Jump to content
Dogomania

ala123

Members
  • Posts

    15154
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ala123

  1. Zyzio ma szansę na dom w Otwocku :) Szukam kogoś do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej. Bardzo proszę o pomoc.
  2. Dla niej pewnie lepiej byłoby trafić do domu, gdzie jest drugi pies. Czułaby się pewniej. Ale nie będziemy wybrzydzać, jeżeli ten dom okaże się w porządku.
  3. Pan zdecydował się na adopcję Celi/Finki :) Miejscowość Bodzanów koło Głuchołaz, woj. opolskie. Jest ktoś stamtąd, kto mógłby przeprowadzić wizytę przedadopcyjną?
  4. Mam kolejnego podopiecznego, przedstawiam Wam Zyzia. Zyzio w niedzielę trafił prosto z krzaków na jednym z osiedli w Zamościu do wetki w Izbicy. Jest trochę zabiedzony, ale nic poważnego mu nie jest. Ma ok. 3 mies., przyjemniak jest podobno.
  5. Wczoraj do Krakowa pojechały trzy kotki: Basia vel Sophie, kotka bez łapki (od Dory1020) i grafitowa kicia z interwencji. Jedna z kobiet przekazała 50zł na leczenie "naszych" kotów , którą to kwotę przelałam wraz z wpłatami LocaiBenio(30zł) oraz sharki(30zł) na konto Gabinetu Wet. w Izbicy z przeznaczeniem na dług Noska vel Chojraka vel Frodo.
  6. Olena84 matko aż tak trzeba było golić? Patologia ogoliła go nie wiadomo czym do połowy i zostawiła wiszący, wlokący się za nim ciężki filc. Pokaleczyli go przy tym. Wetka dogoliła do końca cały tułów. Poparzenie słoneczne mu nie grozi, ponieważ zamieszka na razie w klatce w lecznicy. Nie ma innej opcji.
  7. W środę trafiła do mnie taka bida z patologii . Skrajnie zaniedbany pers, charakter super ! Proszę o pomoc w szukaniu mu domu, ogłaszać go nie mogę z pewnych względów... Dzisiaj pojechał do wetki w Izbicy, zostanie wykastrowany i zbadany.
  8. Bezimienna suczka ze wsi pod Zamościem, zgłaszająca ala123, koszt zabiegu 250zł, Przychodnia Weterynaryjna Dariusz Pfeifer ul.Kilińskiego 5, 22-400 Zamość Wypełniony formularz wyślę na maila oraz wersję papierową włożę do koperty razem z fakturą.
  9. Tę suczkę musiałam dzisiaj zabrać na sterylkę. Jesienią porzucono ją w jednej z wsi niedaleko Zamościa, w jakiejś stodole oszczeniła się, teraz znowu była w ciąży. Kolejny raz będę prosić Akcję Sterylizację o pokrycie kosztów zabiegu :(
  10. Dzisiaj przywiozłam na sterylizację kolejną suczkę. Wniosku nie zdążyłam złożyć. Suczka błąkała się po wsi w jednej z gmin pod Zamościem od jesieni, zimą oszczeniła się w stodole u kobiety, która jako jedyna nie przegoniła jej. Teraz znowu była w ciąży :( Koszt zabiegu - 250zł
  11. W niedzielę będzie transport. Pojadą dwie kotki z Izbicy, jedna "moja" druga od Dory1020. Zmieszczą jeszcze dwa koty lub jeden pies.
  12. I pomyśleć, że jeszcze kilka miesięcy temu Szarusia mieszkała w lesie. Nie wiedziała, jakie życie ją jeszcze czeka :)
  13. Do mnie nie dzwonił nikt. Otrzymałam natomiast zdjęcia z domu Ignis :)
  14. Zizu pojechał wczoraj o godz.17. Kota nie chciała zabrać, zresztą już drugi raz. Po tym przypadku, kiedy to dwa czarne kotki jechały do Warszawy z jej siostrą i okazało się, że mieszkanie to melina, Gosia chyba straciła do mnie zaufanie i pewnie uważa, że rozdaję koty każdemu, kto się zgłosi.
  15. Ja też się bardzo cieszę :) U czterech dziewczynek, a właściwie u jednej, bo tylko Finka została, też chyba jesteśmy na bieżąco. Zostało jedynie do zapłacenia 250zł wetowi.
  16. Zapraszam na zakupy:
  17. Dziękuję Tysko za ogłoszenie Reksia :) Jest osoba, która przeprowadzi wizytę jutro o 13. Teraz będę potrzebować transportu dla kotki do Krakowa ( mam nadzieję!). Zapraszam przy okazji na bazarek:
×
×
  • Create New...