Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. Ja upraw nie lubię ... lenistwo :P No nauczy się Panicz z rączki :)
  2. Masz karę za siedzenie sobie na Kanarach :P
  3. No słodziak :) Ale będą dredy fruwać :) Zmorka to pewnie patrzy na nich z niesmakiem :)
  4. No takiego psiaczka to trzeba z dużą doza cierpliwości traktować. Wasiu ale Ty mądra, doświadczona - na pewno super wsio robisz :) Ja teraz po latach to widzę jakie błędy z Nusią robiłam...
  5. Nic mądrego nie napisze - o oleju z ostropestu na wątrobę słyszałam. Ja całe życie karmiłam psy 2 x dziennie. Teraz Keysi tfu tfu ma lat 15-ście prawie i je... małe ilości i często. Bo ona jest na etapie daj, daj, daj... Zdrówka dla Zibiego :) kciukamy :)
  6. Ale co bo ja nie na fejsie???
  7. Ale grooooźny pies :) gram gram... przyjadą - kiedyś :)
  8. Super :)
  9. Igunia śliczna - wiadomo po mamusi :) Sto dalszych lat z Bolcikiem
  10. Gratki za cierpliwość i wieeelkie uczucia dla Małej Mendy :)
  11. Nio taka maskoteczka z pięknymi uchami :)
  12. No Fisiowi to się udało :) Kokos prosto z drzewa?
  13. Mój TZ na początku małżeństwa czyli ćwierć wieku temu kilka lat pływał, później pracował na lądzie i od kilku lat znowu pływa. Ale to takie pływanie ... w zeszłym roku 3,5 m-ca na statku reszta w domu. On nie znosi tej pracy ale co zrobić... Mi w samolocie tylko uszy się zatykają, ja lubię latać. A karuzeli tez nie lubię. :)
  14. No pewnie, że cudny :)
  15. No ja nie znałam tematu ze szczegółami ... Kurde psiak czy ma tatoo czy nie to czujące, cierpiące stworzenie wrrrr Moja śp Nusia która adoptowałam też była w takiej cudnej hodowli ZKwP. Jak poczytałam w necie .... to jak doszłam skąd ona jest to jej nie oddałam, zresztą nikt jej nie szukał... Na pewno była bita, maleństwo 6 kg....
  16. Sandra przeczytałam TZ-towi. Uśmiechnął się i mówi, że bujania to Ty nie znasz. Na promach są stabilizatory i nie buja tak mocno. Pamietam jak kiedys szedł przez Biskaj w 10-ce i koja ma belke zabezpieczającą by sie nie spadło jak buja. Tak bujalo, że spał o ile to można spaniem nazwac trzymając sie tej belki... Może masz wrażliwy błędnik :) A w samolocie jak? Bede grać intensywnie w totka :P
  17. Kurde wygram w totka , pakuje się i jade do was. :) Szacun od TZ-ta za to, że nie dałaś psów do samolotu. :)
  18. Jak się fajnie ogląda takie uchachane psie mordki - komentarz do filmiku :) Posłanka bardzo eleganckie :) Te pseudo to masakra -oby tylko ukarali te potwory w ludzkim ciele. Co do lania - Keysi przedwczoraj (wiadomo też starucha) nalała w sypialni TZowi centralnie na poduszkę i jasiek...
  19. Znaczy wszystko ok jak nie piszesz, że nie ok. :) Mój TZ śmiał się z tych rozłożonych ucholków na podusi :)
  20. Niby starszawa a mleko ....
×
×
  • Create New...