-
Posts
4849 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mimiś
-
i ja zaglądam , on taki labkowaty z mordy...
-
ja zajrzałam już wczoraj,ale co tu pisać jak pomóc nie można? szkoda psiaka,zwłaszxza,ze ma wspaniały charakter,ale tak trudno o dom...
-
[quote name='kejciu']Mimiś ja wszystkie złośliwości hehehe odstawiam na bok i nie reaguję bo za dużo bym musiała na wszystkie czasu tracić - a wolę go przeznaczyć na szukanie domków, ogłoszenia itp :D:) myślę że Paula miała na myśli jakieś nowe osoby może :D a nie ciągle my :D hehehe[/QUOTE] pewnie,tak tylko dla smichu napisałam..;)
-
Soniu zamówiłam pakiet dla małych na bazarku:[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241691-OSTATNI-DZIE%C5%83-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-01-05-g23-59"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241691-OSTATNI-DZIE%C5%83-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-01-05-g23-59[/URL] " [B]Zdjęcia i pozostałe dane proszę przesyłać na: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] (podpis Nick z dogomanii zamawiającego) – ewentualnie tu, w bazarku, choć wolałabym mieć porządek i wszystko w jednym miejscu. [COLOR=#008000][U]Tytuł do przelewu: Nick z dogomanii + imię zwierza[/U][/COLOR] [COLOR=#0000cd][B]Dane do ogłoszeń:[/B][/COLOR] [LIST=1] [*]tekst do ogłoszenia (jeśli zwierze ma już jakieś ogłoszenia to niech tekst będzie trochę zmieniony - unikniemy usunięć z powodu powtórzeń) [*]max 4 zdjęcia (ułożone według priorytetu umieszczania) [*]tytuł do ogłoszenia (tak samo jak w tytułach) [*]dane kontaktowe (proszę pamiętać o podanie osoby do kontaktów np. imię) [*]miejscowość w której przebywa pies [*]miejscowość na którą mają być ogłoszenia (+województwo) [/LIST] Zamówienia realizuje w ciągu tygodnia od złożenia zamówienia, zaksięgowania wpłaty i wklejenia pełnych informacji. (Od tego zależy również kolejność realizacji zamówień)" [/B]wyslij zdjecia z tekstem pod adres mailowy z dopiskiem "od mimiś "-zeby było wiadomo o co kaman...
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Jolu,chyba dużo nie straciłysmy bo dyscyk ciupie we warszawce...mało udana pogoda na Dzień Ziemi -
no i już ;) -maleńka,słodka przytulanka,czyściutka ozdoba parapetowa-szuka domku! -hehe niewiele czasu Wam to zajęło -Wróż Mimiś:eviltong:
-
zrobicie z niej przytulankę i ktoś sie skusi na mikruska -mam nadzieję..
-
Piesek znaleziony na środku ulicy!! Babeszjoza! JUŻ W DOMU!
mimiś replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
to cudowna wiadomość:) obyoby.. -
Piesek znaleziony na środku ulicy!! Babeszjoza! JUŻ W DOMU!
mimiś replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
czyli malutki psiaczek...wiele miejsca nie zajmie.i do tego sliczny. -
zapisuje wątek