[quote name='takasobieagatka']Kobiety ja nieobeznana na dogo,po bazarkach nie chodze raczej...powiedzcie mi,czy takie ręcznie robione rzeczy by sie sprzedaly?tzn chodzi mi ,czy ktos tu wystawia w ogóle takie i czy sa chętne do kupienia.Ja nie moge wziąć pieskow na DT bo mąz mnie by wygonil z domu,wiecie....ale chętnie bym pomogla pipi..
chodzi mi o takie robione kartki,np na swięta-> [URL="http://dziuplapagaty.blogspot.com/search/label/Boże Narodzenie-kartki"]KLIK[/URL]
Albo zeszyty na przepisy->[URL="http://dziuplapagaty.blogspot.com/search/label/Boże Narodzenie-kartki"]Klik[/URL]
ijakies notesy np
Warto to wystawic?Jesli tak,to spróbuję zmontowac bazarek.[/QUOTE]
Agata! jakie piękne rzeczy są w Twojej galerii! ja chciałabym baranka Wacława, chociaz do Swiat Wielkanocnych jeszcze duuzo czasu![baranki z makaronu tez mnie powaliły:evil_lol: ] WYSTAWIAJ BAZAREK!!!