Jump to content
Dogomania

ala123

Members
  • Posts

    15154
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ala123

  1. Dziękuję za sterylizację Weny :) Dzisiaj wyślę fakturę papierową, a tutaj wstawiam skan: Chciałabym też jeszcze zgłosić do sterylizacji tę malutką sunię z łańcucha. Wstępnie termin jest ustalony na 28 marca, ale na razie nie mam jej gdzie umieścić po zabiegu. Mam nadzieję, że do tego czasu znajdę coś.
  2. Jestem w trakcie organizowania wizyty przedadopcyjnej dla Iwki w Zduńskiej Woli . Trzymajmy kciuki !
  3. Mam kolejną wpłatę 30zł od LocaiBenio - dziękuję bardzo :) Wpłata z lutego też nie została jeszcze wykorzystana, czyli w sumie jest 60zł. Jeżeli nie macie nic przeciwko temu, to przeznaczyłabym tę kwotę na opłacenie kastracji Bazyla/Baltazara, który od końca grudnia przebywał w przychodni dr Świątkowskiej w Zamościu. Fundacja Szare,bure i łaciate nie przyznała tej przychodni talonów sterylkowych. Kocurek od kilku dni jest już w domu w Warszawie :) Mam natomiast kolejne koty pod opieką, tym razem znowu u wetki w Izbicy. Bardzo miłego, kilkunastoletniego, jak się okazuje kocura Noska, pozbawionego prawie wszystkich zębów: Trochę jeszcze wycofanego Rudiego: Sześciomiesięczną, przemiłą koteczkę, którą wetka nazwała Miłka2:
  4. Nie masz za co przepraszać :) Dziękuję Ci bardzo za ogłoszenia :)
  5. Ja też trzymam mocno kciuki za Aquę i jej przyszły domek. Tysko, zrobiłaś może ogłoszenia ?
  6. Dziękuję Aldrumko :) Myślę, że ogłoszenia można już robić. Mama i czarna sunieczka nadają się z całą pewnością do adopcji, dwie pozostałe też zrobiły postępy. I zostały wysterylizowane.
  7. Myślę,że prawdziwy. Gołębnik jest nad jej budą, gołębie czują się pewnie w pobliżu swojego domu i tracą czujność. Zresztą gdyby nawet nie te gołębie, to dziadek i tak dążyłby do oddania suczki, bo chyba niezbyt lubi koty i psy. Babcia ściąga do domu , a potem wywożą do rodziny na wieś lub proszą o pomoc w szukaniu domu. Nic nie można z tym zrobić. A sunia jest przemiła i wesoła, kontaktowa, proludzka. Uwielbia biegać, jak każdy młody psiak, ale niestety nie jest jej to dane na co dzień. Nie potrafi chodzić na smyczy, bo nie miała jeszcze okazji.
  8. Ta suczka ze zdjęcia będzie sterylizowana właśnie 10 marca. Ma na imię Wena, jest w dt. Dzisiaj wysłałam wypełniony formularz na adres mailowy Ostatniej Szansy. Druga suczka niestety nie została złapana, podobno jest dzika i bywa agresywna. Gmina ma ją zgłosić do schroniska. Przykre to, ale pewnych rzeczy nie przeskoczę.
  9. W styczniu (20.01) prosiłam o pokrycie kosztów sterylizacji tej suczki. Do tej pory nie mogła byś sterylizowana z przyczyn zdrowotnych, termin zabiegu został wyznaczony na najbliższą sobotę, tj.10.03.2018r. Sterylka odbędzie się w Przych. Wet. ADVET w Krasnymstawie, woj.lubelskie. Tam suczka przebywa w dt.
  10. Zapraszam na bazarek "imienny" dla czterech małych suczek wyrwanych z zamojskiego schroniska - mamy i jej trzech córek:
  11. Wizytę p.a. dla Bazyla zorganizowała już wczoraj baltimoore. Dziękuję bardzo :) Kocur może jechać do domku :)
  12. Byłam przekonana, że podziękowałam Wszystkim, którzy pomogli Miłce w drodze do swojego domku, ale chyba nie zrobiłam tego... Teraz więc składam wielkie podziękowania Malagos za przyjęcie jej pod swój dach, baltimoore za negocjacje z Malagos, Madie za dowiezienie do celu :) :) :) Miłka od października 2017r. siedziała w szpitalnej klatce., już traciłam nadzieję na dom, a tymczasem, jak zawsze pomogli Dogomaniacy :) DZIĘKI :)
  13. Zapraszam:
  14. Baltimoore znalazła dom dla Bazyla vel Baltazara. Szukam w Związku z tym kogoś do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej na Saskiej Kępie, ul.Bora Komorowskiego 21. Bardzo proszę o pomoc. To jest Bazyl/Baltazar:
  15. Niestety, wszystkich nie wyciągniemy ze schroniska :( Gdyby chociaż była możliwość współpracy ze schroniskiem, to więcej można by było zdziałać, a tak jest jak jest :(
  16. Dzisiaj zamówiłam kolejne ogłoszenie w gazecie "Głos"., które wyjdzie w czwartek za tydzień, tj. 8.03. Oby był jakiś odzew. Nie chcę nawet myśleć o tych mrozach i bezdomnych zwierzętach, zresztą nie tylko bezdomnych, wiemy,że różnie też bywa z właścicielskimi... 284zł - 108zł= 176zł zostaje na ogłoszenia
×
×
  • Create New...