-
Posts
10333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnkaG
-
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
AnkaG replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
Keysi dwa dni temu rozjechała sie i szpagacik tylnymi łapami zrobiła - oj zabolało... -
No oby się poprawilo i u Vikusi i Silverka. W tych Czechach to jakiś dobrych wetów masz...
-
Żyjcie dłuuugo jeszcze :) Siedzę w pracy i obgryzam palce... Mam krótki filmik z Sisi i Keysi na spacerku (telefonkiem zrobiony) ale nie umiem wrzucić...
-
Wesołych świąt :) Złamaliśmy sie z mężęm i moio obietnic, że już nie ... Miesiąc temu adoptowaliśmy młoda sznaucerkę ze zlikwidowanej pseudo gdzie było 100 psów. Taka duża akcja Vivy. :) Jest przekochana :)
-
Czasami nerki trochę ruszają po leczeniu ale wiadomo... ech trzymaj sie Wasiu i oby stan Silwerka sie poprawił.
-
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
AnkaG replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
Ja się nie dziwię, ze poluje na Inkę jak ta świruje :) To przeciez tez zabawa :) -
Nie znoszę zapachu rzeżuchy fuj :P Mi za to pięęknie storczyki kwitną - jeden ma główny pęd ponad metrowy :)
-
Ech Wasiu no kciukamy za was... Viki to po tych atakach moze ma juz jakieś zmiany w mózgu.
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
AnkaG replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Wsiadłam do auta wieczorkiem odwieźć mame a tu zonk - zamarznięte szyby. Kurna to ma być Wielkanoc? Chyba pofrunę na te jajka do ciebie Sandra :P -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
AnkaG replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Super foteczki = no ale z taką modelką .. to wiadomo :) -
Kicukamy za Silverka - oby sie nie powtarzałao. A u nas dzisaj miesiac jak Sisi jest :) Grzeczniutka jest bardzo. Nie niszczy nic, bez problemu na spacerkach, lubi inne psy. Tylko fioł na punkcie jedzenia. :)
-
No to: Sisi z Psuducha Brzózki-Falki ech jakie to moje psiątko jest fajne :)
-
Oooo ja a moja Sisi to rodowodowo : Mucha z ..... no prosze o poropozycję :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
AnkaG replied to Saththa's topic in Foto Blogi
To po co ją strzygłaś? Moje chodzą w zimowych futrach. Wyglądała już jak niedzwiedź - a minik zarośnięty wygląda nieładnie, u wiekszych tak nie widac. Ona ma dużo plam watrobianych i wyglada teraz jak indycze jajo. ...Do tego liche futro. -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
AnkaG replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Sandra buuuu zazdraszczam - ja tak koffam ciepełko a tu kurde zimnica. Keysi po fryzjerze rano i wieczorem w kubraku chodzi. No bo stara i wyskubana to sie boję, ze się przeziębi. -
Ori piękności cacane :) A jak zachowanie, bo to chyba ona był taki gryzakowaty? A trójeczka supcio, ze sie polubiła. A charakterki to tak raczej na plus wychodzą?
-
kurde ja nawet nie zajarzyła, że dzisiaj 1 kwietnia ... Sabinka i Toffik capnijcie Wasie w pupkę za żarciki :P
-
Ona ma teraz taki wesoły pyszczolek :)