-
Posts
4849 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mimiś
-
*Pabianice* - mała, przerażona sunia - ma kochający dom!
mimiś replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
moze lepiej załozyc wątek na ogólnych, ze wskazaniem,ze ze wzgledu na konieczność leczenia szuka dt w wawie?[okolicach] -
Malutka z połamaną miednicą-sunia za TM
mimiś replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
to chyba młoda suczynka? -
!!!!! Chrcynno !!!!!! - schronisko - niedaleko Krzyczek...
mimiś replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
napisała emilia2280: -"[COLOR=#000000]wstawi ktos moze link do petycji do podpisywania? jest na evencie Chrcynna na FB."[/COLOR][URL="http://www.petycje.pl/petycja/9131/chrcynno_-_stop_okrucienstwu_w_polskich_schroniskach_dla_bezdomnych_zwierzst.html"] http://www.petycje.pl/petycja/9131/chrcynno_-_stop_okrucienstwu_w_polskich_schroniskach_dla_bezdomnych_zwierzst.html[/URL] -
[COLOR=#000000]kopiuję z fb: "[/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][B]18.03.2013 godz. 9:30 w Sądzie w Pułtusku odbędzie się wreszcie 1 rozprawa[/B] w sprawie obrony tych biednych istot. Apelujemy gorąco o Waszą obecność w sądzie. Musimy wyrazić naszą opinię w tej sp[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]rawie, nasz społeczny sprzeciw. Fb służy jedynie nagłośnieniu sprawy, ale dopiero nasza obecność tam staje się realną pomocą dla tych psiaków. Dajmy wspólnie sygnał,że nie chcemy takich Fundacji w Polsce, zwłaszcza, że pobiera ona na swoją działalność nasze pieniądze!!! [B]Tragedia zwierząt ze Schroniska w Chrcynnie trwa już 10 lat[/B]. Nie udało się jak dotąd zabronić bestialstwa wobec zwierząt. Teraz jest jednak na to ogromna szansa!! Rusza sprawa karna, oskarżająca założyciela Schroniska w Chrcynnie i Lekarza Weterynarii o łamanie prawa i nieprzestrzeganie ustawy o ochronie zwierząt. Fundacja Argos, która złożyła pozew potrzebuje naszego wsparcia. Potrzebny jest nasz wspólny protest przeciwko dalszemu uśmiercaniu zwierząt i bestialskich praktyk w Schronisku w Chrcynnie. Tylko głośny społeczny sprzeciw, da wiarę oskarżeniu i uświadomi władzom gmin, które ze schroniskiem współpracują oraz instytucjom kontrolującym, które powinny proceder ukrócić, że nie ma społecznego przyzwolenia na maltretowanie zwierząt i nabijanie prywatnych kieszeni publiczną kasą, kosztem bezbronnych zwierząt. Włącz się do naszych działań, dołącz do grupy, zobacz jakie podjeliśmy działalnia w tej sprawie i jak możesz pomóc!. Każdy z osobna zrobić musi niewiele, ale dzięki temu wspólnie możemy działać bardzo dużo... Zwierzęta w Chrcynnie nadal cierpią i to za nasze pieniądze. Dołącz do nas opowiedz się po której stronie jesteś, bo milczenie jest zgodą na bestialstwo." [/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=#000000]kopiuję z fb: "[/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][B]18.03.2013 godz. 9:30 w Sądzie w Pułtusku odbędzie się wreszcie 1 rozprawa[/B] w sprawie obrony tych biednych istot. Apelujemy gorąco o Waszą obecność w sądzie. Musimy wyrazić naszą opinię w tej sp[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]rawie, nasz społeczny sprzeciw. Fb służy jedynie nagłośnieniu sprawy, ale dopiero nasza obecność tam staje się realną pomocą dla tych psiaków. Dajmy wspólnie sygnał,że nie chcemy takich Fundacji w Polsce, zwłaszcza, że pobiera ona na swoją działalność nasze pieniądze!!! [B]Tragedia zwierząt ze Schroniska w Chrcynnie trwa już 10 lat[/B]. Nie udało się jak dotąd zabronić bestialstwa wobec zwierząt. Teraz jest jednak na to ogromna szansa!! Rusza sprawa karna, oskarżająca założyciela Schroniska w Chrcynnie i Lekarza Weterynarii o łamanie prawa i nieprzestrzeganie ustawy o ochronie zwierząt. Fundacja Argos, która złożyła pozew potrzebuje naszego wsparcia. Potrzebny jest nasz wspólny protest przeciwko dalszemu uśmiercaniu zwierząt i bestialskich praktyk w Schronisku w Chrcynnie. Tylko głośny społeczny sprzeciw, da wiarę oskarżeniu i uświadomi władzom gmin, które ze schroniskiem współpracują oraz instytucjom kontrolującym, które powinny proceder ukrócić, że nie ma społecznego przyzwolenia na maltretowanie zwierząt i nabijanie prywatnych kieszeni publiczną kasą, kosztem bezbronnych zwierząt. Włącz się do naszych działań, dołącz do grupy, zobacz jakie podjeliśmy działalnia w tej sprawie i jak możesz pomóc!. Każdy z osobna zrobić musi niewiele, ale dzięki temu wspólnie możemy działać bardzo dużo... Zwierzęta w Chrcynnie nadal cierpią i to za nasze pieniądze. Dołącz do nas opowiedz się po której stronie jesteś, bo milczenie jest zgodą na bestialstwo." [/FONT][/COLOR]
-
!!!!! Chrcynno !!!!!! - schronisko - niedaleko Krzyczek...
mimiś replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3]kopiuję z fb: "[COLOR=#333333][FONT=lucida grande][B]18.03.2013 godz. 9:30 w Sądzie w Pułtusku odbędzie się wreszcie 1 rozprawa[/B] w sprawie obrony tych biednych istot. Apelujemy gorąco o Waszą obecność w sądzie. Musimy wyrazić naszą opinię w tej sp[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]rawie, nasz społeczny sprzeciw. Fb służy jedynie nagłośnieniu sprawy, ale dopiero nasza obecność tam staje się realną pomocą dla tych psiaków. Dajmy wspólnie sygnał,że nie chcemy takich Fundacji w Polsce, zwłaszcza, że pobiera ona na swoją działalność nasze pieniądze!!! [B]Tragedia zwierząt ze Schroniska w Chrcynnie trwa już 10 lat[/B]. Nie udało się jak dotąd zabronić bestialstwa wobec zwierząt. Teraz jest jednak na to ogromna szansa!! Rusza sprawa karna, oskarżająca założyciela Schroniska w Chrcynnie i Lekarza Weterynarii o łamanie prawa i nieprzestrzeganie ustawy o ochronie zwierząt. Fundacja Argos, która złożyła pozew potrzebuje naszego wsparcia. Potrzebny jest nasz wspólny protest przeciwko dalszemu uśmiercaniu zwierząt i bestialskich praktyk w Schronisku w Chrcynnie. Tylko głośny społeczny sprzeciw, da wiarę oskarżeniu i uświadomi władzom gmin, które ze schroniskiem współpracują oraz instytucjom kontrolującym, które powinny proceder ukrócić, że nie ma społecznego przyzwolenia na maltretowanie zwierząt i nabijanie prywatnych kieszeni publiczną kasą, kosztem bezbronnych zwierząt. Włącz się do naszych działań, dołącz do grupy, zobacz jakie podjeliśmy działalnia w tej sprawie i jak możesz pomóc!. Każdy z osobna zrobić musi niewiele, ale dzięki temu wspólnie możemy działać bardzo dużo... Zwierzęta w Chrcynnie nadal cierpią i to za nasze pieniądze. Dołącz do nas opowiedz się po której stronie jesteś, bo milczenie jest zgodą na bestialstwo." Kama wpisz" Stop Chrcynno"-nie wiem dlaczego ale link nie działa [chciałam wpisać][/FONT][/COLOR][/SIZE] -
Mała, czarna terierkowa Klusia w DS u mimiś :). Dziękuję !!!
mimiś replied to toyota's topic in Już w nowym domu
a u nas ciągle pada snieg......a ja nie umiem usunąć tego pomyłkowego wpisu nr 2...tralala... -
Mała, czarna terierkowa Klusia w DS u mimiś :). Dziękuję !!!
mimiś replied to toyota's topic in Już w nowym domu
"Im bardziej pada snieg,bim bom,jak biały puch z poduszki i nie wie zwierz ni człek bim-bom choc zyłby cały wiek -jak marzna mi paluszkiiii" -Klusia niedokładnie pamięta Puchatkową piosenkę ,ale paluszki marzną jej naprawdę :( [IMG]http://images47.fotosik.pl/1754/bc30a9c6bfe5cf76.jpg[/IMG] to jest własciwe miejsce dla psa: przy kaloryferze [IMG]http://images47.fotosik.pl/1754/4d9271daa41fb946.jpg[/IMG] dosyć tego,teraz zrób zdjęcie mnie!! [IMG]http://images40.fotosik.pl/1980/2e8c6cd8757e9854.jpg[/IMG] to co widzisz to złudzenie-naprawdę jestem szczupłą i delikatną suczką. Ekran strasznie pogrubia-nie wiesz? [IMG]http://images41.fotosik.pl/1975/82ed92b9aa485f9f.jpg[/IMG] -
Pomóż zwalczyć pseudoschroniska. Zaczynamy od Chrcynna.
mimiś replied to emilia2280's topic in Schroniska
[FONT=lucida grande]"18.03.2013 godz. 9:30 w Sądzie w Pułtusku odbędzie się wreszcie 1 rozprawa w sprawie obrony tych biednych istot. Apelujemy gorąco o Waszą obecność w sądzie. Musimy wyrazić naszą opinię w tej sprawie, nasz społeczny sprzeciw. [/FONT][FONT=lucida grande]Pomóż zwalczyć pseudoschroniska. Zaczynamy od Chrcynna [/FONT] [FONT=lucida grande]Jest szansa aby głos tych, co same nie wyrażą swego bólu był słyszalny.[/FONT] [FONT=lucida grande]Wszystko zależy od NAS![/FONT] [FONT=lucida grande]18 marca[/FONT][FONT=lucida grande] 2013 - wychodzimy zza monitorów i walczymy "na prawdę" - nie na słowo wirtualne. POTRZEBNE WSPARCIE w Pułtusku, w Sądzie aby zawalczyć o prawa zwierząt osadzonych w pseidoschroniskach, to pierwszy KROK ku lepszemu światu dla tych, które są dla tych pseudoschronisk tylko łatwym pieniądzem. Do APELU - MOBILIZACJA w Pułtusku. Budynek Sądu 18 marca 2013, godzina 9.30."[/FONT] -
DRAMATYCZNA sytuacja na Śląsku SZUKAMY DT w Warszawie!!!!
mimiś replied to kasztanowa's topic in Już w nowym domu
biedna suczka..mogę tylko podrzucić.. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Dziewczyny,czy w tym roku spotykamy sie na Dniu Ziemi? -- "[B][COLOR=#000000][FONT=Verdana]W 2013 roku spotykamy się [/FONT][/COLOR]28 kwietnia w Warszawie na Polu Mokotowskim, gdzie w godzinach 10.00 - 18.00 będziemy czekać na Państwa"[/B] -
śliczne te sunie,kazda jedna ma swój urok,a ta grubiutka z króliczą sierścią..-no pycha
-
~~ Ta maleńka Sepia JUŻ W DOMU STAŁYM! Inka33 dziekujemy!
mimiś replied to malagos's topic in Już w nowym domu
o retyy! -dobrzę chociaz ,ze ta świnka morska znalazła dom-jak zobaczyłam zdjecie to pomyslałam ,ze Malagos dwupak promuje.. -
i co u Zabki? -nikt?
-
a nie mozna tej suki gdzieś osobno,na łańcuch przy budzie?[dobrze kojarzę? to ta co ma juz sporo zagryzień na koncie ?
-
Pusia w DS :). Pusia umarła w nocy na moich rękach :(((((((((
mimiś replied to toyota's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Toyota...:glaszcze: to bardzo smutne, ale kazdemu psu życzę żeby odchodził głaskany ukochaną ręką -
ado proszę: [URL]http://www.boz.org.pl/mz/chrcynno/[/URL] [URL]http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=9131[/URL] a tu troche zapomniane watki na dogo: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/108984-!!!!!-Chrcynno-!!!!!!-schronisko-niedaleko-Krzyczek?highlight=chrcynno[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/10480-pseudoschronisko-w-Chrzczynnem?highlight=chrcynno[/URL] [URL]http://www.facebook.com/groups/stop.chrcynno/?ref=ts&fref=ts[/URL] i jeszcze [B]to[/B]:shake: [url]http://toiowo.eu/index2.php?option=com_content&do_pdf=1&id=448[/url] nie bedzie to miła lektura,ale poniewaz jestes z Nasielska,gorąco zachęcam
-
~ Odeszła nagle nasza Cudna MILA - czarno-biała sunia [*]
mimiś replied to malagos's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
-oj,to zupełnie jak mój chłopina, kiedy widzi nowe zwierzę w domu:evil_lol: -
TOŚKA W SUPER DOMKU!! Zamarzała w śniegu - bezdomna mała dropiata
mimiś replied to malagos's topic in Już w nowym domu
dobrze,ze tak ładnie wsiąka w stado