Jump to content
Dogomania

ala123

Members
  • Posts

    15154
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ala123

  1. Dzięki Możesz podawać, tylko wstrzymajmy się do jutra, będzie już wiadomo na 100% gdzie odbędzie się operacja
  2. Odnośnie operacji : Lubelska Poliklinika Weterynaryjna dra Handwerkera ul.Aleja Kraśnicka 89 podejmuje się operacji za ok.1500zł + hospitalizacja 80/100zł za dobę+ leki. Druga klinika - Chiron Wet z Ul. Szmaragdowej wstępnie określiła koszt na ok.1000zł + 40zł/60zł za dobę+ leki, jednak jutro jeszcze mam się z nimi kontaktować w tej sprawie. Hospitalizacja w obu przypadkach do 3 dni po zabiegu.
  3. Jeszcze nie mam żadnej odpowiedzi, czekam.
  4. Niewykluczone, że została skatowana przez człowieka, od samego skopania nie byłoby tak strasznych obrażeń.
  5. Dzięki. Dostaje przeciwbólowe oczywiście, ale przy takich obrażeniach na pewno cierpi... Je. Nawet wczoraj, zanim ją zabrałyśmy z rowu zjadła kilka kęsów; dopiero potem w samochodzie opadła z sił .
  6. Zapraszam:
  7. I jedna pozytywna wiadomość , dzisiaj jakaś dobra, anonimowa duszyczka wpłaciła bezpośrednio w Royal Vecie 200zł na poczet długu suni. Dziękujemy. .
  8. Jest opis RTG i pozostałe wyniki badań. Niestety, są liczne złamania, Royal Wet nie podejmie się operacji, wysłali zapytania do lubelskich klinik, jutro bedzie odpowiedź, kto ewentualnie mógłby zoperować sunię. Dzisiejsze zdjęcie ze szpitala.
  9. Tak to wygląda u nas. Nie dają żadnego upustu bez względu na ilość zwierząt, a korzystamy z ich usług od kilku lat. Biznes jest biznes. Dzięki. Ten sam numer konta, dzięki.
  10. U nas nie zostanie, dzisiaj dt wrócił z urlopu i zabrali go już do siebie.
  11. Lekarze powiedzą nam coś więcej dopiero dzisiaj po opisie przez radiologa zdjęć rtg i usg. Wczoraj była tylko lekarka dyżurna, nie potrafiła wiele powiedzieć. Oczywiście,że chciałybyśmy zabrać sunię ze szpitala, jak tylko będzie można. Dam znać.
  12. Dziękuję Nadziejce za wpłatę 10zł dla Pirata :) Jeszcze dzisiaj kupię za nie 1 kg karmy.
  13. Wiem,że powinnyśmy znaleźć inną klinikę, nawet jest taka w Lublinie, ta, z którą współpracuje Murka. Przebywa tam obecnie ta sunia-szkielet znaleziona pod sklepem przez Krystynę Pomarańską. Koszty tam są niższe. Jest tylko taki problem, że w Zamościu mamy jeden szpital, lekarze dają nam do zrozumienia,że omijamy ich przychodnię, leczymy zwierzęta gdzie indziej, a do nich przywozimy w ostateczności jak nie ma innego wyjścia. Wczoraj wetka powiedziała,że jeżeli sami nie dadzą rady przeprowadzić operacji, to odeślą nas do lubelskiej kliniki, z którą współpracują. Są tam dobrzy lekarze, ale nie mają szpitala i suczka po zabiegu miałaby wrócić do Zamościa... A tutaj koszty wiemy jakie są. Nie wiemy jak to rozegrać,żeby się nie obrazili, bo w przyszłości w podobnych przypadkach nie pomogą nam... Dzięki za wsparcie.
  14. Najgorsza jest świadomość,że takich przypadków jest niestety wiele, nawet o nich nie wiemy; zwierzęta umierają w cierpieniu i samotności, a wszystko przez butę i bezduszność ludzi. Dziękuję Ci za wsparcie.
  15. Ona być może do każdego tak podchodziła, nie wiem.. Dzięki .
  16. Tym bardziej,że u nas dzisiaj jest bardzo zimno i mokro, nie wiem jak przetrwałaby tę noc w rowie, nie chcę nawet myśleć... Dziękuję, wysyłam nr konta.
  17. Dziękuję, wysłałam nr konta.
×
×
  • Create New...