Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. Keysi dwa dni temu rozjechała sie i szpagacik tylnymi łapami zrobiła - oj zabolało...
  2. ja chyba mam nr tel do ciebie zaczyna sie 888...?
  3. No może w końcu do was dojadę z rzeczami - kiedy w TOZ macie otwarte dłuzej?
  4. Żyjcie dłuuugo jeszcze :) Siedzę w pracy i obgryzam palce... Mam krótki filmik z Sisi i Keysi na spacerku (telefonkiem zrobiony) ale nie umiem wrzucić...
  5. Wesołych świąt :) Złamaliśmy sie z mężęm i moio obietnic, że już nie ... Miesiąc temu adoptowaliśmy młoda sznaucerkę ze zlikwidowanej pseudo gdzie było 100 psów. Taka duża akcja Vivy. :) Jest przekochana :)
  6. Czasami nerki trochę ruszają po leczeniu ale wiadomo... ech trzymaj sie Wasiu i oby stan Silwerka sie poprawił.
  7. Ja się nie dziwię, ze poluje na Inkę jak ta świruje :) To przeciez tez zabawa :)
  8. Nie znoszę zapachu rzeżuchy fuj :P Mi za to pięęknie storczyki kwitną - jeden ma główny pęd ponad metrowy :)
  9. Wsiadłam do auta wieczorkiem odwieźć mame a tu zonk - zamarznięte szyby. Kurna to ma być Wielkanoc? Chyba pofrunę na te jajka do ciebie Sandra :P
  10. Super foteczki = no ale z taką modelką .. to wiadomo :)
  11. Kicukamy za Silverka - oby sie nie powtarzałao. A u nas dzisaj miesiac jak Sisi jest :) Grzeczniutka jest bardzo. Nie niszczy nic, bez problemu na spacerkach, lubi inne psy. Tylko fioł na punkcie jedzenia. :)
  12. No to: Sisi z Psuducha Brzózki-Falki ech jakie to moje psiątko jest fajne :)
  13. Oooo ja a moja Sisi to rodowodowo : Mucha z ..... no prosze o poropozycję :)
  14. To po co ją strzygłaś? Moje chodzą w zimowych futrach. Wyglądała już jak niedzwiedź - a minik zarośnięty wygląda nieładnie, u wiekszych tak nie widac. Ona ma dużo plam watrobianych i wyglada teraz jak indycze jajo. ...Do tego liche futro.
  15. Sandra buuuu zazdraszczam - ja tak koffam ciepełko a tu kurde zimnica. Keysi po fryzjerze rano i wieczorem w kubraku chodzi. No bo stara i wyskubana to sie boję, ze się przeziębi.
  16. Ori piękności cacane :) A jak zachowanie, bo to chyba ona był taki gryzakowaty? A trójeczka supcio, ze sie polubiła. A charakterki to tak raczej na plus wychodzą?
  17. kurde ja nawet nie zajarzyła, że dzisiaj 1 kwietnia ... Sabinka i Toffik capnijcie Wasie w pupkę za żarciki :P
  18. Ona ma teraz taki wesoły pyszczolek :)
×
×
  • Create New...