Jump to content
Dogomania

mimiś

Members
  • Posts

    4849
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by mimiś

  1. Smoku pokaż zdjątko jakieś,proosimy
  2. malutki bazarek na Maksia: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235967-kup-audiobook-nastolatce-na-Maxa-znajdki-do-26-11?p=19990869#post19990869[/url]
  3. udało sie brzydalkowi:)-ale fajnie widzieć go takim zaopiekowanym
  4. ajjjjjiii! ciiii! ale drań, porwała w kojcu,z nudów czy w domu niszczy?- miałam kiedys suczkę która mimo sterylki dostawała ciąży urojonej-rwała wtedy poduszkę[,[I]moją[/I],z piór od cioci ze wsi] i robiła gniazdo..
  5. z Olą rozmawiałam tylko telefonicznie,w sprawie transportu Misia do lecznicy,ale przykro... Współczuje Jej Mamie bardzo...
  6. beka, moze napisz cos od serca o małym paszczorze na fb-niestety, jak psu bezposrednio nic nie zagraża to odzew mniejszy, tak już jest, każda z nas tez tak reaguje...za dużo tego:(
  7. bazarek na panny: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235631-Samowar-w-kwiaty-na-pr%C4%99gowate-panny-z-Tomaszowa-D%C5%81UG-w-hoteliku%21-do-20-11?p=19965568#post19965568[/url] podrzucajcie prosze :)
  8. [quote name='Liwia_']Na miau napisano, że nie da się udostępnić wydarzenia - trzeba je przedłużyć...[/QUOTE] przedłuzyłam ,sorki, - Liwia zapodaj nA MIAU,bo mały ruch:(
  9. a ja widziałam Znajdki w tiwi! :) w "Psich adopcjach" czy jakoś tak..
  10. ta, dupa blada, teraz trzeba zapraszac znajomych na wydarzenie, bo jak na fejsie bedzie nas tyle co tu to...:( ale dziekuję,zojeczko za wsparcie:buzi:
  11. no i zrobiłam.tadam [URL]http://www.facebook.com/events/113857735443082/[/URL] :eviltong: przede wszystkim rozsyłajcie pliss bo ja na fejsie specjalnie sie nie udzielam...
  12. dzięki zojka,ze chociaz zajrzałas, musze przydusić dziecię ,powinien wiedzieć o co kaman w fb
  13. shanti dopisz moze w tytule piekny kudłaczek czy coś w tym stylu, psiaczek jest sliczny ,
  14. zefirku ,urobiłas męża?-musi dobry z niego człowiek:loveu: -ech, machnęłam się:oops: -pomyliłam wątki
  15. zapisuje sunie.toyota,masz zapchana skrzynkę;)
  16. niesłychane! co ta sliczna mała sunia jeszcze robi w dt!- kto zrobi wydarzenie na fb? pomocy!!
  17. czy sunia jest duża czy tak wyszła?-zdjecie przy człowieku pozwoliłoby okreslić wielkość psa..
  18. kejciu, ja całkiem protiwpołożna podwarszawska strona:( ale może bedzie okazja:beerchug: ,liczę na to!
  19. [COLOR=#000000]a ja z przyjemnością donoszę,że zakończyły sie bazarki dla Frani .[/COLOR] [SIZE=3][COLOR=#000000][COLOR=#000000]Serdecznie dziekuje wszystkim licytującym i podnoszącym[/COLOR][/COLOR][/SIZE]:buzi: [COLOR=#000000][COLOR=#000000]Pomogli Frani: [/COLOR][/COLOR][B]Magdalena600- Encyklopedia Gutenberga za 50zł+ lisia kita[brelok] za 24zł+ koszt przesyłki 25zł=[B]99zł [B]Tymuś -2 ksiązeczki za 8 i 10zł+ 7 pp=[B]25zł [B] Amarina-książeczka za 15zł + 5zł pp=[B]20zł[B] razem: 144zł dla Frani!!:klacz: i Wielkie brawa dla Pomagających[/B]:klacz: po wpłatach na konto przytuliska bardzo proszę o potwierdzenie:smile:[/B][/B][/B][/B][/B][/B]
  20. a ja z przyjemnością donoszę,że zakończyły sie bazarki dla Frani . [SIZE=3][COLOR=#000000]Serdecznie dziekuje wszystkim licytującym i podnoszącym[/COLOR][/SIZE]:buzi: [COLOR=#000000]Pomogli Frani: [/COLOR][B]Magdalena600-[/B] Encyklopedia Gutenberga za 50zł+ lisia kita[brelok] za 24zł+ koszt przesyłki 25zł=[B]99zł[/B] [B]Tymuś -[/B]2 ksiązeczki za 8 i 10zł+ 7 pp=[B]25zł[/B] [B] Amarina-[/B]książeczka za 15zł + 5zł pp=[B]20zł[B] razem: 144zł dla Frani!!:klacz: i Wielkie brawa dla Pomagających[/B][/B]:klacz: po wpłatach na konto przytuliska bardzo proszę o potwierdzenie:)
  21. Isabel, ale ciągle przychodzą następne , zawsze jakis miękki pysk szuka pocieszenia na Twoich kolanach..:glaszcze:
  22. co u sunieczki?łapka sie zrasta?
  23. Naprawde, cuda robicie dziewczyny z tymi psiakami, nie przypuszczałam ,że ten biedak wstanie:)
×
×
  • Create New...