Jump to content
Dogomania

mimiś

Members
  • Posts

    4849
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by mimiś

  1. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Jutro jestem u weta, to wezmę na odrobaczenie + fiprex . Dalej zobaczymy. Niunię małą można ogłaszać - najlepiej na kujawsko pomorskie, Toruń. Imiona - jakieś propozycje?;)[/QUOTE] -to moze poprosić"kundelkową skarpetkę " o parę zeta na te pierwsze wydatki?
  2. on jest malutki naprawdę?[bo zdjęcia to wiesz,mogą mylić:)]
  3. Oglądałam Jolę i psiaki z przytuliska w Pytaniu na sniadanie :) miejmy nadzieję ,ze beda jakieś efekty-adopcje na przykład..:multi:
  4. [quote name='mimiś']dostałam odpowiedź z "kundelkowej" : "[COLOR=#000000]Mimiś, pomożemy. prosze o podanie kwoty i wyslanie konta." - odpowiedzialna za tę skarpetkę jest "obraczus" [/COLOR][/QUOTE] dostałam zgode z Akcji Sterylizacja: [COLOR=#000000][INDENT]"mimis nie ma znaczenia od kiedy jesteś deklarowiczką :smile: oczywiście możesz zgłosic sunie tylko postaraj sie zgodnie z naszymi wytycznymi zawartymi w pierwszym poście watku" AS[akcja Sterylizacja]: [B]Procedura zwrotu pieniędzy za sterylizację: [B][I]Zgłąszając sunię do akcji sterylizacji podaj na wątku AS podaj:[/I] • koszt • miejsce zabiegu • link do wątku [I][B]Po dofinansowaniu:[/B] • umieść banerak akcji na wątku suni (do pobrania poniższym poście) – jeśli nie umiesz – poproś moderatora • na wątku AS wstaw zdjęcie suni po sterylizacji, najlepiej w kubraku/kołnierzu [B][I]Procedura sterylkowo fakturowa:[/I] 1. Faktura – weterynarz wystawia fakturę na Fundację Ostatnia Szansa (dane do faktury – w załączniku) (niezależnie czy płacisz gotówką czy weterynarz czeka na przelew – faktura zawsze na Ostatnią Szansę) 2. Wysyłasz listem fakturę i ksero faktury wraz z uzupełnionym załącznikiem (do pobrania poniżej) do Fundacji Ostatnia Szansa (dane do wysyłki jak dane do faktury) 3. Jeśli płacisz za zabieg gotówką i zwrot pieniążków ma być na Twoje konto – w załączniku w odpowiednim miejscu wpisujesz dane konta, na które mają być zwrócone pieniążki[/B][/I][/B][/B] "Kundelkowa"-można prosić o kase na szczepienia- dowiedzcie sie jaka kwota wchodzi w grę. :)[/INDENT] [/COLOR]
  5. dostałam odpowiedź z "kundelkowej" : "[COLOR=#000000]Mimiś, pomożemy. prosze o podanie kwoty i wyslanie konta." - odpowiedzialna za tę skarpetkę jest "obraczus" [/COLOR]
  6. [quote name='Igam']Łoj :( co roku byliśmy. Zresztą na Polach poznałam przecież Znajdkową ekipę. A może udało by się "dokleić" do kogoś? Bo już chciałam pytać które pieski mogą jechać...[/QUOTE] regulamin tego zabrania ,niestety: "3. W Festynie mogą uczestniczyć wyłącznie WYSTAWCY zaproszeni przez Organizatora, którzy posiadają pisemne potwierdzenie zaproszenia. 4. Każde zaproszenie dotyczy tylko jednego podmiotu, żaden z WYSTAWCÓW nie może dołączyć do swojego stoiska innej organizacji, instytucji bądź firmy komercyjnej."
  7. Napisałam na wątku" kundelkowej" i Akcja Sterylizacja- jak dostanę odp. dam znać
  8. jestem deklarowiczką obydwu" skarpet".mogę zgłosić sunie do kundelkowej[szczepienia] i zapytać w sterylkowej czy sunia "sie łapie" na pomoc, tylko dajcie sygnał
  9. [quote name='sylwia1982']mimiś gdzie znajdę info o tej sterylkowej skarpecie?[/QUOTE] o tu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto[/URL] jest jeszcze "kundelkowa": [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/147660-KUNDELKOWA-SKARBONKA!!!Kochajmy-Kundelki!-Razem-możemy-więcej!-POMÓŻ![/URL] w kundelkowej można szukać pomocy na inne cele :leczenie,karme transport,hotelik... jestem deklarowiczem obydwu "skarpet"-mogę poprosic o wsparcie[co prawda sterylkowej " krótko,więc nie wiem jak policzą -stali deklarowicze -100% zwrotu,reszta-50%] sunie trzeba wysterylizować i to priorytet, może mała sunia[szczeniak ] sama łatwiej znajdzie dt?
  10. ulica [B]Pułaskiego[/B] to Białołęka a ulica [B]Puławska[/B] to od Sródmieścia przez Mokotów aż po Ursynów-zupełnie inne cześci wawy!! duża szansa ze wylądyje na Paluchu -jeśli...tfu! nie wleci pod coś:(
  11. [quote name='malagos'] Wszystko wskazuje na to, ze Mila zostaje u nas na stałe.[/QUOTE] Malagosiu:loveu: "Guplu"[ Gooplu? :hmmmm: ] mazowiecki- no co tu pisać..kundlica pewnie cichcem swieczki paliła pod figurą św.Rocha ,żeby nikt nie zadzwonił:evil_lol:
  12. a to się Zuzance poszczęściło!:multi: -wszystkich nie da sie uratować , ale chociaż te kilka...
  13. [B]"[/B][COLOR=#000000][B] myślę że sunia znowu jest szczenna," [/B]-[/COLOR]illis. suczkę tym bardziej trzeba wysterylizować [aborcyjnie niestety ],bo za chwilę będzie 5 czy 8 piesków do ratowania.Suczce potrzebny jest dom -na początek tymczasowy- czyli taki który da schronienie,wysterylizuje [mozna poprosić o sponsorowanie zabiegu bezdomnej suczki tu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-%21-Tymczasowe-konto"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-%21-Tymczasowe-konto[/URL] potem można suni szukać domu i w tym jak najbardziej dogomania pomaga -ogłoszenia,transport tu na dogomanii każdy ma full zwierzaków i ciężko znależć dom. jednak gdybyś na przykład ty została domem tymczasowym, mogłabys tu znaleźć wsparcie w : sterylce,ogłoszeniach , przeprowadzeniu rozmów z chętnymi na sunię -jeśli tacy sie znajdą , ewentualnym transporcie itd bo na to ,że ktoś z dogo sunię zaadoptuje trudno liczyć,jak napisałam kazdy ma zwierzaki-ja na przykłąd 3 psy i 2 koty[a bywało więcej]piszę to po to żebys zrozumiała,ze to nie brak zainteresowania sunią tylko brak mozliwości :(
  14. kurcze,mało czasu, mozna by je ogłosic [pakiet na bazarku ogłosz. chociażby]ale w ciągu 3 dni?? moze zamknąć je w tym kojcu żeby nie "latały" i szukać intensywnie...
  15. [quote name='Kamila Proc']ladnie tak podbierac?[/QUOTE] ojtamojtam, jedna mała królicka...
  16. [quote name='waldi481']------------- A p.Monika musi sama sie pozbierać-ludzka pomoc ma to do siebie, że dziś jest,a jutro jej nie ma...A jak dojdzie do małych ludzi,że dostaje pieniądze to jeszcze znajdą owe ludziki dojście do skarbówki i kobiecie walną podatek... EOTE/W/R[/QUOTE] własnie dlatego zrzucamy sie na konto fundacyjne ;)
  17. ma nowe ogłoszenia? -moge wykupić na bazarze..no i poproś moda niech zmieni dział bo tu mało kto zajrzy
  18. [IMG]http://dl8.glitter-graphics.net/pub/2092/2092568f92sfuixjx.gif[/IMG] podkradłam pocztówkę z innego wątku:evil_lol: słonecznego kwietnia życzę :)
  19. a co ze szczeniakami? suczkę trzeba wysterylizować i to jest najpilniejsze bo za chwile beda następne pieski.. potrzeba zdjeć suni, ogłoszeń...
  20. symboliczny grosz przelany-zaznaczam wątek;)
  21. i na mikropsy:[url]http://www.facebook.com/mikropsy[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/177531-MIKROPSY-do-adopcji-%E2%80%93-w%C4%85tek-informacyjny-(prosz%C4%99-nie-pisa%C4%87)[/url]
  22. Jak nasz zgryżliwy tetryk się miewa? Wesołych Świąt :)
×
×
  • Create New...