-
Posts
4849 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mimiś
-
Ryś-wyrzucony na stacji,uraz łapy znalazł swój dom!!!!
mimiś replied to Aleksa.'s topic in Już w nowym domu
prześliczny sznupeczek:) -
Piesek znaleziony na środku ulicy!! Babeszjoza! JUŻ W DOMU!
mimiś replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
on jest malutki naprawdę?[bo zdjęcia to wiesz,mogą mylić:)] -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Oglądałam Jolę i psiaki z przytuliska w Pytaniu na sniadanie :) miejmy nadzieję ,ze beda jakieś efekty-adopcje na przykład..:multi: -
[quote name='mimiś']dostałam odpowiedź z "kundelkowej" : "[COLOR=#000000]Mimiś, pomożemy. prosze o podanie kwoty i wyslanie konta." - odpowiedzialna za tę skarpetkę jest "obraczus" [/COLOR][/QUOTE] dostałam zgode z Akcji Sterylizacja: [COLOR=#000000][INDENT]"mimis nie ma znaczenia od kiedy jesteś deklarowiczką :smile: oczywiście możesz zgłosic sunie tylko postaraj sie zgodnie z naszymi wytycznymi zawartymi w pierwszym poście watku" AS[akcja Sterylizacja]: [B]Procedura zwrotu pieniędzy za sterylizację: [B][I]Zgłąszając sunię do akcji sterylizacji podaj na wątku AS podaj:[/I] • koszt • miejsce zabiegu • link do wątku [I][B]Po dofinansowaniu:[/B] • umieść banerak akcji na wątku suni (do pobrania poniższym poście) – jeśli nie umiesz – poproś moderatora • na wątku AS wstaw zdjęcie suni po sterylizacji, najlepiej w kubraku/kołnierzu [B][I]Procedura sterylkowo fakturowa:[/I] 1. Faktura – weterynarz wystawia fakturę na Fundację Ostatnia Szansa (dane do faktury – w załączniku) (niezależnie czy płacisz gotówką czy weterynarz czeka na przelew – faktura zawsze na Ostatnią Szansę) 2. Wysyłasz listem fakturę i ksero faktury wraz z uzupełnionym załącznikiem (do pobrania poniżej) do Fundacji Ostatnia Szansa (dane do wysyłki jak dane do faktury) 3. Jeśli płacisz za zabieg gotówką i zwrot pieniążków ma być na Twoje konto – w załączniku w odpowiednim miejscu wpisujesz dane konta, na które mają być zwrócone pieniążki[/B][/I][/B][/B] "Kundelkowa"-można prosić o kase na szczepienia- dowiedzcie sie jaka kwota wchodzi w grę. :)[/INDENT] [/COLOR]
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Igam']Łoj :( co roku byliśmy. Zresztą na Polach poznałam przecież Znajdkową ekipę. A może udało by się "dokleić" do kogoś? Bo już chciałam pytać które pieski mogą jechać...[/QUOTE] regulamin tego zabrania ,niestety: "3. W Festynie mogą uczestniczyć wyłącznie WYSTAWCY zaproszeni przez Organizatora, którzy posiadają pisemne potwierdzenie zaproszenia. 4. Każde zaproszenie dotyczy tylko jednego podmiotu, żaden z WYSTAWCÓW nie może dołączyć do swojego stoiska innej organizacji, instytucji bądź firmy komercyjnej." -
[quote name='sylwia1982']mimiś gdzie znajdę info o tej sterylkowej skarpecie?[/QUOTE] o tu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto[/URL] jest jeszcze "kundelkowa": [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/147660-KUNDELKOWA-SKARBONKA!!!Kochajmy-Kundelki!-Razem-możemy-więcej!-POMÓŻ![/URL] w kundelkowej można szukać pomocy na inne cele :leczenie,karme transport,hotelik... jestem deklarowiczem obydwu "skarpet"-mogę poprosic o wsparcie[co prawda sterylkowej " krótko,więc nie wiem jak policzą -stali deklarowicze -100% zwrotu,reszta-50%] sunie trzeba wysterylizować i to priorytet, może mała sunia[szczeniak ] sama łatwiej znajdzie dt?
-
ulica [B]Pułaskiego[/B] to Białołęka a ulica [B]Puławska[/B] to od Sródmieścia przez Mokotów aż po Ursynów-zupełnie inne cześci wawy!! duża szansa ze wylądyje na Paluchu -jeśli...tfu! nie wleci pod coś:(
-
~ Odeszła nagle nasza Cudna MILA - czarno-biała sunia [*]
mimiś replied to malagos's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='malagos'] Wszystko wskazuje na to, ze Mila zostaje u nas na stałe.[/QUOTE] Malagosiu:loveu: "Guplu"[ Gooplu? :hmmmm: ] mazowiecki- no co tu pisać..kundlica pewnie cichcem swieczki paliła pod figurą św.Rocha ,żeby nikt nie zadzwonił:evil_lol: -
[B]"[/B][COLOR=#000000][B] myślę że sunia znowu jest szczenna," [/B]-[/COLOR]illis. suczkę tym bardziej trzeba wysterylizować [aborcyjnie niestety ],bo za chwilę będzie 5 czy 8 piesków do ratowania.Suczce potrzebny jest dom -na początek tymczasowy- czyli taki który da schronienie,wysterylizuje [mozna poprosić o sponsorowanie zabiegu bezdomnej suczki tu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-%21-Tymczasowe-konto"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-%21-Tymczasowe-konto[/URL] potem można suni szukać domu i w tym jak najbardziej dogomania pomaga -ogłoszenia,transport tu na dogomanii każdy ma full zwierzaków i ciężko znależć dom. jednak gdybyś na przykład ty została domem tymczasowym, mogłabys tu znaleźć wsparcie w : sterylce,ogłoszeniach , przeprowadzeniu rozmów z chętnymi na sunię -jeśli tacy sie znajdą , ewentualnym transporcie itd bo na to ,że ktoś z dogo sunię zaadoptuje trudno liczyć,jak napisałam kazdy ma zwierzaki-ja na przykłąd 3 psy i 2 koty[a bywało więcej]piszę to po to żebys zrozumiała,ze to nie brak zainteresowania sunią tylko brak mozliwości :(
- 26 replies
-
- czeka na właściciela
- przybłąkała się
- (and 3 more)
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Kamila Proc']ladnie tak podbierac?[/QUOTE] ojtamojtam, jedna mała królicka... -
[quote name='waldi481']------------- A p.Monika musi sama sie pozbierać-ludzka pomoc ma to do siebie, że dziś jest,a jutro jej nie ma...A jak dojdzie do małych ludzi,że dostaje pieniądze to jeszcze znajdą owe ludziki dojście do skarbówki i kobiecie walną podatek... EOTE/W/R[/QUOTE] własnie dlatego zrzucamy sie na konto fundacyjne ;)
-
Znów porzucona... pojechała do nowego domu, trzymamy kciuki :)
mimiś replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
ma nowe ogłoszenia? -moge wykupić na bazarze..no i poproś moda niech zmieni dział bo tu mało kto zajrzy -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[IMG]http://dl8.glitter-graphics.net/pub/2092/2092568f92sfuixjx.gif[/IMG] podkradłam pocztówkę z innego wątku:evil_lol: słonecznego kwietnia życzę :) -
a co ze szczeniakami? suczkę trzeba wysterylizować i to jest najpilniejsze bo za chwile beda następne pieski.. potrzeba zdjeć suni, ogłoszeń...
- 26 replies
-
- czeka na właściciela
- przybłąkała się
- (and 3 more)
-
Znów porzucona... pojechała do nowego domu, trzymamy kciuki :)
mimiś replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
ożeszku!!!biedna mała! -
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
mimiś replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Jak nasz zgryżliwy tetryk się miewa? Wesołych Świąt :)