Jump to content
Dogomania

ala123

Members
  • Posts

    15154
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ala123

  1. Te wpłaty z konta Chełmskiej Straży Ochr.Zwierząt to jest dochód z bazarków zorganizowanych przez Danuta1 na forum ogrodniczym. Stowarzyszenie udostępniło swoje konto do wpłat.
  2. Udało się znaleźć dom tymczasowy dla tej małej suczynki. Wprawdzie płatny (150zł), ale dobrze,że w ogóle jest. Zabrałam ją z tego nieszczęsnego łańcucha, bo wyglądała coraz gorzej. Pojechałyśmy z koleżanką zrobić jej nowe zdjęcia do ogłoszeń, a wyjechałyśmy z sunią... Gdyby ktoś zechciał wspomóc ją karmą, to byłabym bardzo wdzięczna.
  3. Iwka już dawno w domku, ale pozostawiła po sobie 105zł do wykorzystania :) Jest to dochód z bazarków Oleny84 i Aldrumki. Pomyślałam,że można by je przeznaczyć na dług Caeli/Finki?
  4. Jeżeli pozwolicie cioteczki, to te pieniądze zostaną przeznaczone na spłatę długu po Caeli/Fince ?
  5. U Caeli wszystko dobrze. Jeszcze jest trochę nieufna, w domu lubi chować się po kątach, ale za to na spacerkach odżywa. Spacery uwielbia, tak jakby na smyczy blisko człowieka czuła się najlepiej. Wtedy nawet zatrzymuje się i czeka na głaskanie :)
  6. Przekażę w takim razie, aby kontaktowały się poprzez stronę www. W każdym razie i ja napiszę tutaj, że dzisiaj poszły dwie wpłaty po 10zł: od Iwony H. i Moniki S. spoza Dogomanii.
  7. Dowiedz się, proszę. Tym bardziej, że jest kolejna osoba, która chce wpłacać na Akcję Sterylizację.
  8. Dziękuję Nadziejko za wpłatę 10zł dla Piracika :) Kupię za to suchą karmę i przekażę dt.
  9. Dziękuję :) Koleżanka chciałaby wpłacać co miesiąc jakąś stałą kwotę na Akcję Sterylizację, tylko,że ona nie jest na Dogo i raczej nie będzie się rejestrować. Nr konta oczywiście przekażę jej, tylko chciałaby wiedzieć, czy przez FB może się kontaktować z Ostatnią Szansą?
  10. Wysłałam pw z wyjaśnieniem i nr konta. Przepraszam za zaistniałą sytuację.
  11. Paczucha dotarła, dzisiaj przekażę karmę dt Piracika . Oprócz karmy mokrej, kupiłam też 2,5kg suchej. Dziękuję raz jeszcze :)
  12. Zaczekaj jeszcze trochę Tyśko. Caeli na spacerki wychodzi oczywiście na smyczy, pod tym względem wszystko jest w porządku: nie boi się tych spacerów,załatwia się, wącha sobie trawkę. Jeżeli chodzi o jedzenie, to jest trochę gorzej: w obecności ludzi nie chce jeść, dopiero wieczorem wymiata z miseczki wszystko. Rękę na pulsie trzyma osoba, która przeprowadzała wizytę przedadopcyjną. Na szczęście mieszka niedaleko domu Caeli.
  13. Wczoraj złożyłam w Zooplusie zamówienie na karmę: Twoje zamówienie 113003670.eml Nie potrafię inaczej wstawić . Są też wyniki badania histopatologicznego. Koleżanka przesłała mi tylko zdjęcie, które niestety nie jest zbyt czytelne. W każdym razie wyszedł obłoniak, nowotwór, ale nieinwazyjny. Tyle na razie wiem. Postaram się o skan.
  14. To podam swoje dane. Mogę je wysłać na adres mailowy, czy tutaj na pw ?
  15. Za zabieg nikt nie zapłacił, to powinna być faktura przelewowa. Data zabiegu z poz. 8 to 23.05.2018. Jutro jeszcze sprawdzę formularz, który wysłałam na adres mailowy Fundacji.
  16. Dziękuję za wpłaty na karmę dla Pirata, są już na moim koncie :) bakusiowa - 50zł ,Anula - 30zł, mdk8 - 25zł . W sumie mam kwotę 105zł. Zamówię te puszki w zooplusie.
  17. Zapraszam:
  18. Caeli/ Finka w tym momencie pewnie już dojeżdża do swojego domu w Głuchołazach. Wczoraj Murka odwiozła ją do Krakowa, skąd dzisiaj wyruszyła w drugą część podróży. Sunia jest podobno przerażona tym co się wokół niej dzieje... Mam nadzieję,że nie będzie żadnych niespodzianek i dom da sobie radę z początkowymi problemami . Trzymajmy kciuki! Zapraszam też na bazarek:
  19. Już wykasowałam, a nowe zdjęcia oczywiście będą. Dziękuję bardzo :) :) :) :) :) To podam chyba nr swojego konta. W zooplusie będzie najlepsza cena?
×
×
  • Create New...