Jump to content
Dogomania

ala123

Members
  • Posts

    15154
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ala123

  1. Dziewczyny, jest taki temat, w tej chwili trwa wizyta p.a. dla kotki Matyldy vel Eli, którą zorganizowała baltimoore. Jeżeli wszystko będzie w porządku, to kotka mogłaby jechać do domu. We wtorek rano miałabym nawet transport dla niej, ale niestety tylko na obrzeża Warszawy, a dom jest na Żoliborzu. Rozmawiałam wstępnie z panią, czy nie odebrała by kotki, ale ona nie jest zmotoryzowana, nie ma też kogo poprosić o dowiezienie jej. Trzeba by kotkę przejąć ok. godz.9.30-10 rano. Wiem, że wszyscy pracujemy i szanse są niewielkie, trudno o dyspozycyjność o tej porze, ale piszę, a nuż ktoś będzie mógł ?
  2. Mam nadzieję,że znajdzie, na razie cisza w jego sprawie... Kudlataja nie kontaktuje się z nikim w tej sprawie, ja nic nie wiem.
  3. Zapraszam :
  4. I pomyśleć, że Szarusia jeszcze kilka miesięcy temu była leśnym kotem. Dziękuję malagos jeszcze raz :)
  5. Jeżeli chodzi o psy, to w Zamościu mamy tylko jeden szpitalik, w którym mogłabym umieścić sunię. Jednak tam jest bardzo drogo, dlatego sterylizacji również nie chcę tam robić. Zrobiłam suni ogłoszenia na OLX, ale cisza zupełna :(
  6. Cieszę się bardzo :) Trzymajmy kciuki ! A na moje ogłoszenia nie ma żadnego odzewu niestety. Teksty są chyba zbyt płaskie, mało interesujące, i pewnie dlatego. Tyśko, jeżeli znajdziesz trochę czasu, bardzo proszę o ogłoszenia Wiki i Finki. Please!!
  7. Dokumenty wypełnię i wyślę, ale z przetrzymaniem suczki będzie problem, bo nie mam jej gdzie umieścić niestety. Mam nadzieję,że tym razem nie ucieknie. Czy wiesz coś może o płatności sterylkę Weny z Krasnegostawu? Wetka obawia się,że nie otrzyma pieniędzy, chociaż zapewniam ją, że Fundacja z całą pewnością zapłaci.
  8. Dzisiaj okazało się, że kocur Nosek ma złe wskaźniki nerkowe :( Zaczął ostatnio chudnąć pomimo dobrej karmy i apetytu, więc wetka wykonała badania i niestety wszystko wyszło... Miałam nadzieję, że Nosek pomimo swojego wieku znajdzie dość szybko dom, bo jest super kotem: miziastym, mruczącym, spokojnym przyjemniakiem, a tymczasem nic z tego. Czeka go leczenie i zobaczymy co będzie dalej. W tej sytuacji można liczyć jedynie na dogomaniacki dom, o ile w ogóle jakiś :(
  9. Ta mała suczka odnalazła się :) Być może miała cieczkę i dlatego uciekła. Mam nadzieję,że nie zniknie znowu, bo zarezerwowałam kolejny termin sterylizacji - 26 kwietnia.
  10. I ja dziękuję Tobie oraz Forum Ogrodniczemu OAZA za zorganizowanie bazarku :) :)
  11. Sterylka, która miała odbyć się 28 marca niestety nie odbyła się. Suczka zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Z powodu braku innego miejsca, nadal przebywała na tej posesji. Kobieta otrzymała karmę dla niej, sunia była też spuszczana z łańcucha. Któregoś wieczora musiała chyba wyjść poza ogrodzenie i od tamtej pory nikt jej nie widział. Szukamy jej, ale na razie bez rezultatu. Wcześniej apelowałam także na FB o dt dla niej, nikt nie zaoferował pomocy. 22 marca została wysterylizowana suczka znaleziona przez Krystynę, w formularzu napisałam,że jest bezimienna.
  12. Akcja Sterylizacja 3.odt Wstawiam wypełniony formularz Akcji Sterylizacji. Kwota za zabieg 250zł, data 22.03.2018 Formularz wysłałam na adres e-mail Ostatniej Szansy. Jeżeli chodzi o lokum dla suni, to Krystyna już coś znalazła. Czy wiesz coś może o płatności za sterylkę Weny w Krasnymstawie ? Wetka do tej pory nie odnotowała przelewu.
  13. Dziękuję Murko za nowe zdjęcia :) Za chwilę przeleję na konto hoteliku dochód z bazarku, tj. 243zł. Dług troszeczkę zmniejszy się. Mam nadzieję,że do końca kwietnia zostanie spłacony. Na poczet długu przelałam też 30zł od sharki.
  14. Dostałam zdjęcia z nowego domku Iwki :) Iwka zamieszkała w domu wolnostojącym, ma też kolegę, z którym szaleją :)
  15. Kochana, są . Od 29 listopada 2017 nie płaciłam za koty u wetki w Izbicy. Nie wiem jeszcze, ile się tego uzbierało, bo nie dostałam podsumowania, o które zresztą kilka razy w tygodniu proszę. Poprzedni dług uregulowałam dzięki Wam i wpłatom 1% na Konto Chełmskiej Straży Ochr. Zwierząt, która potrąca sobie 10% z wpłat osób przeze mnie "zwerbowanych" , a resztę mam do swojej dyspozycji. W tej chwili w Izbicy są trzy "moje" Koty: Miłka2 ( ma zaklepany dom w Warszawie, ale może jechać dopiero po Świętach), Rudy trochę wycofany oraz przemiły staruszek. Wczoraj wieczorem zabrałam ze wsi dwie kotki, w tym jedną niestety w zaawansowanej ciąży :( Kobieta twierdziła, że są to siostry, ale widać że to matka z córką. Wzięłam obie bez komentarzy, bo wiem jaki czekał je tam los. Na razie siedzą u mnie w łazience, ale dzisiaj lub jutr pojadą do wetki z Izbicy.
  16. Znowu przychodzę z prośbą. Chodzi o suczkę, która jakiś czas temu pojawiła się w Zawadzie koło Zamościa, ostatnio chodziła ze stadem psów, a dzisiaj udało się Krystynie Pomarańskiej złapać ją. Pojechały od razu do weta i okazało się,że sunia jest w ciąży. Krystyna podjęła decyzję o sterylizacji, a ja bardzo proszę o pokrycie kosztów. Przepraszam, że zgłaszam po fakcie, ale jest to sytuacja wyjątkowa. Czy mogę liczyć na pokrycie kosztów tej sterylki? Na razie kwoty nie znam. To jest ta suczynka.
  17. Dziękuję Ci bardzo za przeprowadzenie wizyty :) I za dobre wiadomości :)
×
×
  • Create New...