-
Posts
15154 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ala123
-
W ubiegłym tygodniu dowiedziałyśmy się o psach przetrzymywanych w złych warunkach. Pojechałyśmy na miejsce( wieś w gminie Szczebrzeszyn) z Krystyną Pomarańską i zastałyśmy na podwórku rzeczywiście cztery niewielkie pieski : dwie suczki z których jedna ma kilkudniowego szczeniaczka i dwa psiaki, również małe. Jeden z psów należy do właścicieli posesji, pozostałe przybłąkały się do ludzi. Ludzie są ubodzy, psy wychudzone i trzymane na łańcuchach... Zawiozłam im karmę, odpchliłam, odrobaczyłam, ale i tak nie mogą tam zostać . Szukamy dla nich domów. Psy są młode, ruda sunia i czarny, przerażony piesek mają po kilka miesięcy. "Jamnikowata" sunia-mama też wygląda na młodą. Ruda sunia: Czarny piesio, stara się być nie widoczny: Sunia-mama ( malucha schowała do jamy w słomie):
-
Wszystkie cztery suczki z Sitna mają domy, jak już wiemy :) Ze szczeniaków z gm.Radecznica został jeden chłopak, urósł w międzyczasie i jest mniej uroczy niż dwa miesiące temu, kiedy był jeszcze bobasem, ale miejmy nadzieję, że i on doczeka się domku. Na Gibona z Gorajca czeka też dom, ale najpierw musi się odbyć kastracja.
-
Na tym wątku chyba nie dziękowałam jeszcze Danucie1 za kolejny bazarek zorganizowany na forum ogrodniczym OAZA. Dochód z tego bazarku to kwota 660zł . Na koncie Chełmskiej Straży Ochrony Zwierząt odnotowano wpłaty od następujących osób: Maria D. - 100zł, Małgorzata B. - 300zł, Małgorzata S. - 100zł, Anna P. - 60zł i Małgorzata S. kolejna wpłata - 100zł. Dziękujemy bardzo osobom, które uczestniczyły w bazarku i danucie1 za jego zorganizowanie :) :)
-
Na koncie Chełmskiej Straży Ochrony Zwierząt są kolejne wpłaty od osób, które uczestniczyły w bazarku danuty1 na forum ogrodniczym OAZA: Anna P. - 60zł i Małgorzata S. kolejna wpłata - 100zł. Dochód z bazarku, który zasilił konto suniek to w sumie kwota 660zł ( wraz z poprzednimi wpłatami) Dziękujemy bardzo osobom, które uczestniczyły w bazarku i danucie1 za jego zorganizowanie :)
-
Dziadziuś Pirat z ogromnym guzem wyciągnięty z zamojskiego schroniska
ala123 replied to ala123's topic in Już w nowym domu
-
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
ala123 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
:) -
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
ala123 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
Sprawdzę :) -
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
ala123 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
Dzięki :) Sprawdziłam, zabieg odbył się 02.07.2018r. -
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
ala123 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
Suczka nie ma swojego wątku, pisałam o niej na wątku "Zajrzyj, a przekonasz się,że warto pomagać" : Chodzi o tę sunię: Została już wysterylizowana w pierwszej połowie lipca. Tak, jak pisałam, była w ciąży i nie mogłyśmy dłużej czekać. Moje koleżanki z fb zaczęły wpłacać deklaracje na Akcję Sterylizację i jadne z nich chciała sunię zgłosić, ale okazało się,że może to zrobić dopiero po trzech miesiącach wpłat. Tak to wygląda. -
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
ala123 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
Dokumenty wypełnię ja. Wszystko napiszę jutro.