-
Posts
15154 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ala123
-
Dziewczyny, jest taki temat, w tej chwili trwa wizyta p.a. dla kotki Matyldy vel Eli, którą zorganizowała baltimoore. Jeżeli wszystko będzie w porządku, to kotka mogłaby jechać do domu. We wtorek rano miałabym nawet transport dla niej, ale niestety tylko na obrzeża Warszawy, a dom jest na Żoliborzu. Rozmawiałam wstępnie z panią, czy nie odebrała by kotki, ale ona nie jest zmotoryzowana, nie ma też kogo poprosić o dowiezienie jej. Trzeba by kotkę przejąć ok. godz.9.30-10 rano. Wiem, że wszyscy pracujemy i szanse są niewielkie, trudno o dyspozycyjność o tej porze, ale piszę, a nuż ktoś będzie mógł ?
-
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
ala123 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
Jeżeli chodzi o psy, to w Zamościu mamy tylko jeden szpitalik, w którym mogłabym umieścić sunię. Jednak tam jest bardzo drogo, dlatego sterylizacji również nie chcę tam robić. Zrobiłam suni ogłoszenia na OLX, ale cisza zupełna :( -
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
ala123 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
Dokumenty wypełnię i wyślę, ale z przetrzymaniem suczki będzie problem, bo nie mam jej gdzie umieścić niestety. Mam nadzieję,że tym razem nie ucieknie. Czy wiesz coś może o płatności sterylkę Weny z Krasnegostawu? Wetka obawia się,że nie otrzyma pieniędzy, chociaż zapewniam ją, że Fundacja z całą pewnością zapłaci. -
Dzisiaj okazało się, że kocur Nosek ma złe wskaźniki nerkowe :( Zaczął ostatnio chudnąć pomimo dobrej karmy i apetytu, więc wetka wykonała badania i niestety wszystko wyszło... Miałam nadzieję, że Nosek pomimo swojego wieku znajdzie dość szybko dom, bo jest super kotem: miziastym, mruczącym, spokojnym przyjemniakiem, a tymczasem nic z tego. Czeka go leczenie i zobaczymy co będzie dalej. W tej sytuacji można liczyć jedynie na dogomaniacki dom, o ile w ogóle jakiś :(
-
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
ala123 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
Ta mała suczka odnalazła się :) Być może miała cieczkę i dlatego uciekła. Mam nadzieję,że nie zniknie znowu, bo zarezerwowałam kolejny termin sterylizacji - 26 kwietnia. -
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
ala123 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
Sterylka, która miała odbyć się 28 marca niestety nie odbyła się. Suczka zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Z powodu braku innego miejsca, nadal przebywała na tej posesji. Kobieta otrzymała karmę dla niej, sunia była też spuszczana z łańcucha. Któregoś wieczora musiała chyba wyjść poza ogrodzenie i od tamtej pory nikt jej nie widział. Szukamy jej, ale na razie bez rezultatu. Wcześniej apelowałam także na FB o dt dla niej, nikt nie zaoferował pomocy. 22 marca została wysterylizowana suczka znaleziona przez Krystynę, w formularzu napisałam,że jest bezimienna. -
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
ala123 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
Akcja Sterylizacja 3.odt Wstawiam wypełniony formularz Akcji Sterylizacji. Kwota za zabieg 250zł, data 22.03.2018 Formularz wysłałam na adres e-mail Ostatniej Szansy. Jeżeli chodzi o lokum dla suni, to Krystyna już coś znalazła. Czy wiesz coś może o płatności za sterylkę Weny w Krasnymstawie ? Wetka do tej pory nie odnotowała przelewu. -
Kochana, są . Od 29 listopada 2017 nie płaciłam za koty u wetki w Izbicy. Nie wiem jeszcze, ile się tego uzbierało, bo nie dostałam podsumowania, o które zresztą kilka razy w tygodniu proszę. Poprzedni dług uregulowałam dzięki Wam i wpłatom 1% na Konto Chełmskiej Straży Ochr. Zwierząt, która potrąca sobie 10% z wpłat osób przeze mnie "zwerbowanych" , a resztę mam do swojej dyspozycji. W tej chwili w Izbicy są trzy "moje" Koty: Miłka2 ( ma zaklepany dom w Warszawie, ale może jechać dopiero po Świętach), Rudy trochę wycofany oraz przemiły staruszek. Wczoraj wieczorem zabrałam ze wsi dwie kotki, w tym jedną niestety w zaawansowanej ciąży :( Kobieta twierdziła, że są to siostry, ale widać że to matka z córką. Wzięłam obie bez komentarzy, bo wiem jaki czekał je tam los. Na razie siedzą u mnie w łazience, ale dzisiaj lub jutr pojadą do wetki z Izbicy.
-
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
ala123 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
Znowu przychodzę z prośbą. Chodzi o suczkę, która jakiś czas temu pojawiła się w Zawadzie koło Zamościa, ostatnio chodziła ze stadem psów, a dzisiaj udało się Krystynie Pomarańskiej złapać ją. Pojechały od razu do weta i okazało się,że sunia jest w ciąży. Krystyna podjęła decyzję o sterylizacji, a ja bardzo proszę o pokrycie kosztów. Przepraszam, że zgłaszam po fakcie, ale jest to sytuacja wyjątkowa. Czy mogę liczyć na pokrycie kosztów tej sterylki? Na razie kwoty nie znam. To jest ta suczynka.