano też daję wody-nie, na dwór-nie,-uuu myślę-niedobrze! ale wzięłam sie na sposób i zaczęłam robić zamieszanie tak jak w przypadku spaceru, buty,smycz do reki, Malwina i Fafik oczywiście gotowe do wyjścia -poszczekują .No i Klusia nie wytrzymała,wybiegła za nami, wysikała się ,pochodziła,powąchała i po powrocie napiła sie,zjadła troche kurczaka i zaległa na kanapie.-myslę,ze juz bedzie dobrze.:)
  10. nareszcie! na innych wątkach sie panie za łby biorą,a tu proszę ,imprezki,chrzciny,wyznania miłosne:loveu: az miło poczytać!
  11. oj tam oj tam,malagos-napewno dasz radę ;) -sie nie takie rzeczy na zetpetecie szyło!
  12. ja wczoraj szyłam dla Klusi-wygląda dość szpetnie :) ale funkcję spełnia
  13. a Ciotka Toyotka ma znowu zapchana skrzynkę:eviltong:
  14. śliczny pregusek i te uszy..zdjęcia wspaniałe
  15. Klusia wczoraj wieczorem miała zabieg. biedna jest bardzo, ciągle zagląda pod brzuszek,muszę ja pilnować -dobrze,że dzisiaj nie ide do pracy.Ale była na dworze,wysikała sie ,więc chyba jest ok.Sama wskoczyła na fotel o który od początku walczą z TZ-em [Klusieńko-wygrałaś!] [URL="http://up.programosy.pl/foto/dsc_0580.jpg"][IMG]http://up.programosy.pl/foto/dsc_0580_min.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://up.programosy.pl/foto/dsc_0585.jpg"][IMG]http://up.programosy.pl/foto/dsc_0585_min.jpg[/IMG][/URL] Doktor policzył za zabieg 200zł.Przy okazji obejrzał na moja prośbę zęby, Kluska ma masakryczny kamień na trzonowcach -dlatego tak wali jej z pysia:razz: -ale tu potrzebny jest nastepny zabieg za jakis czas . wstawiłam miniaturki bo nie umiem zmniejszyć zdjęć, po kliknięciu zdjęcie sie powieksza.Na drugim zdjeciu Kluśka jest po spacerze -dlatego bez ubranka,u mnie leży spory snieg na podwórku;)
  16. obejrzałam filmik- to niesamowite jak te psiaki szybko przywiązuja się do człowieka i uznają stado za swoje.
  17. [quote name='toyota']Mamy już zgodę na sterylizację w poście 4951 :multi:: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto/page199[/URL][/QUOTE] dzięki:loveu:, strasznie nie lubię, boję się :oops:,ze cos pójdzie nie tak [tfu tfu] i za kazdym razem jak któregoś psiaka zostawiam na zabieg czuję sie jak zdrajca.ale to niestety konieczne. Klusia szaleje na sniegu, co chwila wchodzi i wychodzi -:cool3: a szczeka drań jak nie dość szybko lecę :evil_lol: ide dziergać fartuszek posterylkowy
  18. hi hi hi:siara: tak to jest,ja przerabiam ten etap z moją Klusią ; 1,biore psa na dt, oddam w dobre ręce 2 oddam tylko w bardzo dobre ręce 3 byle komu nie oddam o nie! 4.a tam,niech zostanie....
  19. Na miche dla Maksia :[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236955-Znowu-ksi%C4%85%C5%BCki-Maksio-znajdkowy-zbiera-na-mich%C4%99%21-do-14-12[/url]
  20. i to jest włąściwe miejsce dla malutkiego pieska :multi:,a nie śnieg pod krzakiem...
  21. zrobiłam ksiązkowy na Maksia-ale coś marnie te książki idą ostatnio:( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236955-Znowu-ksi%C4%85%C5%BCki-Maksio-znajdkowy-zbiera-na-mich%C4%99%21-do-14-12[/url]
  22. Klusia z rana -zaspana [URL="http://up.programosy.pl/foto/dsc_0569_1.jpg"][IMG]http://up.programosy.pl/foto/dsc_0569_1.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...