Jump to content
Dogomania

ala123

Members
  • Posts

    15154
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ala123

  1. Zapraszam na bazarek: https://www.dogomania.com/forum/topic/350630-bazarek-z-jesienno-zimowymi-ciuszkami-do-22102019godz20/
  2. Od operacji wyciągnięcia płytki nie minęły nawet dwa miesiące, więc Czesia nie może być jeszcze sterylizowana. Z jej zdrowiem wszystko OK.
  3. Dziękuję Murko za podsumowanie, a Wszystkim osobom wpłacającym wielkie dzięki za wsparcie psiaków :) . Na poczet długu Amigo przelałam dzisiaj 424zł z tego bazarku: https://www.dogomania.com/forum/topic/350486-letnio-jesienny-bazarek-ciuszkowy-do-24092019-godz20/page/4/?tab=comments#comment-17524132 Proszę o potwierdzenie wpłaty.
  4. To wszystko nie mieści się w głowie. Samochody normalnie jechały mając kotka pomiędzy kołami!
  5. Wczoraj mąż przywiózł takie maleństwo. Biegało po ulicy, a samochody jeździły nad nim... Jest to niespełna 5 tygodniowy, rezolutny kocurek, a waży 50 dag .Został odrobaczony, odpchlony i szukam dla niego domku.
  6. Zapraszam na bazarek : https://www.dogomania.com/forum/topic/350486-letnio-jesienny-bazarek-ciuszkowy-do-24092019-godz20/
  7. Zapraszam na bazarek: https://www.dogomania.com/forum/topic/350486-letnio-jesienny-bazarek-ciuszkowy-do-24092019-godz20/
  8. Dziękuję za ogłoszenia :) Dobrze, że ktoś dzwonił w jego sprawie, może coś się wreszcie ruszy w adopcjach. Na prośbę bakusiowej wstawiam linki do ogłoszeń Misia i Cygana: https://www.olx.pl/oferta/zwykly-czarny-kundelek-misio-czeka-na-dom-CID103-IDAzh7X.html https://www.olx.pl/oferta/starszy-pan-cygan-bezdomny-od-zawsze-CID103-IDxFdXT.html
  9. Mam na koncie 30zł od sharki, dziękuję bardzo :) Pieniądze od razu wpłacę do Murki razem z ostatnimi wpłatami z tego bazarku: https://www.dogomania.com/forum/topic/350209-bazarek-z-letnimi-ciuszkami-do-27072019-godz20/?page=4 W sumie jest to kwota 53zł (30zł+10zł+13zł)
  10. Zdjęcie było zrobione kilka miesięcy temu. Hera została wysterylizowana, jak tylko zabrałyśmy szczeniaki, a za zabieg zapłaciła Fundacja Skrzydlaty Piesz Krakowa, która zresztą zaopiekowała się też dwiema jej córeczkami.
  11. Amigo został zabrany z meliny, ma prawie rok (urodził się w sierpniu 2018). Jego rodzeństwo zabrałyśmy jesienią, tego psiaka właściciel zostawił dla siebie, za nic nie chciał go oddać. Teraz okazało się,że pies łapie kury i kazał go natychmiast zabierać. Oprócz niego są tam jeszcze dwa inne psy: jego matka (ok.2 letnia) i ojciec ( ok.4 letni), który rok temu został oddany nie wiadomo komu i po roku wrócił zabiedzony nie wiadomo skąd... Oba są uwiązane na łańcuchach. Ostatnio zorganizowałam porządną budę, przynajmniej jeden będzie mieć schronienie. Suczkę Herę chce facet oddać, bo również poluje na kury. Jest plan ,że ją też zabiorę do Murki, ale najpierw chciałabym znaleźć dom młodemu. Wszystkie psy są bardzo łagodne, nawet trochę wystraszone, pomimo swoich gabarytów są spokojne. To jest Hera.
  12. Przyszłam do ślicznej sunieczki, wydaje mi się, że nie zagrzeje długo miejsca u Murki :)
  13. Zapraszam na bazarek: https://www.dogomania.com/forum/topic/350209-bazarek-z-letnimi-ciuszkami-do-27072019-godz20/?tab=comments#comment-17496505
  14. Dziękuję Ci bardzo :) Jeżeli trzeba wyróżnić, to poproszę o linki. Ja w ogłoszeniach piszę "starszy pan"
  15. Zapraszam po letnie ciuszki: https://www.dogomania.com/forum/topic/350209-bazarek-z-letnimi-ciuszkami-do-27072019-godz20/
  16. Misiowi i Cyganowi zrobiłam ogłoszenia na OLX. Misio aktualnie jest wstawiony na Lublin i woj.lubelskie, Cygan na Rzeszów i woj. podkarpackie. Czy ktoś mógłby jeszcze poogłaszać ich na inne miasta? Bardzo proszę. Myślę, że jeżeli chodzi o Cygana, to trzeba brać pod uwagę jedynie województwo lubelskie i sąsiadujące z nim ( podkarpackie, świętokrzyskie, podlaskie i mazowieckie), żeby nie narażać staruszka na stres związany z ewentualną podróżą do domu. https://www.olx.pl/oferta/starszy-pan-cygan-bezdomny-od-zawsze-CID103-IDxFdXT.html https://www.olx.pl/oferta/zwykly-czarny-kundelek-misio-czeka-na-dom-CID103-IDAzh7X.html
  17. Dziękuję :) Formularz wyślę na e-mail, tak jak zawsze.
  18. Chciałabym zgłosić kolejną suczkę do sterylizacji. Koleżanka znalazła ją na popegeerowskim osiedlu na wsi pod Zamościem. Obecnie przebywa w przychodni wet w Izbicy , tam też odbędzie się zabieg. Imię suczki: Lusia Miejsce zabiegu: Gabinet Weterynaryjny Magdalena Kuryło,ul.Lubelska 105A, 22-375 Izbica Data: 03.07.2019r. Koszt: 180zł https://www.dogomania.com/forum/topic/138782-zajrzyj-a-przekonasz-się-że-warto-pomagaćkarolek-bambo-łatka-plamkapapilonek-i-jeżynka-już-bezpiecznena-pomoc-czekają-kolejne-bezdomniaki/?page=148
  19. Niestety są :( Pomoc pieskom zaoferowała Fundacja Dalmatyńczyki w Potrzebie :) Suczka już wczoraj pojechała do dt, pieska nie można było znaleźć, ale na niego też czeka miejsce w dt. Dziękuję Murko za rozliczenie. Dopiero dzisiaj zorientowałam się, że nie zapłaciłam za Poldka, przepraszam za przeoczenie.
  20. Wetka mówi,że sunia ma wspaniały charakter: tuli się do człowieka, domaga głaskania, jest cichutka. W następnym tygodniu ma być sterylizowana. Mam nadzieję,że nie zasiedzi się długo, czekając na dom. takie malizny mają większe szanse na dom. Dzisiaj zgłoszono mi, a właściwie koleżance kolejne psy wyrzucone w tej samej gminie, na tym samym osiedlu popegeerowskim gdzie mała Lusi oraz Misio i Cygan. Te niestety są duże :( Wychudzona biała suczka: Rudy duży pies: Suczka jest ufna, piesek ucieka przed ludźmi. W nocy podobno zostały wyrzucone z samochodu...
  21. Ta mała, siedmiokilogramowa suczynka od kilku dni błąkała się na tym samym osiedlu na wsi, z którego zostali zabrani Misio i Cygan. Ją też zabrałyśmy... Jest brudna, przestraszona. Na razie trafiła do przychodni Royal Vet, koszty będą duże zapewne, ale nie mogłyśmy jej zostawić :( Nazwałyśmy ją Lusia.
×
×
  • Create New...